سرخط خبرها :
یکشنبه 16 خرداد 1395 / 10:31|کد خبر : 5|گروه : پزشکی

تکرار/

سرطان درمان میشود حتی در مراحل پیشرفته!

سرطان درمان میشود حتی در مراحل پیشرفته!

در دنیای امروزی روز به روز شاهد رشد افراد مبتلا به بیماری کشنده سرطان هستیم سرطان تنها ویژه انسان نیست و همه جانوران و گیاهان پرسلولی نیز ممکن است به سرطان دچار شوند. سرطان بیماری پیش رونده است که در آن سلول‌های بدن در یک تومور بدخیم به طور غیر عادی تقسیم و تکثیر می‌شوند و بافت‌های سالم را نابود می‌کنند.


به گزارش گولان سقز، سلول‌های سرطانی از سازوکارهای عادی تقسیم و رشد سلول‌ها جدا می‌افتند. علت دقیق این پدیده نامشخص است ولی احتمال دارد عوامل ژنتیکی یا عوامل بیرونی هم‌چون ویروس و مواد سرطانزا موثر باشد .در یک جاندار سالم، همیشه بین میزان تقسیم سلول، مرگ طبیعی سلولی و تمایز، یک تعادل وجود دارد.

سرطان شامل همه انواع تومورهای بدخیم می‌شود که در پزشکی آنها را بیشتر با نام نئوپلاسم می‌شناسند. طبق گزارش انجمن بهداشت آمریکا حدود هشت میلیون نفر در سال  بر اثر سرطان میمیرند! و سرطان در کشور ما نیز متاسفانه از شیوع بسیار بالایی نسبت به میانگین جهانی برخوردار است.

در این راستا بر خود لازم دیدم که تحقیق گسترده ای از امکان درمان این بیماری مهلک انجام دهم. این ایده زمانی به ذهنم خطور کرد که یکی از آشناهایمان به سرطان معده مبتلا بود من بسیار ناراحت بودم و همه فکر میکردیم که او دیگر خواهد مرد اما طبق گفته پیشینیان که میفرمایند خدا دردی را که میدهد درمانش را نیز خواهد داد شروع به تحقیق در این زمینه کردم. از ایران شروع کردم و متوجه شدم که متاسفانه دید غالب در کشورمان به سرطان ناامید کننده است و اعتقاد بر این است که روز به روز سلولهای سرطانی در فرد مبتلا افزایش می یابد. اما این پایان ماجرا نبود و به این نتیجه اکتفا نکردم زیرا هدف من چیز دیگری بود و من میخواستم راهی را بیابم که منجر به درمان سرطان شود در این راستا تحقیقاتم را از اروپا ، آمریکا و شرق آسیا گسترش دادم و روز به روز امیدوارتر شدم طبق این تحقیقات روشی را که به آن رسیدیم(که در ادامه توضیح کامل خواهم داد) باعث شد که وضع عمومی فرد مبتلا به سرطان بهتر شود و کم کم انرژی بگیرد و بعد از مدتی آزمایشات جدیدتر نشان داد که سلولهای بدخیم (سرطانی) برخلاف انتظار نه تنها گسترش نیافته اند وتومور دیگری(ثانویه) تشکیل نداده اند بلکه تعداد غدد لنفاوی سرطانی کاهش را نشان دادند. اینجا بود که به قدرت پروردگار پی بردم و باور کردم که خداوند متعال درمان هر دردی را داده است. اما اصل موضوع و روش اصلی درمان سرطان که انشاالله شما نیز در جهت شفای مریضانتان امیدوار خواهید شد را از دکتری ژاپنی آموختم.

طی تحقیقات متوجه شدم که کشور ژاپن بیشترین بیمار مبتلا به سرطان معده(حدود هفت برابر میانگین جهانی) در جهان را داراست و جالب اینجاست که بسیاری از آنان درمان میشوند! روش اصلی بکارگیری این درمان که توسط آقای دکتر اوسامو میزوکامی ابداع شده است نه تنها در درمان سرطان معده بلکه در درمان تمامی سرطانها موثر است و دکتر میزوکامی میگوید که فقط شخص او بیش از 500 نفر مبتلا به سرطان را با این روش درمان کرده است! اما سوالی که برایم پیش آمد این بود که چطور یک روش در درمان انواع سرطانها موثر است؟ که متوجه شدم این روش در اصل ضد سلولهای بدخیم و سرطانی است و بطور معجزه آسایی با این سلولها به مبارزه برمیخیزد و در نبردی جانانه سلولهای سرطانی را از پای درمی آورد و مانع گسترش آنها میشود.
اما راز این درمان در ماده ای نهفته است که توسط زنبوران دوست داشتنی عسل ساخته میشود و آن چیزی نیست جز ماده ای ارزشمند بنام بره موم. البته توجه داشته باشید که این ماده را با موم اشتباه نگیرید. بره موم ماده چسبناكي است كه زنبورها از غنچه و پوست درختان جمع اوري مي كنند.ماده اي كه بوي مطبوعي دارد و رنگ آن سبز مايل به قهوه اي است. زنبورها به كمك بره موم قابها را به كندو محكم ميكنند تا تكان نخورند. در ضمن جهت كوچك كردن سوراخ كندو به كار مي برند و محافظي در برابر باكتري¬ها، قارچها و ويروس¬هاي مضر ايجاد مي¬كند. در ادامه که روی شناسایی انواع بره موم تحقیق کردم دریافتم که بهترین نوع بره موم در قسمت ورودی کندوهای عسل وجود دارد جایی که زنبورها از آنجا ورود و خروج میکنند و در واقع بره موم در آنجا نقش ضدعفونی کننده زنبوران را برعهده دارد. برای شناسایی بهتر در عکس آنرا مشخص کرده ام.
 
 

در گياهان اين ماده معمولاً لايه¬اي چسبناك در اطراف جوانه مي¬باشد كه از آن در برابر عناصر آب و هوايي و حمله¬ي باكتري¬ها، قارچ¬ها، كپك¬هاي قارچي و ويروس¬ها محافظت مي كند.
تست آزمايشگاهي تأييد مي¬كند كه بره¬موم ضدويروس، ضد فعاليت HIV-1، ضدقارچ، ضدباكتري و ضداكسيدانت، ضدميكوپلاسميك، ضدانگل، ضد لخته شدن خون و ضدسرطان مي¬باشد.
مراحل شيميايي اصلي يافت شده در بره¬موم فلاوونوئيدها، فنوليك¬ها و ترپن¬ها مي¬باشند. فلاوونوئيدها شامل: quercetin، apegenin، galangin،ferol kaemp، luleolin، pinocembrin، pinostrobin، pinobanksin مي¬باشند. گلانگين يكي از موثرترين آنتي¬بيوتيك¬هايي مي¬باشد كه ما مي¬شناسيم و يك ماده طبيعي است. استرفنولي (استرفنتيل اسيدكافئيك یا CAPE (موجود در بره¬موم توجه بيشتر محققان پزشكي را به خاطر عامل بالقوه آن براي درمان تعدادي از ناهنجاري¬ها، شامل جراحت نخاع و همچنين تنظيم كننده¬ايي، فعاليت¬هاي ضدويروسي ، ضدالتهاب و ضدسرطاني به خود جلب كرده است.

 
نحوه استفاده از بره موم توسط دکتر اوسامو میزوکامی ژاپنی

او در این باره می‌گوید:

اولین چیزهایی که من درباره‌ی بره موم آموختم به 18 سال پیش بر می‌گردد، موقعی که در آمریکا اقامت داشتم و به این فرآورده زنبور عسل علاقمند شدم. بعد از آن من هر روز بره موم می‌خوردم و این باعث شد که از شر آنفولانزا خلاص شوم، بیماریی که اغلب به آن مبتلاء بودم.

دکتر میزوکامی در این زمینه می‌گوید:

از زمان تجربه پدرم در استفاده از بره موم، من از بره موم بعنوان درمان مکمل برای بیش از 500  بیمار مبتلا به سرطان پیشرفته استفاده کرده‌ام.
بیش از 1200 مقاله دانشگاهی در ارتباط با خواص بره موم از سراسر دنیا موجود است. هم اکنون این ماده نسبت به سایر مکمل‌ها بیشتر از جانب دانشمندان حمایت می‌شود. تحقیقات نشان داده که بره موم دارای خواص ضد سرطانی زیادی است و بره موم مرگ سلول‌های سرطان ملانوما را در آزمایشگاه باعث می‌شود.

اثرات ضد سرطانی بره موم

بره موم دارای خواص زیر است:

1-    تأثیر مستقیم ضد سرطانی
2-    افزایش ایمنی
3-    اثر آنتی اکسیدانی
4-    اثر ضد تشکیل غیر طبیعی رگ‌های خونی
5-    اثر ضد التهابی
6-    اثرات ضد باکتریایی و ضد ویروسی
7-    اثر ترمیم بافت آسیب دیده
8-    اثر محافظت از شیمی درمانی
9-    اثر محافظت از پرتو درمانی


اثر افزایش ایمنی

تقریباً همه بیماران سرطانی پس از چند سال ایمنی شان کاهش پیدا می‌کند. در یک مطالعه بره موم اثر افزایش دهنده ماکروفاژها را در آزمایشگاه نشان داد. بره موم در موش لنفوسیت‌ها را فعال می‌کند و CD8/ CD4 را افزایش می‌دهد.

اثر آنتی اکسیدانی

رادیکال‌های آزاد در بیماران سرطانی افزایش پیدا می‌کند و این افزایش، سلول‌های سرطانی را به تکثیر تحریک می‌کند که نتیجه آن می‌تواند عود و پیشرفت(متاستاز) سرطان باشد.
اسید کافئیک و آرتیپلین C موجود در بره موم اثر قوی آنتی اکسیدانی دارند. بره موم از پراکسیداسیون چربی جلوگیری می‌کند. بره موم نشان داده که اثر آنتی اکسیدانی قوی‌تری نسبت به ویتامین E در موش‌ها داشته است.

اثر ضد تشکیل غیر طبیعی رگ‌های خونی

زمانی که سلول‌های سرطانی تکثیر پیدا می‌کنند، فرایند تولید رگ‌های خونی جدید با افزایش خون رسانی به این سلول‌های سرطانی افزایش می‌یابد. بره موم نشان داده که هم در آزمایشگاه و هم در بدن موجودات نظیر داروهای ضد سرطانی مثل آواستین اثر ضد تشکیل غیر طبیعی رگ‌های خونی را داراست.

اثر ضد التهابی بره موم

سرطان خود یک فرآیند التهابی است که منجر به نبرد بین سلول‌های سرطانی و سلول‌های ایمنی می‌شود. عوامل ضد التهابی نظیر بازدارنده COX-II در پیشگیری و درمان سرطان اهمیت دارند. بره موم نشان داده که دارای خواص ضد التهابی هم در آزمایشگاه و هم در بدن موجودات زنده است.

اثرات ضد ویروسی و ضد باکتریایی بره موم

ویروس های تیپ B و C می توانند عامل سرطان سلول های کبدی باشند. ویروس HIV عامل بیماری ایذز است. باکتری های کوباکتر عامل خطر برای سرطان معده است. نیمی از ژاپنی ها عفونت هلی کوباکتر دارند و بیشتر آنها از سرطان معده رنج می برند.

بره موم دارای خواص ضد ویروسی و ضد باکتریایی در آزمایشگاه و در بدن موجودات است و این خواص در درمان سرطان کاربرد دارند. بره موم به جلوگیری از مرگ ناشی از عفونت کمک می‌کند ( گزارش شده که یک سوم بیماران با سرطان پیشرفته در اثر بیماریهای عفونی نظیر پنومونی می‌میرند که به سبب نقصان سیستم ایمنی است).
اثر ترمیم (بازسازی) بافت

اگر ترمیم (بازسازی) بافت سرطانی سریعتر اتفاق افتد، بهبود سرطان سریعتر صورت می‌گیرد.

بره موم باعث تحریک بافت به ترمیم (بازسازی) در آزمایشگاه می‌شود.

اثر محافظت از شیمی درمانی

خیلی از مطالعات جانوری توصیه می‌کنند که شیمی درمانی همراه با استفاده از بره موم باشد تا بروز واکنش‌ها را کاهش دهد. مطالعات داخل آزمایشگاهی و همچنین بر روی موجودات زنده نشان داده است که استفاده از بره موم همراه با شیمی درمانی در مقایسه با شیمی درمانی به تنهایی اثرات همپوشانی (سینرژیت) دارد.

اثر محافظت از اشعه

خیلی از مطالعات حیوانی نشان داده که پرتو درمان همراه با استفاده از بره موم بروز واکنش‌ها را کاهش می‌دهد. همچنین مطالعات داخل آزمایشگاهی و بر روی موجودات نشان داده که استفاده از بره موم همراه با پرتو درمانی در مقایسه با پرتو درمانی به تنهایی اثرات همپوشانی (سینرژیت) داشته است.
تجارب آقای دکتر میزوکامی در استفاده از بره موم

آقای دکتر در این خصوص می‌گوید:

من بیش از 500 بیمار با سرطان پیشرفته را با استفاده از بره موم درمان کرده‌ام. این بیماران از انواع مختلف سرطان از جمله سرطان ریه، معده، روده، پروستات، سینه، تخمدان و پانکراس رنج می‌برده‌اند.

بیشتر بیماران سرطانی تحت درمان‌های رایج قرار می‌گیرند اما من به آنها بره موم را بعنوان مکمل درمان توصیه می‌کنم. بیمارانی که بره موم مصرف می‌کنند به سمتی می‌روند که کیفیت بهتر زندگی، درد کمتر، خستگی کمتر و افزایش اشتها را تجربه می‌کنند.

طول عمر بیمارانی که بره موم مصرف می‌کنند به بیش از دو برابر، سه برابر و گاهاً تا 10 برابر زمانی که انتظار می‌رود افزایش می‌یابد. تعداد کمی از بیماران که تومور داشتند بدون درمان‌های رایج اندازه تومور آنها کوچک می‌شد. تعداد کمی از بیمارانی که اندازه تومور سرطانی آنها یک سانتی متر و یا کمتر بود بدون دریافت درمان‌های رایج تومورهایشان کاملاً ناپدید می‌شد.

بیمارانی که همراه با شیمی درمانی و پرتو درمانی از بره موم استفاده می‌کردند نتایج بهتری را نشان می‌دادند و در مقایسه با بیمارانی که فقط درمان‌های متداول (شیمی درمانی و پرتو درمانی) را دریافت می‌کردند، واکنش‌های کمتری بروز می‌دادند.

هر چند من معمولاً دوز 3 گرم بره موم را به صورت روزانه توصیه می‌کنم، اما برای بیماران با سرطان پیشرفته میزان 9 گرم و بیشتر از بره موم را مورد استفاده قرار می‌دهم.

موارد فوق العاده از درمان با بره موم

دکتر میزوکامی موارد زیادی از بیماران مبتلاء به سرطان را در کلینیک خودش درمان نموده است در اینجا او شش مورد فوق العاده از درمان بیماران سرطانی خود را با استفاده از بره موم آورده است.

مورد اول بیمار مبتلاء به سرطان کبد

در سال 1998 یک زن 46 ساله با بیماری هپاتیت C که به دنبال آن بیماری او به سلول‌های سرطانی توسعه پیدا کرده بود به بیمارستان من مراجعه کرد. سی تی اسکن کبد او 3  تومور به اندازه‌ی یک سانتی متر را نشان می‌داد.

من مصرف 3  گرم بره موم را به صورت روزانه به او پیشنهاد کردم. تومورهای کبد او در سی تی اسکن دو ماه بعد کاملاً ناپدید شده بودند و مارکرهای توموری و پروتئین در طیف عادی قرار داشت. در حال حاضر او در سلامت کامل به سر می‌برد.(یعنی بعد از 15 سال!)

مورد دوم بیمار مبتلاء به سرطان معده

در سال 1997 یک زن 52 ساله با سرطان معده توسط من تشخیص داده شد. سرطان او در مرحله سوم قرار داشت و احتمال زنده ماندن او برای یک سال فقط 10 درصد تخمین زده شده بود. او تحت معاینات گاستروکتومی کامل قرار گرفت و مشخص شد که سرطان او به پرده صفاق متاستاز داده است (گسترش پیدا کرده است). بعد از عمل، او روزانه یک دوز بره موم (3 گرم) را مصرف می‌کرد. پس از 16 سال از عمل او هیچگونه عودی (بازگشتی) نداشت.

مورد سوم بیمار مبتلاء به سرطان معده

در سال 2006 یک مرد چهل و نه ساله با سرطان معده (مرحله سوم) تشخیص داده شد. به او پیشنهاد جراحی شد، اما او نپذیرفت. او به مدت شش ماه روزانه 9 گرم بره موم مصرف کرد. بعد از این مدت، عکس با اشعه ایکس از معده او هیچ تغییری را نشان نداد.

سپس او تصمیم گرفت تحت عمل جراحی قرار گیرد، اما اندوسکوپی ترتیب داده شد یک روز قبل از عمل هیچ چیز غیرطبیعی را نشان نداد. بیوپسی از معده هیچ گونه سلول سرطانی را نشان نداد. جراحان گفتند که معجزه رخ داده است، بنابراین عمل جراحی منتفی شد. در حال حاضر او کاملاً سالم است.

مورد چهارم سرطان خون نوع مالتیپل میلوما

درسال 2003 یک مرد چهل و شش ساله پس از شکستن استخوان‌هایش با سرطان نوع مالتیپل میلوما مرحله سوم شناسایی شد. مدت زنده ماندن او برای 5 سال، 25 درصد برآورد (تخمین) زده شده بود.

او در طول بستری در بیمارستان روزانه 15 گرم بره موم مصرف می‌کرد و چهار دوره تحت شیمی درمانی قرار گرفت اما هیچ گونه واکنش منفی از جمله لوکوپنی (کاهش تعداد سلول‌های سفید خون) دیده نشد. در حال حاضر او در حالت بازگشت کامل قرار دارد.

مورد پنجم بیمار مبتلاء به سرطان مجاری ادراری مثانه

در سال 2006 یک مرد 81 ساله با سرطان مجاری ادراری مثانه تحت عمل اندوسکوپی قرار گرفت. او 12 کپسول 6 گرمی بره موم را بطوری روزانه و به مدت یکماه مصرف کرد. قبل از عمل یک معاینه کیتوسکوپی ترتیب داده شد. تومور سرطانی او بعد از دفع یک ماده اسفنجی مانند کاملاً ناپدید شد. در حال حاضر او کاملاً سالم است.

مورد ششم بیمار مبتلاء به سرطان تخمدان

یک زن 57 ساله با سرطان تخمدان تشخیص داده شد. در سال 1990 تخمدان و رحم او برداشته شد به دنبال آن شیمی درمانی انجام شد. او تب بالا، اسهال و کاهش تعداد سلول‌های سفید(لوکوپنی) را نشان داد.

در سال 2002 مشخص شد که سرطان او به راست روده متاستاز داده است. او شروع به مصرف روزانه 2 گرم بره موم کرد. مجدداً تحت شیمی درمانی قرار گرفت اما واکنش‌های منفی نشان نداد. فاکتور CA19-9 در او کاهش یافت و هم اکنون در طیف عادی قرار دارد. در حال حاضر او در سلامتی کامل به سر می برد.

ضمنا باید یادآور شوم که در طول تحقیقاتم دریافتم که بره موم نه تنها برای بیماران بلکه برای افراد سالم ، جوان و حتی کودکان نیز جهت پیشگیری از انواع بیماریها توصیه میشود. همچنین در درمان سرماخوردگي معمولي، آنفولانزا، ميكروب¬ها، انگل¬ها، زخم¬هاي معده، زكام، سينوزيت، التهاب حنجره،گلودرد و مشكلات تنفسي بسیار مفيد است. بره¬موم در رفع مشكلات تنفسي بسيار مؤثر است. پزشكان مي¬توانند از اين دارو براي درمان آسم، ذات¬الريه و مرض سل استفاده كنند. در این راستا سعی کردم بهترین روش مصرف بره موم را نیز در خدمت شما قرار دهم:

طریقه مصرف: میتوانید 3بار در روز حدود 3گرم را تا نیم ساعت بجوید و بعد قورت دهید. یا بصورت قرص 3 گرمی و قبل از هر وعده غذایی و یا 2 تا 5 قطره در 50 ميلي ليتر آب گرم يا نصف قاشق چايخوري دو بار در روز براي جوانان به عنوان مكمل سلامتي به كار مي¬رود. براي بچه¬هاي كوچك 2 قطره، يك تا دو بار در روز كافي است. براي درمان مؤثرتر: 5 تا 10 قطره تنتور بره¬موم 3 بار در روز توصيه مي¬شود. ظاهراً هيچ محدوديتي براي جذب روزانه وجود ندارد و هيچ اثرات سمي يا مخربي گزارش نشده است.

در پایان امیدوارم که خداوند متعال به تمام مریضانتان شفا عنایت بفرماید و این تحقیق بتواند به بهبود بیماران یاری رساند انشاالله.

 

نکته: فیلم زیر را حتما ببینید

نویسنده: پرویز میری
/انتهای پیام

گولان، هه وال، شاره که م سه قز، سقز، کوردستان، سایت خبری، شهرستان سقزبرچسب ها :

سرطانبیماری لاعلاجامورپزشکیدرمانبیماری کشندهسلولتومور بدخیمبافت‌ سالم

نظرات کاربران :

جلالی [پنجشنبه 12 آذر 1394 | 02:10] پاسخ

سلام به همه عزیزان... من مدت زیادی سرطان داشتم و تقریبا تمامی علائمم ثابت مونده بود و هیچ کار روی درمان من اثر نداشت. واقعا خیلی تلاش کردم به این در و اون در زدم حتی خیلی از این مقالات رو خوندم و روش های موجود دیگه رو امتحان کردم اما هیچ اثری ندیدم. خوشبختانه یه راهکار رو گذاشت یکی از دوستانم پیش روی من و اون این بود که از بره موم استفاده کنم. از یه شرکتی به نام ایران عسل کپسول بره موم خریداری کردم و با نامیدی مصرف کردم اما بعد از 2 3 ماه مصرف وقتی رفتم سی تی اسکن همه چیز بهتر شده بود. الان خدا رو شکر خیلی بهترم .. حتی الان عسل بره موم هم استفاده می کنم و خیلی اثر داشته... به نظر من حتما اگر شما هم با هر نوع سرطانی مواجه هستین برای یه دوره کوتاه هم که شده كپسول بره موم و عسل بره موم رو امتحان کنین چون خیلی عالیه ... آدرس سایت ایران عسل هم www.iranasal.com هست و شماره تلفنشونم اگر اشتباه نکنم 03195022125 هست...

محسا اسماعیلی [شنبه 9 اردیبهشت 1396 | 13:08]

سلام شما می توانی عسل با عصاره بره موم و کپسول بره موم را از شرکت شهدینه گلها تهیه کنید و هر 8 ساعت استفاده کنید که انشالله از پیشرفت و به بهبودی ان کمک کند خانواده من از این شرکت تهیه کردند بابت کولیت روده دوستان بات سرطان معده که خیلی خوب بوده www.iranasal.com

مریم [سه شنبه 2 خرداد 1396 | 08:50]

با سلام.با ارزوی شفای کامل مادرتون.من بیماری رو میشناسم بنام زهرا.ایشون سرطان سینه داشتند دکتر ازشون قطع امید کرده بودن و حتی شیمی درمانی هم شده بودن ولی نتیجه ای نداشت ایشون بره موم خریداری کردن واز جایی خرید کردن که خودشون برای اولین بار توی ایران عصاره گیری میکنن.چون اون بره موم هایی که توی بازار هستش اصلا جذب بدن نمیشن.وایشون بره موم رو که به صورت کپسول بود خریداری کردن و به صورت خیلی منظم استفاده کردن و بعد از یه دوره چند ماهه که اصلا منتظر رسیدن زمان فوتشون بودن وقتی پیش دکتر رفتند و ازمایش دادن اصلا دکتر یه معجزه دیده بودن که دیگهاین خانم سلول سرطانی ندارن .و وضعیتشون رو به بهبود هستش.

مصطفی [سه شنبه 9 آبان 1396 | 13:21]

من واقعا حرفتون رو تایید می کنم.. مادر من هم سرطان معده داشت عسل بره موم و بره موم ایران عسل رو تهیه کردیم وبعد از 3 ماه مصرف مداوم خیییییییلی بهتر شد... الانم بهترن ... البته جاهای دیگه هم داره ولی ما از این سایته گرفتیم خیلی بهتر بود.. مال یکی دو جای دیگه گرفتیم خیلی تاثیری نداشت... کلا طب سنتی خیلی بهتر از این جراحیا این چیزا جواب میده و بهترین راهم همون بره موم هست ..البته با تجربه من و خانواده م...

ولیزاده [دوشنبه 16 آذر 1394 | 15:45] پاسخ

با عرض سلام، میخواستم ازتون بپرسم که بره موم را از کجا میتوانم تهیه کنم. ممنون

پرویز میری [یکشنبه 16 خرداد 1395 | 10:18]

سلام
از زنبورداران تهیه فرمایید

045 [یکشنبه 25 مهر 1395 | 01:22]

اردبیل

میترا [سه شنبه 10 اسفند 1395 | 11:40]

سلام.نه از زنبوداران قابل جذب نیس ،چون عصاره گیری نشده و ناخالصی داره باید عصاره گیری بشه
..........

اشکان [جمعه 27 آذر 1394 | 14:42] پاسخ

سلام.مادر من به سرطان تخمدان پیشرفته مبتلا شده و به روده و لگن زده.هنوز منتظر جواب ازمایشگاه اسیب شناسی هستیم.این بره موم واقعا تاثیر داره یا واسه تلقین و دلخوشیه؟از کجا بره موم تازه تهیه کنم؟چه مقدار مصرف کنن؟

مریم [دوشنبه 21 دی 1394 | 13:24] پاسخ

با سلام
مادر بنده دو سال پیش سرطان روده بزرگ مرحله یک داشت که شیمی درمانی نخواستند . تا فروردین 94 همه چیز عالی بود ولی در تیرماه معلوم شد متاستاز به کبد زده و تا الان 10 جلسه شیمی شده که بازم در نتیجه سی تی اسکن معلوم شده که دو توده در شکم به انداره 1 و 3 سانت هست و گفتن سرطان پخش شده و فقط دو جلسه شیمی قوی که مو میریزه انجام میدن
میخواستم بپرسم بره موم تاثیری داره ؟امیدی هست؟

پرویز میری [دوشنبه 21 دی 1394 | 19:41]

با سلام و آرزوی شفابرای بیمار گرامی
بله باز تاثیر داره بره موم ضد سلولهای بدخیم بوده و حداقل سرعت پیشروی این بیماری را کم میکند.شد. میزان اثر بستگی به عواملی مثل سن ، درصد پیشروی بیماری و استیج آن دارد اما در هر صورت این ماده ارزشمند با سلواهای بدخیم به مبارزه برمیخیزد.

شایان [شنبه 3 بهمن 1394 | 12:48] پاسخ

با سلام پدر من ۴۵ سال سن دارد وبه سرطان روده مبتلا می باشد میخواستم بدونم از کجا میشه بره موم را تهیه کرد؟

روح اله ارجمندی [پنجشنبه 26 اسفند 1395 | 06:45]

با سلام
از زنبورداران و آنهم بره موم جلو ی درب پرواز کند ....نه هر بره مومی
http://bee225h.parsiblog.com

شایان [یکشنبه 4 بهمن 1394 | 11:28] پاسخ

با سلام پدر من ۴۵ سال سن دارد وبه سرطان روده مبتلا می باشد و متاستاز داده به زانو و از پا افتاده است میخواستم بدونم از کجا میشه بره موم را تهیه کرد؟ایا تاثیر دارد؟

پویا [یکشنبه 8 فروردین 1395 | 02:10]

درمان های بسیار مفیدی برای سرطان وجود دارند یکی درمان با ویتامین ب 17 است دیگری درمان با بیکربنات سدیم هست سومین درمان خوراندن آب میوه جات مثل آب هویچ است این شیوه های درمان بسیار موفق عمل نموده ولی متاسفانه به دلیل سود جویی شرکت های دارو سازی این درمان ها سانسور شده اند لطفا در مورد هرکدام از آنها تحقیق کنید.

فاطمه [سه شنبه 6 بهمن 1394 | 00:52] پاسخ

باسلام مادر بزرگ من حدود یک ماهه تشخیص داده شده ک سرطان معده خیلی پیشرفته داره وباتوجه ب اینکه تومورش وضعیت مناسبی نداش مورد عمل جراحی قرار نگرف ودرحال حاضر ب وسیله ی سرم زنده است دکتر واسش تشخیص داده ک تا دوهفته ب این وضعیت باشه بعدا مورد شیمی درمانی یا پرتو درمانی قرار بگیره! خواستم بپرسم این بره موم تو درپانش تاثیر داره واگر داره باید از کجا تهیه شه وچطور ب اصل بودنش پی برد واینکه تحت نظر پزشک باید بهش داده شه یا خودمون میتونیم بهش بدیم و زمان مصرفش چقدره؟ باتشکر

اوستا [سه شنبه 7 دی 1395 | 23:08]

لطفا" جواب را برای منهم نشان دهید ب کمک بزرگی به من میکنید
از این کار خیرتان ممونم خدا جواب این خوبی وانسان دوستی شما را میدهد
برادرم 58 ساله هستن سرطان مثانه دارن و4 هفته هر هفته یک بار شیمی درمانی شده و حالا 23 روز است
که پرتو درمانی شده تا یکماه باید پرتو درمانی انجام دهند اخیرا" افت گلبولهای سفید دارن طوری که همراه پرتو هفته ای یکبار که شیمی درمانی میشوند دکتر فعلا شیمی درمانی را قطع کرد چون گلبولهای سفید کم شدهاند
لطفا" بفرمایی روزی چه قرد بره مو بخورن وایا میتواند قرص پرو ایکس بخورن روزی چند تا وچگونه
با سپاس فراوان

خزان [پنجشنبه 15 بهمن 1394 | 23:15] پاسخ

سلام شوهر من
یکسال است که ازدواج کردیم به سرطان کلیه مبتلا شده از غصه دارم دق میکنم خودش هم زنبوردارن آیا واقعا تاثیر داره توروخدا بگید

فواد [یکشنبه 18 بهمن 1394 | 05:25] پاسخ

سلام بره موم واز کجا تهیه کنیم؟لطفا راهنمایی کنید......بیمارمون وضعیتش اضطراریه

ف ف م [دوشنبه 3 آبان 1395 | 23:51]

سلام
بالاتر گفتند

با عرض سلام، میخواستم ازتون بپرسم که بره موم را از کجا میتوانم تهیه کنم. ممنون

پرویز میری [یکشنبه 16 خرداد 1395 | 10:18]

سلام
از زنبورداران تهیه فرمایید

045 [یکشنبه 25 مهر 1395 | 01:22]

اردبیل

صبا [سه شنبه 9 آذر 1395 | 20:04]

سلام بره موم به شکل قرص وکپسول درداروخانه ها موجوده

طالب دیواندره [یکشنبه 18 بهمن 1394 | 08:10] پاسخ

باسلام.یکی از بستگان عزیز و دوست داشتنیم با 42 سال سن به سرطان کبد دچار شده.وبه گفته پزشکان به ریه هم سرایت کرده.واز زنده ماندن هم قطع امید کردن.ایا بااستفاده از بره موم امیدی به زنده ماندن داره یانه؟ازتون خواهش میکنم راهنمایی کنید

بهرام از مراغه [دوشنبه 19 بهمن 1394 | 21:36] پاسخ

با سلام وآرزوی شفای عاجل برای همه بیماران . من در مراغه از چندتا زنبوردار با سابقه در مورد بره موم پرسیدم اونها اسم بره موم رو نشنیده بودن و میگفتن شاید در اینجا به یه اسم دیگه باشه . گفتن شاید منظور گَرده عسل ویا ژل عسل باشه . لطفاً اگه در مورد اسامی بره موم در شهرها و یا جاهائ دیگه اطلاع خاصی دارین بفرمایید . اونها میگفتن گرده برای ساخت موم توسط زنبورها استفاده میشه شاید منظور از بره موم همون گرده باشه . لطفاً کمک کنید ۰۹۱۶۶۰۱۰۱۰۸

سولماز [سه شنبه 23 آذر 1395 | 17:53]

من از اهالى بخش چايپارا در شمال غربى ترين نقطه آذربايجان هستم، تو منطقه ما زنبوردارى رواج فراوانى داره و از بچگى همواره اسم بره موم رو از بزرگترها شنيده ام. حتى با بره موم برامون يه بادكنك ميساختن كه ميذاشتيمش رو زانومون و پخ ميزديم روش ميتركونديمش. يا ساعت ها با دست باهاش بازي ميكرديم تا انگشتهامون تقويت شن.
اما از خواص عجيب و فوق العاده اش چيزى نشنيده بودم.

دبیر [جمعه 3 دی 1395 | 08:53]

باسلام وازوی شفای بیماران ما در منطقه ی کرمانشاه یه چیزی به اسم برژه داریم که قدیم ترها برای افراد زخم دار وبچه های ختنه کرده به لباسشان می چسباندند تا عفونت نکند وبو نگیرد بوی تندی داشت وتقریبا قهوهای رنگ شاید همین بره موم باشه .

