سرخط خبرها :
درباره ما

به گولان سقز خوش آمدید
                                   جان نباشد جزخبر در آزمون        هرکه را افزون خبر جانش فزون
                                   اقتضای جان چو ایدل آگهی است    هرکه آگه تر بود جانش قوی است


                                                                                                                         مولانا


قرن حاضر، عصر دسترسی آزاد به اطلاعات وآگاهی بخشی است. در این دوره، رسانه ها می کوشند تا با سرعت هرچه تمام تر مخاطب رابا انفجار اطلاعات روبه رو کنند. اما آنچه دراین بحبوحه مهم است دسترسی به اطلاعات دقیق، صحیح  و شفاف است تا مخاطب را با واقعیت محیط اطرافش آشنا کند.
 
این رسانه در مرام نامه خود، حفظ اصالت خبر، روشنی و شفافیت، صحت و درستی و گزارش کامل وقایع روز شهرستان، استان، کشور و بین الملل را جای داده است.
 
گولان سقز؛ خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب از هرگونه تعصبات حزبی و جناحی خود را به دورمی داند.
 
این رسانه تلاش دارد تا علاوه برگزارش وقایع مهم شهرستان و استان، در جهت نقد منصفانه مسئولین گام تازه ای بردارد و مشوقی باشد برای دیگر رسانه های بومی تا کار رسانه ای و اطلاع بخشی را به دور از هر گونه تعصب و جانبداری و منفعت طلبی صنفی، برای ایجاد سقزی آباد و بهره مند توسعه بخشند. باشد که دراین راستا مثمرثمر باشند.
 

گولان دومین ماه بهار و به معنی گلها می باشد. در طول این ماه گل های زرد و قرمز، كوه ها و مناظر كردستان را رنگی می كند. همچنین در 29 اردیبهشت ماه سال 88 مقام معظم رهبری به شهرستان سقز سفر کردند و بر همین مبنا بیشتر پروژه های سطح شهر چون پارک، مجتمع تجاری، مدرسه، سالن جلسات، شهرک مسکونی، میدان و ... بنام گولان نامگذاری شده اند.
 
خواننده گرامی؛
 
تشريف فرمایی شما را به صفحات پايگاه خبری تحلیلی گولان سقز خوش آمد می گویيم.
 
چنانچه علاقمنديد برای مدیر مسئول اين سايت خبری، پيام يا پيشنهادی ارسال نمائيد لطفا با ما تماس بگيريد و یا پیامک ارسال فرمایید.شماره تماس :                       09186611668

شماره تماس ثابت:                 36277306-087

ایمیل:                    golansaqqez@yahoo.com

/انتهای پیام

گولان، هه وال، شاره که م سه قز، سقز، کوردستان، سایت خبری، شهرستان سقز

آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

تلگرام، گولان سقز، شبکه های اجتماعی، همراه باگولان

بیمارستان، نوبت اینترنتی، بیمارستان امام خمینی، کلینک تخصصی، درمانگاه چشم، متخصص داخلی، زنان و زایمان، گوش، حلق و بینی، رزرو نوبت اینترنتی، متخصص کلیه و مجاری، ارتوپدی، قلب، بیمارستان امام خمینی سقز، بیمارستان بعثت، بیمارستان توحید، بیمارستان قدس،بیمارستان فجر مریوان، بیمارستان امام حسین بیجار، بیمارستان شهید بهشتی قروه، بیمارستان بوعلی مریوان، بیمارستان صلاح الدین ایوبی بانه، بیمارستان سقز، بیمارستان سنندج، بیمارستان مریوان، بیمارستان بیجار، بیمارستان قروه، بیمارستان بانه

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

کسب و کار، تجارت، آگهی، خوش فروش، رایگان، تبلیغات، ایران، کامپیوتر، پوشاک، مواد غذایی، آموزش، بهزاد مرادی سقز

شبکه، فضای مجازی، کانال اطلاع رسانی، شبکه ایرانی، رسانه، موبایل، گوشی

فراخوان، خبرنگاری، سقز، اطلاع رسانی، سایت گولان، گولان سقز، پوستر

گولان سقز، پخش زنده، شبکه های استانی، شبکه ملی، شبکه های صدا وسیما، شبکه سه، کردستان