سرخط خبرها :
دوشنبه 14 تیر 1395 / 10:38|کد خبر : 824|گروه : اجتماعی

یادداشت به بهانه روز قلم/

قلم هایی که رنگی می نویسند/ قلم باید صادقانه بنویسد

قلم هایی که رنگی می نویسند/ قلم باید صادقانه بنویسد

قلم سلاحی است که باید صادقانه بنویسد بدور از هر دغدغه ای، بدور از اختلافات حزبی نه اینکه در اختیار دیگران باشد قلم باید ناظر امور باشد و واقعیت ها را انعکاس دهد.

به گزارش خبرنگار گولان سقز، در عرصه های مختلف زندگی هر چقدر دانش و آگاهی انسانها نسبت به محیط پیرامونی بیشتر باشد انسانها موفق تر خواهند شد اما برای رسیدن به مدینه فاضله و آرمان شهر ها باید به سلاح اندیشه و قلم مجهز بود. امروزه در عصری زندگی می کنیم که قلم جایگاه واقعی خود را  به دلیل فناوری اطلاعات و ارتباطات اینترنتی از دست داده است.

 در حقیقت امروز قلمرو بسیاری از قلم ها فقط در راه صفحه بیلبورد مدیران اجرایی در حال زدن است تا قلم های فاخر برای آنها زده شود وگرنه اگر میرزا بنویس مدیران دولتی نباشی به دلایل متعدد دست به هر کاری میزنند تا از گردونه خارج شوی یا اخراجی خواهی شد.

 واقعا چه بر سر جوهر قلم ها میگذرد!!؟؟ آیا باید به قلم فروشان جایز نوبل داد!!؟؟

قلم سلاحی است که باید صادقانه بنویسد بدور از هر دغدغه ای، بدور از اختلافات حزبی نه اینکه در اختیار دیگران باشد قلم باید ناظر امور باشد و واقعیت ها را انعکاس دهد، قلمی که در راه توسعه جامعه زده نشود یا قلمی که فقط عملکردها و گزارش مدیران اجرایی را ثبت می کند همان بهتر بشکند تا برای همیشه جوهر آن تمام شود؛ کرامت انسان هایی که قلم به دست دارند به این است که قلم آنها در راه عمران و آبادانی، توسعه، فناوری، پیشرفت اقتصادی، صنعتی، تجاری و....... به رشته تحریر در بیاید نه در راه نقطه گذاری فیش های حقوقی مدیران اجرایی.

 روز قلم روز آزادی از سیطره بیلبورد تبلیغاتی مدیران است، روز نوشتن های بدون تملق و چاپلوسی، روز بیان و پس از بیان، روز من و تو ما می شویم تا قلم هایم در اختیار جبهه آزادگی بنویسند نه در خط مقدم مدیران دولتی.

انتهای پیام/آ. قبرچسب ها :

روز قلماصحاب رسانهنویسندهروز بیانمدیران اجراییخبرنگاربیلبورد تبلیغاتی

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

تلگرام، گولان سقز، شبکه های اجتماعی، همراه باگولان

بیمارستان، نوبت اینترنتی، بیمارستان امام خمینی، کلینک تخصصی، درمانگاه چشم، متخصص داخلی، زنان و زایمان، گوش، حلق و بینی، رزرو نوبت اینترنتی، متخصص کلیه و مجاری، ارتوپدی، قلب، بیمارستان امام خمینی سقز، بیمارستان بعثت، بیمارستان توحید، بیمارستان قدس،بیمارستان فجر مریوان، بیمارستان امام حسین بیجار، بیمارستان شهید بهشتی قروه، بیمارستان بوعلی مریوان، بیمارستان صلاح الدین ایوبی بانه، بیمارستان سقز، بیمارستان سنندج، بیمارستان مریوان، بیمارستان بیجار، بیمارستان قروه، بیمارستان بانه

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

کسب و کار، تجارت، آگهی، خوش فروش، رایگان، تبلیغات، ایران، کامپیوتر، پوشاک، مواد غذایی، آموزش، بهزاد مرادی سقز

شبکه، فضای مجازی، کانال اطلاع رسانی، شبکه ایرانی، رسانه، موبایل، گوشی

فراخوان، خبرنگاری، سقز، اطلاع رسانی، سایت گولان، گولان سقز، پوستر

گولان سقز، پخش زنده، شبکه های استانی، شبکه ملی، شبکه های صدا وسیما، شبکه سه، کردستان