فلاح [جمعه 23 بهمن 1394 | 10:44] پاسخ

دوست محترم از اینکه اطلاعات زیقیمت خودرا در اختیار همگان قرار میدهید سپاسگزارم . من خودم پزشکم و بیماری CLL دارم لطفا چگونه واز کجا میتوانم بره موم را تهیه کنم ؟ لطفا راهنمایی بفرمائید با تشکر از اهواز 09161141684

حسام [شنبه 24 بهمن 1394 | 15:34] پاسخ

سر تعظیم دارم به ان دلی که کیش مهر در استین دل دارد
مادرم هر دو ماه یکبار تحت معاینه شیمی درمانی کانسر سینه هستند بمدت شش دوره شیمی درمانی شدند که بتاریخ ابان 90 تحت جراحی پستان راست وچهارده غده زیر بغل قرار گرفتند
حدود هفتاد سال سن دارند و برنشیت و ارتروز متوسطی هم دارند
شخصا خواسته ام بلحاظ همدلی برای چنین دردمندانی جام نوشداروی مهرلایزالی را ارمغان باشم که قانون جذب به شمایم کشاند
لطفا همکاری و همدلی لازم را بجهت راهنمایی مادرم ودر صورت اشتیاق
تحقیق جهانی گروهی با بنده و همدلان ارادت فرمایید/با سپاس ودرود بیکران
ش ت09184491611

محمد سهرابی [یکشنبه 9 اسفند 1394 | 21:29] پاسخ

باسلام من هشت سال است مریص هستم سه با اودکرده والان هم شمی درمانی مشم خواهشمند م مراکمک کنی 09188123033

حسین [سه شنبه 17 فروردین 1395 | 15:43] پاسخ

با سلام خدمت شما.اگه بره موم اینهمه خوبه و پزشکای ایرانی به این نتیجه رسیدند،پس چرا اینهمه آدم در اثر سرطان میمیرند؟آگه به همین راحتیه پس چرا دکترا جلوی مرگ سرطانیارو نمیگیرندحرفی که میزنید یا هنوز تو کشور ما اجرا نشده یا اثر زیادی نداره....

احسان [پنجشنبه 3 فروردین 1396 | 12:50]

سلام چون سودشون از بین میره متاسفانه پول حرف اول رو میزنه اگه اینارو بگن پس اونا چطور پولدار بشن متاسفانه لابی قدرت و پول از جان بشر بیشتر ارزش داره

نوری [چهارشنبه 25 فروردین 1395 | 10:16] پاسخ

با عرض سلام
من با دیدن این مقاله خیلی امیدوار شدم تا به خواهرم که دچار سرطان شده کمک کنم.
البته به علت تجمع آب در شکمش هنوز محل دقیق بیماری رو تشخیص ندادن و در مرحله تخلیه آب از شکم هست.
عاجزانه خواهشمندم اگر کمک و راه حل مناسبی برای ایشون دارید، بفرمایید.
با تشکر فراوان

محمود کریمی [چهارشنبه 8 اردیبهشت 1395 | 00:44] پاسخ

با سلام برای یک بیمار سرطانی روده، مقداری کبد ایشان نیز درگیر شده خواستم ببینم بره موم از کجا میتوانم تهیه نمایم

فاطمه [جمعه 5 آذر 1395 | 21:26]

سلام حالشو خوب شد؟

عباسی [چهارشنبه 8 اردیبهشت 1395 | 16:14] پاسخ

با سلام خدمت شما
مادر من سال 93 دچار سرطان سینه شدن که بعد از شیمی در مانی و عمل و پرتو درمانی درمان شدند تا اینکه یک ماه پیش دخترشان گفت دچار سرطان کبد شدند و اندازه تومور 6 سانت است آیا درمانی داره، بهر موم از کجا میتونم تهیه کنم

سعید ملکی [پنجشنبه 9 اردیبهشت 1395 | 15:05] پاسخ

باسلام .لطفا شماره همراه خودتون بدید تماس بگیرم
همراه من 09188641571

جواد [شنبه 18 اردیبهشت 1395 | 12:31] پاسخ

سلام از کجا باید این دارو رو تهیه کنم

نیما [شنبه 18 اردیبهشت 1395 | 14:30] پاسخ

فقط یه سوال ایا کسی هست که دیده باشه که بره موم در بیماریش تاثیر گذشته باشه

فریبا [یکشنبه 19 اردیبهشت 1395 | 09:30] پاسخ

با سلام. من چند وقت پیش برای گرفتن اطلاعاتی در خصوص سرطان مری با شخصی که دکترای طب سنتی داره صحبت کردم ایشون گفتن که یکی از بستگانشون که در آمریکا استاد دانشگاه هستش با مصرف سقز طبیعی موفق به درمان سرطانش شده و مقادیری هم سقز طبیعی (از همین سقزهای محلی بدون افزودنی ) برای انجام تحقیقات آزمایشگاهی با خودش به آمریکا برده. روش مصرف هم این بوده که روزانه به مدت نیم ساعت مقداری سقز رو جویده و بعد به اندازه ی یک نخود ازون رو قورت داده. بیمار من هم مصرف رو شروع کرده و میگه تاحالا حداقل در کاهش التهاب خیلی موثر بوده .به هرحال اطلاع رسانی میکنم و از صحت منبعی که این خبر رو بهم داد مطمئن هستم . در ضمن در مورد خواص بره موم برای درمان سرطان هم مطالب زیادی شنیدم.

حامد [سه شنبه 29 تیر 1395 | 12:16]

ممنون

خانزاده [چهارشنبه 17 آبان 1396 | 13:16]

باسلام خانم فریبا پدرم دوساله که دچار سرطان مری شده خاهشن اگه نظری داریر بفرماید

حمید مهر علی زاده [پنجشنبه 23 اردیبهشت 1395 | 22:17] پاسخ

برادر 58 ساله بنده متاستاز کبدی دارد و 2 ساله که شیمی در مانی می شود الان 11 جلسه شیمی درمانی شده است. الان دیگه نای اب خوردن ندارد و الان 2روزه که دیگه هیچ چی نمی خوره ، الان دستور تجویز درمان شما چه می تواند باشد.
خواهری هم دارم که 6 ماهه توده ی زیر سینه خود را عمل کرده و الان تحت درمان است شیمی در مانی نمی شود ولی با سرم های مخصوص و آمپول مخصوص در مان می شود. در این رابطه هم نظر جناب چه می تواند باشد.

زهرا حسن زاده غفاری [شنبه 25 اردیبهشت 1395 | 01:12] پاسخ

خانم 75ساله بعد از عمل توموروده بزرگ و12مرحله شیمی درمانی بعد یکسال متاستاز به کبد داد 12مرحله شیمی درمانی از7به5سانت کوچک شد بعد عملrfaانجام شد لیزر الان حال مریص خوب هست الحمدالله خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید برای اینکه جای دیگر نشه و روزی 4عدد قرص زولادین ددقیقا اسمش را نی دونم میخورد چگون میتوانیم حال مریص بهبودی کامل پیدا کند با تشکر از زحمات و محبتهای شما متشکرم

مسعود [چهارشنبه 30 تیر 1395 | 15:35]

قرص Xeloda 500mg Roch (زلودا ) سویس که معمولا دارویی سبان وراد کننده و پخش کنند هست

ش. س [دوشنبه 10 خرداد 1395 | 03:19] پاسخ

برادرم در59 سالگی دچا سرطان معده با متاستاتیک کبد شده که تا حالا 3 نوع از داروهای شیمی درمانبرو استفاده کرده و هم داروی گیاهی به نام ارتمیزیا از اسپانیا گرفتم و همینطور ویتامین ب17 در ابتدا داروها خوب تاثیر داشت اما این اواخر دیگه تاثیر نذاشته ودکتر داروی جدید به نامcyramza که مورد تایید fda است رو پیشنهاد داده که داروی گرانی هم است در ضمن ایشان غذای ملکه زنبور هم استفاده می کنه خدارو شکر مشکل غذاخوردن ندارند شما آقای دکتر چه پیشنهادی دارید.?

F.m [جمعه 14 خرداد 1395 | 00:59] پاسخ

سلام.امشب در سایت خبری دیدم که شما گفتید فلان دکتر در ژاپن گفته بره موم برای درمان سرطان خوبه.خواننده های زیادی مثل من که عزیزشون درگیر این بیماری هستند و شاید مثل من هرشب در سایت ها می گردند که شاید خبر خوبی بشنوند شاید خبری شود معجزه ای که عزیزشان را ازدست ندهند شاید این روزها سخت تمام شود همه خسته ولی امیدوارخبرر را خواندند ومدام از شما پرسیدند بره موم را از کجا تهیه کنند چرا جواب نمی دید.شما که دلتون به قول خودتون سوخته و تو دنیا جستجو کردید چرا نمیگید چطور میشه تهیه آش کردچرا همه یه چیزی می کند بعد میرند پیداشون نمیشه هدفتون چیه ما کم غصه داریم‌.کم مشکلات داریم.نمیدونم دیکه چی بگم.نمیدونم....

حامد [شنبه 15 خرداد 1395 | 00:03]

سلام. از زنبوردارها می شود تهیه کرد به خصوص سمت استانهای آذربایجان

پرویز میری [یکشنبه 16 خرداد 1395 | 10:21]

دوست عزیز باسلام
چندین دفعه گفتیم از زنبورداران تهیه کنید.

مونا [دوشنبه 28 تیر 1395 | 09:10]

سلام بره موم رو از عسل فروشیها تهیه کنید تو اینترنت برنید بره موم میاره جاهای که میرفروشن اکثرا عسل فروشیهای معتبر دارن.

روح اله [دوشنبه 27 دی 1395 | 10:42]

سلام .به سایت ایران عسل iranasal سر بزنید شماره هست زنگ بزنید براتون میفرستن من خودم دارم استفاده میکنم

مطاعی [جمعه 14 خرداد 1395 | 11:43] پاسخ

سلام ممنون از مقاله بسیار مفیدی که ارایه داده اید . بره موم اصل را از کجا پیدا کنیم ممنون اگه پاسخ بدهید

داود [سه شنبه 12 بهمن 1395 | 23:08]

سلام دوست عزیز من خودم دارم تلاش میکنم عصاره بره موم رادربیارم تاببینم چه جوری جواب میده چونذخانوم منم مشگل خون داره اگه موفق شدم طرزتهیه عصاره رابهتون میدم ودرضمن چیزی نیست که ازکجا تهیه کنی من چه قدرمیخوای برات تهیه کنم

الهام 31 .جمعه 14 خرداد 1395 [جمعه 14 خرداد 1395 | 14:52] پاسخ

باسلام و خسته نباشید .لطفا بگید این بره موم رو چطور میتونیم تهیه کنیم .از کندو عسل میشه برداشت طبق چیزی که گفتن؟؟ورودی کندو عسل هستش؟؟
شوهر من مبتلا به سرطان ریه شده و الان زیر نظر دکتر لیرز درمانی میکنه

الهام 31 .جمعه 14 خرداد 1395 [جمعه 14 خرداد 1395 | 21:07] پاسخ

باسلام .لطفا ما رو راهنمایی کنید واسه تهیه این بره موم کندو زنبور عسل. ایا در عطاری میشه پیدا کرد یا باید میتقیم از کندو برداشت؟؟لطفا راهنمایی کنید ممنون میشیم

زهره [شنبه 15 خرداد 1395 | 14:47] پاسخ

سلام بره م م تو تهران در اکثر عطاری ها وجود داره مثلا تو میدان انقلاب سر فلسطین غذای سالم میفروشند 20 هزار تومن قیمتش هست

الهام 31.شنبه 15 خرداد 1395 [شنبه 15 خرداد 1395 | 16:07] پاسخ

باسلام وخسته نباشید لطفا بما حواب بدهید کجا میتوانیم تهیه کنیم بره موم کندو.ایا در عطاری هست که بخریم .یا باید از دم کندو برداشت،؟لطفا ما رو راهنمایی کنید

مهدی منتظری [شنبه 15 خرداد 1395 | 20:39] پاسخ

باسلام .مادرم سه سال پیش در سن 47سالگی سرطان کیسه صفرا تشخیص داده شد مورد عمل قرار گرفت و یک دوره شیمی درمانی همراه با رادیوتراپی انجام و حالا بعد گذشت حدود سه سال تشخیص سرطان تخمدان داده شده و مورد عمل جراحی قرار گرفت لطفا راهنمایی فرمایید واقعا نمی دونیم چیکار کنیم .09141540362

نوید فضل کریمی [یکشنبه 16 خرداد 1395 | 10:26] پاسخ

سلام
واقعا من ممنونتم
هر چي بگم بازم كم گفتم
خدا رو شكر توده كوچيك شده
شك ندارم كه تاثير بره موم بوده و لطف شما
واقعا ممنونم ازتون

حمید [سه شنبه 8 تیر 1395 | 04:55]

با سلام خدمت شما دوست عزیز
اگه ممکنه میشه بفرمایید چه مدته به بیمارتون بره موم میدید؟ و مقدار چند گرم در روز؟ انشالله که بیمارتون به لطف خدا شفای کامل پیدا کنن و همینطور تمام مریض ها
با تشکر

Parisa [جمعه 7 آبان 1395 | 13:56]

سلام. خوشحالم كه حال مادرتون بهتر شده. ان شا الله بهبودي كامل حاصل شود

رجبی [دوشنبه 15 آذر 1395 | 12:29]

سلام خواهش میکنم بگید بره موم رو از کجا و آیا بصورت پودر یا فراوری نشده تهیه کردید ؟من بحاطر مادرم خیلی فوری نیاز دارم

مهناز پارسایی [دوشنبه 23 اسفند 1395 | 22:51]

سلام خواهش میکنم بفرمایید از کجا تهیه کردید تا منم برای برادرم و عزیز زندگیم تهیه کنم،و آیا مطمئنی که اصله و تقلبی نیست؟؟

Faezeht [شنبه 24 تیر 1396 | 16:57]

سلام، از کجا بره موم را تهیه کردین؟ مادرم سرطان پانکراس و متاستاز کبد داره و قطع امیده. لطفا جوابمو بدین

دهقانی [یکشنبه 16 خرداد 1395 | 15:18] پاسخ

سلام . دوستان زیادی سئوال کرده اند که بره موم از کجا باید تهیه کرد؟
باتوجه به اینکه بنده خودم زنبوردار بوده ام و اطلاعاتی دقیقی از این موضوع دارم به استحضار می رسانم برای بدست آوردن بره موم میتوان به زنبوردارها مراجعه کرد که الحمدالله خیلی زیاد هستند و بیشتر در استان های غرب کشور مثل آذربایجان شرقی و غربی ، کردستان، اردبیل و ... اگر کسی زنبور دار باشد قطعاً بره موم را به خوبی می شناسد و من باتوجه به شناختی که از زنبوردارهای استان کردستان دارم بابت این قضیه هیچ پولی دریافت نمی کنند و ضمناً بره موم به مقداری کم در کندوهای زنبور عسل تولید می شود چون زنبورها بره موم را برای درز گیری و هوادهی در فصل سرد و گرم سال و خصوصاً بستن دریچه پرواز را در فصل سرد استفاده می کنند. بره موم ماده ای قهوه ای رنگ با بوی معطر و مزه ای خیلی تلخ است. اشتباه نکنید موم با بره موم فرق می کند.

الهام یکشنبه 16 خرداد 1395 [یکشنبه 16 خرداد 1395 | 19:30] پاسخ

باسلام و تشکر بابت راهنمایی شما .ان شالله که واسه همه جواب بده وهمچنین واسه همسرمن.اون موقع میام و از تاثیرش بر روی درمان شوهرم پست میذارم .ممنونم .التماس دعا

رضا [پنجشنبه 20 خرداد 1395 | 08:54] پاسخ

سلام به همه دوستان مادر من سرطان پانکراس یا لوزالمعده پیشرفته داره,خواستم بدونم این همه درمورد تهیه کردن بره موم صحبت میشه,تا الان کسی تو این جمع بوده که با بره موم درمان شده باشه؟ کسی خودش تجربه کرده,لطفا جواب بدید,

ازی [دوشنبه 29 خرداد 1396 | 02:47]

سلام .مادرتون چطورن؟

الهام [جمعه 21 خرداد 1395 | 02:08] پاسخ

بره موم اغلب قهوهای بوده ولی بین رنگهای زرد تا سیاه با انعکاس رنگی قرمز یا سبز ، قهوه‎ای روشن تا مایل به سبز و قهوه ای مایل به قرمز متغییر است و شامل حدود ۲۷ درصد موم گیاهی ، ۴۶ درصد شیره و رزین های بعضی از درختان و ۱۵ درصد فلاونی ( C6H5O2 ) که اساس بسیاری از رنگهای زرد میباشد / و فلاونوئید ها ( گروهی از مواد که شباهتی به ویتامین P داشته و دارای خاصیت ضد خونریزی و التهاب میباشد . و چند درصد روغن .

بــــو : طعم آن تند ومخلوطی از صمغ ( جوانه تازه درخت ) و موم دارد

طعـم : طعم آن مخصوص بوده به طوری که وقتی آنرا می جوید باید کاملاً با آب دهان مخلوط کنید ، طعم آن ابتدا شدید و با آزاد شدن عناصر فعال آن طعم ملایمی به خود میگیرد بعد از نیم ساعت جویدن میتوانید آنرا بلعیده ویا بیرون بیندازید .

شفیعی [جمعه 21 خرداد 1395 | 03:19] پاسخ

موارد عدم مصرف بره موم:

1-در افرادی که به آسم مبتلا هستند یا به عسل و زنبور عسل آلرژی دارند نباید بره موم مصرف کنند

2- کسانی که از رقیق کننده های خون به خصوص قرص وارفارین استفاده می کنند و با به طور کلی مشکلات خونریزی دارن نباید از بره موم استفاده کنند .

3 - استفاده از بره موم در افراد باردار و شیرده و کودکان حتما باید با توصیه پزشک صورت گیرد

میترا [جمعه 30 تیر 1396 | 14:25]

سلام
میشه لطف کنید شماره ای که بره موم واقعی دارند رو برام بفرستید؟
ممنون

محمد [جمعه 21 خرداد 1395 | 15:47] پاسخ

سلام می خواستم ببینم بره موم برای بیمار سرطان خون allهم خوبه مرحله چهارم شیمی درمانیه برم موم را چقد بهش بدیم ..ان شالله خداوند شفا به همه مریضا بده برا مریض ماهم دعا کنید ممنون از مطالب خوبتون

شفیعی [دوشنبه 24 خرداد 1395 | 10:00] پاسخ

دوستان عزیز بره موم خام به دلیل خاصیت چسبندگی زبادی که صمغ گیاهان داره در حین حرکت زنبور به جاهای مختلف مواد زاید زیادی از جمله شن و خاک و .... در اون وجود داره حتی گاهی قیر هم دیده شده . طبق توصیه پدر من اگر از بره موم فراوری شده به شکل همون پودر زرد رنگی که توی ویدیوی آخر مطالب هست استفاده کنین بسیار بهداشتی تر و مطمین تره . فراوری بسیار دقیق و با نظارت دکتر تغذیه انجام میشه .

آذر [چهارشنبه 10 شهریور 1395 | 18:43]

سلام اقای شفیعی .بره موم را از کجا تهیه کنیم

جباری [جمعه 28 خرداد 1395 | 03:14] پاسخ

با سلام، یکی از بستگان اینجانب مبتلا به سرطان مجاری صفرا شده، خواهش میکنم برای درمان راهنمایی کنید

حمید [دوشنبه 31 خرداد 1395 | 03:08] پاسخ

با سلام و عرض ادب و ممنون بابت مطالبی که در اختیار عموم قرار دادید
آیا غیر از طریقه مصرف بصورت جویدن ؛ راه دیگری نیز وجود دارد و آیا همان تاثیر را میگذارد؟ همین قرصی که فرمودید ایا باید از داروخانه تهیه کنیم؟ متاسفانه دایی بنده سرطان پروستات داره و شیمی درمانی نیز انجام داده ولی جواب نداد و الان خیلی ضعیف شده و دیگه هیچی مصرف نمیکنه و اشتهاش هم خیلی کم شده؛ خواهشا کمک کنید.

با تشکر فراوان و آرزوی سلامتی برای شما

حاجی زاده [دوشنبه 31 خرداد 1395 | 15:54] پاسخ

بره موم واقعا سرطان رو ازبین میبرد

حمبد [سه شنبه 1 تیر 1395 | 02:57] پاسخ

با سلام و عرض خسته نباشید
تو رو خدا دوستانی که از بره موم برای بیمارشون استفاده کردند ؛ اینجا نتیجه اش را بگویند که بقیه هم از تجربیاتشون استفاده کنند.
به امید سلامتی همه بیماران و تشکر از دوست عزیزی که این مطالب رو قرار دارند.

رهبر [سه شنبه 1 تیر 1395 | 23:27] پاسخ

با سلام و خسته نباشید خدمت جناب میری عزیز.
من پدرم مبتلا به سرطان پروستات شدند که به استخوانهاشون متاستاز داده.و الان ماهی یکبار آمپول دیفرلین مصرف میکنند.خواهش میکنم منو در این زمینه راهنمایی کنید.و آیا بره موم در درمان استخوانهای درگیر شده هم موثر هست یا نه.
ممنونم.التماس دعا.
09302898835

ندا [دوشنبه 7 اسفند 1396 | 09:16]

سلام. پدر من هم دقیقا شرایط پدر شما رو دارند. به استخوان متاستاز داده. ولی هرکس یه چیزی میگه. میگن بره موم خالص و طبیعش خیلی تاثیر نداره و باید بشکل عصاره یا کپسول مصرف بشه. من شدیدا دنبال عصاره اتانولی 30 درصد بره موم برزیلی هستم. ولی به ایران صادرات نمیشه. و نمی دونم چجوری باید تهیه کنم.

خه بات [چهارشنبه 2 تیر 1395 | 04:28] پاسخ

باسلام.خوردن بره موم و شروع درد معده.میتونه نوعی حساسیت باشه ؟ ایا میتوان در غذا ریخت تا عوارضی نداشته باشد و یا اینکه میتوان با آب داغ حل کرد و خورد.آیا قرص هم داره اگه هست لطفا اسم تجاری همراه با نوع مصرف را لطف بفرمایید.باتشکر لطفا راهنمایی بفرمایید.

امیدوار [پنجشنبه 3 تیر 1395 | 12:09] پاسخ

باسلام ممنون ازاطلاعاتتون. خواهرزادم مدتیه برابیماریش داره ازژل رویال استفاده می کنه خواستم ببینم آیا بره موم وژل رویال یکی هستند اگه نه چه تفاوتی دارن اثردهی کدوم بیشتره لطفا زودتر راهنمایی بفرماییدالتماس دعا

2 [پنجشنبه 3 تیر 1395 | 12:16] پاسخ

باسلام وخسته نباشید دراهوازکسی میدونه بره موم روازکجا میتونیم تهیه کنیم لطفا راهنمایی بفرماییدآدرس دقیق خاستم ممنون

الهام (پنجشنبه 3تیر 1395 [پنجشنبه 3 تیر 1395 | 21:44] پاسخ

باسلام و خسته نباشید من بندرعباس هستم اما بره موم و ژل رویال رو از اصفهان تهیه کردم .از طریق خانوم شفیعی که چند پست بالا شمارشون رو گذاشتن از طریق ایشون تونستم بره موم روتهیه کنم .شما هم میتونید با ایشون از طریق تلگرام در تماس باشید تا هرچه زودتر بتونید بره موم رو تهیه کنید و مورد استفاده بیمارانتون قراربدید .ان شالله خداوند همه مریضا رو شفا بده .امیدوار باشید و ایمان داشته باشید .التماس دعا

حبیب [جمعه 4 تیر 1395 | 16:45] پاسخ

سلام خدمت برادر عزیز جناب میری. برادرم ۳۸ساله که به سرطان مغز، بدخیمترین نوع تومور مغزی مبتلا است عاجزانه تقاضا دارم. التماس میکنم اگه اطلاعاتی برای بهبودی او دارید راهنماييم کنید. آیا بره موم مفید خواهد بود. التماس دعا

ماندانا [سه شنبه 9 شهریور 1395 | 18:43]

همسرم 17 خرداد بعد از دو سال مبارزه با تومور مغزی GBM فوت کردند. ما همه درمانها اعم از گیاهی رژیم غذایی شیمی درمانی و ایمونوتراپی انجام دادیم دو سال زنده موند اونم با چهار بار جراحی . به عنوان فردی که عزیزترین آدم زندگیش رو از دست داده این نصیحت منو قبول کنید. بگذارید از زندگی لذت ببره هر چند کوتاه . الان میگم کاش این همه اذیتش نمیرم. به امید شفا برادرتان . ماندانا

ماندانا [سه شنبه 9 شهریور 1395 | 19:07]

همسرم 17 خرداد بعد از دو سال مبارزه با تومور مغزی GBM فوت کردند. ما همه درمانها اعم از گیاهی رژیم غذایی شیمی درمانی و ایمونوتراپی انجام دادیم دو سال زنده موند اونم با چهار بار جراحی . به عنوان فردی که عزیزترین آدم زندگیش رو از دست داده این نصیحت منو قبول کنید. بگذارید از زندگی لذت ببره هر چند کوتاه . الان میگم کاش این همه اذیتش نمیرم. به امید شفا برادرتان . ماندانا

پروین [یکشنبه 17 بهمن 1395 | 12:46]

حق با مانداناست. من هم این تجربه تلخ رو دارم . به نظرم بیمار رو با شیمی درمانی فقط آزار میدیم! با آرزوی ریشه کن شدن این بیماری و شفای تمامی عزیزان

محسن [پنجشنبه 15 تیر 1396 | 02:40]

سلام،واقعا تشكر ميكنم از اين سايت،كارتون عاليه،
من مادرم سال ٨٠ درگير تومور گريد ٤، بدترين نوه تومور شد،دكترها همون موقع گفتن سه ماه بيشتر نميمونه،الان با گذشت اين همه سال سايشون هنوز بالا سر ماست، درسته كه اذيت شده، با همه نوع درمان و دارو،ولي هنوز هست و ما ميتونيم دستشو ببوسيم.اينكه الان زنداني تخت هست و چقدر سخته، دليلش خودخواهي ماست و عشق،اگه اذيت شده باز تقصير خودخواهي ماست.نميدونم از اينكه به هر ريسمون سالم و ناسالمي چنگ ميزنيم ،كارمون درسته يانه، تنها ميدونم كه از بودنت خوشحالم مادر.
امروز مادرم رو جواب كردن ولي من دست بردار نيستم و مبارزه ميكنم، حالا با بره موم يا هر ريسمون ديگه اي.
انشالا كه خدا همه مريضا رو شفا بده. خدا بزرگه و حكيم.
يا علي

زهرا [یکشنبه 6 تیر 1395 | 18:16] پاسخ

سلام .با آروی سلامتی و شفای عاجل برای همه .
برای بیمار سرطانی که پیوند مغز استخوان براش تجویز شده هیچ راه دیگری سراغ ندارید؟ مثلا همون بره موم اثر گذار هست تا دیگه این عمل را انجام نده؟

علی نجفی، [سه شنبه 8 تیر 1395 | 04:51] پاسخ

منم عاجزانه ازشماخواهشمندم ماراراهنمای بفرمایید مادرمن هم سرطان پانکراس داره الان جلسه 5ام شیمی درمانی هست 09365135079التماس دعا

الهام 8 تیر 1395 [سه شنبه 8 تیر 1395 | 17:53] پاسخ

سلام خواهرا و برادرای عزیز .از بره موم استفاده کنید دو دل نباشید خدا بزرگه ان شالله حتما جواب میده ایمان داشته باشید و مثبت بیندیشید .دست دست نکنید بره موم تهیه کنید یک روز هم یک روز واسه بیمارانتون .من خودم واسه شوهرم تهیه کردم خداروشکر بهتره .من خودم به شخصه چیزای دیگه که ویتامین B17داره هم بهش میدم مث مغز هسته زردالو .اب هویج .چای سبز.و ازهمه مهمتر لیموترش که باعث از بین بردن سلولهای سرطانی میشن .ان شالله همه بیمارا مخصوصا سرطانیا شفا پیدا کنن .التماس دعا از همگی

الهام تیر 1395 [سه شنبه 8 تیر 1395 | 18:01] پاسخ

باسلام .بره موم مکمل درمانه .جلو رشد سلولهای سرطانی رو میگیره ..البته موارد منع استفاده هم داره که چن پست بالاتر نوشته شده .
التماس دعا واسه همه مریضا

سعید [پنجشنبه 30 دی 1395 | 09:13]

سلام ببخشید شما که بره موم و گرفتید اثرهم داسته ترو خدا جواب بدید

شفیعی [چهارشنبه 9 تیر 1395 | 08:35] پاسخ

ماده (HAD10) به ژل رویال خاصیت ضد سرطانی بخشیده است. همچنین از طریق خاصیت ضد فعالیت استروژن، این ژل مانع رشد سلولهای سرطانی در سرطان پستان میشود. این ماده میتواند سلول های ایمنی را وادار به تولید مواد و عوامل ضد تومور در بدن کند. از جمله این مواد می توان به عامل نکروز دهنده تومور و اینترفرون گاما اشاره کرد. در مشاهدات آزمایشگاهی افزایش مواد فوق در کشت سلول همراه با ژل رویال تایید شده است.
این ماده بسیار مغذی، تاثیر خوبی بر بهبود بیماران سرطانی بعد از پرتو درمانی و شیمی درمانی دارد و باعث افزایش سرعت تولید گلبولهای سفید (WBC) در خون میشود.
بر اساس مشاهدات و تحقیقاتی که تاکنون به دست آمده و همچنین با عنایت به نظر گذشتگان ما در طب سنتی ژل رویال می تواند در تمامی سنین مصرف شود و به عنوان مکمل غذایی مناسب در رژیم غذایی قرار گیرد. البته این ماده اعجاب انگیز به دلیل خواص فوق العاده اش برای افراد بالای ۵۰ سالگی به طور خاص توصیه میشود .

حمید [جمعه 11 تیر 1395 | 23:20] پاسخ

با عرض سلام و احترام خدمت جناب میری عزیز و تمامی دوستان گرامی
متاسفانه داییم نمیتونه بره موم رو بجوه، فقط میتونه مایعات مصرف کنه؛ آیا اگر در آبجوش حل بشه مشکلی نخواهد داشت؟
با آرزوی سلامتی تمامی بیماران و تشکر از جناب میری

علي راميار [شنبه 19 تیر 1395 | 23:57] پاسخ

با سلام\\\\\\\\\\\\\\\\r\\\\\\\\\\\\\\\\nبا آرزوي شفاي عاجل براي همه بيماران مي خواستم سوال كنم كه ميزان بره موم در هر وعده بايد ٣ گرم باشد يا ٠/٣ گرم؟ شما در بالا فرموديد ٣ گرم ولي ما از كندوداران كه بره موم را تهيه كرديم خودشان آنرا به قسمتهاي كوچك ٠/٣ گرمي خرد كرده اند و به ما تحويل دادند و گفته اند كه ميزان مصرف در هر وعده همينقدر بايد باشد الان ما نمي دانيم چه بايد بكنيم ممنون مي شم راهنمايي بفرماييد،تشكر

اعظم 20تیر 1395 [یکشنبه 20 تیر 1395 | 10:03] پاسخ

سلام خدمت همه دوستان گرامی وشفای عاجل تمامیه مریضان.اقای علی رامیارشما کدام استان هستید که توانستید بره موم جویدنی تهیه کنید ؟؟لطفا این پست رو دیدید و خوندیدجواب بدهید .من بره موم جویدنی میخام .البته بره موم پودری هم دارم که روزی 9گرم مصرف میکنم.ممنون میشم شماره تلفن یا به هرطریقی دیگه منو اینجا راهنمایی کنید تا باشما تماس بگیرم .التماس دعا

رخشان [دوشنبه 28 فروردین 1396 | 22:49]

از خودکندوداران بخاید هست

حمید [سه شنبه 22 تیر 1395 | 02:07] پاسخ

با سلام خدمت مدیریت عزیز و تمامی دوستان گرامی و آرزوی شفای تمامی بیماران
انشالله که خداوند تمامی مریض ها را شفا بده؛ متاسفانه من دیر با این پایگاه خبری آشنا شدم و سرطان متاستاز داده بود و خیلی پیشرفت کرده بود و علیرغم اینکه بره موم را تهیه کردم ؛ تنها توانستیم 2 روز به دایی ام بدهیم ؛ امیدوارم که شما زودتر تهیه نمایید و انشالله همگی بیمارتون شفا پیدا کنه و بیاید اینجا خبرشو بزارید تا همگی خوشحال بشیم؛ در مورد گیاه درمنه و چای ریشه قاصدک هم به تازگی مطالب جدیدی انتشار یافته که حتما در موردش سرچ نمایید .
یا علی

f.m [شنبه 26 تیر 1395 | 12:05] پاسخ

سلام.می بخشید من مادرم سرطان دارند فیبروز ریه هم دارند نمی تونند بره موم رو به صورت خالص استفاده کنند می خواستم بدونم کپسول های بره موم میشه استفاده کرد فایده داره؟

نوش [یکشنبه 27 تیر 1395 | 14:18] پاسخ

سلام خواهر من متاس تاز ریه داره چطوری ذرمان می شه؟

منصور [دوشنبه 28 تیر 1395 | 01:59] پاسخ

سلام
مادرم سرطان با منشا نامشخص مرحله ی 4 داره ک همه ی دکترا جوابش کردن بیمارستانم دیگه نگهش نمیدارن میگن ک ببرید خونه مرفین و سرم بزنین .بره موم تو این مرحله جواب میده

مونا [دوشنبه 28 تیر 1395 | 09:23] پاسخ

خرید بره موم از این سایت
http://www.honeybasak.com/index.php?lang=pe&mod=product&caption=fetch&id=7828
فقط قبلش باهاشون تماس بگیرید و بگید برا چی میخواید و بگین خالصشو میخواید

مهسا [دوشنبه 28 تیر 1395 | 23:59] پاسخ

بره موم يكي از ارزشمندترين توليدات زنبور عسل است كه براي محافظت و دفاع از كندو و براي استريل نمودن محيط كندو و بدلائل ديگري توسط زنبور عسل توليد ميشود اما:

1 - اين محصول به صورت خام تاثير درماني ندارد و قابل هضم توسط معده هيچ موجودي نيست و بايد فراوري شود.

2 - مصرف بره موم خام بصورت خوردن و يا جويدن بره موم يا پودر بره موم صحيح نمي باشد زيرا بره موم خام تصفيه نشده داراي آلودگي هايي مثل خرده سنگ - خاك - تكه هاي چوب كندو - قير - ايزوگام - حشرات و جانوران مرده است .

( چون يكي از كاربردهاي بره موم براي ضدعفوني كردن كندو از حشرات و جانوراني است كه داخل كندو ميشوند و زنبور براي استريل كندو با نيش اين حشرات و جانوران را ميكشد يا بي حس ميكند و و سپس دور لاشه اين حشرات وجانوران لايه اي از بره موم مي پيچد تا گند زدايي صورت بگيرد )

3 - همچنين بره موم خام وتصفيه نشده داراي الوگي به سرب هم هست.

( زيرا كندوهايي كه در كنار جاده ها و يا كارخانه ها و مزارع قرار دارند و اين كارخانه ها و جاده ها داراي سرب هستند و كندوهايي كه در درون مزارع غير ارگانيك قرار دارند بدليل وجود سموم دفع آفات نباتي كه در اينگونه مزارع استفاده ميشود داراي آلودگيهاي مختلف ميباشد )

و لذا بايد برخ موم خام ابتدا تصفيه گردد تا از آلودگيهاي مختلف پالايش شوند و سپس عصاره گيري صورت گيرد تا مواد موثر درماني آن مانند آنتي كسيدان ها و فلاونوئيدها و غيره استحصال شود .

4 - هر بره مومي قابليت عصاره گيري ندارد و فقط بره موم كاملا سبز كه از درختان كاج وصنوبر هستند ارزش درماني دارند و بايد عصاره گيري شوند و البته وقتي بره موم خام و كاملا سبز عصاره گيري شود به رنگ سياه درمي آيد .

5 - از هر يك كيلو بره موم با ان مشخصاتي كه گفته شد 50 گرم عصاره ارزشمند بدست مي آيد و اگر غير از اين باشد فايده ايي ندارد .

من اين مطلب را از سايت شفاگر بدست آوردم به اين آدرس :

http://www.shafagar.com

دانش زاده از تهران [چهارشنبه 30 تیر 1395 | 01:57]

سلام.
اين ادرس سايت را در اينترنت سرچ كردم ديدم اين سايت اقاي استاد حسن جلاليان است و اينجور كه ايشون گفتن فقط عصاره بره موم بدرد درمان سرطان ميخوره ولي نميتونم باهاشون تماس بگيرم اگر دوستا شماره ايشون را دارن به من بگن تا بيمارمون بتونه از عصاره بره موم استاد جلاليان استفاده كنه .مرسي .من مرتب به اينجا سر ميزنم .

مهسا [پنجشنبه 31 تیر 1395 | 13:50] پاسخ

سلام . شماره تماس منشي استاد جلاليان 09199046728 كه تو سايتشون هم هست . و ضمنا متن كاملتري را از سايت اقاي جلاليان كه 7 بند خيلي مهم دارد را اينجا مذارم .چون بالايي ناقص است . اينكار رو فقط براي اونايي كه بيمار سرطاني دارند انجام ميدم وگرنه خودم خدارو شكر مشكلي ندارم .مرسي
---------------------------------------------------------------------------------------------
يا من اسمه دواء وذكره شفاء

در ابتدا لازم است بيماران سرطاني كه از نظر طب جديد و يا ساير روشهاي طب سنتي غير قابل درمان تشخيص داده شده اند در خصوص نقش بره موم در درمان بيماريها و بويژه انواع سرطان ها در اينترنت و يا كتابها و يا ساير منابع تحقيق و جستجو نمايند و چنانچه به اين نتيجه رسيدند كه بره موم ( عصاره بره موم ) توانايي درمان سرطان را دارد آنگاه اقدام به تهيه ومصرف نمايند كه البته بدست آوردن بره موم درجه يك و ساختن عصاره از آن شروطي دارد كه در متن ذيل آورده ميشود و به آساني نيست زيرا از يك كيلو بره موم خام درجه يك فقط 50 گرم عصاره با كيفيت بدست مي آيد و اين مستلزم هزينه و وقت وحوصله فراوان است و لذا بيماراني كه ميخواهد از اين راه درمان بشوند به نكات بسيار مهم كه در متن پائين آورده شده دقت نمايند .


استفاده از عصاره بره موم ( propolis ) براي بيماران سرطاني است كه به دلائل مختلفي توانايي انجام روش امساك درماني
( روزه اب طبي - اب درماني ) را ندارند


نكات بسيار مهم در باره عصاره بره موم ( ) Propolis

بره موم يكي از ارزشمندترين توليدات زنبور عسل است كه براي محافظت و دفاع از كندو و براي استريل نمودن محيط كندو و بدلائل ديگري توسط زنبور عسل توليد ميشود اما:

1 - اين محصول به صورت خام تاثير درماني ندارد و قابل هضم توسط معده هيچ موجودي نيست و بايد فراوري شود.

2 - مصرف بره موم خام بصورت خوردن و يا جويدن بره موم يا پودر بره موم صحيح نمي باشد زيرا بره موم خام تصفيه نشده داراي آلودگي هايي مثل خرده سنگ - خاك - تكه هاي چوب كندو - قير - ايزوگام - حشرات و جانوران مرده است .

( چون يكي از كاربردهاي بره موم براي ضدعفوني كردن كندو از حشرات و جانوراني است كه داخل كندو ميشوند و زنبور براي استريل كندو با نيش اين حشرات و جانوران را ميكشد يا بي حس ميكند و و سپس دور لاشه اين حشرات وجانوران لايه اي از بره موم مي پيچد تا گند زدايي صورت بگيرد )

3 - همچنين بره موم خام وتصفيه نشده داراي الوگي به سرب هم هست.

( زيرا كندوهايي كه در كنار جاده ها و يا كارخانه ها و مزارع قرار دارند و اين كارخانه ها و جاده ها داراي سرب هستند و كندوهايي كه در درون مزارع غير ارگانيك قرار دارند بدليل وجود سموم دفع آفات نباتي كه در اينگونه مزارع استفاده ميشود داراي آلودگيهاي مختلف ميباشد )

و لذا بايد بره موم خام ابتدا تصفيه گردد تا از آلودگيهاي مختلف پالايش شوند و سپس عصاره گيري صورت گيرد تا مواد موثر درماني آن مانند آنتي اكسيدان ها و فلاونوئيدها و غيره استحصال شود .

4 - هر بره مومي قابليت عصاره گيري ندارد و فقط بره موم كاملا سبز كه از درختان كاج و صنوبر و سرو هستند ارزش درماني دارند و بايد عصاره گيري شوند و البته وقتي بره موم خام و كاملا سبز عصاره گيري شود به رنگ سياه درمي آيد .

5 - از هر يك كيلو بره موم با ان مشخصاتي كه گفته شد 50 گرم عصاره ارزشمند بدست مي آيد و اگر غير از اين باشد فايده ايي ندارد .

6 - نبايد به هيچ وجه بره موم خام حرارت داده شود زيرا ذوب نمودن و حرارت دادن بره موم خام موجب به هم خوردن تركيبات آن مانند فلانوئيدها و آنتي آكسيدان و ساير تركيبات ارزشمند آن ميشود و به همين دليل است كه بايد عصاره گيري بصورت طبيعي و بدون استفاده از دستگاه انجام شود و لذا اين نوع عصاره گيري زمان بر است و 2 ماه طول ميكشد و عصاره بدست آمده بصورت طبيعي و بدون استفاده از هيچ نوع دستگاه صنعتي داراي ارزش درماني است .

7 - هموراه در برابر هر اصلي يك بدل ( نوع تقلبي ) وجود دارد و لذا بيماران سرطاني به اين نكته توجه داشته باشند كه عصاره بره موم تقلبي يا بي كيفيت هم وجود دارد كه ممكن است با قيمت كمي عرضه شود .

علاوه بر تقلب موارد بي كيفيتي هم وجود دارد از جمله : مانند استفاده از بره موم سياه يا قهوه ايي و يا اضافه نمودن اب مقطر و يا شيرين بيان و يا مواد ديگر و استفاده از دستگاههاي صنعتي براي عصاره گيري و يا ذوب نمودن وحرارت دادن بره موم خام و مواردي ديگر باعث بي كيفيتي خواهد شد و ارزش درماني ندارد .

بدست آوردن عصاره بره موم با مشخصاتي كه ذكر شد دشوار است و علم و دانش و تجربه فراواني لازم دارد و علاوه بر داشتن دانش وتجربه بايد صبر و حوصله فراوان نيز وجود داشته باشد و زمان طولاني براي تهيه اين عصاره طبيعي صرف نمايد چون مدت زماني كه از حل نمون بره موم خام بصورت طبيعي تا چندين بار تصفيه و نهايت عصاره گيري 2 ماه مي باشد .
بيماران سرطاني كه سرطانشان پيشرفت داشته است و توانايي انجام روش آب درماني ( امساك درماني - روزه طبي آب ) را ندارند ميتوانند از اين عصاره پروپوليس ( عصاره بره موم ) استفاده نمايند .

بيماران سرطاني كه توسط اطباي محترم غير قابل معالجه تشخيص داده شده اند ( و اصطلاحا جواب شده اند ) بايد از مصرف گوشت قرمز و فراورده هاي حيواني پرهيز نمايند چون كه گوشت و لبنيات باعث تقويت و رشد سلولهاي سرطاني ميشوند .

مقالات علمی سایت اب درمانی استاد حسن جلالیان

شفیعی [جمعه 1 مرداد 1395 | 02:18] پاسخ

دوست عزیز سلام . بره موم که ما در اختیار بعصی از شما قرار دادیم هم به صورت فراوری شده است . این مطلب کاملا صحیحه و بره موم خخام واقعا خوردنش بسیار مضره چون مواد غییر خوراکی توش زیاده و باعث بیماری میشه . ما عصاره بره موم روبه صصورت پودر تبدیل کردیم که راحتت ر هم قابل خوردنه . شماره من 09394628312 در کامنتهای بالا هم هست . اگر کسی راههنمایی خواست و من بتونم کمک کنم خوشحال میشم . امیدوارم هرچه زوودتر همه جواب بگیرن

صفدري [شنبه 2 مرداد 1395 | 18:40]

نوشتيد عصاره بره موم را به پودر تبديل ميكنيد . خب همان عصاره را به مردم بديد چرا به پودر تبديل ميكنيد .عصاره بسيار زودتر جذب بدن بيمار ميشود تا پودرش . حتما خواهيد گفت مزه اش بد است بايد پودر شود . كه اين هم اشتباه است چون بيمار سرطاني مرگش نزديك است با مزه كاري ندارد و همچنين عصاره اگر بد مزه هم باشد با عسل خوشمزه ميشود .

شفیعی [جمعه 1 مرداد 1395 | 20:29] پاسخ

دوستان عزیز سلام مطالب بالا در مورد بهداشتی نبودن بره موم خام همونطور که من قبلا هم عرض کرده بودم کاملا درسته . سعی کنید حتما فراوری شده استفاده کنین . اگر نتونستین تهیه کنید و تمایل داشتین با شماره 09394628312 تماس بگیرین .من تهران هستم اما برای شهرهای دیگه هم پدرم میتونن ارسال کنن .

جهانگیر روشنی [دوشنبه 26 تیر 1396 | 10:15]

اگه امکان باشه من از بره موم میخواهم

قبادي [شنبه 2 مرداد 1395 | 15:53] پاسخ

تا جايي كه من ميدونم عصاره امكان ندارد بصورت پودر در بياد مگر با حرارت دادن زياد و افزودن مواد ديگري مثل صمغ عربي و يا شيرين بيان كه باعث شود مايع بصورت پودر دربيايد .

بشخور از گنبد [شنبه 2 مرداد 1395 | 16:33] پاسخ

بره موم خام را در دماي بسيار بالا در فريزر منجمد ميكنند چون بره موخام نرم است و نميشه ابتدا پودرش كنند و بعد با آسياب هاي بزرگي بصورت پودر در مي اورند و براي اينكه دوباره به هم نچسبد با مواد ديگري مخلوط ميكنند تا پودر بره موم شود . بنا به متني كه خانم مهسا در اينجا گذاشته از يك كليو بره موم خام از نوع سبزش فقط 50 گرم عصاره بدست مياد بنابراين براي ساختن پودر از عصاره بايد مقدار زيادي بره موم استفاده شود كه اصلا صرفه اقتصادي نداره و خود عصاره گيري بره موم نيز هزينه اش خيلي بالا ميره . عصاره بره موم سبز رنگ كه براي معالجه سرطان فايده داره بسيار كم و نادر است .

قميشي [شنبه 2 مرداد 1395 | 19:04] پاسخ

با احترام مدير محترم سايت گولان سقز
اگر اشتباه نكرده باشم شما از برادران مسلمان اهل سنت كردستان هستيد كه باعث افتخار است براي ما ايرانيان .
اطلاع رساني شما در باره بره موم موجب شد تا من كه خودم زنبور دار هستم از شما تشكر كنم چون متاسفانه برخي با بي اطلاعي وسيعي كه از بره موم در جامعه وجود دارد استفاده ميكنند . من تمام مطالب اين بخش بره موم سايت شما را خوانده ام . مطالبي كه خانمي بنام مهسا در اينجا گذاشته اند تماما صحيح است و براي من كه زنبورداري ميكنم وبا بره موم ويا عسل و موم وژل رويال سروكار دارم ميدانم كه بره موم خوردنش اشتباه است . بارها ديده ام كه موش وارد كلني ( كندو ) شده و زنورها كشتنش و با بره موم پوشده اند تا كندو متعفن نشود پس نميتوان اين بره موم را خورد ياجويد چون هم الوگي دارد و هم گاهي نجس هم هست . يا اينكه بره موم را وقتي يا كاردك از چوب كندو جوا ميكينيم براده هاي چوب ورنگ كلني و يا ميخ خم با بره موم اميخته ميشه . ويا گاهي زنبور مواد قيري مثل ايزوگام را هم با خودش به كندو مياورد و با بره موم مخلوط ميشه ( البته ممكن است برخي از زنبورداران ويا كارگران هم عمدا قير با بره موم مخلوط كنند مخصوصا بره موم هاي سياه رنگ ) و خيلي چيزهاي ديگر . پس خوردن و ياجويدن ويا پودر كردن بره موم خام كاري غلط است و بايد عصاره ان مصرف شود كه كار هر كسي هم نيست و من كه سالهاست كندو دارم نميدانم اينكار را بكنم و جالبتر اينكه هر كيلو بره مو خام بين 100 هزار تومان تا 250 هزار تومان از ما ميخرند و اگر اينطور كه در اينجا گفته شد از هر كيلو بره موم خام 50 گرم ميشه عصاره مرغوب گرفت بنابراين پودر كردن ان به صرفه تر است تا عصاره اما با توضيحات بالا پودر كردن هيچ فايده اي ندارد و تنها راهش گرفتن عصاره است .
در مورد انواع بره موم هم درست گفته اند كه بره موم قهوه اي و سياه هم وجود دارد كه درجه 3 هستند و بهترين بره موم به رنگ سبز است كه بيشتر در منطقه بين پيرانشهر و سردشت و جنگلهاي الواتان وجود دارد .
به هر حال اينكار شما بعث اگاهي مردم هم نسبت به خاصيت درماني بره موم شده و هم باعث جلوگيري از سو استفاده از بي اطلاعي مرم ميشه و خيلي ممنونم از شما .
ضمنا من خودم با اين اقاي جلاليان حرف زدم و مطالب سايتشون را هم خواندم و ايشان روش اب درماني را انجام ميدهند و از اقاي خامنه اي هم نامه اي دارند كه تو سايتشون هست و سالهاست عصار گيري ميكنند و كرم پوست ميسازند و با توجه به اطلاعات وسيعي كه داشتند متوجه شدم عصاره گيري بره موم اقتصادي نيست وبنابراين عده اي خام ميفروشند يا پودرش ميكنند كه بدرد مريضا نميخوره و تنها عصاره از بره موم سبز براي درمان سرطان خوبه .
دوستدار مردم مهربان ومهمان نواز كرد قميشي از بيرجند

اعظم (3مرداد1395 ) [یکشنبه 3 مرداد 1395 | 12:36] پاسخ

باسلام و عرض خسته نباشید. هرکدام دوستان مطالبی نوشتید اینجا.که بره موم سبز فقط قابل درمان سرطان .چرا هیچکس نمیگه بره سبز کجا هست چجوری میشه تهیه کرد .ی راه ارتباطی لا اقل .توروخدا راهنمایی کنید واسه بیماران سرطانی یک روزهم خیلی باارزشه.فقط متن می نویسید ولی نمیگید چجوری از چه طریقی تهیه کنیم .توروخدا بنویسید چجوری تهیه کنیم بره موم سبز رو.هرروز سر میزنم که بتونم ی راه ارتباطی پیدا کنم واسه بره موم سبز.لطفا عاجزانه درخواست میکنم راهنمایی کنید.خدایا خودت کمک کن .التماس دعا

فرزانه [یکشنبه 3 مرداد 1395 | 16:42]

خيلي واضحه هر كس پودر بره موم ميخواد خانم شفيعي كه شماره اش رو گذاشته وهركس عصاره بره موم سبز ميخواد به سايت اقاي حسن جلاليان مراجعه كنه . اين مطالب در بالاي همين صفحه نوشته شده ومن از روي اونا نوشتم .

شفیعی [دوشنبه 4 مرداد 1395 | 14:47]

سلام دوست عزیز پودر بره موم هم همون عصاره بره مومه که به شکل پودر دراومده.

sana [پنجشنبه 3 خرداد 1397 | 10:26]

ایران عسل:www.iranasal.com

شفیعی [یکشنبه 3 مرداد 1395 | 16:46] پاسخ

دوستان عزیز سلام
من پیرو بحث های اخیر با آقای دکتری که مسءول آزمایشگاه پدرم هستن صحبت کردم . طبق صحبت های ایشون کلیه روند عصاره گیری بدون حرارت ،بدون وکیوم و ... است و به وسیله دستگاهی که از ترکیه وارد شده و بر اساس نیاز تغییراتی در اون صورت گرفته عصاره استخراج و به صورت پودر در میاد . و متاسفانه تفاوت رنگ بین عصاره بره موم سبز و قهوه ای وجود نداره ول خوشبختانه و به صورت کاملا اتفاقی عصاره بره موم های اخیر همه بره موم سبز بوده . البته ایشون از تفاوت خواص بره موم ها اطلاعی نداشت و میگفت بره موم سبز رو از مناطق سردسیر میگیرن و عصاره گیری میکنن و در پایخ من که گفتم حالا من چطوری به بقیه ثابت کنم که این حرفها درسته جواب خوبی به من دادن و گفتن . بذارین نتیجه که حاصل شد اعتماد هم جلب میشه . امیدوارم هر چه زودتر همه بیمارهاتون خوب بشن و این بیماری لعنتی زودتر ریشه کن بشه .

ناديا [دوشنبه 8 شهریور 1395 | 16:31]

آقاي شفيعي ميشه شماره تماستونو بزاريد؟؟؟

123 [چهارشنبه 17 آذر 1395 | 01:53]

آقای شفیعی انگار شما تو این بازار آشفته دکان باز کردی واسه خودت

شفیعی [یکشنبه 3 مرداد 1395 | 17:00] پاسخ

آقای صفدری نمیدونم چرا نشد همونجا پاسخ بدم دوبار فرستادم خطا داد. من طبق صحبت های شما سوال کردم و به من گفتن که چیزی که در آخرین مرحله از دستگاه خارج میشه حالت کلوخ مانند داره و قاعدتا خواصش با پودر فرققی نداره چون در مرحله بعد فقط آسیاب و الک میشه وبه من کاملا اطمینان داده شد که در روند عصاره گیری از حرارت یا چیزایی مثل الکل استفاده نمیشه و با اختلاف حلالهای مواد مختللف قیر و با شستشو شن و خاک و مواد زاید از اون جدا میشه . به هر حال این عین حقیقت بود که گفتم تا چه قبول افتد و چه در نظر آید . با آرزوی خوب شدن بیماران تک تکتون . آمین

عبدی [جمعه 15 مرداد 1395 | 21:01]

سلام میشه شمارتو نو بدین برای تهیه بره موم

صفدري [دوشنبه 4 مرداد 1395 | 15:59] پاسخ

دستگاهي كه خانم شفيعي به آن اشاره كردند همان آسياب بزرگ وقوي است كه براي خرد كردن و پودر ساختن بره موم از ان هم استفاده ميشه بعد از اينكه بره موم خام را منجمد كردن ان را با اين دستگاه پودر ميكنند .
وگرنه از عصاره نميتوان دوباره پودر ساخت و اگر هم ميشد كار بيهوده اي است . در عصاره گيري مواد درماني از مواد غير درماني موجود در بره موم خام جداسازي شده و بيمار فقط مواد درماني را وارد بدنش ميكند و ديگر چه لزومي دارد دوباره عصاره به پودر تبديل شود (كه البته محال است ) مثل اين ميماند عصاره گلاب يا نعناع را بگيرند و درباره تبديل به پودرش كنند ! بشود پود گلاب !

كيوان [دوشنبه 4 مرداد 1395 | 16:06] پاسخ

در كامنت خانم مهسا هست كه عصاره گيري از بره موم خام زمان بر و دانش لازم دارد . خب من احتمال ميدهم براي همين هم هست كه كسي دنبال عصاره گيري بره موم نميرود كه هم سخت است وهم صرف اقتصادي نداره ولي راه راحت تر همين پودر كردن بره موم است كه با دستگاه پودرش ميكنند و بعد هم خشكش ميكنند خيلي راحتر . اما نكته مهم در اين است كه عصاره يعني چكيده هر چيزي . پس عصاره بره موم چكيده داروهاي درماني سرطان را درخود دارد وزودتر جذب بدن بيمار ميشه چون سيال وروان است و هر چيز رواني راحتر وسريعتر جذب ميشه .

سيدي تبار [دوشنبه 4 مرداد 1395 | 16:49] پاسخ

من خودم عصاره برخي از گياهان ار ميگيرم و همچنين عرقيات گياهي توليد ميكنم و بنابراين ميدانم عصاره گيري چي هست و چه زحمتي دارد . بره موم فقط با گليكول پروپلين يا الكل قابل حل شدن است و جداسازي الكل هم بعد از حل نمودن كار راحتي نيست . البته من عصاره بره موم نگرفته ام چون فايده اي هم نداره وقتي مردم ما فرق عصاره با عرق گيري يا چيزهاي ديگه رانميدونن پس كار راحتر اينكه بره موم را خام بخورند و يا خردش كنند و مصرف كنند وارزان هم تمام ميشه . اين چه كاريه عصاره بره موم آنهم آنطوري كه اين اينجا نوشته اند كه بايد بره موم سبز باشد . كهنه نباشد . هر كيلو 50 گرم عصاره ميشه گرفت و...... اگر تو سايت ها هم بگردين فقط همين اقاي استاد حسن جلاليان براي اين كار حوصله دارد و وقت گذاشته . تو سايت اب درماني شفاگر توضيحات مفصلي داده كه بيشتر اين چيزهايي است كه اينجاس .

مریم [سه شنبه 5 مرداد 1395 | 17:27] پاسخ

با سلام ،می خواستم روش تهیه دقیق عصاره بره موم رو بدونم، پدر و مادر من هردو مبتلا به بیماری سرطان هستن ،وخیلی برام مهمه اگه بتونم عصاره رو تهیه کنم.حتی اگه انجامش مشکل باشه.ممنون میشم اگه روش عصاره گیری رو دقیقا توضیح بدید.

معصومه [چهارشنبه 6 مرداد 1395 | 14:34]

خانم مريم ببخشيد قصدم كمك است فقط . چرا از تهيه شده اش استفاده نميكني ؟ براي بيمار سرطاني يك روزش هم مهمه . اگر درست كردن عصاره راحت بود همه اينكار رو ميكردن .خانم مهسا در كامنتش توضيحات مفصلي گذاشته ميتوني از ايشون راهنمايي بخواين .

سلامتخواه [چهارشنبه 6 مرداد 1395 | 15:32]

اگر اينكار به اين سادگي بود كه همه اينكاررو ميكردن . بجاي وقت تلف كردن پودر يا عصاره رو تهيه كنيد و به پدر ومادر سرطانييتون بديد تا از مرگ نجات پيدا كنن.

سعید [چهارشنبه 6 مرداد 1395 | 16:33]

سلام سعید هستم منم در گیر سرطان هستم از زنبوردارها و کندو دارهای تو مزارع تهیه کن . انشاله که خدا پدر و مادرتو شفا نیده

لیلا [چهارشنبه 6 مرداد 1395 | 13:28] پاسخ

با سلام به همه ی دوستان من خودم به بیماری سرطان مبتلا هستمم والبته موشک به متاستاز ریه پس از خواندن مطلب گولان سقز گشتم و برره موم از نوع سبز تهیه کردم به مدت سه ماه مداوم بعد از ان سی تی اسکن ریه گرفتم شکر خدا نرمال بود من نتیجه گرفتم انشالله شما بیماران به یاری خداواهل بیت نتیجه می‌گیرید.

مرتضی [شنبه 15 آبان 1395 | 00:08]

سلام بابای منم سرطان متاستاز ریه گرفته ازکجا بره موم سبز تهیه کردید

محتاج [سه شنبه 30 آذر 1395 | 15:01]

سلام میشه بگی شمی درمانی ریه خیلی سخته ?

نسرین [سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 | 13:10]

سلام لیلا خانم از کجا تهیه کردید و روش مصرف شما چطور بود؟در مورد بیماریتون هم اگه ممکنه توضیح بدید.متشکرم

صفدري [چهارشنبه 6 مرداد 1395 | 15:29] پاسخ

خانم شفيعي . بالاخره نفرموديد كه اصلا چرا عصاره را دوباره تبديل به پودر ميكنيد ؟ مگر مصرف عصاره چه اشكالي دارد كه پودرش ميكنيد ؟ گرچه به نظر برخي ها اينكار نشدني است ولي به فرض كه بشود عصاره را پودر كرد اما چرا اينكار را ميكنيد ؟

خانزاده [چهارشنبه 17 آبان 1396 | 01:15]

با سلام پدر دوساله که دچار سرطان مری شده متعصفانه چهارده جلسه شینی درمانی شده ولی هتوز جوابی نداده فردا قراره پرتو در مانی بشه خاستم بگم خاهشن اگه هم چین مریضی دارید راهنمایی کنید ایا بره موم میتونه جواب بده باتشکر

سعید [چهارشنبه 6 مرداد 1395 | 16:30] پاسخ

سلام ...
مطالب بالا در خصوص بره موم خیلی آموزنده بود ..من دچار بیماری سرطان کلون ( روده بزرگ ) شده ام هشت ماه میشه که متوجه شدم و پزشکم اصرار به جراحی دارد و بعد از کلونوسکوپی گفتند که تمام سطح روده بزرگ درگیر سرطان شده اما من زیر بار نرفتم و با تحقیقاتی که داشتم توسط یه عطار خبره در حال مداوا هستم جالب اینحاست که دارویی که عطار دانا برای من تجویز کرده در دسترس همگان هست ..روزی دو وعده صبح و غروب ترکیب پودر زردجوبه خالص با عسل و پودر سیاهدانه ..
نحوه استفاده :
یک قاشق چایخوری زردچوبه در نصف استکان آب جوش جوش حل شود .
یک قاشق غذاخوری عسل در آب ولرم .
یک سوم قاشق چایخوری سیاهدانه که بصورت آسیاب شده و الک شده که همانند آرد میباشد را مخلوط کنید .
توضیحا ترکیب پودر سیاهدانه الک شده با عسل باید بدین صورت باشد که دو قاشق غذاخوری پودر الک شده سیاهدانه را با یک کیلو اصل حالص و اصل ترکیب کنید و بندت یک هفته بگذارید ماندگار شود و هر روز این ترکیب را بهم زنید بعد از یک هفته استفاده کنید .
من الان چهار ماهه دارم استفاده میکنم حدود دو هفته میشه که روده ام خونریزی و درد ندارد ..
اما این ره موم را نیز در کنار همین معجون از فردا هفتم مرداد استفاده میکنم و در ماهای آینده نتیجه را در همین جا اعلام میکنم .
امیدوارم که خداوند همه بیماران را شفا عنایت کند .

زهرا [سه شنبه 12 مرداد 1395 | 16:35]

سلام دوست عزیز میشه بگین علائم شما چی بوده؟ چون من الان خیلی وقته دچار یبوست هستم و نفخ دارم و الان بمدت یکماه میشه که طرف چپ و راست پایین شکمم دردهای خفیفی داره میترسم به پزشک مراجعه کنم .ممنونم ان شاالله همه بیماران بزودی شفا پیدا کنن

مهربانو [پنجشنبه 18 آذر 1395 | 22:09]

سلام
امیدوارم حالتون توی این مدت خوب شده باشه
متاسفانه پدر من هم سرطان روده دارن، تصمیم گرفتم از بره موم و دارویی که شما این جا زحمت کشیدید و توضیح دادین به پدرم بدم تا استفاده کنن.
فقط من نفهمیدم با این سه ترکیب با هم مخلوط بشن؟
ان شاالله همه مریضهای سرطانی بهبود کامل پیدا کنن...

محبتي [چهارشنبه 6 مرداد 1395 | 16:50] پاسخ

اب درماني كنند . هزينه هم نداره . در هامبورگ المان كلينيك وجود داره كه همين روش اب درماني را اونجا انجام ميدهند .

صادقی [پنجشنبه 7 مرداد 1395 | 22:35] پاسخ

با عرض سلام،وادب، خانم من مدت شش سال است گه سرطان رجو وتحمدان دارد الان یگ سال است گه اسیت شگم دارد چند روزی است گه حالش خیلی وخیم است ،که دکتر شمی درمانی قطع گرده لطفا راهنمای کنید متشکرم،یاحق

بیمار [دوشنبه 26 مهر 1395 | 16:09]

تخم کتان را مصرف کند روزی ااز نصف چای خوری بیشتروغذاهایی که سرطانیها نباید بخورن نخوره از اینترنت سرچ کنید وصبح سیب 2و نان سنگک بخوره طب سنتی هم ببرید جای معتبر

اعطم [پنجشنبه 7 مرداد 1395 | 22:47] پاسخ

پدرم سرطان پشترفته روده داره که به کبدش زده دکتر گفته نباید عمل بشود ماالان باید چه کارکنیم توخدا دعا کنید برای پدرم 7

صفايي [جمعه 8 مرداد 1395 | 17:55]

خانم اعظم . اين همه توضيحات اينجا وجود دارد وشما سوال ميكنيد چكار كنيد ؟
براي نجات پدرتان هركاري ميتونيد انجام بديد . اب درماني .خام گياهخواري . عصاره بره موم . هر راهي كه براتون مقدوره . پدرو مادر جايگزين ندارن .

آزاده.جمعه 7مرداد. [جمعه 8 مرداد 1395 | 01:47] پاسخ

خسته نباشید مادرم سرطان داره بین کبد وکیسه صفراست دکترهاجوابش کردن میگن تمام شکمشو گرفته حتی شکمشم آب آورده.خیلی درد داره خارش زیاد هم داره.به نظر شما راهی واسه درمانش هست

آزاده.جمعه 7مرداد. [جمعه 8 مرداد 1395 | 02:06] پاسخ

خسته نباشید مادرم سرطان داره بین کبد وکیسه صفراست دکترهاجوابش کردن میگن تمام شکمشو گرفته حتی شکمشم آب آورده.خیلی درد داره خارش زیاد هم داره.به نظر شما راهی واسه درمانش هست

لیلا [جمعه 8 مرداد 1395 | 19:58] پاسخ

من بره موم را امتحان کردم شما هم امتحان کنید انشالله جواب می‌گیرید باور کنیدوایمان داشته باشید1

خه بات [جمعه 8 مرداد 1395 | 22:37] پاسخ

ضمن عرض سلام خدمت اقا سعید.مادر بنده سرطان کاردیا معده دارن که متاستاز کبد شدن که در حال شیمی درمانی هستن.ایا میشه از داروی تجویزی حضرتعالی از همان پودر زردچوبه و سیاه دانه با عسل برای ناراحتی ایشان استفاده کرد؟اگه زحمت نیست و از طبیب شما برای ما سوال بفرمایید ممنون میشم.ممنون از زحمت شما و به امید بهبودی تمامی بیماران

فرشته [شنبه 9 مرداد 1395 | 12:42] پاسخ

سلام به همگی ...
ما از دوماه پیش متوجه شدیم مادرم سرطان صفرا داره که متاساز کرده به کبدش..دکتربعداز عمل گفت هیچ کاری نمیشه براش کرد وبیشتر از سه ماه زنده نیست...خلاصه ما از بره موم براش استفاده کردیم وهمینطور از لیموترش.روزی بیشت عدد...البته خودش از بیماریش اطلاعی نداره .سه جلسه هم شیمی درمانی شدن..به لطف خدا خیلی بهتر شده...دکترا گفته بودن باید برای دردش از مورفین استفاده کنیم .اما الان اصلا دردی نداره ...زردیش هم کاملا خوب شده...درضمن من هم بره موم سنتی استفاده کردم وهم از خانم شفیعی پودر بره موم تهیه کردم..

هايده قاضي [یکشنبه 10 مرداد 1395 | 02:15] پاسخ

الان يك ماهه مادرم مبتلا به سرطان پانكراس شدن تومورشون دوسانته وجايي رو در گير نكرده يه استنت پلاستيكي كار گذاشتيم وحالت زرديشون درست شده الان همه چيز خوبه اما متاسفانه جواب پاتلوژي سرطالنه آيا اين بره موم جواب ميده

صفدري [یکشنبه 10 مرداد 1395 | 12:24] پاسخ

خانم شفيعي . بالاخره نفرموديد كه اصلا چرا عصاره را دوباره تبديل به پودر ميكنيد ؟ مگر مصرف عصاره چه اشكالي دارد كه پودرش ميكنيد ؟ گرچه به نظر برخي ها اينكار نشدني است ولي به فرض كه بشود عصاره را پودر كرد اما چرا اينكار را ميكنيد ؟

شفیعی [یکشنبه 10 مرداد 1395 | 14:08]

سلام .من چند روز نت نداشتم اما قبلا هم جواب شما رو داده بودم دستگاهی که ما داریم کارش فقط تسویه و حذف کردن مواد اضافیه که این کار بدون حرارت و ... انجام میشه و کارش عصاره گیری نیست چون عصاره مایع هست ولی چیزی که در مرحله آخر از دستگاه خارج میشه حالت کلوخ داره که آسیاب و الک میشه .

بهمن کبودمهری [چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 | 22:37]

از گاه گل قاصدک و گیاه مورینگا هم استفاده کنید

لیلا [یکشنبه 10 مرداد 1395 | 12:34] پاسخ

سلام خانم فرشته من هم سرطان دارم که از بره موم هم استفاده کردم به لطف خدا نتیجه گرفتم میشه بعد از سه ما که سی تی اسکن انجام دادنی نتیجه اش را بگین ممنون میشم چون این برای همه ما بیماران دلگرمی است با تشکر.

فرشته [یکشنبه 10 مرداد 1395 | 17:25]

سلام لیلا جان....
بله حتما .سه دوره دیگه شیمی درمانی داره دکترش گفته باید دورش تموم بشه بعدا سی تی بده ...اخرین ازمایشی که داده انزیم های کبدش کاملا نرمال بود

اکرم [چهارشنبه 12 مهر 1396 | 09:49]

سلام میشه بگین ازکجاتهیه کردین وچه جوری مصرف کردین؟

لیلا [یکشنبه 10 مرداد 1395 | 23:13] پاسخ

با سلام. فرشته جان خیلی خوشحالم که انزیم های کبدشان نرمال بوده این یعنی بره موم جواب داده خدا را شکر.

سمیه [دوشنبه 11 مرداد 1395 | 23:10] پاسخ

سلام من مادرم سرطان معده داره که در مرحله 4 است شیمی درمانی وپرتو درمانی هم کرده فقط مایعات میتونه بخوره بعضی وقتها اونو هم بالا میاره نمی دونم این که میکید میتونه بخوره یانه ممنون میشم بدونم که باچه چیزی مخلوط کنیم خوبه میتونه بخوره باشیر یا اب میوه مخلوط کنیم

فرشته [سه شنبه 12 مرداد 1395 | 10:43]

سلام ....
مادر شما میتونه دمنوش گیاه درمنه بخوره...خیلی عالیه...

آزاده [چهارشنبه 14 مهر 1395 | 00:33]

به مادرتون چای زنجبیل بدین، مادر من هم همین مشکل رو داره چای زنجبیل درد و تهوعش رو قطع می کنه، تو اینترنت هم خیلی مقاله راجع بهش هست اینکه چندین و چند برابر لز شیمی درمانی قویتر عمل می کنه

سحر [شنبه 6 خرداد 1396 | 09:56]

سلام.به مادرتون مخلوط عسل ارگانیک با عصاره بره موم بدین.روزی سه تا ق چایخوری.از www.iranasal.com بگیرین.چون قابل اطمینان

قاضي [سه شنبه 12 مرداد 1395 | 01:24] پاسخ

ممكنه مديريت اين مطلب رو نذاره اما ميخوام بگم حتي دارو هاي گياهيي هم عوارض دارن وگاهي خطرناك مادرم امروز يه چاي كه برگ زيتون و.... داشت براي بار اول خورد ودچار يه مسموميت وحشتناك شد كه تا پاي مرگ رفت والان توي بيمارستانيم وباوركن بيماري اصليش رو از ياد برديم
خواهشا در استفاده از اين دارو ها دقت كنيد كه خيلي عوارض دارن

میثم [سه شنبه 12 مرداد 1395 | 10:47] پاسخ

با سلام لطفا بفرمایید عصاره بره موم از کجا باید تهیه نمود. سپاسگزار

لیلا [سه شنبه 12 مرداد 1395 | 12:28] پاسخ

با سلام اقای میثم عصاره ی بره موم وجود ندارد یعنی نا به حال کسی نتونسته بگیره اما خود بره موم را بیست دقیقه تا نیم ساعت جویده شود بعد قورت داده شود من خودم امتحان کردم جواب گرفتم

مرضيه [سه شنبه 12 مرداد 1395 | 15:04]

عصاره بره موم وجود داره اما بسيار كم ياب است و البته من بر اساس حرفهاي خانم مهسا كه در اينجا كامنت گذاشته اند ميگم عصاره وجود داره .

اعظم سه شنبه 12مرداد 1395 [سه شنبه 12 مرداد 1395 | 15:49]

سلام خانوم لیلا .بره موم جویدنی از کجا تهیه کردید میشه لطفا راهنمایی کنید یا ی راه ارتباطی بمن بگید که باهاتون تماس بگیرم .ممنون مبشم .لطفا بهم جواب بدید

مهسا [سه شنبه 12 مرداد 1395 | 15:50]

با سلام خانم ليلا كه فرموديد عصاره بره موم وجود ندارد 9 موضوع بسيار مهم در باره عصاره بره موم را در اينجا براتون گذاشتم .لطفا با دقت بخونيد و بيماران سرطاني هم با دقت بخونند تا فرصت درمان را از دست ندهند . مرسي

يا من اسمه دواء وذكره شفاء
بيماران سرطاني كه سرطانشان پيشرفت داشته است و لاعلاج تشخيص داده شده اند و هيچ متولي براي درمان آنها وجود ندارد و رها شده اند و در اصطلاح جواب شده اند و بدلائل مختلفي توانايي انجام روش آب درماني ( امساك درماني - روزه طبي آب ) را نيز ندارند ميتوانند از اين عصاره پروپوليس ( عصاره بره موم ) استفاده نمايند . نكات ذيل نتيجه تجربه طولاني و دانش استاد حسن جلاليان است كه علاوه براينكه بنيانگذار روش امساك درماني در ايران مي باشند ساليان متمادي هم هست كه در خصوص بره موم وعصاره گيري از آن فعاليت دارند .

در ابتدا لازم است بيماران سرطاني كه از نظر طب جديد و يا ساير روشهاي طب سنتي غير قابل درمان تشخيص داده شده اند در خصوص نقش بره موم در درمان بيماريها و بويژه انواع سرطان ها در اينترنت و يا كتابها و يا ساير منابع تحقيق و جستجو نمايند و چنانچه به اين نتيجه رسيدند كه بره موم ( عصاره بره موم ) توانايي درمان سرطان را دارد آنگاه اقدام به تهيه ومصرف نمايند كه البته بدست آوردن بره موم درجه يك و ساختن عصاره از آن شروطي دارد كه در متن ذيل آورده ميشود و به آساني نيست زيرا از يك كيلو بره موم خام درجه يك فقط 50 گرم عصاره با كيفيت بدست مي آيد و اين مستلزم هزينه و وقت وحوصله فراوان است و لذا بيماراني كه ميخواهد از اين راه درمان بشوند به نكات بسيار مهم كه در متن پائين آورده شده دقت نمايند .


نكات بسيار مهم در باره عصاره بره موم ( ) Propolis

بره موم يكي از ارزشمندترين توليدات زنبور عسل است كه براي محافظت و دفاع از كندو و براي استريل نمودن محيط كندو و بدلائل ديگري توسط زنبور عسل توليد ميشود اما:

1 - اين محصول به صورت خام تاثير درماني ندارد و قابل هضم توسط معده هيچ موجودي نيست و بايد فراوري شود.

2 - مصرف بره موم خام بصورت خوردن و يا جويدن بره موم يا پودر بره موم صحيح نمي باشد زيرا بره موم خام تصفيه نشده داراي آلودگي هايي مثل خرده سنگ - خاك - تكه هاي چوب كندو - قير - ايزوگام - حشرات و جانوران مرده است .

( چون يكي از كاربردهاي بره موم براي ضدعفوني كردن كندو از حشرات و جانوراني است كه داخل كندو ميشوند و زنبور براي استريل كندو با نيش اين حشرات و جانوران را ميكشد يا بي حس ميكند و و سپس دور لاشه اين حشرات وجانوران لايه اي از بره موم مي پيچد تا گند زدايي صورت بگيرد )

3 - همچنين بره موم خام وتصفيه نشده داراي الوگي به سرب هم هست.

( زيرا كندوهايي كه در كنار جاده ها و يا كارخانه ها و مزارع قرار دارند و اين كارخانه ها و جاده ها داراي سرب هستند و كندوهايي كه در درون مزارع غير ارگانيك قرار دارند بدليل وجود سموم دفع آفات نباتي كه در اينگونه مزارع استفاده ميشود داراي آلودگيهاي مختلف ميباشد )

و لذا بايد بره موم خام ابتدا تصفيه گردد تا از آلودگيهاي مختلف پالايش شوند و سپس عصاره گيري صورت گيرد تا مواد موثر درماني آن مانند آنتي اكسيدان ها و فلاونوئيدها و غيره استحصال شود .

4 - هر بره مومي قابليت عصاره گيري ندارد و فقط بره موم كاملا سبز كه از درختان كاج و صنوبر و سرو هستند ارزش درماني دارند و بايد عصاره گيري شوند و البته وقتي بره موم خام و كاملا سبز عصاره گيري شود به رنگ سياه درمي آيد .

5 - از هر يك كيلو بره موم با ان مشخصاتي كه گفته شد 50 گرم عصاره ارزشمند بدست مي آيد و اگر غير از اين باشد فايده ايي ندارد .

6 - نبايد به هيچ وجه بره موم خام حرارت داده شود زيرا ذوب نمودن و حرارت دادن بره موم خام موجب به هم خوردن تركيبات آن مانند فلانوئيدها و آنتي آكسيدان و ساير تركيبات ارزشمند آن ميشود و به همين دليل است كه بايد عصاره گيري بصورت طبيعي و بدون استفاده از دستگاه انجام شود و لذا اين نوع عصاره گيري زمان بر است و 2 ماه طول ميكشد و عصاره بدست آمده بصورت طبيعي و بدون استفاده از هيچ نوع دستگاه صنعتي داراي ارزش درماني است .

7 - همواره در برابر هر اصلي يك بدل ( نوع تقلبي ) وجود دارد و لذا بيماران سرطاني به اين نكته توجه داشته باشند كه عصاره بره موم تقلبي يا بي كيفيت هم وجود دارد كه ممكن است با قيمت كمي عرضه شود .

علاوه بر تقلب موارد بي كيفيتي هم وجود دارد از جمله : مانند استفاده از بره موم سياه يا قهوه ايي و يا اضافه نمودن اب مقطر و يا شيرين بيان و يا مواد ديگر و استفاده از دستگاههاي صنعتي براي عصاره گيري و يا ذوب نمودن وحرارت دادن بره موم خام و مواردي ديگر باعث بي كيفيتي خواهد شد و ارزش درماني ندارد .

8 - پودر نمودن بره موم خام ولو اينكه بره موم درجه 1 هم باشد ( بره موم خام سبز رنگ ) اشتباه است . برخي دانسته يا ندانسته بره موم خام را در يخچال هاي فريزري سفت ميكنند وسپس با آسيابهاي قوي خرد و پودر ميسازند همراه با تمام الودگيها و آشغالهايي كه در آن وجود دارد (برخي از آشغالها در بندهاي 2 و 3 بيان شده است ) و اينكار نه تنها اثر درماني ندارد بلكه ان الودگيها به مصرف كننده منتقل ميشود .

9 - از عصاره بره موم نمي توان پودر ساخت و اين عمل غير ممكن است زيرا عصاره مايعي غليظ است كه در ان روغن فراري وجود دارد كه اجازه خشك شدن و پودر كردن نميدهد و لاجرم بايد دست به تركيبات ان زد و برخي از مواد ان را حذف نمود كه باعث ازهم گسيختگي مواد موثره درماني آن ميشود مانند فلاونوئيدها و اصولا نبايد دست به تجزيه ويا حذف اجزاي بهم پيوسته بره موم زد و بايد عصاره بره موم واجد تمام مواد موثر آن بطور يكجا باشد تا اثر درماني داشته باشد . همچنين نبايد با دستگاههاي خشك كن آن را خشك نمود كه اين عمل هم باعث پائين آمدن اثر درماني خواهد شد و نبايد هيچ دستگاه صنعتي در فرايند عصاره گيري بكار برود تا خواص درماني آن محفوظ بماند . وقتي بره موم عصاره شده سنتي و طبيعي زودتر جذب بدن ميشود و اثر درماني خودش را ميگذارد نيازي به پود كردن آن نيست .بدست آوردن عصاره بره موم با مشخصاتي كه ذكر شد دشوار است و علم و دانش و تجربه فراواني لازم دارد و علاوه بر داشتن دانش وتجربه بايد صبر و حوصله فراوان نيز وجود داشته باشد و زمان طولاني براي تهيه اين عصاره طبيعي صرف نمايد چون مدت زماني كه از حل نمون بره موم خام بصورت طبيعي تا چندين بار تصفيه و نهايت عصاره گيري 2 ماه مي باشد .

بيماران سرطاني كه توسط اطباي محترم غير قابل معالجه تشخيص داده شده اند ( و اصطلاحا جواب شده اند ) بايد از مصرف گوشت قرمز و فراورده هاي حيواني پرهيز نمايند چون كه گوشت و لبنيات باعث تقويت و رشد سلولهاي سرطاني ميشوند .

فراهاني [سه شنبه 12 مرداد 1395 | 17:23]

خانم محترم معلوم ميشه كامنت هاي بالاتري را نخوندي . بره موم آشغال و الودگي داره چطوري ميگي بره موم خامو بجوند !!! لطفا تمام مطالبي كه در اينجا اومده بخون وبعد به بيماراي بيچاره بگو بره موم خامو بجون . بيچاره مريضا

فرضی [سه شنبه 12 مرداد 1395 | 17:26] پاسخ

من یه جا تماس گرفتم. گفتن برم موم تصفیه شدن به صورت پودر دارن. تفاوت رنگ بره موم ها هم به خاطر مناطقشون هست. به نظرتون همین و بگیرم؟ خوبه؟ خواهش می کنم جواب بدین

مریم [سه شنبه 2 خرداد 1396 | 09:04]

سلام بله.درسته ولی به صورت پودرشو نمیدونم.اگه بتونین به صورت عصاره تهیه کنید مخلوط با عسل ارگانیک فوق العاده عالی هستش.حتی دیدم سرطانیهایی رو که با مصرفش بهبودی کامل پیدا کردن.و حتی تو دوره شیمی درمانیشون استانه تحمل دردشون رو بالا برده و تسکین داده.میتونین تو گوگل سرچ کنین عسل ارگانیک با عصاره برهموم.

لیلا [چهارشنبه 13 مرداد 1395 | 11:00] پاسخ

خانم یا اقای فراهانی من خودم بیمار سرطانی هستم و تمام کامنت های بالا را خوندم من از بهره موم استفاده کردم ان هم بصورت خام الان هم دارم استفاده میکنم فعلا جواب گرفتم. من نیت خیر دارم چون برای ما یک روز یک روز است.

فراهاني [چهارشنبه 13 مرداد 1395 | 18:07]

سلام . خانم ليلا اگر كامنت هاي بالايي رو با دقت خونده بودي متوجه ميشدي كه خوردن ويا جويدن بره موم خام اشتباه است چون بره موم خام الودگيهاي مختلفي دارد . حتي خود خانم شفيعي كه توليده كننده پودر بره موم هم هستند و در اينجا كامنت هايي دارند صراحتا نوشته اند كه بره موم خام بايد فراوري شود .پودرش را تهيه كنيد و استفاده كنيد يا عصاره اش را .

لیلا [چهارشنبه 13 مرداد 1395 | 13:28] پاسخ

سلام خانم اعظم حالا که دوستان می گویند عصاره بره موم وجود دارد از خانم مهسا بپرسید از کجا میشه تهیهه کرد

صلواتي [چهارشنبه 13 مرداد 1395 | 18:11]

از نوشته هايي كه اينجا خوندم اينطوري فهميدم كه عصاره بره موم سخت بدست مياد و خيلي كمه ولي كيفيت درماني اش خيلي بالاست و فقط يه شخصي بنام جلاليان دارند وخانمي بنام شفيعي هم پودرشو دارن .

فرضی [چهارشنبه 13 مرداد 1395 | 17:03] پاسخ

اگر جایی این بره موم وجود داره خوب نحوه تهیه شو هم بگین. فقط مقاله و حرف که نمی شه. من از چند جا که سوال پرسیدم فقط همین پودرا رو می گن.

علی [چهارشنبه 13 مرداد 1395 | 17:22] پاسخ

سلام
فرشته خانم میشه بگید گیاه درمنه رو از کجا میشه تهیه کرد؟
من چند عطاری رفتم اما هیچکدام همچین گیاهیرا نمیشناختند!
خواهشا هر کی میتونه رانمایی کنه. آیا نام دیگری دارد؟

فرشته [شنبه 16 مرداد 1395 | 13:43]

سلام ...
شرمنده من چندروزی نت نداشتم که جواب بدم..من قم هستم اگر بخواهیدوهنوز تهیه نکرده باشید میتونم براتون بفرستم ...قیمتی هم نداره ...بسته ای سه هزارتومن میخرم ... هربسته فکرکنم برای ده روز ...

محمد.چهارشنبه 13مرداد 1395 [چهارشنبه 13 مرداد 1395 | 17:26] پاسخ

باعرض سلام و خسته نباشید. دوستان گسی تونسته از منشی استاد جلالیان عصاره بره موم تهیه کنه ؟؟به ینفر میگه ندارم .به ینفر دیگه میگه نمیدونم چیه .به ینفر دیگه هم میگه 20 میلی2ملیون ..
قضیه چیه ؟؟کمک رسانیه یا کلاهبرداری. .ان شالله این بیماری ریشه کن بشه که اینجوری مردم رو اذیت نکنن .
من خودم ترجیح میدم همون پودر بره موم و ژل رویال و گیاه درمنه استفاده کنم.یا حق و التماس دعا

توكلي [پنجشنبه 14 مرداد 1395 | 14:06]

طبعا هر چيزي قيمتي دارد و عصاره گيري هم چون نادر است هزينه اش بالاست . من هم زنگ زده ام به منشي اقاي جلالي .به من گفت عصاره را براي ساختن كرمي بنام انگبين استفاده ميكنند و اگر اضافه باشد به كساني كه بخواهند هم ميفروشند و گفت عصاره ارزان هم هست تواينترنت ميفروشند . شما هم بگرد تواينترنت عصاره ارزان قيمت را تهيه كن يا همون پودرشو بگير . حرفش معقول بود .

بهرامی [سه شنبه 20 مهر 1395 | 15:07]

سلام من الان ژیامتونا دیدیم اما یه خانم هست به نام خانم شفیعی که پودر-ژل و گیاه درمنه را میتونید ازشون تهیه کنید اصل و قیمت خوب. 09130364698 خواستید پیام بدید تا بهتون بگم.

سادات [چهارشنبه 13 مرداد 1395 | 17:52] پاسخ

باسلام وارزوی سلامتی همگی عزیزان من مبتلا ره سرطان انتهای زبان شده ام ومیخواهند جراحی وتخلیه کنند اگر ممکن است مرا هم راهنمایی کنید سپاس فراوان

علی [سه شنبه 20 مهر 1395 | 13:15]

سلام و با آرزوی شفای کامل در این روزها....عسل لاویج بره موم جهت فروش داره که شماره آن:
تلفن : 88959518 می باشد،اللهم اشف کل مریضٍ

فرضی [چهارشنبه 13 مرداد 1395 | 18:08] پاسخ

اگر جایی این بره موم وجود داره خوب نحوه تهیه شو هم بگین. فقط مقاله و حرف که نمی شه. من از چند جا که سوال پرسیدم فقط همین پودرا رو می گن.
عصاره آبی بره موم رو باید تهیه کنم؟
http://apitherapy.blogfa.com/post-11.aspx
اینجا نوشته از عصاره آبی استفاده کرده.
این شماره منه. خواهش می کنم اگر کسی می دونه از کجا می شه تهیه کرد به من بگه.. واقعا نیاز دارم
09125781487

شیرین [شنبه 6 خرداد 1396 | 09:47]

عصاره بره موم به صورت الکلی تو ایران هست این خونگی ها هم اصلا فایده نداره یا اینا که تو زیر زمین خونشون خودشون درست میکنن و باید کاملا مکانیزه با دستگاه هایپیشرفته باشه .مثلا اگه بره موم نور بهش بخوره خواصش رو تا حدودی از دست میده.پس از جای مطمئن خرید کنید .من شرکت عسل شهدینه گلها رو معرفی میکنم.www.iranasal.com

صفاريان [چهارشنبه 13 مرداد 1395 | 18:33] پاسخ

با احترام . عصاره به معني چكيده و خلاصه شده است و بنابراين عصاره هر گياهي به معناي چكيده خواص درماني ان گياه است پس عصاره بره موم هم يعني خلاصه شده وچكيده مواد وخواص دارويي ان مثل عصاره نعناع يا عصاره بيدمشك يا عصاره سنجد كه براي عطر سازي بكار ميرود و خب معلومه كه چكيده هر گياه دارويي به راحتي بدست نمياد و مقدار توليدش هم كم است اما نياز درماني بدن را به سرعت برطرف ميكند چون بجاي مصرف انبوهي از گياهان دارويي چكيده اش را مصرف ميكند بيمار و نتيجه ميگيرد . من به نظرم دوستاني كه كامنت ميذارن متوجه باشند كه بيمار درچه حال وروزي است وراهنمايي اونا بايد با دقت باشد تا كمكتان مفيد شود . خانمي بنام مهسا توضيحات خيلي جالبي دادن كه من نميدونستم تا حالا . اميدوارم كه همه هموطنان عزيزمان بيمارنشن واگر شدن به راحتي خوب بشن . ممنون از اين سايت كه اجازه ميده نظرات منتشر بشه .

سمیه [چهارشنبه 13 مرداد 1395 | 20:55] پاسخ

سلام خانم لیلا انشالله که خدا همه مریضها را شفا بده توروخدا چقدر نتیجه گرفته ای مریضی شما تو چه مرحله ای است حرف شما به ما امید میده ممنون میشم اگه اونایی که با بره موم خوب شدن اینجا بنویسن خدایا خودت کمکمان کن

لیلا [پنجشنبه 14 مرداد 1395 | 11:46]

سلام سمیه جان. من سرطان پستان از نوع خیلی بد دارم که با انجام سی تی فهمیدم دو تا نودول در ریه هام وجود دارد بعد با این سایت اشنا شدم واز طریق پیام با اقای میری وراهنمایی ایشان از بره موم به جدت 4 ماه استفاده کردم والان هم استفادده میکنم بعد از دوما سی تی اسکنم نرمال بود به لطف خدا. اما اگر دوستان میگویند عصاره ی بهره موم هست بهتر میبینم از ان استفاده کنید

علی [پنجشنبه 14 مرداد 1395 | 08:25] پاسخ

سلام فرشته خانم میشه لطفا بگید گیاه درمنه که گفتید رو از کجا باید تهیه کرد؟ من چند عطاری سراغ گرفتم، گفتن همچین چیزی نمیشناسند. اسم دیگری دارد؟
خواهش میکنم زودتر راهنمایی کنید.

بهروز [پنجشنبه 14 مرداد 1395 | 13:23] پاسخ

سلام پدر من سرطان ریه و کبدداره اونم از نوع متاستاز میشه راهنمایی ام کنید مرسی

م .14 مرداد 1395 [پنجشنبه 14 مرداد 1395 | 18:01] پاسخ

با سلام .اقای علی گیاه درمنه استان فارس هست .من از عطاری تو شیراز خریدم.
لطفا یکی بمن حواب بده عصاره بره موم 20 میل 2م کسی خریده از منشی اقای جلالیان؟

علی [جمعه 15 مرداد 1395 | 08:26]

سلام من عصاره بره موم را از خانم شفیعی تهیه کردم
من ساکن تهران هستم. درمنه اسم دیگری هم داره؟ تو اینترنت اسم بومادران هم نوشته بود. آیا همونه؟ لطفا راهنمایی کنید.

سبوحي [جمعه 15 مرداد 1395 | 12:57]

عصاره بره موم ارزان در حد 20 هزار تومان و كمي بيشتر تو اينترنت معرفي شده . اگر كساني پودر بره موم ميخوان خانم شفيعي دارند و تو همينجا كامنت گذاشته اند و اگر كسي عصاره بره موم ميخواد تو اينترنت سرچ كنه به قيمت هاي خيلي ارزان هست چرا اصرار داريد از منشي جلاليان بگيريد .

مير اكبري [جمعه 15 مرداد 1395 | 15:48]

اقاي م . خودت عصاره بره موم درست كن و منت كسي رو نكش .

زری [پنجشنبه 14 مرداد 1395 | 23:21] پاسخ

من هم از منشی آقای جلالیان پرسیدم ، اما از کجا بدونیم حتما تاثیر داره یااینکه آیا حتما برامون میفرستن؟ به من هم گفتن ۲۰سی سی ،۲م. تورو خدا یه جوری از کیفیت محصولتون اطمینان بدین... مریض ما وضعش خیلی وخیمه..

زری [جمعه 15 مرداد 1395 | 07:15] پاسخ

ببخشید اگه این عصاره برای ساخت کرم انگبین هس، خوردنش مشکلی نداره؟
پس چطوره که جوابای مختلف میدادن به هرکس...

حسین [جمعه 15 مرداد 1395 | 08:56] پاسخ

منم فقط بهش زنگ زدم همین گفت، قیمتش که زیاده، تضمینم نمیکنه

محبتي [دوشنبه 18 مرداد 1395 | 14:10]

دوست عزيز در موضوع درمان چه پزشكي وچه سنتي موضوعي بنام تضمين وجود ندارد كه شما بدنبالش ميگردي . درمان يك پازل است كه عوامل مختلفي در ان نقش دارند و اگر يكي از اين عوامل ناقص باشد درمان نتيجه نميدهد . عواملي مثل پرهيزات غذايي - عوامل روحي - درست مصرف كردن دارو و....... اين اشتباه است كه شما از يك روش درماني انتظار تضمين داري . در مورد گران بودن يا ارزان بودن يك ماده گياهي بستگي دارد به خيلي چيزها . وقتي يك ماده ايي بنام بره موم به مرحله عصاره ميرسد حتما زحمت دارد حتما وقت براش صرف شده حتما يك تلاشي براي درست كردنش انجام شده وشما انتظار داري ارزان باشد . شما دوست گرامي اگر دنبال ارزاني هستي همان ارزانش را تهيه كن و وقت را از دست نده . با ارزوي درمان همه بيماران سرزمينم

م.16مرداد 1395 [شنبه 16 مرداد 1395 | 13:21] پاسخ

باعرض سلام .اقای علی بومادران ی گیاه دیگه هست.گیاه درمنه هم ی گیاه دیگه .باهم فرق میکنن .اگه اشنا دارید تو شیراز بگید واستون تهیه کنه.فکر نمیکنم اسم دیگه ای هم داشته باشه .و کیلو 50هزار تومانه
اقا یا خانوم میراکبری من چجوری خودم عصاره درست کنم اخه؟
مرسی از همه دوستان. التماس دعا

مير اكبري [شنبه 16 مرداد 1395 | 14:51]

اقاي م . علي اقا در بالا كامنت گذاشته كه عصاره بره موم را از خانم شفيعي تهيه كرده . شما هم عصاره را از خانم شفيعي بگير ونبايد قيمتش برات مهم باشه . من سرچ كردم عصاره با قيمت خيلي پائين هم هست كه ميتوني بخري .البته من نميدونم كدوم عصاره با كيفيت است .

مجيد [شنبه 16 مرداد 1395 | 19:52]

در قسمت بالايي يك نفر بنام علي اقا گفته عصاره بره موم را از خانمي بنام شفعيي تهيه كرده شما هم برو از اين خانم بگير و از دست اين بيماري لعنتي نجات پبدا كن .

فرشته [شنبه 16 مرداد 1395 | 13:46] پاسخ

سلام به همگی ...من شماره تماس خودم میذارم ...هرکس سوالی داشت میتونه تماس بگیره ...هر کاری ازدستم بربیاد دریغ نمیکنم ....09195882219

لیلا ،،،،،،ص [شنبه 16 مرداد 1395 | 23:16] پاسخ

بیست سی سی بره موم برای چند وقته؟

Mehgan [شنبه 13 شهریور 1395 | 05:04]

خدمت همه عزیزان.میتوانید بره موم یا propolisرا ازفروشگاه Holland and barret به صورت onlineبخرید.

س [یکشنبه 17 مرداد 1395 | 14:36] پاسخ

سلام فرشته خانم گیاه درمنی رو نمیتونیم پیدا کنیم در ضمن اگه زحمتی نیست برای کدام موردها خوبست بگین ممنون میشم

فرشته [یکشنبه 17 مرداد 1395 | 21:10]

سلام....توی اینترنت سرج کنید (درمنه وسرطان) کامل توضیح داده شده ...اگرپیدا نکردید من میتونم برای شما از قم بفرستم...

وحید سوران یکتا [دوشنبه 18 مرداد 1395 | 02:16] پاسخ

سلام
طرح توجیهی تجاری سازی و تولید قرص بره موم ، تولید قرص سقز و نعناع فلفلی رو لازم دارم .
شماره تماس:
09373482445
ممنون و سپاسگزارم!

فرشته موسوی [دوشنبه 18 مرداد 1395 | 04:20] پاسخ

سلام .مادر من مبتلا به کانسر پانکراس با متاستاز به کبد هست .متاسفانه قابل عمل نبود و در حال حاضر چهارده جلسه کموتراپی شده .فرمودید بره موم را از زنبور داران تهیه کنیم ولی طبق صحبت بعضی دوستان باید از عصاره تصفیه شده استفاده کرد.بالاخره از کجا تهیه کنیم؟؟ از طرفی مادر من عسل مصرف می کنه و مشکلی نداره ولی سالها پیش با یک مورد زنبور زدگی دچار واکنش شدید شد آیا این منفی برای استفاده از بده موم هست

Babak [دوشنبه 18 مرداد 1395 | 09:18] پاسخ

با سلام و تقدیم احترام . مدت چند ماه است مادر من که 53 سال دارد از ناحیه درد کمر رنج میبرد و اخیرا نیز از ناحیه لگن درد شدید همراه بود . پس از ام ار ای و بررس عکس هسته ای در چند نقطه لکه هایی مشاهده شده از جمله جناق سینه ، کتف ، لگن و دهانه رحم و سر . مجددا برای مامو گرافی و سونوگرافی هم معرفی کردند . خودم به شخصه حسابی به هم ریخته ام و نمیدونم چه کار کنم . کلیه مطالب مطرح هم خوندم ولی یکی میگه بخوره یکی میگه بده باید بره موم تصویه بشه . یکی میگه باید سبز باشه یکی میگه قهوه ای . شماره ایرانسل هم که به نام شفیعی و خط دیگه به نام فرشته درج شده جهت راهنمایی اشتباه است . بنده عاجزانه تقاضا میکنم راهنمایی بفرماید . من از شیراز مزاحم میشم .

شفیعی [سه شنبه 19 مرداد 1395 | 12:06]

سلام دوست عزیز یعنی چی شماره اشتباهه ؟ شما نتونستی تماس بگیری ؟ همه به همین شماره زنگ میزنن

فرشته موسوی [دوشنبه 18 مرداد 1395 | 10:59] پاسخ

با عرض سلام .با بررسی که در نت انجام دادم کپسول هزار میلی گرمی خارج از کشور بصورت onlineقابل خریداری هست از جمله در اوننتاریو کانادا .ایا کپسول مورد تایید شما هست ؟مقدار مصرف در روز چقدر توصیه میشه ؟بنام Bee propolis cppsules.

مریم [دوشنبه 18 مرداد 1395 | 11:10] پاسخ

یکی از اقوام ما اخیرا تمور بدخیم روی ران پاش ب وجود امده رفت بیمارستان اون و باز کردن و حالا میگن چون باز کردن بدتر شده و گفتن 6 ماه دیگه زنده میمونه و گفتن با عمل جراحی هم جواب نمیده و خیلی از دکتر ها جوابش کردن ...
من و راهنمایی کنید لطفا جون هست فقط ۲۰ سال سن داره اول خدا بعد راهنمایی شما ممنونم
خدا قوت

Babak [دوشنبه 18 مرداد 1395 | 11:10] پاسخ

با سلام و تقدیم احترام . مدت چند ماه است مادر من که 53 سال دارد از ناحیه درد کمر رنج میبرد و اخیرا نیز از ناحیه لگن درد شدید همراه بود . پس از ام ار ای و بررس عکس هسته ای در چند نقطه لکه هایی مشاهده شده از جمله جناق سینه ، کتف ، لگن و دهانه رحم و سر . مجددا برای مامو گرافی و سونوگرافی هم معرفی کردند . خودم به شخصه حسابی به هم ریخته ام و نمیدونم چه کار کنم . کلیه مطالب مطرح هم خوندم ولی یکی میگه بخوره یکی میگه بده باید بره موم تصویه بشه . یکی میگه باید سبز باشه یکی میگه قهوه ای . شماره ایرانسل هم که به نام شفیعی و خط دیگه به نام فرشته درج شده جهت راهنمایی اشتباه است . بنده عاجزانه تقاضا میکنم راهنمایی بفرماید . من از شیراز مزاحم میشم .

f.m [دوشنبه 18 مرداد 1395 | 12:54] پاسخ

سلام.یک شرکتی در خراسان هست به نام سورن تک توس که عصاره بره موم تهیه می کنه وبه صورت قرص با نام prox که یک قوطی ۶۰ تایی هر قرص ۵۰ میای گرم عصاره داره.مجوز وزارت بهداشت هم داره.تو اینترنت جستجو کنید سایت هم داره من برای مادرم که سرطان پیشرفته رحم داره تهیه کردم و چون ناراحتی ریه دارند روزی یکی با احتیاط بهشون میدم خودشون پیشنهاد کردند ۴ تا در روز بهشون بدم.شماره تماس فروششون توی مشهد 09152028260 .\\r\\nمن برای مادرم کارای دیگه هم می کنم میگم شاید سودمند باشه چون مادرم طبق گفته پزشکان ۶ ماه بیشتر وقت نداشت ولی لز اون موقع یک سال و اندی میگذره\\r\\n\\r\\n»شربت شامل سیاهدانه آسیاب شده تخم ریحان خاک شیر عرق الوئه ورا زعفران بارهنگ اسفرزه ولیموی تازه آب و عسل.البته می توانید به دلخواه هرکدام را حذف کنید به حز لیمو هروز این کار را انجام میدهم\\r\\n»آب کرفس بسیار مفید است یا آب سبزیجات دیگر .آب هویج.اب میوه های تازه حتما خودتان تهیه کنید.ا ز بیرون به هیج وجه تهیه نکنید.\\r\\n»شیر بادام و شیر سویا\\r\\n»از خوردن پروتئین حیوانی حتی المقدور خوداری کنید.البته اگر بیمارتان شیمی درمانی نمی شوند.\\r\\n»مربای تازه تهیه کنید شامل میوه های طبیعی رنده شده + پودر بادام+ آب لیموی تازه\\r\\n»چهار مغز درست میکنم به ایشان میدهم مغز بادام + گردو+ پسته + بادام وعسل + کنجد سیاه سعی کنید همه را خام تهیه کنید\\r\\n»جوانه گندم یا ماش را میکس کنید با چیزهای دیگر مثلا در سالاد یا ماست بریزید حتمادجوانه را خورد کنید. \\r\\n»زنجبیل برای بیمارانی که سرطان رحم و تخمدان دارند عالی است.\\r\\nدر ضمن می توانید ار رژیم ۱۵ روزه آقای خدادادی استفاده کنید.\\r\\nدر ضمن من در مورد خام گیاهخواری دارم تحقیق می کنم.شما هم می توانید در نظر داشته باشید.\\r\\n\\r\\nناامید و خسته نشوید و ایمان داشته باشید که به بیمارتان به کمک خدا می توانید کمک کنید.دلیل این بیماری معلوم نیست پس درمان ن نیز نامعلوم است شاید شما چاره اش را پیدا کنید.به صورت توانگرانه به موضوع نگاه کنید.مراقب خودتان هم باشید چون سلامتی شما از همه مهم تر است.به امید درمان این بیماری.و شفای بیماران ما.

خسرويان [دوشنبه 18 مرداد 1395 | 16:16] پاسخ

سلام . برخي از كامنت ها ادمو متعجب ميكنه . مثلا يكي نوشته چطور عصاره درست كنم ؟ خب تو اينترنت وجود دارد . يكي ديگه نوشته قرص بره موم بخرم يا پودرشو يا عصاره اشو ؟ خب همه جورشو بخر هم پودر بره موم هم عصاره بره موم وهم قرصشو . اگر تحقيق كردي و متوجه شدي براي درمان نتيجه ميده هرسه نوعشو تهيه كن . يك ديگه نوشته منشي جلاليان به هركي يجور جواب ميده ؟ لابد هر كسي يك جور سوال كرده . يكي نوشته تضمين ميخاد ؟ تضمين كه شوخيه . تضمين فقط دست خداست . يكي نوشته از كجا كه بره موم نتيجه بده ؟ بنده خدا براي بيماري كه جواب شده و دكترا كاري نميتونن براش بكنن بايد هر راهي كه ولو يك درصد احتمال داره خوب باشه بايد انجام بده و بعدش هم اول تحقيق كن و بعد انجام بده . خام گياهخواري - داروي گياهي - زالو - و هر راهي را بايد رفت براي نجات از اين بيماري لعنتي . جالب تر يكي نوشته از كجا بره موم يا عصاره رو برامون بفرستن ؟ خب اگر بخواهي از اين فكرا بكني اصلا چرا دنبال راه سنتي هستي . برو بيمارستان و پيش پزشكا .و بعدش هم اي فكر رو ميتوني براي هرچيزي ديگري هم بكني كه فلان داروي گياهي را پولشو بديم برام ميفرستن و هر نوع بدبيني ديگه . يك ديگه نوشته قيمتش گرونه ؟ بابا از قديم هم گفته اند هر ارزاني بي علت نيست و هر گراني بي حكمت . تازه از اين مثل هم بگذيريم بالاخره يك نفر به هردليل يك قيمتي براي موادش گذاشته حالا ميخاد كپسول باشه يا پودر يا عصاره . شما ارزانشو بگير . ولي بهتر اينه كه به پولش فكر نكني چون ممكنه بعدا پشيمون بشي . اخر كلام اينا چاره كار نيست . توكل كن . تحقيق كن . اقدام كن . شف فقط با خداست و بس . حقيقتا از اين همه وقت تلف كردن دلم ميسوزه .

س [دوشنبه 18 مرداد 1395 | 20:29] پاسخ

سلام خانم شفیعی چند بار با شما تماس گرفتیم ولی جواب ندادین وما هم ازیه عطاری قابل اعتماد روغن وعصاره بره موم که باهم مخلوط بود را گرفتیم. میخواستم اگه زحمتی نیست اطلاعات شما را ببینم که این خوبست یا خود بره موم اگه جواب بدین ممنون میشم چون هنوز به مریضمان ندادیم منتظرجواب شما هستیم

شفیعی [سه شنبه 19 مرداد 1395 | 12:16]

سلام دوست عزیز من به خدا من از روزی که شمارمو اینجا گذاشتم حتی یه وقتایی 12 شب هم بهم زنگ میزنن و من چون نگرانی شماها رو درک میکنم سعی میکنم به همه جواب بدم اما خوب یه وقتایی هم نمیتونم . شمارتونو بذاربن تا خودم باهاتون تماس بگیرم . اگه کمکی از دستم بربیاد دریغ نمیکنم

محمد رستمی [سه شنبه 19 مرداد 1395 | 10:07] پاسخ

چرا با اطلاعات قدیمی مردم رو به سمت مرگ سوق میدین؟ اخیرا مقاله ای در مجله معتبر علمی چاپ شده با عنوان زی
Turkish propolis supresses MCF-7 cell death induced by homocysteine
حداقل تو این مقاله ثابت شده که بره موم باعث پیشرفت سریع تر سلول های سرطانی در سرطان پستان میشه. عزیزان خواهش میکنم با مطالعات بیشتر اقدام به اینجور درمانهای ثابت نشده کنین

فرشته [سه شنبه 19 مرداد 1395 | 18:02]

سلام ...
به صورت کاملا علمی ثابت شده که بره موم یک انتی بیوتیک بسیاری قوی هستش.. مگر میشه باعث پیشرفت سرطان بشه...حالا از هرنوعی که میخواد باشه...من بیش از بیست مقاله در باره بره موم خواندم که اکثرا شبیه هم بودن و...اما درهیچ کدام از انها اشاره به این نشده بود که باعث پیشرفت بیماریی میشود...

شفیعی [جمعه 22 مرداد 1395 | 01:36]

سلام میشه لینک دانلود مقاله کاملش رو بذارین ببینیم کجا بوده و چی نوشته ؟ ممنون

سمندريان [سه شنبه 19 مرداد 1395 | 16:31] پاسخ

واي با اين حرف يعني تمام مطالبي كه در باره بره موم براي درمون سرطان نوشتيد كه زير سوال رفت . پس ما چه كنيم .

لیلا [سه شنبه 19 مرداد 1395 | 19:20] پاسخ

من با این حرف اقای رستمی امروز بره موم نخوردم موندم چه کنم .یکی بگه تو رو خدا اینجا چه خبره؟تکلیف من که 4 ماه خوردم چی میشه؟در ضمن من از فواید اب گندم هم خیلی شنیدم شما دوستان اطلاعی از این دارید اگر دارید تو روخدا بگید ممنون.

محمد رستمی [چهارشنبه 20 مرداد 1395 | 11:28]

بنظرم بنظر هیچ کس گوش نده حتی من. خودت مطالعه کن و از پزشک های مطلع و دانا استفاده کن

م.20مرداد95 [چهارشنبه 20 مرداد 1395 | 11:37]

سلام لیلا خانوم .شما باید متوجه شده باشید دیگه که ایا رو بهبود رفتید با نتیجه ای نگرفتید؟؟؟مگه میشه تا حالا تاثیر مثبت داشته یهو بشه منفی؟؟؟؟
اقای میری لطفا خودتون جواب بدید .پای جون مریضامون در وسطه .خدا خودت به دادمون برس

محمد رستمی [چهارشنبه 20 مرداد 1395 | 08:50] پاسخ

بله فرشته خانوم. منم اول امیدوار بودم. اما این مقاله برای سال 2016 هستش. مقالات قبلی حدودا بین سال های 2010 تا 2012 چاپ شدند. میتونید جستجو کنید تو انتشارات الزویر

محمد رستمی [چهارشنبه 20 مرداد 1395 | 11:42] پاسخ

سه قسمت نتایج مهم این تحقیق رو میذارم اینجا. ترجمه و فهم این سه متن با خواننده:
1- In contrast to the previous studies herein we found that propolis in low doses protected cancer cells inhibiting cellular apoptosis mediated by intracellular ROS-dependent mitochondrial pathway.
2- Although, previous studies have represented the effectiveness of propolis that inhibits cancer cells proliferation [35,58], our findings which have indicated protective effects of propolis in Hcy induced MCF-7 cells likely contribute to incompatible results in cancer studies. Fortunately, we are not alone, Davison et al. [62] and Park [63] have also shown conflicting data about the reformative effects of antioxidants on cancer cells opposite to traditional aspect is that antioxidant should be curative to lower cancer risks by counteracting cell-damaging, cancer-causing free radicals.
3-The new considerable results suggesting that antioxidant supplementation can restore cancer cells much like they protect normal cells by reducing ROS, DNA damage and refreshing antioxidant enzyme activity

فرشته [پنجشنبه 21 مرداد 1395 | 08:30]

سلام ترجمه این متن..1- در مقابل به مطالعات قبلی در اینجا ما متوجه شدیم که بره موم در دوزهای پایین محافظت سلول های سرطانی را مهار آپوپتوز سلولی به واسطه داخل سلولی مسیر میتوکندریایی ROS-وابسته است.
2- اگر چه، مطالعات قبلی نشان داده اند اثر بره موم که مانع از تکثیر سلول های سرطان [35،58]، یافته های ما که اثرات محافظتی از بره موم در هموسیستئین ناشی از سلول های MCF-7 نشان داده اند به احتمال زیاد به نتایج ناسازگار در مطالعات سرطان نقش دارند. خوشبختانه، ما به تنهایی نیست، دیویسون و همکاران [62] و پارک [63] همچنین نشان داده است اطلاعات متناقض در مورد اثرات اصلاحی از آنتی اکسیدان ها در سلول های سرطانی در مقابل به جنبه سنتی این است که آنتی اکسیدان باید تغذیه درمانی به کاهش خطر ابتلا به سرطان های مقابله، رادیکال های آزاد ایجاد کننده سرطان سلول های مخرب است.
3-نتایج جدید قابل توجهی نشان می دهد که مصرف مکمل های آنتی اکسیدانی می تواند سلول های سرطانی با کاهش ROS، آسیب DNA و فعالیت آنزیم های آنتی اکسیدان طراوت بازگرداندن بسیار شبیه به آنها سلول های طبیعی محافظت

عرفان [پنجشنبه 21 مرداد 1395 | 14:25] پاسخ

سلام دوستان.مادرم که همه ی زندگیمه دچار کانسر کبد شدن.اقای میری خواهش میکننم نظرتون رو راجب نوشته های اقای رستمی بگید.با این اوصاف باز ناامیدی

هانيه [پنجشنبه 21 مرداد 1395 | 14:55] پاسخ

اين مقاله تمام دانش بشر در خصوص بره موم نيست و در هر موضوعي ممكن است مقالات متعارضي وجود داشته باشد . و مهمتر اينكه بيك بيماري كه تمام راه ها را رفته ودرمان نشده نبايد كه دست رودست بذاره ومنتظر مرگ باشه اگر راهي حتي با احتمال ضعيف باشد بايد انجام بدهد . در باره بره موم در كشوره هاي ديگه تحقيقاتي شده است و نتيجي بدست اورده اند كه بخشي از ان در ابتداي اين صفحه وجود دارد . لطفا با اين حرفها باعث نا اميدي نشويد .

صدرا [پنجشنبه 21 مرداد 1395 | 17:06] پاسخ

بیش از 1200 مقاله دانشگاهی در ارتباط با خواص بره موم از سراسر دنیا موجود است. هم اکنون این ماده نسبت به سایر مکمل‌ها بیشتر از جانب دانشمندان حمایت می‌شود. تحقیقات نشان داده که بره موم دارای خواص ضد سرطانی زیادی است.

اثرات ضد سرطانی بره موم

بره موم دارای خواص زیر است:

1- تأثیر مستقیم ضد سرطانی

2- افزایش ایمنی

3- اثر آنتی اکسیدانی

4- اثر ضد تشکیل غیر طبیعی رگ‌های خونی

5- اثر ضد التهابی

6- اثرات ضد باکتریایی و ضد ویروسی

7- اثر ترمیم بافت آسیب دیده

8- اثر محافظت از شیمی درمانی

9- اثر محافظت از پرتو درمانی

تأثیر مستقیم ضد سرطانی بره موم

بره موم خیلی از عوامل مستقیم ضد سرطانی را داراست. در یک مطالعه اسید کافیئک موجود در بره موم تولید CD4، IL2، IL4 و اینترفرون گاما را در موش‌ها افزایش داد. اسید کافئیک همچنین از پیشرفت (مفاستاز) سرطان به ریه موش‌های مبتلاء به سرطان سینه جلوگیری
می‌کند. بره موم مرگ سلول‌های سرطان ملانوما را در آزمایشگاه باعث می‌شود.تعدادی از مواد ضد سرطانی موجود در بره موم

اسید کافئیک - پینوسمبرین - گالانژین - کریسین

آرتیپلین C - پینوبانکسین - اسید سینامیک - تریست

شفیعی [جمعه 22 مرداد 1395 | 02:18] پاسخ

این نتیجه یه مقاله دقیقا بعد از اون مقاله ای هست که آقای رستمی گذاشتن . آقای رستمی اونو دیدین ؟ میگه بره موم عوارض رادیوتری و ... رو کم میکنه .
Results
The present study showed that radiotherapy is accompanied by significant increase in Comet tail parameters (Tail length, % Tail DNA, Tail moment) in peripheral blood mononuclear cells of BC patients. While in the group of patients supplemented with propolis plus radiotherapy, propolis have the ability to reduce significantly the radiation induced DNA damage. Concerning RRM2 subunit, it was found that, although radiotherapy significantly down regulate RRM2 protein but still significantly higher than normal control value. On the other hand, the supplementation of propolis during radiotherapy caused a significant down regulation of RRM2 level and became within the normal control level. Furthermore, radiotherapy is accompanied by significant increase in serum MDA and significant decrease in serum TAC while after propolis supplementation plus radiotherapy, serum MDA and serum TAC significantly improved. Regarding serum iron and hematological parameters including hemoglobin (HB) concentration, white blood cells (WBCs) and platelets counts were significantly decreased after radiotherapy treatment alone while after radiotherapy plus propolis, these parameters significantly increased and became within the normal control level.
The present study showed that radiotherapy is accompanied by significant increase in Comet tail parameters (Tail length, % Tail DNA, Tail moment) in peripheral blood mononuclear cells of BC patients. While in the group of patients supplemented with propolis plus radiotherapy, propolis have the ability to reduce significantly the radiation induced DNA damage. Concerning RRM2 subunit, it was found that, although radiotherapy significantly down regulate RRM2 protein but still significantly higher than normal control value. On the other hand, the supplementation of propolis during radiotherapy caused a significant down regulation of RRM2 level and became within the normal control level. Furthermore, radiotherapy is accompanied by significant increase in serum MDA and significant decrease in serum TAC while after propolis supplementation plus radiotherapy, serum MDA and serum TAC significantly improved. Regarding serum iron and hematological parameters including hemoglobin (HB) concentration, white blood cells (WBCs) and platelets counts were significantly decreased after radiotherapy treatment alone while after radiotherapy plus propolis, these parameters significantly increased and became within the normal control level.

شفیعی [جمعه 22 مرداد 1395 | 02:20] پاسخ

این هم عنوان مقاله اگه کسی خواست پیدا کنه :
Assessment of the radioprotective effect of propolis in breast cancer patients undergoing radiotherapy. New perspective for an old honey bee product

سهرابی [جمعه 22 مرداد 1395 | 17:15] پاسخ

با سلام متاسفانه با گسترش استفاده از اینترنت و عدم آگاهی، بسیاری از افراد فریب شایعات رو میخورند مثلا در کامنت ها دیدم که به مصرف ویتامین ب ۱۷ و درمان سرطان اشاره شده در حالیکه شایعه است میتونید به آدرس پایین مراجعه کنید و از شایعات با خبر بشین. در ضمن خواهشا اینو یاد بگیرین که با ۴ تا سرچ فارسی به اطلاعات درستی نمیرسین من کارشناس ارشد بیوتکنولوژی پزشکی هستم و حداقل میدونم که این روش تحقیق کردن غلطه چون اینترنت پر از اطلاعات دروغ و بی اساسه که عده به جهت سودجویی یا عدم آگاهی دقیق منتشر میکنند پس آگه روش درست و علمی تحقیق رو بلد نیستید فقط به پزشکتون اعتماد کنید و با توکل به خدا و امید از این مرحله عبور کنید امید و محبت به بیمار این مسیر رو برای همه راحتتر میکنه منم به تازگی عزیزی رو در اثر سرطان از دست دادم آرزوم آینه که هرچه زودتر درمان قطعی ایجاد بشه فقط همه حرفم آینه که با ناآگاهی بیشتر به مریضتون آسیب نزنید و به جای کارایی که از سر بی اطلاعی انجام میشه به نظر پزشک و متخصصتون عمل کنید البته این رو در مورد افرادی میگم که دارن پروسه درمان رو طی میکنند آنشالله خداوند متعال به تمامی مریضها شفایی عاجل عنایت فرماید
http://wikihoax.org/درمان-سرطان-با-مصرف-ویتامین-b17-کد-۰۱۸۷-2/

خسرويان [جمعه 22 مرداد 1395 | 18:46] پاسخ

كساني كه ان مقاله را نوشته اند احتمالا از بره موم خام استفاده كرده اند كه اين نتيجه را داده است درحالي كه خانم مهسا به خوبي توضيح داده اند فقط عصاره بره موم انهم از نوع سبز رنگش فقط قابليت درماني داره كه با ان توضيحات از يك كيلو بره موم خام سبز ميتوان 50 گرم عصاره بدست اورد .

اکبری [شنبه 23 مرداد 1395 | 18:42]

من خیلی توی سایتهای خارجی هم راجع به بره موم تحقیق کردم این که فقط بره موم سبز خاصبت درمانی داره کاملا اشتباهه من نمیدونم واقعا چرا هر کیی هرچیزی گفت ما باور میکنیم .

س [جمعه 22 مرداد 1395 | 23:05] پاسخ

سلام اقای رستمی این مطلب رو که گفتید برای همه نوع سرطانها است یا فقط برای سراطان پستان ممنون میشم جواب رو بگین

محمد رستمی [شنبه 23 مرداد 1395 | 18:14] پاسخ

دوستان باور کنید منم مثل شما پدرم درگیر مشکلات کبدیه. منم امیدوارم درمان قطعی برای سرطان پیدا شه. من عادت ندارم جون عزیزانمو با مطالب سایت های فارسی به خطر بندازم. تو مجلات معتبر علمی خیلی جستجو کردم. بره موم خواص زیادی داره از جمله آنتی اکسیدان. مقاله ای که معرفی کردم تو یکی از مجلات معتبر اخیرا چاپ شده و اثر ضد سرطانی آنتی اکسدینها رو زیر سوال برده البته فقد در سرطان پستان تست کرده. بره موم هم جلوی نابودب سلول های سالم رو میگیره هم سلول های سرطانی. پس اثراتش قبل از ابتلا به سرطان بازم مورد تایید قرار گرفته. اما در مواردی که با شیمی درمانی

محمد رستمی [شنبه 23 مرداد 1395 | 18:16] پاسخ

به جنگ با سرطان میریم بره موم مانع نابودی سلول های سرطانی میشه البته بازم میگم نتایجش فقط در مورد سرطان پستان بوده. باور کنید منم قصد خرید بره مومو داشتم اما فعلا دست نگه داشتم

پارسا [یکشنبه 24 مرداد 1395 | 10:19] پاسخ

باسلام خسته نباشیدپدرمن سرطان روده دارندطی آزمایشاتی که دادنددکترهامتوجه شدندکه کبدپدرم آسیب دیدن 7روزه که تحت درمان شیمی درمانی هستندبه قدری ضعیف شدندکه 3روز اول شیمی درمان انجام ندادنداصلاروحیه ندارند آیابره موم موثره پودرشوازکجامیتونم تهیه کنم ازاین داروبهش بدم بایدبه دکترش هم بایدبگم؟ امیدشفای همه بیمارها،ممنون ازلطف شما.

اع.24مرداد 1395 [یکشنبه 24 مرداد 1395 | 13:09]

اقای پارسا با خانوم شفیعی درتماس باشید میتونید از ایشون برا موم تهیه کنید .شماره تلفنش چند کامنت بالاتر نوشته شده .ان شالله خدا همه مریضا رو شفا بره مخصوصا سرطانیا.

رضا [یکشنبه 24 مرداد 1395 | 13:10] پاسخ

دوستان از درمان های معنوی هم غافل نشوید.
چله زیارت عاشورا به شیوه آیثت اله حق شناس و همچنین دعای علوی مصری که در کتاب صحیفه المهدیه (که دارای دیگر این کتاب) اومده و هر دو به نقل از امام زمان هستند تا کنون معجزات بسایر رو نشون دادن. حالا که این بیماری سخت درمان میشه پس همزمان به دنبال شفا هم باشین.
در خصوص زیارت عاشورا میتونین به کانال تلگرام دوستداران آیت اله حق شناس به آدرس hghshenas110@

لیلا [یکشنبه 24 مرداد 1395 | 13:30] پاسخ

آقای رستمی سلام.شما که این مقاله را خواندید متوجه شدید ازچه زمانی سلول های سرطانی زیاد تر میشود من مشکلم همان سرطان است.من به مدت 4ماه بره موم استفاده کردم.

محمد رستمی [دوشنبه 25 مرداد 1395 | 11:57]

سلام
تاکید این مقاله اینه که وقتی در حال استفاده از شیمی درمانی هستید، بره موم مانع نابودی سلول های سرطانی میشه. از طرفی هم مانع نابودی سلول های سالم میشه. در کل میتونه Stable کنه شرایط بیماری رو. حتما با پزشکتون در میون بگذارید. در ضمن در این مدت که مصرف کردید آیا علائم بهبود دهنده مشاهده کردید یا نه؟ لطفا نتایج پیشرفت بیماریتان را در صورت صلاحدید در اختیار عموم قرار دهید شاید بتوانید به دیگران هم کمک کنید.

مژگان [یکشنبه 24 مرداد 1395 | 16:56] پاسخ

سلام
پدرم شریان پانکراس گرفته و تا مرحله شریان پیش رفته.
الان به مرحله شنت خارجی جهت خروج صفرا رسیده و قطع امید شده ازشون.حتی شیمی درمانی، پرتو و جراحی بدون ثاتیر دونستن.
راهی برای درمانش هست؟76 سالشه

هانا [دوشنبه 25 مرداد 1395 | 02:31] پاسخ

سلام به همه عزيزان
راجع ب مقاله اي ك اقاي رستمي گفتن، بايد بگم متاسفانه سرطان در دنيا ي تجارته و بحث سياست توش موج ميزنه، افراد زيادي بودن ك راه هاي درمان سرطان رو كشف كردن و بعد به طرز مشكوكي كشته شدن، مثل مكس گرسون .سرطان مثل خيلي از بيماري هاي ديگه درمان ساده اي داره، مگه امكان داره توي كره خاكي ما ك ميليون ها ماده وجود داره و تركيبشون ميلياردها ماده ديگه رو بوجود مياره نشه باهاش ي ماده ديگه ك توي بدن ما باعث اختلال ميشه رو خنثي كرد؟به نظر من اگر بره موم رو خيلي ها جواب داده پس اين يكي از همون ماده هاي مفيد درمانه و نا اميد نشيد، دولتها اول ب فكر منافع خودشونن تا زنده بودن انسانها. درضمن مصرف اب هويج زياد در درمان سرطان خيلي موثره.

م25مرداد 95 [دوشنبه 25 مرداد 1395 | 11:12]

سلام .بابت این اطلاعات واقعا ممنونم .از طریق سرطان تجارت خونه راه انداختن واسه خودشون .
ان شالله خدا خودش کمک همه بیمارا بکنه .
التماس دعا

علیرضا [دوشنبه 25 مرداد 1395 | 18:11]

با سلام.
منم کاملا با نظر شما موافقم.
به نظر منم باید به درمان از طریق استفاده از مواد گیاهی و طبیعی اعتماد کرد.....

لیلا [دوشنبه 25 مرداد 1395 | 14:21] پاسخ

با سلام خدمت شما اقای رستمی. طی گفته های پیشم من مشکوک به متاستاز ریه بودم ولی سی تی اسکن جدیدم نرمال شده بود. اما با توضیحات شما مصرف بره موم را کنار گذاشتم. امروز هم ازمایشاتم جهت شیمی درمانی عالی بود. در واقع تومور مارکرکر ها در طیف عادی هستند لازم به ذکر است من یکسال طول درمان دارم با امپول هرشپتین.

م 26مرداد 95 [سه شنبه 26 مرداد 1395 | 12:07]

سلام لیلا خانوم با این توضیحاتی که دادین خداروشکر همه چی خوبه. بنظر خودتون ایا واسه مصرف بره موم نبوده ؟؟؟که همه چی خوب بوده خداروشکر.
.لطفا نظرتون رو صادقانه اینجا بنویسید.تا همه از دو دلی در بیان حتی اقای رستمی

لیلا [سه شنبه 26 مرداد 1395 | 14:23]

سلام دوست عزیز. خب چرا فکر خودم همین یود که به همه ی دوستان این پیشنهاد را دادم اما با توضیحات اقای رستمی من ترجیح دادم دیگه مصرف نکنم بخصوص الان که همه چیز نرمال شده چون مشکل من همون سرطان پستان است که خودشون گفتند این تحقیق مخصوص بیماران سرطان پستان است باز هم این تصمیم که بره موم مصرف کنیم یا نه ی مقدار تحقیق میخواد تا خدا چه بخواهد من 2 ماه دیگه سی تی دارم جواب را به همه ی دوستان میدم وبا دکترمصدق که یکی از بهترین دکترا هستند مشورت میکنم که میتوانیم این ماده را استفاده کنیم یانه

شفیعی [چهارشنبه 27 مرداد 1395 | 20:11]

سلام لیلا خانم . تصمیم به مصرف یا عدم مصرف بره موم واقعا به تشمیم خود شخص و تحقیقاتش برمیگرده ولی اگر منشا سرطان شما سرطان پستان بوده و رو به بهبودی هستین ژل رویال تهیه کنید البته ژل ایرانی از جای مطمءن نه چینی و تایلندی .کلا ژل رویال سیستم ایمنی رو خیلی خوب تقویت میکنه من خودم مرتب استفاده میکنم . امیدوارم همیشه خوب و سلامت باشین

فرشته [دوشنبه 25 مرداد 1395 | 18:31] پاسخ

سلام دوستان...
مادرم چهارشنبه سی تی داره ...از روزی که فهمیدیم سرطان داره شروع کردن به خوردن بره موم ...همزمان هم چهاردوره شیمی درمانی شدن...طبق ازمایشات پیشروی بیماریشون کنترل شده ...اما اینکه غده چقدر کوچک شده رو سی تی نشون میده....چهار شنبه مشخص میشه که بره موم چه تاثیری داشته...خوب یا بد...

رویا [جمعه 5 شهریور 1395 | 22:10]

سلام. وقت بخیر. میشه لطف کنید بگید بره موم رو از کجا تهیه کردید؟ جون توی سایت نوشته که باید فراوری شده باشه. ممنون

غلامرضا راد [سه شنبه 26 مرداد 1395 | 18:41] پاسخ

سلام
مادرم 50 سال داره. سه سال پیش توموری در سینه داشت که جراحی شدن.
حدود یک ماهی هست که بن اسکن انجام دادیم و متوجه شدیم به استخوان متاستاز داده (ستئن فقرات، لگن، دوش سمت راست و جناق سینه)
تا الان دو دوره شیمی درمانی شده در جلسه دوم دکتر گفت به کبدش متاساز داده.
رژیم جرسون (گیاهخواری ، آب هویج و هر یک ساعت مصرف میوه) براش انجام دادیم.
امروز سونوگرافی انجام داد و خوشبختانه. کبدش نرمال بود)
میخوام براش بره موم هم سفارش بدم ولی نمیدونم چطور و از کجا سفارش بدم.
امیدوارم حالش خوب بشه
نتیجه رو میفرستم.

هاشم زاده [چهارشنبه 27 مرداد 1395 | 14:46]

اقاي راد . توضيحات خانم مهسا كه در خصوص بره موم نوشته اند رو بخونيد . ايشون با 9 دليل توصيح داده اند كه فقط عصاره بره موم كاربرد درماني داره .

غلامرضا راد [چهارشنبه 27 مرداد 1395 | 17:27] پاسخ

عصاره بره موم رو از کجا بیارم؟
عصاره رو هر جا باشه میخرم کسی میدونه؟

خانم شفیعی که بالاتر هم پیام دادن گفتن ما فقط پودرش رو داریم.
می خوام از خانم شفیعی پودر و ژل رویال رو بخرم.
آیا اینها بدون ضرر و اصل هستن؟

فيروز فر [شنبه 30 مرداد 1395 | 18:46]

من تمام مطالب بالا را با دقت و حتي چند بار خوندم و در سايت ها و وبلاگ هاي هم بررسي كردم در باره بره موم وعصاره بره موم و انچيزي را فهميدم اينهاست 1- بره موم بصورت معمولي اثر معالجه ندارد چون هم قابل جذب در معده نيست و هم پر است از الودگي 2- قرص يا كپسول يا پودر و مثل اينها هم بي فايده است چون بازهم الودگي دارد و هم اينكه قابل جذب نيستند و هم اينكه تغييراتي در ان بوجود امده تا شده قرص و غيره و هركس اين دلائل را قبول ندارد تحقيق كند 3- عصاره بره موم ميتونه درمان كننده باشه چون مواد اضافي و زاند در ان نيست و چون از الودگيها پالايش شده و چون خلاصه مواد گياهي بصورت روان و قابل جذب مي باشد اما چرا اينقدر كه پودر و كپسول و اينجور چيزها از بره موم زياده ولي عصاره خيلي كمه ؟ چند دليل داره 1- عصاره هر گياهي مقدارش خيلي كم بدست مي ايد ولذا صرف اقتصادي نداره 2- زحمتش زياده 3- وقت و هزينه بايد صرف بشه 4- وقتي راحت ميشه بره موم رو خرد كرد و ريخت تو كپسول چرا بروند دنبال ساختن عصاره اش ؟ نمي روند چون بايد براش تلاش زيادي بكنند . نتيجه گيري : 1- اگر كسي دنبال درمان بيمارش است فقط عصاره بره موم اصل را تهيه كند حتي اگر در خارج از كشور باشد وگرنه برود دنبال راه هاي ديگه درماني 2 - را تشخيص عصاره اصل از تقلبي غلضت و مزه آن است . بدينصورت كه معمولا عصاره هر گياهي غليظ است نه ابكي و اين يك راهش است و راه دوم طعم ومزه ان است چون ازمايشگاهي براي اينكار وجود ندارد و بنابراين عصاره را از چند جا تهيه كنيد و بعد با هم مقايسه كنيد ببينيد غليظ است و طعم بره موم دارد يا نه . اينها برداشت من بود حالا خود دانيد . مرسي

آرمان [جمعه 26 شهریور 1395 | 10:49]

عصاره بره موم خیلی هم راحت تهیه میشه
اول بره موم باید خالص و بدون آلودگی و قسمت اای تمیزش برداشت بشه
بعد به نسبت 3 الکل و 1 قسمت بره موم درون ظرف شیشه درب دار گذاشت و بمدت 2 روز در محیط تاریک و کمی گرم قرار داد و در این مدت چند بار کاملا تکونش داد تا حل بشه و بعد از صافی پارچه ای و یا صافی چای عبورش داد تا کاملا تمیز و بدون آلودگی بشه
البته قبل از حل کردن با الکل بهتره بره موم رو در یخچال خنک کرد تا سفت بشه و سپس خردش کرد تا راحت تر الکل حلش کنه

بهترین عصاره بره موم با الکل غیر سمی(اتانول) بدست میاد

راههای عصاره گیری دیگه ای هم هست اگه خواستید با ایمیلم تماس داشته باشید
Armannarvand@yahoo.com

یا اسمه الدواء و ذکره الشفا

آرش [چهارشنبه 27 مرداد 1395 | 20:59] پاسخ

بادرود به شما پزشک گرامی پدر من 87 سال سن دارد حدود دوماه قبل گفت شکمم درد میکند به بزشک مراجعه کرد و عکس از معده گرفت دکتر گفت انسداد روده بزرگ دارد باشربت و داروهای دیگر مشکلش حل شد بازدل درد ش خوب نشد باز مراجعه به دکتر کردیم با اندوسکپی و کلرسکپی سیتی اسکن دکتر گفت سرطان ریه دارد و عمل جراحی نمیشود انجام داد چون گسترش پیدا کرده است دارو های گوارشی ومعده داده است و درد شکمش کاهش نیافته است درضمن مدت 15 سال است کمی تریاک مصرف میکند و پزشک گفته است دیگر مصرف نکند و بجای ان شربت متادون مصرف نماید روزی 3 سیس شربت میخورد لطفا مارا در این مورد راهنمایی نمایید نمیدانیم چکار کنیم با سپاس از شما

نسرین [پنجشنبه 28 مرداد 1395 | 12:01] پاسخ

با سلام
پدر من هم سرطان معده دارند
اینکه بعضی از گیاهان دارویی در تاثیر داروهای شیمی درمانی تداخل ایجاد میکنند صحیح است .و کمی هم که فکر کنیم منطقی به نظر میرسد.
مثل اینکه دو ماده مفید رو با هم بخورید در حالیکه با هم ناسازگاری شدید دارند .در حالیکه هر دو کاملا برای بدن مفید است.
اگر روش ها جداگانه باشد بهتر جواب میگیرید.
شیمی درمانی در کنار طب سنتی انشاالله حتما جواب میده.
انشاالله هیچ دردی بدون درمان نباشه

حدیث [جمعه 29 مرداد 1395 | 15:21] پاسخ

با سلام.
ما تازه متوجه شدیم که پدرم سرطان معده دارند و به کبدشون هم دست اندازی کرده .من خیلی نگرانم از دوستان خواهش میکنم که منابع معتبر علمیدر این زمینه رو بهم معرفی کنن تا بتونم آگاهیمو بیشتر کنم.با آرزوی شفا تمامی بیماران

حدیث [جمعه 29 مرداد 1395 | 15:23] پاسخ

با سلام.
ما تازه متوجه شدیم که پدرم سرطان معده دارند و به کبدشون هم دست اندازی کرده .من خیلی نگرانم از دوستان خواهش میکنم که منابع معتبر علمیدر این زمینه رو بهم معرفی کنن تا بتونم آگاهیمو بیشتر کنم.با آرزوی شفا تمامی بیماران

افسانه [شنبه 30 مرداد 1395 | 10:57] پاسخ

شما می تونید بره موم را از داروخانه ها به اسم پرو ایکس prox تهیه کنید

افسانه [شنبه 30 مرداد 1395 | 11:01] پاسخ

سلام شما می تونید بره موم را از داروخانه ها به اسم پرو ایکس prox تهیه کنید

افسانه [شنبه 30 مرداد 1395 | 11:38] پاسخ

با سلام
همسرم سرطان معده داره و معده اش رو خواستن خارج کنند اما پس از باز کردن گفتند که چسبندگی ایجاد شده وبه امنتون رسیده و نمیشه جراحی کرد و بستند و مجدد شیمی درمانی و پرتو درمانی میشن و الان براشون پروپولیس قطره اش رو تهیه کردم ولی رو پاکتش نوشته روزی دو بار و پنج قطره با توجه به اینکه شدت بیماری همسرم من باید چند قطره و چند بار در روز بهش بدم ?
در ضمن از توضحیات خوب شما ممنونم

فرشته [یکشنبه 31 مرداد 1395 | 08:31] پاسخ

سلام ...
دیروز دکتر مادرم جواب سی تی وازمایشات مادرم دید ...خوشبختانه هیچ اثری از تومور نبود کاملا محو شده بود...ازمایشات هم نرمال بود...هرکس خواست میتونم عکس گزارش سی تی مادرم که باسی تی قبلی ایشون مقایسه شده رو براشون بفرستم تا ببره به هرپزشکی خواست نشون بده ...

لیلا [یکشنبه 31 مرداد 1395 | 12:53]

سلام فرشته خانم خیلی خوشحال شدم وقتی کامنت شما را دیدم انشالله ی روز همه این خبر را بدهند خدا را شکر.

هستی [دوشنبه 1 شهریور 1395 | 17:00]

سلام......شماره خانم شفیعی رو میخواستم

اسماعيل [پنجشنبه 4 شهریور 1395 | 22:09]

سلا فرشته خانم..خدا به مادرتون سلامتي بده..مادر بنه سرفه ميكنن و قفسه سينشونم درد دارن و داره پيشرفت ميكنه..يعني ممكنه بره موم تاثيري روي بهبود بيماريش داشته باشه؟؟

نرگس [پنجشنبه 1 مهر 1395 | 03:29]

سلام فرشته خانم، شما بره موم و از کجا تهیه کردین؟ ممنون میشم هرچه سریعتر بگین

مینا [چهارشنبه 17 آذر 1395 | 21:16]

سلام عزیزم. خدا رو هزار مرتبه شکر.متاسفانه تازه متوجه شدم نامزد منم سرطان روده دارن و خیلی دوستش دارم. یکبار شیمی درمانی شده.میشه بگین از کجا بره موم اصل رو تهیه کردین و چه میزان مصرف شد؟؟؟؟

ب . ش [یکشنبه 31 مرداد 1395 | 09:00] پاسخ

B:
با عرض سلام و خسته نباشی و دعای خیر خدمت استاد فلاحی و دیگر عزیزان . به عرض میرسانم مادر بنده درد شدید در ناحیه لگن را چند ماهی است دارد ، در بررسی های به عمل امده از عکس هسته ای چند ناحیه بدن از جمله لگن ، رحم ، قسمتی از کتف و جناق سینه دچار بافت ناشناخته یا سرطان است . در ازمایش نمونه برداری از رحم چیزی مشخص نشد و سلامت اعلام شد. ریه و کبد نیز توسط پزشک متخصص بررسی شد و مشکلی نداشت . ماموگرافی هم که صورت مشکلی نداشت . به علت درد لگن نمونه برداری شد و اعلام کردند سرطانی است ولی نوعش مشخص نشد . در سایتهای اینترنتی که بررسی کردم عنوان شده بود ( بره موم ) خاصیت ضد سرطانی دارد . چند روزی است روزی تقریبا شش میلی گرم را در صبح و عرض مصرف میکند . از استاد گرامی خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید مصرف بره موم خوب است یا خیر و اگر ارشادی دیگر دارید لطفا بفرمایید .به سختی زیاد مقداری بره موم از زنبوردران تهیه کردم . به رنگ قهوهای تیره است . مطالب را که عزیزان ارسال کرده اند ضد و نقیض است . استدعا دارم راهنمایی کنید .

مرتضی صدر [یکشنبه 31 مرداد 1395 | 09:59] پاسخ

با سلام و تشکر از سایت خوب تون دوستانی که بره موم می خواهند بنده می توانم تهیه کنم 09187212883

سید حسن تقوی 09116261967 [یکشنبه 31 مرداد 1395 | 12:18] پاسخ

با سلام
احتراما در صورت نیاز داشتن بره موم با بنده تماس بگیرید بنده زنبوردار هستم و قلبا بره موم زنبورهای خودم را که کاملا طبیعی است در اختیار دوستان قرار میدهم و در صورت داشتن سفارش از جاهای دور نسبت به پست آن اقدام میگردد.
با تشکر
تقوي
09116261967

نادر [دوشنبه 1 شهریور 1395 | 00:00] پاسخ

سلام پیشنهاد میکنم روش خام گیاه خواری و روش دکتر گرسون یا گرسون درمانی رو سرچ بفرمایید (گرسون درمانی بر مبنای سم زدایی سریع بدن و خوردن آب میوه و سبزیجات هست تا جای که من سرچ کردم دو تا مرگز معتبر در دنیا وجود داره یکی مجارستان و دیگری مگزیک مجارستان دو هفته با هزینه فکر کنم 7000 یورو برای بیمار و همراه مرکز مکزیک رو دختر دکتر گرسون که خیلیها رو درمان کرده اداره میکنن اگر هم خواستین اطلاعات راجع به خام گیاه خواری رو میتونید به آدرس تهران خیابان البرز سیمون بولیوار به خانم حسینی مراجعه کنید . دوستان عزیز شیمی درمانی واقعا در بعضی سرطانها جواب نمیده باید اجازه بدیم بدن با سیستم خود شفا بخشی که داره بیماری رو از بین ببره من به انجمن خام گیاهخوارها رفته بودم در اونجا چندین نفرکه از بیمازی های لاعلاج نجات پیدا کرده بودند صحبت می کردند البته آقایی بنام آقای متوسلیان که خودش 40 سال این روش رو داشته مشاوره میده 20 یا 30 هزار باور کنید ارزشش رو داره واقعا دنبال خالی کردن جیب بیماران ناامید مثل اکثر جامعه پزشکی نیستند دست حق همتونو شفا بده الهی آمین

نادر [دوشنبه 1 شهریور 1395 | 16:07] پاسخ

سلام مجدد دکتر گرسون در زمان آلمان نازی با این روش بسیاری از مبتلایان به سرطان پروستات ؛ معده و دستگاه گوارش رو درمان کرده از خودم درنمیارم میتونید سرچ کنید متاسفانه چرخه باطل غذای الوده و داروی شیمیایی و مقالات سفارشی علمی که بوسیله اونها اعتماد مردم رو جلب میکنن و یک مافیایی جهانی پشت سرش هست نسل بشر رو رو به انقراض خواهد برد البته به نرمی که کسی متوجه موضوع نشه .

اکثر دکترها وقتی یه بیمار سرطانی بهشون مراجعه میکنه میگن پنجاه پنجاهه اگه شیمی درمانی بکنی اصلا یعنی چی این حرف چرا دروع میگی بگو نود درصد جواب نمیگیری و حد اکثر ده درصد شانس داری تا بیمار یه فکر دیگه بکنه ولی هیچ وقت اینو نمیگن .
یه دوست بسیار صمیمی داشتم که سرطان پانکراس گرفته بود یه ورزشکار و فوتبالیست دقیقا همین حرف رو بهش زده بودن مجبور شدیم 32 میلیون هزینه درمانش رو به کمک دوستانمون تامین کنیم و به جیب سیستم درمانی ویرانگر شیمی درمانی بریزیم ولی بعد از 8 ماه فوت کردن.
هدفم از این حرفها ناامید کردن بیماران عزیز نیست فقط میخوام بگم راههای دیگری هم هست که خیلیها سانسورش میکنن به نام نداشتن بیس علمی که البته همش خیرخواهانه نیست به هر طریق خدا به حق تمام راستگویانش همه کسانی ر و که در رنج هستن شفاتون بده الهی آمین

م.1شهریور 95 [دوشنبه 1 شهریور 1395 | 21:31]

سلام اقای نادر .
ازنظر شما یعنی شیمی درمانی انجام ندیم؟؟اگه شیمی درمانی همراه با مصرف گیاهان دارویی باشه چی؟؟بازم همین نظر رو دارید؟نمیتونیم دست رو دست بذاریم .خودتون خوب میدونید که تومور بدخیم روزبه روز پیشرفت میکنه .پس بک روز هم واسه ما ارزشمنده .
چه راه دیگه ای جز شیمی درنظر دارید .همین بره موم هم تو متن بالا همراه شیمی درمانی جواب میده

نادر [سه شنبه 2 شهریور 1395 | 12:43] پاسخ

سلام
من صرفا گفتم که راههای دیگری هم هست شما شیمی درمانی استفاده از داروهای گیاهی بره موم ویا هر چیز دیگر و انجام بدین حرف من این بود که روش گرسون و خام گیاه خواری رو هم در صورتی که دلتون خواست میتونید انتخاب کنیدفقط درروش گرسون بر اساس مطالعه ای که من کردم درصورت شیمی درمانی باید یک ماه صبر کنید چون روش گرسون بر اساس دفع سموم از بدنه و داروهای شیمی درمانی سم محسوب میشن و اگر نفعی هم داشته باشند با گرسون درمانی دفع میشن میتونید توی اینترنت این روش رو سرچ کنید طبق گفته هاشون خیلیها نتیجه کرفتن از آدمای ام اسی تا سرطانیها دیابتیها و غیره اتفاقا شفا یافتگان هم کامنت گذاشتن یه ایرانی الاصل امریکایی هم بینشون بود که البته ام اسش خوب شده و خیلی ازسرطانیها.

من نمیدونم بره موم جواب میده یانه امیدوارم برای سود جویی نباشه ولی اینو با چشمای خودم در انجمن خام گیاه خوارها کسانی رو دیدم که از سرطانهای پیشرفته نجات پیدا کرده بودند .

قصد من تبلیغ براین روش یا متع دیگری نیست فقط گزینه های مختلف رو که سرچ کردم بهتون معرفی کردم و میگم راجع بهشون تحقیق کنید مطمئنا خیلی زمان نمیبره مثلا یه سر به انجمن خام گیاه خواری به آدرسی که گفتم بزنید ضرری نداره اونا بهتون مواردشفا یافته رو معرفی میکنن .

پدر خودم در اثر سرطان حنچره فوت شدن اونم بعد از شیمی درمانی و پرتو درمانی و هر روز دارم میشنوم که خیلیها بعد از نهایتا یکی دوسال شیمی درمانی بخصوص در سزطانهای گوارشی فوت میکنن .

پس یه جای کار میلنگه و اونم اینه که علت بیماری رو دکترا نمیتونن از بین ببرن وگرنه بیماری دوباره عود نمیکرد و متاستاز ایجاد نمیشد .

حالا روشهای دیگری هم هست که اگه آدم اسمشو ببره همه مدعیت میشن که طرف کلاهبرداره و غیره مثلا روشهای انرژی درمانی یا پرانیک که دوره اونو من گذروندم و استاد خودم مدعی بود که چندین مورد رو درمان کرده ......البته نه با خالی کردن جیب بیمار بلکه کاملا مجانی خوب اینا همه راههای دیگری هستند که میشه راجع به اونا اطلاعات کسب کرد.
از دکترتون بپرسین چند مورد سرطانن پانکراس کبد معده مری و کلا دستگاه گوارش با این روش شیمی درمانی خوب شدند ببینید خوب شدن با یه سال زندگی بیشتر با رنج و عذاب فرق میکنه خواهش میکنم ازش بپرسین و آدرس شفا یافته رو هم بگیرید ولی هرگز نگید میخواید از روش دیگری استفاده کنید چون منصرفتون میکنن.

خدا شاهده نیت من خیره نه قصد اینو دارم بره موم به کسی بفروشم نه کسی رو انرژی درمانی کنم یا از موسسه گرسون پورسانت میگیرم یا با خانم حسینی خام گیاه خوار شریک هستم به مرتضی علی قسم که فقط دارم راههای دیگر رو معرفی میکنم چه بسا یک نفر هم این کاروکرد و شفا پیدا کرد مطمئنا دعای خیرش فقط برای منه
من خودم درگیر این بیماری نیستم ولی عزیزانی رو از دست دادم که به همشون میگفتن 50 50 هه و لی همشون فوت کردن

کلام آخر هر اتفاقی در زندگی ما آدما چه خوب جه بد پیامی برامون داره و اونم رسیدن به آگاهیه حالا برای هرکسی این آگاهی معنایی متفاوت میتونه داشته باشه بعضی از بیماران رو دیدم که سرطان رو بهترین اتفاق در زندگیشون میدونستن که اونهارو به سطحی آز آگاهی رسونده که برای هیچ کس اتفاق نیفتاده
به هر طریق از خدا شفای کامل رو برای همتون آرزو میکنم

نادر [سه شنبه 2 شهریور 1395 | 13:54] پاسخ

با سلام مجدد خدمت دوستان گرامی

برای اثبات حرفم که امکان گرفتن جواب از روش خام گیاهخواری بسیار زیاد هست خواهش میکنم به سایت
aparat.com مراجعه بفرمایید و ویدوئوهای شفا یافتگان از سرطان رو که خودشون صحبت میکنن رو ببینید
لطفا کلمات رو در قسمت سرچ تایپ کنید و با چشمای خودتون ببینید
دست خق به بهمراهتون

یاسمن [یکشنبه 21 شهریور 1395 | 22:33]

باسلام.ممنون از توضیحات مفیدتون.دوست من 17 سالشه وپسر هست وسرطان حنجره داره.درحال شیمی درمانی هم هست.عصاره ی بره موم بخوره خوب میشه؟در حال شیمی درمانیه بخوره براش بد نیست؟چه چیزاهایی بخوره واسش خوبه؟؟و اینکه عصاره ی بره موم شما از کجا تهیه کردین؟من ودوستم شیرا هستیم..خواهش میکنم ازتون و از بقیه کسانی که میتونن کمکی کنن واقعا التماس دارم کمک کنین
ترحدا جوابمو بدین بگین چیکار کنم...چون گفتین پدرتون این مشکل رو داشتن یه کمکی کنین 17 سالشه.نمیدونم راست باشه یانه ولی از بقیه شنیدم گفتن که 3 ماه بیشتر دووم نمیاره.الان داره شیمی درمانی میکنه...التماس دارم جوابمو بدین.یا شمارتون بدین.کارم شده گریه...ازمم دوره فامیله دورمه.نسبتی باهاش ندارم.ولی دلم میخواد خوب شه پسر پاکیه...التماستون میکنم جوابمو بدین راه حلی بدین

نادر [سه شنبه 2 شهریور 1395 | 14:05] پاسخ

آدرس انجمن تغذیه طبیعی: تهران،بالاتر از میدان پونك، انتهای اشرفی اصفهانی، بلوار سیمون بولیوار، خیابان البرز، نبش كوچه ششم، پلاك 22 شماره تماس : 02144804556 و 09121164728 روزهای یکشنبه دوشنبه پنج شنبه و جمعه دوازده تا شش

توجه بفرمایید اونجا کسی از شما پول نمیخواد

سیروس [جمعه 26 خرداد 1396 | 09:00]

سلام، دوستتون که سرطان حنجره داشت، چی شد، خوب شدن؟

نادر [سه شنبه 2 شهریور 1395 | 15:16] پاسخ

فقط حق مشاوره 20 یا 30 تمنی البته رستوران خام خواری هم هست ولی کسی مجبوتون نمیکنه چیزی بخرید معمولا ساعت 2.5 بعداظهر به بعد شفا یافتگان از هر نوع بیماری صحبت میکنن و تجربیاتشون رو به دیگران منتقل میکنن اگرکلمات > سرچ کنید ویدئوی شفا یافتگان رو میتونید تماشا کنید

ب [شنبه 6 شهریور 1395 | 11:39] پاسخ

با سلام و تقدیم احترام . استدعا دارم در خصوص درمان سرطان استخوان لگن که برای خانمی حدود 55 ساله پیش آمده و رو به پیشرفت بوده راهنمایی بفرمایید . ایشان یک مرحله شیمی درمانی شده اند . فوریت دارد . از چند روز گذشته به طور مستمر بره موم سبز روزی سه بار و ژل رویال هر روز صبح مصرف میکنه . ضمنا در روزهای گذشته مبتلا به یبوست نیز گردیده اند . خود شخص نیز مطلع نیست و درد فراوانی تحمل میکند . با تشکر

ناديا [دوشنبه 8 شهریور 1395 | 16:22]

عزيزم ميشه بگي بره موم سبز از کجا تهيه کردي؟؟؟

حسینی [دوشنبه 8 شهریور 1395 | 13:21] پاسخ

درمان سرطان در42 روز!


یک پزشک اتریشی معجونی برای درمان سرطان و دیگر بیماریهای سخت کشف کرده است

ادامه خبر را در لینک زیر بخوانید
http://golansaqqez.com/news/965/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-42-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%B9%D8%AC%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%AF%D8%B9%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4%DB%8C!.html

ناديا [دوشنبه 8 شهریور 1395 | 16:20] پاسخ

سلام خدمت تمامي دوستاني ک اعضايه خانوادشون به سرطان مبتلايه ...
مامان منم دکتر گفته سرطان روده داره البته فردا جواب نمونه آب شکمش ميياد هنوز مشخص ني ولي تو غدد لنفاويش پاراآئورتش چندتا LAPديده شده و ريه سمت راستش آب آورده از وقتي دکتر گفته مامانم احتمال سرطان داره من آب شدم ميدونم همتون تو شرايط من بدونيو هستين ميدونين چقد دردناکه من پدرمم از سرطان فوت کرده سايه بالا سرم فقط مادرمه از تماميه دوستان تقاضايه عاجزانه دارم بگين چطوري ميشه اين بره موم سبز و تهيه کرد چه عصارش چ پودرش تورو خدا راهنمايي کنيد از وقتي درباره بره موم تحقيق شرو کردم اميدي تو دلم جوونه زده وگرنه اينجور ک دکتر مامانم ميگفت سرطان تو مرحله دوک Dو زياد اميدي نيس خواهشا راهنماييم کنيد

علی [سه شنبه 20 مهر 1395 | 13:36]

سلام،ان شاالله به حق حضرت امام حسین شفای کامل پیدا کنن،عسل لاویج بره موم‌داره...تلفن:تلفن : 88959518

mohamad [سه شنبه 9 شهریور 1395 | 02:41] پاسخ

سلام د وستان منم چند وقته اینجا رو دنبال میکنم چون پدرم درگیر شده و 3 تا تومر تو سرش به وجود اومده و دکترا لنفوم b منتشر شناسایی کردن و دکتر میگه از اون چیزی که قبلن فکر میکرده بهتره و جایی دیگه از بدنش هم درگیر نیست و دکتر هم گفته چون لنفومه طبیعیه که 3 تا باشه و به شیمی درمانی خوب جواب میده و الان پدرم رو یه مرحله شیمی درمانی کردیم و از روز شیمی درمانی خیلی حالش خراب شده به طوری که اصلن هوشیار نیست و دکتر هم سرش اینقد شلوغه که اصلن جواب نمیده به هر حال تو این یه ماه که از بیماری پدرم خبر دار شدم واقعن فهمیدم یه فساد و یه مشکل بزرگ در سیستم پزشکی و درمانی و بیمارستانی این کشور هست که البته تو ایران بیشتر هست واقعن منو به فکر فرو برده .... حالا از همه این حرفا گذشته من و خانوادم به یه مشاور و یک نفری که بتونه راهنمایی کنه لازم دارم ازتون خواهش میکنم کمکم کنید واقعن نیاز دارم به یک نفر که بتونه منو راهنمایی کنه. ضمن اینکه هیچکدوم از این روشها رو امتحان نکردم بره موم و امسالهم.
این تلگرامه منهmamadjackal@ اگه کسی متونه کمک کنه ممنون میشم اگه لازمه بگید شمارمم بذارم
با تشکر و ارزوی بهبودی

صادق خان [سه شنبه 9 شهریور 1395 | 14:43] پاسخ

با عرض سلام:من اهل شمالم و سخنی دارم برای بیماران من خودم دو بیماری لاعلاج دارم ولی زیاد منو اذیت نکرده یکی روده دومی پوست روی صحبت با شما بیمار عزیز اینکه بیماری رو خدا به ما نمیده بلکه ما بر حسب اتفاق نادانی خود عوامل ... میگیریم چه اونایی که بیمارن پیشرفته و چه اونایی مثل من ترس آینده بیماری دارم بگم و اونایی که دکتر جواب کرده من تواین ۱۰سال که با بیماریم همراهم تجربه میگه اول توکل به خدا دوم طب مدرن جواب کرد طب سنتی و... همه ما کماکان این مسیر رو طی کردیم ومیکنیم آقای خرسندی تو اروپا یه بچه سرطانی تو بیمارستان محک تهران درمان کرد آقا جلالیان بعضی لاعلاجی ها رو درمان کرد خانم زرین آذر خامگیاه خوار که خودش فوق تخصص گوارشه و همین خانم مریم ببر حسینی که در بالا آقا نادر معرفی کرده و حکیم صادقی توی قم عسل درمانی شهرهای دیگه شعبه داره و... دیگران یه راه رو قبول دارم آب میوه درمانی ۱۰ روزه و بدنبالش میوه خواری تا دوسال بعد ش یک سال خامگیاهخواری بعد تا آخر عمر مکمل خواری یعنی خام و پخته خاری ۳روز این ۴روز اون پخته این روش تجربه من هست با همه این بالا اسمشونو آوردم تلفنی صحبت کردم جای نبود سایتی نبود نخونده باشم این روش من میگم هم برای آدم سالم و هم ناسالم و بیمار برای بیماری درمان هست ولی نه عسل موم اصلا عسل که ما میخوریم تفاله ناخالص عسل زنبور هست مثل بقیه چیزا توی دنیا یه خاصیتی داره نه درمان کنندگی۱۰۰درصد یعنی میگم ما چی میدونیم از عسل بابا مورچه ها از لحاظ معماری۱۰۰هزار سال از ما اشرف مخلوقات جلو هستن ویتامین و داروهای شیمیایی فقط مسکن و مهاجم بیماری هستن سقراط میگه غذای تو داروی توست و داروی تو غذای توست یعنی چی.... پس دعا میکنم برای همه بیماران انسان همه چی خوار بیشتر میوه خواره یا حق

ب [سه شنبه 9 شهریور 1395 | 21:12] پاسخ

با سلام . بره موم سبز رو به زحمت از یک نفر که توی شهرستان پاسارگاد استان فارس بود تهیه کردم . به نام شرکت عسل ناصری .

تجري [چهارشنبه 10 شهریور 1395 | 17:44]

معلوم ميشه هنوز نميدانيد كه فقط عصاره بره موم سبز قابليت درماني دارد نه بره موم خام سبز . بره موم سبز اگر بصورت عصاره درايد درمان كننده است .

صادق خان [چهارشنبه 10 شهریور 1395 | 17:12] پاسخ

یادم رفت گفته بودم من مخلوطی از عسل و برا موم دارم واسه زخم روده ام یعنی جولیت اول سر دارم به مدت 10 روز می خورم همراه با آب میوه و غذای دیگر ممنوع تو این ده روز گفتم تو اینترنت زیاد مطلب میبینم یه سایت شرکت تو اصفهان به نام عسل شهدينه که برا موم ميفروشه سفارش بده همه جای ایرا می فرسته اینم شماره اش تهیه کنید قبلش تحقیق کنيد
09132282239 مصطفی فاضل
03133391845 دفترش

علیرضا [سه شنبه 16 شهریور 1395 | 20:26] پاسخ

سلام به همه دوستان.پدر منم درگیر تومور تو معده شده ولی هنوز کبدو درگیر نکرده تورو بخدا راهنمایی کنید واونایکه نتیجه گرفتن روش بهبودشونو بگن ممنون

طاهره [سه شنبه 16 شهریور 1395 | 22:03] پاسخ

باسلام درسایت درمان سرطان رابا بره موم عسل توضیح داد نه با عصاره بره موم عسل خیلی گیج کننده است

محمد احقري [پنجشنبه 18 شهریور 1395 | 16:11]

براي اينكه از گيجي دربيائيد اين متن را با دقت بخونيد :

--------------------------------------------------------
يا من اسمه دواء وذكره شفاء
بيماران سرطاني كه سرطانشان پيشرفت داشته است و لاعلاج تشخيص داده شده اند و هيچ متولي براي درمان آنها وجود ندارد و رها شده اند و در اصطلاح جواب شده اند و بدلائل مختلفي توانايي انجام روش آب درماني ( امساك درماني - روزه طبي آب ) را نيز ندارند ميتوانند از اين عصاره پروپوليس ( عصاره بره موم ) استفاده نمايند . نكات ذيل نتيجه تجربه طولاني و دانش استاد حسن جلاليان است كه علاوه براينكه بنيانگذار روش امساك درماني در ايران مي باشند ساليان متمادي هم هست كه در خصوص بره موم وعصاره گيري از آن فعاليت دارند .

در ابتدا لازم است بيماران سرطاني كه از نظر طب جديد و يا ساير روشهاي طب سنتي غير قابل درمان تشخيص داده شده اند در خصوص نقش بره موم در درمان بيماريها و بويژه انواع سرطان ها در اينترنت و يا كتابها و يا ساير منابع تحقيق و جستجو نمايند و چنانچه به اين نتيجه رسيدند كه بره موم ( عصاره بره موم ) توانايي درمان سرطان را دارد آنگاه اقدام به تهيه ومصرف نمايند كه البته بدست آوردن بره موم درجه يك و ساختن عصاره از آن شروطي دارد كه در متن ذيل آورده ميشود و به آساني نيست زيرا از يك كيلو بره موم خام درجه يك فقط 50 گرم عصاره با كيفيت بدست مي آيد و اين مستلزم هزينه و وقت وحوصله فراوان است و لذا بيماراني كه ميخواهد از اين راه درمان بشوند به نكات بسيار مهم كه در متن پائين آورده شده دقت نمايند .


نكات بسيار مهم در باره عصاره بره موم ( ) Propolis

بره موم يكي از ارزشمندترين توليدات زنبور عسل است كه براي محافظت و دفاع از كندو و براي استريل نمودن محيط كندو و بدلائل ديگري توسط زنبور عسل توليد ميشود اما:

1 - اين محصول به صورت خام تاثير درماني ندارد و قابل هضم توسط معده هيچ موجودي نيست و بايد فراوري شود.

2 - مصرف بره موم خام بصورت خوردن و يا جويدن بره موم يا پودر بره موم صحيح نمي باشد زيرا بره موم خام تصفيه نشده داراي آلودگي هايي مثل خرده سنگ - خاك - تكه هاي چوب كندو - قير - ايزوگام - حشرات و جانوران مرده است .

( چون يكي از كاربردهاي بره موم براي ضدعفوني كردن كندو از حشرات و جانوراني است كه داخل كندو ميشوند و زنبور براي استريل كندو با نيش اين حشرات و جانوران را ميكشد يا بي حس ميكند و و سپس دور لاشه اين حشرات وجانوران لايه اي از بره موم مي پيچد تا گند زدايي صورت بگيرد )

3 - همچنين بره موم خام وتصفيه نشده داراي الوگي به سرب هم هست.

( زيرا كندوهايي كه در كنار جاده ها و يا كارخانه ها و مزارع قرار دارند و اين كارخانه ها و جاده ها داراي سرب هستند و كندوهايي كه در درون مزارع غير ارگانيك قرار دارند بدليل وجود سموم دفع آفات نباتي كه در اينگونه مزارع استفاده ميشود داراي آلودگيهاي مختلف ميباشد )

و لذا بايد بره موم خام ابتدا تصفيه گردد تا از آلودگيهاي مختلف پالايش شوند و سپس عصاره گيري صورت گيرد تا مواد موثر درماني آن مانند آنتي اكسيدان ها و فلاونوئيدها و غيره استحصال شود .

4 - هر بره مومي قابليت عصاره گيري ندارد و فقط بره موم كاملا سبز كه از درختان كاج و صنوبر و سرو هستند ارزش درماني دارند و بايد عصاره گيري شوند و البته وقتي بره موم خام و كاملا سبز عصاره گيري شود به رنگ سياه درمي آيد .

5 - از هر يك كيلو بره موم با ان مشخصاتي كه گفته شد 50 گرم عصاره ارزشمند بدست مي آيد و اگر غير از اين باشد فايده ايي ندارد .

6 - نبايد به هيچ وجه بره موم خام حرارت داده شود زيرا ذوب نمودن و حرارت دادن بره موم خام موجب به هم خوردن تركيبات آن مانند فلانوئيدها و آنتي آكسيدان و ساير تركيبات ارزشمند آن ميشود و به همين دليل است كه بايد عصاره گيري بصورت طبيعي و بدون استفاده از دستگاه انجام شود و لذا اين نوع عصاره گيري زمان بر است و 2 ماه طول ميكشد و عصاره بدست آمده بصورت طبيعي و بدون استفاده از هيچ نوع دستگاه صنعتي داراي ارزش درماني است .

7 - همواره در برابر هر اصلي يك بدل ( نوع تقلبي ) وجود دارد و لذا بيماران سرطاني به اين نكته توجه داشته باشند كه عصاره بره موم تقلبي يا بي كيفيت هم وجود دارد كه ممكن است با قيمت كمي عرضه شود .

علاوه بر تقلب موارد بي كيفيتي هم وجود دارد از جمله : مانند استفاده از بره موم سياه يا قهوه ايي و يا اضافه نمودن اب مقطر و يا شيرين بيان و يا مواد ديگر و استفاده از دستگاههاي صنعتي براي عصاره گيري و يا ذوب نمودن وحرارت دادن بره موم خام و مواردي ديگر باعث بي كيفيتي خواهد شد و ارزش درماني ندارد .

8 - پودر نمودن بره موم خام ولو اينكه بره موم درجه 1 هم باشد ( بره موم خام سبز رنگ ) اشتباه است . برخي دانسته يا ندانسته بره موم خام را در يخچال هاي فريزري سفت ميكنند وسپس با آسيابهاي قوي خرد و پودر ميسازند همراه با تمام الودگيها و آشغالهايي كه در آن وجود دارد (برخي از آشغالها در بندهاي 2 و 3 بيان شده است ) و اينكار نه تنها اثر درماني ندارد بلكه ان الودگيها به مصرف كننده منتقل ميشود .

9 - از عصاره بره موم نمي توان پودر ساخت و اين عمل غير ممكن است زيرا عصاره مايعي غليظ است كه در ان روغن فراري وجود دارد كه اجازه خشك شدن و پودر كردن نميدهد و لاجرم بايد دست به تركيبات ان زد و برخي از مواد ان را حذف نمود كه باعث ازهم گسيختگي مواد موثره درماني آن ميشود مانند فلاونوئيدها و اصولا نبايد دست به تجزيه ويا حذف اجزاي بهم پيوسته بره موم زد و بايد عصاره بره موم واجد تمام مواد موثر آن بطور يكجا باشد تا اثر درماني داشته باشد . همچنين نبايد با دستگاههاي خشك كن آن را خشك نمود كه اين عمل هم باعث پائين آمدن اثر درماني خواهد شد و نبايد هيچ دستگاه صنعتي در فرايند عصاره گيري بكار برود تا خواص درماني آن محفوظ بماند . وقتي بره موم عصاره شده سنتي و طبيعي زودتر جذب بدن ميشود و اثر درماني خودش را ميگذارد نيازي به پود كردن آن نيست .بدست آوردن عصاره بره موم با مشخصاتي كه ذكر شد دشوار است و علم و دانش و تجربه فراواني لازم دارد و علاوه بر داشتن دانش وتجربه بايد صبر و حوصله فراوان نيز وجود داشته باشد و زمان طولاني براي تهيه اين عصاره طبيعي صرف نمايد چون مدت زماني كه از حل نمون بره موم خام بصورت طبيعي تا چندين بار تصفيه و نهايت عصاره گيري 2 ماه مي باشد .

بيماران سرطاني كه توسط اطباي محترم غير قابل معالجه تشخيص داده شده اند ( و اصطلاحا جواب شده اند ) بايد از مصرف گوشت قرمز و فراورده هاي حيواني پرهيز نمايند چون كه گوشت و لبنيات باعث تقويت و رشد سلولهاي سرطاني ميشوند .

مهدی [یکشنبه 21 شهریور 1395 | 11:22] پاسخ

با سلام دوستان عزیز همینطور که انواع مزاج ها برای انسانها وجود داره تاثیر هر ماده ای هم روی هر کس متفاوته .من برادری داشتم که به سرطان دچار بود و متاسفانه بعد از 12 سال فوت کرد .اما توی این مدت کارهای مختلفی انجام دادیم و در نهایت خدمت همه عرض کنم که اگه به یه آدم سرطانی بگند پوست فلان درخت خوبه میره و تهیه میکنه و اینجاست که فروشنده باید صداقت داشته باشه.الان شما توی هر عطاری برید میگه ژل رویال خوب و بره موم دارم.میدونستید که فقط چند تا آزمایشگاه هست که میتونه ژل رویال رو آنالیز کنه.در نهایت ما برای برادرم از یه شرکتی به نام عسل پونیک خرید میکردیم .چون من خیلی این در و اون در زدم و میخواستم کار درستو انجام بدم فقط این شرکت بود که توی ایران مجوز عرضه ژل رویال رو داشت و محصولاتشون irc و باقی مجوزها روداشت.آدرسو میزارم امیدوارم همه خوب وسلامت باشند www.ponikhoney.com

یاسی [دوشنبه 22 شهریور 1395 | 03:29] پاسخ

سلام توروقران کمکم کنید مامانم سرطان کبدومعده داره دیگه چشام سونداره ازبس گریه کردم داره شیمی درمانی میشه جلسه چهارمشه ولی خیلی حالش بده توروخدااگه کسی میتونه کمکش کنه همش ۴۵سالشه مافقط امیدمون مادرمونه اگه کسی میدونه بره موم کجاهست بمنم بگه ۰۹۱۷۱۴۵۵۲۳۵

فرهادی [دوشنبه 22 شهریور 1395 | 09:41] پاسخ

سلام
خانم لیلا که با مصرف 4 ماهه بره موم بیماریتون رو شکست دادین میشه بگین از کجا تهیه کردین؟
پدر من هم سرطان روده پیشرفته داره که به ریه اش متاستاز داره و ما دو ماهه که فهمیدیم دو مرحله شیمی درمانی شده.من تازه با این مطلب آشنا شدم من خودم اهل تبریز هستم و اونجا یک نفر رو پیدا کردم که گفته بره موم داره ولی با این چیزایی که خوندم نمیدونم بره مومش مفید یا نه و بیشتر از این میترسم عوارض جانبی بذاره.ولی خوب شما با خوردنش نتیجه گرفتین حتما بره موم خوبی تهیه کرده بودین به من هم بگین از کجا تهیه کردین تا سفارش بدم

م.22شهریور 95 [دوشنبه 22 شهریور 1395 | 20:01]

سلام اقای فرهادی .چند کامنت بالاتر شماره خانوم شفیعی نوشته شده برای تهیه بره موم.

لیلا [چهارشنبه 24 شهریور 1395 | 13:14] پاسخ

سلام آقای فرهادی من از اصفهان تهیه کردم عسل دنا اما لازم به ذکر است دیگه مصرف نمیکنم چون چند کامنت بالاتر اقای رستمی گفتنند برای مبارزه با سرطان مناسب نیست

زهرا [شنبه 8 آبان 1395 | 12:18]

خانم لیلا سلام
یه سوال داشتم اگه خداییی نکرده بیماری شما برگرده بازم موم استفاده میکنیید یا الان فقط چون خوبید استفاده نمیکنید دیگه؟
ایشالله چیزی پیش نیاد

داود [پنجشنبه 25 شهریور 1395 | 13:25] پاسخ

سلام خسته نباشيد من يكي از اقوام نزديكم شكمش اب اورد وتشخيص دكتر اينه سرطان معده داره از نوع پيشرفته وقابل عمل هم نيست فقط سيمي درماني وگفتند كه شيمي درماني هم جواب نميده ايا بره موم كه شما ميفرمايد خوبه براي ايشان يا نه خواهشمندم رانمايي بفرماييد براي سلامتي همه مريضها صلوات4

علی [جمعه 26 شهریور 1395 | 02:30] پاسخ

سلام
مهمه نظرها رو خوندم

عصاره گیری بره موم برخلاف نظرات دوستان که هدفشون معلوم نیست از ای حرفا خیلی راحتهولی شاید کمی زمان بر

عصاره الکلی
به نسبت 25 درصد بره موم و 75 درصد وزن الکل
بره موم رو در حالت خنکی که سفت هست به تکه های کوچک و ریز تبدیل میکنیم و با الکل مخلوط میشه
طی دو روز تکانش میدیم و در جای تاریک و کمی گرم قرارش میدیم
د از صافی پارچه ای یا صافی چای عبورش میدیم
این عصاره میزان مواد موثرش 50 درصد بره مومه

عصاره آبی بره موم
این عصاره بعلت حل نشدن بره موم به طور کامل در آب میزان کمتری مواد موثره بره موم را داره
ولی بعلت نداشتن الکل حلال هست و برای بیماران کبدی ضرری نداره
طرز تهیه ش هم مثل عصاره الکلی با این تفاوت که یک هفته باید داخل ظرف شیشه ای مخلوط با آب بمونه و هر روز کاملا تکونش داد و ب

عصاره روغنی بره موم
که مثل بالایی ها تهیه میشه فقط مدت زمان بیشتری باید باقی بمونه تا عصاره بره موم به روغن آزاد بشه
این عصاره کاملا بره موم رو حل میکنه و بیشتر مواد بره موم در روغن آزاد میشه

عصاره گلیکولی بره موم
این عصاره مصرف خوراکی نداره پس خارج از بحثه

مواظب سودجویی افراد باشید
بره موم اگر از مزارع سالم زنبورداری و از کندو با دقت و خالص برداشت بشه کاملا بهداشتی و بدون آلودگی هست
بهتره از دور قابها و درب بالایی کندو برداشت بشه تا از آلوده نبودنش مطمعن بود

به امید شفای تمام بیماران
یا حق

شیر افکن [یکشنبه 28 شهریور 1395 | 23:38] پاسخ

قرصی به نام پروایکس در بازار دارویی موجود است که از بره موم ساخته شده است ومتخصوص زنان این دارو رو جهت پیشگیری در مشهد تجویز می کنند در سطح داروخانه های مشهد موجود میباشد

شیر افکن [یکشنبه 28 شهریور 1395 | 23:41] پاسخ

به جای بره موم میتوان از قرص پروایکس که حاوی بره موم میباشد استفاده کنند متخصص زنان در مشهد این دارو رو تجویز میکنند

فاطمه [چهارشنبه 31 شهریور 1395 | 00:18] پاسخ

سلام مادر من ۴۵ سالشه سه سال پیش کانسر سینه شده چندین ماه شیمی درمانی و پرتو درمانی شده .اخیرا دکترا گفتن بیماریش عود کرده متاستاز استخوان داره بازم داره شیمی درمانی میشه لعنت به سرطان که زندگیمونو زهرمار کرده

م.31شهریور95 [چهارشنبه 31 شهریور 1395 | 13:16] پاسخ

سلام یاسمن خانوم .برای تهیه بره موم شماره خانوم شفعیعی چن کامنت بالاتر از کامنت خودتون نوشته شده .باهاش تماس بگیرید واسه تهیه بره موم .ان شالله که جواب میده .
التماس دعا از همگی .ان شالله بحق فاطمه زهرا این بیماری ریشه کن بشه از کل جهان یا راه درمان قطعی واسش پیدا بشه

شادی [پنجشنبه 1 مهر 1395 | 14:48] پاسخ

سلام من مطلبی در مورد بررسی کیفیت بره موم خوندم به نظرم همه دوستان مطلع بشن خیلی خوب هست
راه حل خانگی نصف قاشق چایخوری بره موم ساییده در یک لیوان شیر تازه بریزید و بذارین 4 روز تو دمای اتاق بمونه اگر شیر بعد از این مدت قابل استفاده باشه خوب است
یه راه پیچیده تر هم داره که لینکش رو براتون میذارم مطالعه کنید
http://irbee.ir/بررسی-کیفیت-بره-موم-زنبور-عسل/

جواد محمدی [جمعه 2 مهر 1395 | 15:12] پاسخ

بازم یه مشت ادم سود جوی کثثثیف که برای پول با احساسات بیمارایی که دارن با مرگ دستو پنجه نرم میکنن بازی میکنن
واقعا متاسفم
شما هایی که برمومو تصفیه میکنیدو از یک کیلو گرم پنجاه گرم خالصشو در میارید
این کارو نکنه با سانتریفیوژ انجام میدید
مدیر سایت عاجزانه خواهش میکنم نظرمو پخش کن
حتی واسه تبرعه کردن خودت
اخه این آشغالا کیلویی یک ملیون تومننننن
تاکستل از المان میاد تا ایران هشتصد هزار تومن

ساناز [شنبه 3 مهر 1395 | 15:57] پاسخ

سلام خسته نباشين پسر دايي بنده الان ٧ ماه سرطان لگن گرفتن كه الان ميگن به كل بدنش منتقل شده در ناحيه سر ستون مهره شكم ريه ها وجود داره و هوشياريشو از دس ميده مشكل تنفس داره الان هم تو بخش سي سي يو بيمارستان بين المنلي بستري هستن لصفا عاجزانه ازتون خواهش ميكنم كمكم كنينن چه پيشنهادي دارين؟؟؟مرسي منتظرم

یاسمین [سه شنبه 6 مهر 1395 | 18:54] پاسخ

سلام با عرض احترام و تشکر از شما اقای میری بابت این وبسایت فووووق العاده و مفید و باورنکردنی. من بیمار بسیار عزیزی دارم که سرطان معده پیشرفته دارد و در المان زندگی میکند و دکترها ازش قطع امید کردند. سوالی از شما دارم اگر لطف کنید با بنده تماس بگیرید یا شماره تماس بدهید من یک تمتماس با شما بگیرم. ازتون خاهش میکنم هرچه زودتر لطف کنید. ممنونم ازتون. شماره تماس من:09038034795

سحر [چهارشنبه 7 مهر 1395 | 09:59] پاسخ

سلام دوستان تورو خدا به منم کمک کنید بابای منم سرطان معده پیشرفته داره دیشب دکتر گفت کمتر از 1 ماه دیگه وقت داره میدونم تا خدا نخواد هیچی نمیشه ولی زندگیمون شده فقط گریه تورو خدا بهم بگین عصاره ی بر مومو از کجا میتونم تهیه کنم تورو قرآن زود جواب بدین دعاش کنید

نازگل [چهارشنبه 7 مهر 1395 | 20:21] پاسخ

دوست عزیز پودر بره موم رو از تهران ....میدان انقلاب .......غذای سالم میتونید تهیه کنید .....انشاالله خدا همه مریض ها رو شفا بده....برای مادر من هم دعا کنید

.... [پنجشنبه 8 مهر 1395 | 09:05] پاسخ

سلام.. برای دوستانی که دنبال بره موم هستند.... من از شرکت سورن تک طوس (اطلاعاتش داخل اینترنت هست) تهیه کردم، یه شماره مبایل روی سایتش هست که تماس می گیرید و سفارش می دهید. پولم کارت به کارت کردم، خودمم باورم نمیشد انقدر سریع به دستم برسه (دو روزه)....... هر بسته 60 تاییش فقط هجده هزار تومن قیمت داره و دو روزه به دستم رسید (روشم تاکید کرده که عصاره بره موم هست).....
ضمنا من بره موم طبیعی هم از طریق یکی از آشنایان تهیه کردم که ازم پولی نگرفت.... به نظرم بهتره که دنبال افراد سود جو نباشید و به شرکت های معتبر اعتماد کنید......در هر صورت چیز خیلی عجیب و کمیابی نیست و میشه با یکم جستجو تهیه کرد (من کلا با یه هفته گشتن هم طبیعی و هم قرصش به دستم رسید)
..
امیدوارم همه بیماران و البته بیمار ما هم خوب خوب بشند.....

اقبال [پنجشنبه 8 مهر 1395 | 09:40] پاسخ

سلام خاله بنده سرطان سینه دارد از نوع بدخیم و دکتر ها هم جوابش دادن ایا هنوز هم بره موم تاثیر دارد

محرم حسن زاده [پنجشنبه 8 مهر 1395 | 13:55] پاسخ

لطفا بامن تماس بگیریدبیمارم دوساله شیمی درمانی شده برای لنفوممعده الان دوماهه براثرعوارض شیمی درمانی سرش درد داره تحرک ندارند دکتراجوابش کردن کسی دکتری دراین باره چاره ای هست یا نه خواهشا ازخواهراوبرادرای گرامی کسی راه وچاره ای یا دکتری هست معرفی کنیداینم شماره ام 09147929346مورخ 8-7-95

امین [پنجشنبه 8 مهر 1395 | 14:22] پاسخ

سلام.پودر بره موم رو میتونید از این ادرس تهیه کنید
تهران،خیابان انقلاب ،سر فلسطبن،فروشگاه غذای سالم

زهرا [پنجشنبه 8 مهر 1395 | 23:23] پاسخ

با سلام مادر من دچار سرطان کیسه صفرا شده تورو خدا اگر کسی میتونه به هر طریقی کمکم کنه ممنون میشم چون غیر اون کسیرو تو دنیا ندارم از بس گریه میکنم قلبم درد گرفته تو رو ب خدا کمک کنید آیا این روش روش جواب میده تازه فهمیدیم دکترا گفتن غدش بدخبمه قلبشم دو بار عمل بالون کرده و قرص پلاویکس میخوره..از همتون التماس دعا دارم شمارمم 09338462584 منتظر کمکتونم تو رو قران وقت ندارم.

محرم حسن زاده [یکشنبه 11 مهر 1395 | 15:59] پاسخ

سلام صاحب وبلاگ یا این سایت لطفا بامن تماس بگیریدخواهش میکنم 09147929346سوال دارم راهنمایی میخوام خواهش میکنم

اعظم [دوشنبه 12 مهر 1395 | 20:20] پاسخ

سلام ،ایا بره موم در تومور مغزی هم تاثیر داره ؟؟ اگر ممکنه زودتر کمکم کنید

رضا [سه شنبه 13 مهر 1395 | 13:30] پاسخ

سلام.پدربنده سرطان ریه که از مثانه متاستاز داده داره.سه ماهه درگیرم تمام زندگیم شده درمان.سه جلسه شیمی درمانی کرد.بتازگی متوجه شدیم یه تومور هم درمغز داره با ام آر آی فهمیدیم.علیرغم موجهای منفی از سمت دیگران که میگن سرطان قابل درمان نیست امیدم رو از دست ندادم.و مطمین هستم خوب میشه.نزدیک به یک ماهه از بره موم در کنار شیمی درمانی استفاده میکنه.حالش خیلی بهتر شده.لطفا از محیط های مایوس کننده دور باشید..توکلتون به بالایی باشه.بخودش قسم که از اون بخواین درست میشه.فقط خناامید نشین.ما بره موم تصفیه نشده و طبیعی رو از زنبوردار گرفتیم,از دوستامه .

مونيكا [سه شنبه 20 مهر 1395 | 07:46]

سلام لطفا شمارو بدين تا منم بگیرم

محمد [یکشنبه 25 مهر 1395 | 17:48]

سلام دوست عزيز
خداروشكر كه براي پدرتون اثر مثبت داره. انشالله به درمان كامل ميرسن.
يك سوالي دارم كه بره موم خام را چطور مصرف ميكنيد؟ يعني همون طوري كه از زنبوردار گرفتيد به روش مقاله نيم ساعت مثل آدامس ميجوند؟

عبدالرضا [سه شنبه 13 مهر 1395 | 17:41] پاسخ

با سلام خدمت اقاي پرويز ميري
جناب اقاي ميري با تشكر از اينكه با گذاشتن اين مقاله خدمت بزرگي به بشريت كرده ايد. در صورت امكان شماره تماس يا اگه ممكنه ايدي تلگرام يا ايميل بدهيد چند تا سوال در مورد سرطان پانكراس و ارتباط ان با بره موم دارم كه از حوصله نوشتن در اينجا نمي گنجه.
شماره تماس من 09120741328

احسان [چهارشنبه 14 مهر 1395 | 09:56] پاسخ

سلام.بنظر من که اینا همش الکیه, اخه اگه تاثیری داشته باشه تا الان حداقل دسترسی به این مواد رو اسون تر میکردند یا اینکه پزشکای متخصص سرطان اون رو توصیخ میکردند که مصرف کنند.

اع.15مهر 95 [چهارشنبه 14 مهر 1395 | 17:52]

اشتباه فکر میکنی .دکتر طب مدرن هرگز این رو تجویز نمیکنه چون بازار کار خودشون کساد میشه .درضمن بستگی داره که ایمان داشته باشید برای مصرف بره موم .فرد بیمار اگر یقین داشته و ایمان .نا امید نباشه همون ورزش کردن هم درمانش میکنه .لطفا با این حرفا تو دل مردم خالی نکنید .بیمار سرطانی اگه بهش بگن فلان برگ درخت خوبه واسه درمانت حتما استفادا میکنه .این بیماری هم واسه خود بیمار هم واسه اطرافیانش سخته .همه چی بستگی به طرزفکر خودتون داره.

الهام [پنجشنبه 15 مهر 1395 | 16:08] پاسخ

سلام وقت بخیر
مادر من 2 سال پیش سرطان سینه گرفت که غدد لنفاوی آن درگیر شد بعد یکسال به قسمت کوچکی از ریه عود کرد که دکتر شیمی درمانی و هرسپتین تجوزیر کرد الان 6 ماه از هرسپتین گذشته که متوجه شدیم قسمت کوچکی از مخچه را درگیر کرده می خواستم بدونم هنگام هرسپتین هم احتمال عود مجدد وجود دارد؟ خواهش می کنم کمکم کنید خیلی نگرانم
تشکر

سوسن [شنبه 17 مهر 1395 | 15:40] پاسخ

به تازگی متوجه بیماری سرطان در خواهرم شده ایم. شما را به خدا بگویید چگونه میتوانیم بره موم تهیه کنیم.یا باید به کجا مراجعه کنیم.

رضا [یکشنبه 18 مهر 1395 | 18:22] پاسخ

من یکی از دوستنم زنبور دار هستن و هر بار که ازش میگیرم پولی نمیگیره,اگه خواستین میتونم ازش بگیرم۰۹۳۵۸۲۸۰۲۵۲

نادر [یکشنبه 25 مهر 1395 | 02:48]

سلام تنها کسی هستید که دنبال خالی کردن جیب بیماران مظلوم نیست

مونيكا [دوشنبه 19 مهر 1395 | 21:55] پاسخ

سلام مامان من سرطان ريه پيشرفته داره لطفا بگبن از كجا بگبرم به چخ مقدار شماره تماس من
٠٩١٩٥١١٧٤٨٦

بهرامی [سه شنبه 20 مهر 1395 | 15:08]

09130364698 پیام بدیدتا براتون توضیح بدم

محمد [پنجشنبه 22 مهر 1395 | 13:07] پاسخ

سلام دوستان
شماره موبايل منشي دكتر جلاليان خاموشه.
كسي تونسته با ايشون تماس بگيره؟

ناهیدد [شنبه 24 مهر 1395 | 00:33] پاسخ

سلام . خواهر من به بیماری سرطان معده دچار شده ده روز پیش متوجه شدیم سی تی انحام داده و جواب این بود که بجایی سرایت نکرده وسرطان در ابتدا معده است و قرار ابن هفته برای معالجه تهران بره . و خواهر من ففط وفتی معده خالی و یا باعجله غذا میخوره معده اش درد میگیرد . کاهش وزن و خونریزی هم نداشته . ایا بره موم برای او خوبه .

اشنا [یکشنبه 2 آبان 1395 | 22:55]

فورا بدون فوت وقت برو جراحی کنن

حمید [یکشنبه 25 مهر 1395 | 15:01] پاسخ

خیراً متوجه شدم پدرم دچار سرطان ریه شده اند تورا به خدا هرکس میتواند در این خصوص راهنمایی کند با شماره 09122475141 پیام بدهد تماس می گیرم خداوند به همتون خیر بدهد

یه دوست [یکشنبه 2 آبان 1395 | 22:53]

سلام دوست عزیز .بدون یه ساعت وقت تلف کردن ببرید پیش یه جراح عمومی .انشاالله خوب میشن.اگه گفتن اول شیمی درمانی بعد جراحی قبول نکنید اول جراحی بعد شیمی و پرتو درمانی و....وقت تلف نکنید لطفا برو تهران

محمود [سه شنبه 27 مهر 1395 | 19:49] پاسخ

4587
اگر به دنبال راهی طبیعی برای درمان سرطان هستید توصیه می کنیم از این گیاه کمک بگیرید و با مصرف آن خطرناک ترین سرطان ها را از پای در بیاورید

کارشناسان به تازگی دریافتد گیاه دارویی “درمنه” می تواند سلول های سرطانی را در عرض تنها یک روز نابود کند.
نتایج تحقیق در خصوص اثر درمنه در نابودی سرطان به ویژه سرطان های ریه و سینه کمتر از یک روز در مجله Life Science به چاپ رسیده است. مصرف این گیاه به دست بیماران با نابودی 98 درصدی سلول های سرطانی همراه بوده است.
گیاه درمنه که در دسته گیاهان دارویی آرتمیسینین قرار می گیرد اینک برای درمان مقابله با مالاریا بکار می رود و کارشناسان امیدوارند در آینده بتوانند از این گیاه در درمان انواع سرطان ها و ساخت داروهای شیمی درمانی استفاده کنند.
نکته قابل توجه در خصوص گیاه درمنه عدم استفاده آن به همراه برخی داروها و سایر مواد غذایی است که در آن حالت خود به یک عامل تسریع سرطان تبدیل می شود.
گفتنی است؛ درمنه نامی است که در زبان فارسی به اغلب قریب به اتفاق گیاهان جنس Artemisa که در ایران می‌روید گفته می‌شود.
این گیاهان از خانوادۀ Compositae تیرۀ فرعی Radiae هستند و اغلب آنها دارای برگهای تلخ و معطر و خواص دارویی کم و بیش مشابه هم هستند.
انتهای پیام/
استفاده از گیاه درمنهخواص گیاه درمنهدرمنهگیاه درمنه


منبع :

الی [چهارشنبه 28 مهر 1395 | 11:21]

خب با چه داروهایی و غذاهایی نباید بخوریم؟اگه یک ساعت بعد و قبل درمنه چیزی خورده نشه چی؟

میلاد اشراقی [چهارشنبه 28 مهر 1395 | 11:32] پاسخ

ا عرض سلام احترام. من یه پدر 57 ساله دارم که مبتلا ب سرطان معده شده از درد امانش بریده است تو شهرمان دکترا دوایی نکردند. توروخدا شما میتوانید کاری برایش انجام دهید. تو سایتتون خوندم که درمان سرطان حتی تو بد ترین شرایط. اگه میشه بخاطر امام حسین مارا راهنمایی کنید

محمود [شنبه 1 آبان 1395 | 22:45]

سلام دوست عزیز اول امیدتون به خدا وامیدوارم پدرتون سلامتیشون بدست بیاورن
من بخاطر پدر خودم که بتازگی متوجه زخمی درون دهان روی لپش که پس از نمونه برداری جواب سرطان ان مثبت بود شروع به مطالعه در مورد سرطان کردم که یکی از انها مطلب فوق در مورد گیاه درمنه و موارد دیگر که مطالعه کردم براتون بازگو میکنم امیدوارم کمکی حتی ناچیز بتونم انجام بدهم.
1 - گیاه درمنه که بالا توضیح دادم (در صورت اطلاعات بیشتر نام درمنه را در اینترنت سرچ و میتوانید کلیه اطلاعات ان بست اورید)
2 - رژیم درمانی که در سایت استاد حسن جلالیان http://www.shafagar.com میتوانید اطلاعات مربوط را ببینید و همچنین در سایتهای مشابه
3 - یکی از دوستان در تاریخ 6 مرداد ماه در همین سایت ترکیبات گیاهی معرفی کردن که پس از مطالعه در خصوص سیاهدانه که جزیی از این ترکیبات مباشد و پس از مطالعه مقالات مختلف در این خصوص میتواند دردرمان سرطان مفید باشد
4 - رژیم گیاه خواری .در چند مقاله در امریکا و در اروپا با این رژیم پیشرفت سلولهای سرطانی را متوقف و در نهایت از بین میبرند .و متوجه شدم در ایران نیز چنین مرکزی در تهران موجود میباشد
در هر صورت امیدوارم کمکی توانسته باشم بکنکم

شهروند۱ [پنجشنبه 29 مهر 1395 | 14:14] پاسخ

دعای این حقیر اگر مورد مقبول خدای مهربان مان باشد برای سلامتی و شفای عاجل همه عزیزانی که درباره عزیزان شان نوشتند دعا میکنم زودتر شفا پیدا کنند و در کنار هم و در کنار خانواده تان باشید و لحظات شاد داشته باشید.التماس دعا

ندا قدیری [جمعه 30 مهر 1395 | 23:51] پاسخ

سلام پدر بزرگ من سرطان پروستات دارن خیلی پیشرفت کرده دکترا قطع امید کردن فکشم کار نمیکنه ولی هوشیاره الان میتوانم از بره موم استفاده کنم فایده ای دارد؟

محمود [شنبه 1 آبان 1395 | 23:07] پاسخ

پزشکی سیاه دانه سرطان را درمان می کند
به نام خدا»
شاخه (phylum): Magnoliophyta
زیر شاخه Magnoliophytina
رده (class) (Eudicets) Rosopsida گیاهان دولپه‌ای حقیقی
زیررده subclass Ranunculidae (آلاله)
راسته order Ranunculales
خانواده Ranunculaceae
جنس Nigella سیاه‌دانه
نوع دیگر رده‌بندی:
Phylum (شاخه) Magnoliophyta
Subphylum Magnoliophytina
Class Magnoliopsida
Subclass Magnoliidae
Order Ranunculales
Family Ranunculaceae
Genus Nigella Nigella sativa گونه
خصوصیات سیاه‌دانه:
گیاه علفی – یکساله – برگ‌ها 2-3 بار شانه‌ای منقسم با قطعات طویل – گل‌ها بدون مهمیز – گلپوش دوردیفی – گل‌ها منظم – کوتاه قد – پرچم‌ها متعدد و مارپیچی قرار می‌گیرند. گیاه دولپه‌ای
خصوصیت برگ‌ها:
2-3 بار شانه‌ای منقسم با قطعات طویل – مرکب – متناوب و قاعده‌ای
خصوصیت گل‌ها:
منظم – گلپوش دوردیفی ← حلقۀ داخلی دارای غدد شهدی، طول قطعات گلپوش cm 3-1 – بدون مهمیز
رنگ گل‌ها در یک گونه: سفید / صورتی / بنفش
خصوصیت میوه‌ها:
برگه (فولیکول) درون میوه برگه بذر گیاه سیاه رنگ و دارای خاصیت دارویی و صنعتی است و زیادی آن ایجاد مسمومیت می‌کند. در رأس داسی شکل
روغن سیاه‌دانه به عنوان مرهم برای آکنه و ضایعات پوستی استفاده می‌شود.
مقدمه
دانه‌های Nigella sativa به عنوان سیاه‌دانه یا black cumin شناخته شده‌اند و در طب گیاهی کاربرد دارند. در آبوهوای سرد و معتدل می‌توان این گیاهان را یافت. سیاه‌دانه از جمله گیاهانی است که فواید درمانی گوناگونی برای آن بیان شده است.
در طی قرنها روغن و گیاه سیاه‌دانه برای بالا بردن سطح سلامتی در آسیا و خاورمیانه و آفریقا استفاده شده است. خمیر black cumin (سیاه‌دانه) غذای محلی در آسیای میانه است که ازدانه‌های Nigella sativa (سیاه‌دانه) تولید می‌شود. (22/19)
گیاهان دارویی به طور گسترده در طب سنتی به منظور جلوگیری از اثرات جانبی داروهای شیمیایی استفاده می‌شوند. به علاوه به عنوان داروی طبیعی برای درمان بسیاری از بیماری‌های حاد و نیز شرایط تدریجی استفاده شده است. (25)
دانه‌های Nigella sativa طیف گسترده‌ای از خواص پزشکی را دارا هستند که شامل موارد زیر است: (45)
1) ضد میکروبی
2) ضد تومور
3) ضد ویروس
4) ضد التهاب
5) آنتی اکسیدان
6) شلی و انبساط ماهیچه
ادویه‌ها از زمان‌های قدیم نه تنها برای افزایش طعم غذا بلکه برای خواص نگه‌دارنده و دارویی‌شان کاربرد داشته‌اند. اکثر ادویه‌ها خواص ضدالتهابی، ضداکسایشی، ضدتومورزایی، ضدباروری، ضددرد و ضددیابتی دارند. خواص نگه‌دارندۀ ادویه‌ها به حضور بعضی مواد ضدمیکروبی‌ای مربوط می‌شود که در روغن آنها وجود دارد. (30)
از دانه‌های سیاه‌دانه همراه کنجد برای مطبوع شدن انواع نان و شیرینی استفاده می‌شود.

1- استفاده از سیاهدانه در طب سنتی
در هندوستان از زمان‌های قدیم ادویه‌ها کاربرد سنتی داشته‌اند که یک نوع آن، یعنی black cumin یا سیاه‌دانه فعالیت‌های ضدمیکروبی قوی در برابر Bacillus subtilis ، Escherichia Coli، Sacchoromyces cerevisiae دارد. به علاوه به عنوان مادۀ ضدعفونی‌کننده و نگه‌دارندۀ غذا نیز استفاده می‌شود. (30)
مردم عرب از Nigella sativa در طب سنتی استفاده می‌کنند و آن را گیاه افزایندۀ ادرار و کاهندۀ فشارخون می‌دانند. (13)
همواره انسان‌ها گیاهان و ادویه‌ها را تکثیر کرده و از آنها به عنوان غذا و دارو استفاده می‌کردند. بعضی گیاهان خواص دارویی دارند که از بیماری‌ها جلوگیری می‌کنند و علائم را کاهش می‌دهند. به علاوه این گیاهان خواص ضدمیکروبی دارند و به عنوان ضدمیکروبی و بازدارندۀ شیمیایی عمل می‌کنند. بیشترین اثر ضدمیکروبی سیاه‌دانه روی باکتری grom مثبت می‌باشد. (32)
استفاده از سیاه‌دانه در درمان بیماری‌های ویروسی به زمان‌های قدیم برمی‌گردد و اخیراً Nutraceutical نامیده می‌شود. در ضمن از دانه‌های سیاه‌دانه در طب گیاهی به منظور درمان تعدادی از بیماری‌ها مثل آسم و اسهال استفاده می‌شود و در شرایطی مثل افزایش چربی خون اثرات کاهش‌دهندگی دارد. به علاوه برای درمان بیماری‌های ریوی مثل سرفه و دیگر بیماری‌ها استفاده می‌شود. (5/2)
از سیاه‌دانه برای درمان دیابت و فشارخون بالا استفاده می‌شود. (2)
عفونت‌های حاصل از Schistosoma monosoni (کرم مکندۀ انگلی) به وسیلۀ سیاه‌دانه درمان می‌شود. کرم مکندۀ انگلی آسیب‌هایی به کبد وارد می‌کند که سیاه‌دانه با کاهش تعداد کرم‌ها در کبد و هم‌چنین تقلیل تعداد کل تخم‌های ته‌نشین شده در روده و کبد نقش حفاظتی خود را ایفا می‌کند. در ضمن تعداد تخمک‌های مرده در دیوارۀ روده در نتیجه درمان با سیاه‌دانه افزایش می‌یابد. سیاه‌دانه فعالیت‌های علیه نماتودها و سزتودها (کرم نواری) نیز از خود نشان می‌دهد. قابل ذکر است که سیاه‌دانه همراه با praziquantel (PZQ) ، یعنی داروی انتخابی برای درمان بیماری کرم انگلی خون، استفاده شد. (33)

فواید روغن سیاه‌دانه و ترکیبات تشکیل‌دهندۀ آن:
دانه‌ها حاوی روغن فرار و غیرفرار، پروتئین‌ها، آلکالوئیدها و ساپونین (ترکیبات صابونی) هستند. مقدار زیادی از فعالیت‌های بیولوژیکی دانه‌ها نشان داده که به Thymoquinone (TQ) ، یعنی جزء اصلی و تشکیل‌دهندۀ روغن فرار، و کمی هم به روغن غیرفرار مربوط می‌شود. روغن فرار سیاه‌دانه می‌تواند خاصیت سم‌زدایی داشته باشد و اثر ضدویروسی قوی علیه عفونت سلول ویروسی مورین murin cytomegalovirus (mcmv) دارد. روغن سیاه‌دانه (BSO) black seed oil از سلول‌ها در برابر عفونت‌های ویروسی حفاظت کرده و در نتیجه درمان با سیاه‌دانه عفونتی در کبد و طحال مبتلایان مشاهده نمی‌شود. (60)
استفادۀ سنتی از سیاه‌دانه و مشتقاتش در درمان رماتیسم و بیماری‌های عفونی مربوطه نیز نشان داده شده است. (14)
روغن و دانه‌ها عملکرد ضدالتهابی، ضدتوموری، ضدمیکروبی، تب‌بری و تخفیف درد دارند. (TQ) نیز اثر تخفیف‌دهندگی درد دارد. بیماری‌ها یا مواد شیمیایی آسیب‌هایی به کبد و کلیه وارد می‌کنند و عصارۀ خام دانه‌ها (و تعدادی از اجزاء فعال آن مثل روغن فرار و TQ) عملکرد دارویی به منشور حفاظت از اعضای آسیب‌دیده دارد. فواید استفاده از دانه‌ها و (TQ) می‌تواند به عملکرد ضداکسایشی و حفاظت‌کنندگی سلول آنها مربوط باشد. سطح تقویت شده (TQ) می‌تواند سرعت بازسازی استخوان صدمه دیده را افزایش دهد در حالیکه روی اندام‌های تولیدمثلی و حیاتی بدن اثرات جانبی مضری ندارد. (25/5)
Nigellon پلیمرکربونیل Thymoquinone است و خصوصیات پزشکی‌ای را دارا است که شامل خواص ضدمیکروبی، ضدتوموری، ضدویروسی، ضدالتهابی، کاهش‌دهندگی قند خون، شلی ماهیچه‌ای و ضداکسایشی می‌باشد. (35)
اثر روی فشار خون و هموستازی:
درمان موش‌ها با عصارۀ دانه‌ها بیش از 12 هفته تغییراتی در خون‌نگارۀ آنها ایجاد کرد که به شرح زیر می‌باشد: (27/1)
- افزایش در حجم سلول‌های پرشده و هموگلوبین (در نتیجۀ افزایش سطح هماتوکریت)
- کاهش در غلظت پلاسمائی کلسترول، تری‌گلیسرید و گلوکز وکاهش پلاکت‌ها و کلوسیت‌ها
در نتیجه روغن سیاه‌دانه فشارخون را کاهش می‌دهد اما این گیاه سمیت نسبی‌ای را نیز نشان می‌دهد. (5)
در آزمایشی دیگر موش‌ها روغن سیاه‌دانه را در دوز (1-kg 1-mu32-4) یا (TQ) را در دوز (1-mg/kg1.6-0.2) به صورت داخل وریدی دریافت کردند سپس کاهش فشارخون سرخرگی و ضربان قلب مشاهده شد. روغن فرار (Volatile oil) به واسطۀ مکانیسم‌های اصلی مستقیم یا غیرمستقیم زیستی رگ‌ها را تنگ می‌کند و مکانیسم‌های مستقیم می‌تواند به حضور (TQ) در روغن فرار مربوط باشد. لکن روغن فرار (V.O) عامل قوی‌ای برای کاهش فشارخون است. (17/8)
در طی بررسی دیگر آزمایشاتی که روی موش‌های مبتلا به فشارخون بالا انجام گرفت اثر ذکر شده برای سیاه‌دانه را تأیید کرد. در این بررسی از عصارۀ dichloromethane استفاده شد که از دانه‌های Nigella sativa گرفته شده است. درمان موش‌های مبتلا با عصارۀ مذکور اثرات زیر را به دنبال داشت:
1) افزایش 30 و 16 درصدی ادرار
2) کاهش 22 و 18 درصدی فشارخون
نتایج بررسی‌های فوق استفادۀ سنتی از دانه‌های Nigella sativa را تأیید می‌کند که برای درمان افزایش قند خون و اختلال در میزان چربی خون و ناهنجاری‌های مربوطه کاربرد دارد. (13)
اثر سیاه‌دانه روی تنگی نفس:
از عصارۀ خام سیاه‌دانه برای درمان تنگی نفس استفاده می‌شود. سیاه‌دانه با واسطه بستن کانال‌های کلسیمی انقباض را مهار کرده و شل شدن ماهیچه‌های صاف نای را موجب می‌شود. در اصل عصارۀ خام Nigella sativa مشابه دراپامیل، یعنی بلوکه‌کنندۀ استاندار کانال Ca ، عمل می‌کند. در نتیجه عملکرد سیاه‌دانه به صورت گشادکنندگی مجاری هوایی و برطرف‌کنندگی اسپاسم (انقباض شدید) کاربرد سنتی آن در درمان آسم را تأیید می‌کند.
در طب سنتی از سیاه‌دانه به تنهایی با همراه عسل برای درمان تنگی نفس استفاده می‌شود. (24/4)

2- چگونگی عملکرد سیاه‌دانه در درمان سرطان: (استفاده سیاه‌دانه در طب نوین)
گیاهان دارویی به طور گسترده در طب سنتی به منظور جلوگیری از اثرات جانبی مهم داروهای شیمیایی موجود استفاده می‌شود. بعضی از عصاره‌های گیاهی چند پارامتر از سیستم ایمنی را فعال می‌کنند که برای تخریب سلول‌های سرطانی کاربرد دارند. سیاه‌دانه پاسخ‌های ایمنی سلول را از سلول‌های T و B و ماکروفاژهای فعال شده افزایش می‌دهد به علاوه فعالیت سلول‌های NK (قاتل طبیعی) را نیز افزایش می‌دهد. سلول‌های NK فعال شده اثرکننده‌های ضدتوموری قوی‌ای هستند که نقش مهمی را در مراقبت‌های ایمنی و تخریب سلول‌های توموری بازی می‌کنند. سلول‌های NK توانایی کشتن سلول‌های توموری را بدون حساس‌سازی ویژۀ قبلی دارا هستند.
روغن فرار سیاه‌دانه به عنوان عاملی توانمند در کاهش دادن تیتر پادتن سرم عمل می‌کند هم‌چنین میزان نوتروفیل‌ها و اسپلنوسیت‌ها را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد اما منوسیت‌ها و لنفوسیت‌های محیطی را افزایش می‌دهد. روغن فرار سیاه‌دانه (NSVO) از طریق کاهش تنظیم در اسپلنوسیت‌ها (Splenocyt) و سلول‌های تک هسته‌ای ویژگی خود یعنی بازدارندگی از تشکیل پادتن را منعکس می‌کند.
اثرات احتمالی کاهش تنظیم نوتروفیل‌ها از طریق (NSVO)، می‌تواند به توقف رشد و بلوغ و مرگ زودهنگام منجر شود. یا اینکه مدت حیات نوتروفیل‌ها و تولید آنتی‌بادی‌های نوتروفیل را کاهش دهد.
(NSVO) مسئول کشتار انتخابی یا مهار رشد سلول سرطانی است. روغن سیاه‌دانه می‌تواند عامل سم سلولی امیدبخشی باشد و اثرات سمی آن روی سلول شاید با فعالیت ضداکسایشی آن مرتبط باشد.
(TQ) از سیاه‌دانه جدا شده و روی تعدادی از سلول‌های سرطانی انسان آزمایش شد و فعالیت سم سلولی مشابهی برای او معرفی شد. اطلاعات حاصله بیان می‌کند که روغن سیاه‌دانه می‌تواند عامل سم سلولی بازدارندۀ تولید پادتن باشد. (41/34)
1-2 استفاده از سیاه‌دانه در درمان سرطان:
سیاه‌دانه برای سلول‌های سرطانی سم سلولی است و ترکیبات حاصل از روغن و دانه‌های سیاه‌دانه برای درمان تومورها و سرطان مفید هستند. در آزمایشی خصوصیت صمغ خام، روغن جامد و دو تا از ترکیبات تصفیه شدۀ دانه‌های Nigella sativa ، یعنی Thymoquinone (TQ) و Dithymoquinone (DIM) مورد بررسی قرار گرفت. نتایج نشان داد که (TQ) و DIM برای همه توده‌های سلولی سم سلولی بودند که مورد بررسی قرار گرفته بودند. پس (TQ) و DIM با اثرات سمی‌ای که روی سلول‌های سرطانی دارند موجب نابودی تومورها می‌شوند. (12)
2-2 اثرات درمانی سیاه‌دانه علیه مواد سرطان‌زا:
20-methylcholanthrene (MC) تومورهای Fibro sarcoma ایجاد می‌کند. اثر ضدتوموری بالقوه (TQ) روی تومورهای حاصله مورد بررسی قرار گرفته است. موش‌های تحت آزمایش یک هفته قبل و بعد از دریافت 20-methylcholanthrene با (TQ) درمان شدند. (TQ) به میزان 1% به آب نوشیدنی موش‌ها اضافه شد. نتایج نشان داد که شیوع و گسترش تومور و وزن آن حدود 43 و 34% مهار می‌شود. (نتایج حاصله در مقایسه با استفاده از MC تنها بیان شد) در موش‌هایی که MC دریافت کردند تومور Fibro sarcoma در هفتۀ دوازدهم ظاهر شد. استفاده از (TQ) زمان شیوع تومورها را به تأخیر می‌اندازد. (TQ) از طریق C50 ایِ 15 micron مانع بقا سلول‌های Fibro sarcoma می‌شود. (36)
شیوه‌های احتمالی مربوط به عملکرد (TQ) می‌تواند به واسطۀ فعالیت ضداکسایشی آن باشد و هم‌چنین (TQ) از طریق دست بردن در ترکیب DNA و تغییر آن اثرات خود را اعمال می‌کند که تغییر BNA به افزایش فرآیندهای سم‌زدایی منجر می‌شود. (8)
اطلاعات به دست آمده (TQ) را به عنوان عامل حفاظت‌کنندۀ شیمیائی قوی علیه تومورهای Fibro sarcoma ی ایجاد شده با MC معرفی می‌کند. Methylnitrosourea (MNU) در موش‌ها سرطان ایجاد می‌کند. روغن سیاه‌دانه همراه با عسل به طور صددرصد از موش‌ها در مقابل سرطان‌زایی این ماده حفاظت می‌کند. (29)
3-2 بررسی عملکرد داروهای شیمیایی و Thymoquinine روی بیماری‌ها: (7/38)
Doxorubicin (DOX) ماده‌ای قوی برای شیمی درمانی سرطان‌ها است که روی رنج گسترده‌ای از بدخیمی‌ها اثرگذار است. اما اثرات درمانی آن محدود است به دلیل اثرات سمی‌ای که روی سلول‌ها دارد و خطرناک‌ترین اثرات جانبی (DOX) اثر سمی آن روی سلول‌های قلب است. به علاوه بخش دیگری از علائم سمی ایجاد شده از طریق (DOX) آسیب‌های کبدی می‌باشد.
دانه‌های سیاه Nigella sativa حاوی (30%>) روغن غیرفرار و (45-40%) روغن فرار می‌باشند. روغن فرار دارای (24-4/18%) (TQ) و چندین مونوترپن مانند α-pinene و p-cymene است. اخیراً (TQ) در معرفی طیفی از بررسی‌های فارماکولوژی قرار گرفته و عملکرد عفونت‌زایی آن در موش‌ها بررسی شده است.
تزریق داخل وریدی (DOX) سندرم کلیوی شدیدی را ایجاد کرد که با کاهش آلبومین خون و پروتئین خون و افزایش لیپید خون و اوره سرم و هم‌چنین دفع ادراری عظیمی از پروتئین، آلبومین و N استیل D-β گلوکزآمید از (NAG) همراه است. اثرات (DOX) روی کلیه به این صورت بود: افزایشی قابل توجه در مقدار کل تری‌گلیسرید (TG) ، کلسترول (TC) و پراکسیدازهای لیپیدی و کاهش مقدار سولفیدریل غیرپروتئینی (NPSH) و فعالیت کاتالازها، رادیکال‌های آزاد اکسیژن در ایجاد صدمات حاصل از (DOX) دخالت دارند. پس از تزریق (DOX) ، موش‌ها (TQ) را (mg/kg 10 هر روز) همراه با آب نوشیدنی به مدت 5 روز دریافت کردند.
استفاده از TQ اثرات زیر را به دنبال داشت:
1- کاهش اوره سرم و (TG و TC)
2- دفع ادراری NAG را متوقف کرد
3- آلبومین اوری و پروتئین اوری را مهار کرد (مهار دفع ادراری آلبومین و پروتئین)
در نتیجه عوارض ایجاد شده با (DOX) تماماً از طریق (TQ) مهار شدند. قابل ذکر است که عوارض مذکور با سندرم کلیوی حاصل از (DOX) مرتبط هستند. در ضمن (TQ) اثرات جانبی مضر حاصل از داروهای شیمیایی دیگری را هم بهبود می‌دهد. لذا به بررسی اثرات درمانی (TQ) روی عوارض جانبی مضر داروهای شیمیایی می‌پردازیم. در ابتدا اثرات (TQ) روی آسیب‌های کلیوی حاصل از داروهای مذکور بررسی می‌شود.
4-2 اثر سیاه‌دانه روی بیماری‌های کلیوی:
(TQ) ، یعنی جزء اصلی روغن سیاه‌دانه انواعی از بیماری‌های کلیوی را درمان می‌کند به عبارت دیگر از سلول‌های کلیه در برابر موادی حفاظت می‌کند که اثرات سمی روی آنها دارند.
- سیسپلاتین (Cisplatin) دارویی است که در شیمی درمانی استفاده می‌شود و برای کلیه سمی است. (TQ) اثرات جانبی مضر سیسپلاتین، یعنی آسیب‌های کلیوی را کاهش می‌دهد. (13/38)
- IFosfamide (IFO) دارویی است که اثرات ضدتوموری دارد اما عوارض جانبی آن ایجاد کردن سندرم Fanconi است. (37) سندرم fanconi خود نوعی آسیب کلیوی است.
این سندرم از روی افزایش اوره و کراتینین و کاهش گلوکز، الکترولیت‌ها و اسیدهای آلی سرم تشخیص داده می‌شود. استفاده از (IFO) عوارض زیر را موجب می‌شود:
1- phosphaturia (وجود فسفات در ادرار)
2- گلوکز اوری (ظاهر شدن گلوکز در ادرار)
3- از دست دادن الکترولیت‌ها، اسیدهای آلی و گلوکز
4- کاهش میزان بازجذب (تصفیه) کراتینین
5- اتمام گلوتاتیون کلیوی
6- انباشتگی پراکسید لیپید
7- افزایش اوره و کراتینین سرم
موش‌ها پس از دریافت (IFO) با (TQ) درمان شدند. (TQ) شدت آسیب‌های کلیوی ایجاد شده با (IFO) را تعدیل می‌کند. (TQ) میزان گلوکز سرم و بازجذب کراتینین را به حالت طبیعی در آورد. در ضمن افزایش اوره و کراتینین سرم، انباشتگی پراکسید لیپید و اتمام گلوتاتیون کلیوی را مهار کرد. به علاوه اثرات ضدتوموری (IFO) را به طور معنی‌داری افزایش داد.
نتایج حاصل از تحقیقات نشان می‌دهد که (TQ) می‌تواند اثرات درمانی (IFO) را به دو طریق بهبود دهد؛ یکی، از طریق کاهش سمیت کلیوی ایجاد شده با (IFO) و دیگر، با بهبود فعالیت ضدتوموری آن. در ضمن موش‌هایی که تحت درمان (IFO) و (TQ) قرار گرفتند، کاهش ضایعات وزنی بدن و میزان مرگ‌ومیر را نشان دادند در مقایسه با موش‌هایی که فقط با (IFO) درمان شدند.
- Doxorubicin (DOX) داروی شیمیایی برای درمان سرطان است و از اثرات جانبی آن سندرم کلیوی شدید است. (8/38)
(TQ) بیماری کلیوی را درمان می‌کند و نقش حفاظتی (TQ) علیه (DOX) ، یعنی محرک نفروزیز (بیماری کلیه) در موش‌ها، با واسطۀ آنتی اکسیدان‌ها انجام می‌شود. شاید (TQ) از طریق خنثی کردن افزایش رادیکال‌های آزاد عمل می‌کند که (DOX) افزاینده رادیکال‌های آزاد است.
(TQ) می‌تواند نقش مهمی را به عنوان عامل ضدپروتئین اوری در مدل‌های نفروزیز (آسیب کلیوی) که در اثر (DOX) ایجاد شده داشته باشد. به علاوه توانایی (TQ) در مهار پروتئین اوری می‌تواند اثرات سودمند و آشکاری روی بهبود افزایش چربی خون داشته باشد.
(DOX) موجب کاهش وزن بدن موش‌های نفروزی می‌شود و درمان این موش‌ها با (TQ) از کاهش وزن بدنشان به میزان 37% جلوگیری می‌کند. همانطور که (TQ) روی آسیب‌های کلیوی نقش حفاظتی دارد از سلول‌های قلبی هم در برابر (DOX) محافظت می‌کند.
- (TQ) می‌تواند از سلول‌های کلیوی موش دربرابر اثرات مخرب تتراکلریدکربن حفاظت کند. (38)
- پتاسیم برمایت (KBrO3) عامل مخرب سلول‌های کلیوی است. (KBrO3) اختلالاتی را ایجاد می‌کند که به این شرح است: (23)
1. کاهش میزان گلوتاتیون کلیوی و فعالیت آنزیم‌های ضداکسایشی کلیه
2. افزایش پراکسیداسیون لیپیدها لاگلوتامیل ترانس پپتیداز، پراکسید هیدروژن و گزانتین اکسیداز
3. افزایش نیتروژن اوره خون و کراتینین سرم
استفاده از (TQ) برای درمان آسیب‌های کلیوی وارد شده بسیار مفید بود به طوریکه موجب بهود اختلالات ایجاد شده شده است. به عنوان نمونه (TQ) میزان گلوتاتیون کلیه و فعالیت آنزیم‌های ضداکسایشی را به حالت طبیعی برگردانده و اوره و کراتینین خون را به حد نرمال در آورد. در نتیجه سیاه‌دانه بازدارندۀ شیمیائی قوی است و می‌تواند فشارهای اکسایشی ایجاد شده با (KBrO3) ، سمیت یا خواص سمی و واکنش‌ها را راه‌اندازی کنند. تومورها را در موش‌ها متوقف کند.
5-2 اثر سیاه‌دانه روی عوارض کبدی: (11/31)
- تترابوتیل هیدروپراکسید اثرات سمی روی کبد دارد و سیاه‌دانه از سلول‌های کبدی در برابر آن حفاظت می‌کند. اثرات (TQ) یعنی جزء اصلی روغن سیاه‌دانه، بر روی سلول‌های کبدی ایزوله شدۀ موش بررسی شده است.
اثرات (TBHP) روی سلول‌های کبدی ایزوله شده موش‌ها به شرح زیر است:
1. کاهش سریع قابلیت زیستی سلول
2. اتمام سریع گلوتاتیون درون سلولی
3. افزایش میزان ترشح آنزیم‌های درون سلولی.
بعد از اینکه سلول‌های کبدی در معرض (TBHP) قرار گرفتند با (TQ) درمان شدند. (TQ) میزان ترشح آنزیم‌های درون سلولی را کاهش داد و از اتمام گلوتاتیون درون سلولی جلوگیری کرد. در ضمن (TQ) از سلول‌های کبدی محافظت کرد بدین ترتیب که از کاهش قابلیت زیستی و بقا سلول‌ها جلوگیری کرد. در نتیجه (TQ) برای درمان طبیعی کبد کاربرد دارد.
- تتراکلرید کربن (CCl4) سلول‌های کبدی را تخریب می‌کند و آمینوترانسفراز آلانین را افزایش می‌دهد. (35)
در یک آزمایش در ابتدا تتراکلریدکربن به موش‌ها تزریق شد و سپس آنها (TQ) را از راه دهان دریافت کردند. نتایج نشان داد که (TQ) اثرات حفاظتی مهمی علیه تتراکلریدکربن مخرب سلول‌های کبدی دارد. اطلاعات حاصل از این بررسی مؤید این مطلب است که عملکرد حفاظتی (TQ) می‌تواند به فعالیت ضداکسایشی آن مربوط شود. (در اینجا (TQ) به میزان دوز تک (mg/kg 100) استفاده شد.)
- D گالاکتوز آمین مادۀ دیگری است که موجب آسیب سلول‌های کبدی می‌شود. روغن سیاه‌دانه اثرات حفاظتی و درمانی در برابر این ماده دارد. (14)
سیاه‌دانه از سلول‌های کبد در برابر D گالاکتوز آمین کاملاً حفاظت می‌کند اما خفاظت آن علیه تتراکلرید کربن نسبی است. (14)
- سیاه‌دانه می‌تواند از فیبروز و سیروز کبدی در خرگوش‌ها جلوگیری کند. (44)
آسیب‌های کبدی در حیواناتِ درمان شده با (N.S) جزئی و فقط محدود به ناحیۀ میانی بود به علاوه فیبروز و سروز ناحیۀ مرکزی بدن دیده نشد.
6-2 اثر سیاه‌دانه در درمان سرطان معده: (7/8)
در طی یک ازمایش موش‌ها از راه دهان mg1 بنزوپرین (BP) به مدت 4 هفته (هر هفته 2 بار) دریافت کردند و این ماده تومورهای پیش معده‌ای ایجاد کرد. سپس اثرات تعدیل‌کنندۀ (TQ) روی تومورها بررسی شد. در طی درمان موش‌ها با بنزوپرین و قبل و بعد از آن تا انتهای آزمایش (TQ) (1 درصد همراه آب نوشیدنی) نیز به موش‌ها داده شد. نتایج ارائه شده بیان‌کنندۀ این مطلب بود که (TQ) تومورزایی به وسیلۀ بنزوپرین را متوقف می‌کند در حالیکه موش‌هایی که فقط بنزوپرین دریافت کردند تومورزایی را نشان دادند.
نتیجه: (TQ) شیوع تومور پیش معده‌ای ایجاد شده با (BP) را مهار کرد و نیز توانست حدود 70-67% تکثیر آن را به طور نسبی کاهش دهد. (TQ) توانایی مهار تومورهای پیش معده‌ای را داشت زیرا یک عامل بازدارندۀ شیمیایی است. احتمالاً شیوه‌های عملی (TQ) می‌تواند به خاطر فعالیت‌های ضدعفونی و ضداکسایشی آن باشد در حالیکه این فعالیت‌ها با افزایش فرآیندهای سم‌زدایی همراه است.
7-2 اثر سیاه‌دانه روی سرطان رودۀ بزرگ: (19)
(TQ) با توقف فاز (G1) چرخۀ سلولی رشد سلول‌های سرطانی را مهار می‌کند و برای درمان سرطان کولون استفاده می‌شود. (TQ) از طریق مکانیسم‌های وابسته به P53 مرگ برنامه‌ریزی سلول را موجب می‌شود و به این ترتیب سلول‌های سرطانی را نابود می‌کند. از (TQ) برای درمان سرطان کولون در انسان استفاده می‌شود.
8-2 اثر سیاه‌دانه روی سرطان خون: (42/43/26)
آلفاهدرین، یعنی ساپونین پنتاسیکلین، از دانه‌های Nigella sativa جدا شده است. این ترکیب عصارۀ اتانومیک سیاه‌دانه است که در قسمت شماره 5 ستون کروماتوگرافی اتیل – استات وجود دارد. (بخش شماره 5 ستون کروماتوگرافی یا CC-5)
اثر CC-5 روی دسته‌ای از سلول‌های سرطانی مثل سرطان خون P388 و سلول‌های LL12 در موش‌ها بررسی شد.
آلفاهدرین قوی‌ترین صابونی ایزوله شده از CC-5 است که عملکرد ضدتوموری دارد. هنگامی که آلفاهدرین در دوز mg/kg10-5 به مدت 7 روز (تزریق درون صفاقی) به موش‌ها تزریق شد سرعت مهار تومورزایی به میزان 48-65 درصد در روز هشتم به صورت وابسته به دوز مشاهده شد.
CC-5 اثرات سمی قوی‌ای روی سلول‌ها دارد و نیز اثر نیرومندی روی پاسخ‌های ایمنی سلول می‌گذارد.
آلفاهدرین افزایش وابسته به دوز – زمان را در apoptosis (مرگ برنامه‌ریزی شده سلول) سلول‌های سرطان خون P388 موش‌ها موجب شد.
3- اثرات سیاه‌دانه در Apoptosis:
در یک آزمایش سلول‌های Hep-2 در معرض لیپوپلی ساکارید (LPS) و کورتیزول قرار گرفتند اثرات این دو ماده جداجدا و در ترکیب با هم بررسی شد که آیا آسیب‌های سلولی ایجاد می‌کنند در ضمن از آپوپتوزیز به عنوان نشانه‌ای جهت تشخیص آسیب‌های سلولی مواد مذکور استفاده شد. نتایج سلول‌هایی را نشان داد که در حجم‌های متفاوتی دستخوش آپوپتیزوز شده بودند. سپس سلول‌های تحت آزمایش در معرض سیاه‌دانه قرار گرفتند و سیاه‌دانه از پیشروی apoptosis در این سلول‌ها جلوگیری کرد.
آلفاهدرین، یعنی قوی‌ترین ساپونین، آپوپتیزوز ایجاد می‌کند و پیش از وقوع آپوپتیزوز به سرعت GSH (گلوتاتیون احیا شده) درون سلولی و تیول پروتئینی را تمام کرد. اتمام تیول درون سلولی شکاف غشاء میتوکندری (deltapis(m)) را موجب شد و تولید گونه‌های اکسیژنی واکنش‌گر (ROS) را به طور متوالی در سلول‌های P388 در نقاط زمانی اولیه افزایش داد.
بعد از درمان با آلفاهدرین فشارهای اکسایشی ایجاد می‌شود که مسئله مهمی در وقوع آپوپتوزیز توسط آلفاهدرین است. بر اساس مشاهدات، تغییر تراوایی غشاء میتوکندری بعد از اتمام GSH رخ میدهد و وضعیت تکثیر گونه‌های اکسیژنی واکنش‌گر (ROS) مقدم است.
به موجب آلفاهدرین سیتوکروم C از میتوکندری به سیتوزول رها می‌شود. تغییر تیول درون سلولی و حالات اکسیداسیون و احیا به اختلال در ساختار میتوکندری منجر می‌شود به علاوه تغییرات مذکور در مکانیسم‌های مرگ سلولی ایجاد شده با آلفاهدرین مهم هستند.
4- استفاده از سیاه‌دانه برای درمان بعضی بیماری‌ها:
- اثر سیاه‌دانه روی دیابت:
درمان دهانی همسترها 4 هفته بعد از بروز دیابت از طریق روغن سیاه‌دانه آغاز شد. همسترهای تحت آزمایش در نتیجه مصرف نیکوتین آمید و استرپتوزوتوسین (Streptozotocin) به دیابت مبتلا شدند. همسترهای مورد آزمایش با روغن سیاه‌دانه درمان شدند در نتیجه قند خون کاهش یافت و سطح انسولین سرم افزایش یافت. روغن سیاه‌دانه روی سلول‌های بتا اثر گذاشته و موجب افزایش سطح انسولین سرم می‌شوند. نتایج خصوصیت Insulinotropic سیاه‌دانه در Type-2 را تأیید می‌کند.
مطالعات نشان می‌دهد که اثرات کاهش‌دهندگی گلوکز روغن سیاه‌دانه (NSO) می‌تواند بیشتر از طریق فعالیت‌های خارج پانکراسی باشد تا از طریق محرک‌هایی که موجب رها شدن انسولین می‌شوند. زیرا اثرات (NSO) موازی با تحریک رهاسازی انسولین در نتیجه حضور (NSO) نبود به علاوه Nigellon و Thymoquinone نیز کاهش‌دهندۀ قند خون هستند.
- اثر سیاه‌دانه روی زخم معده:
- روغن سیاه‌دانه و Thymoquinone در برابر زخم معده نقش حفاظتی دارند که عملکردشان می‌تواند به متعادل نگه داشتن وضعیت اکایش – کاهش موکوس معده مربوط باشد. به علاوه روغن سیاه‌دانه با افزایش موسین و گلوتاتیون از زخم معده جلوگیری می‌کند. (28)
- اثر روی تنگی نفس: (24/16)
سیاه‌دانه با بلوکه کردن کانال‌های کلسیمی شلی و انبساط نایژه‌ها را موجب می‌شود و در نتیجه می‌تواند تنگی نفس را درمان کند.
- اثرات تنفسی روغن سیاه‌دانه: (16)
اثرات روغن هزار سیاه‌دانه روی سیستم تنفسی خوکچه هندی بررسی شد و با (TQ) مقایسه شد. تزدیرق درون صفاقی روغن فرار در دوز (1-kg1-mu32-4) افزایش‌های مرتبط با دوزی را در میزان تنفس وفشاردرون نایژکی موجب شد.تزریق درون صفاقی (TQ) در دوز (1-mg/kg4/6-6/1) موجب افزایش فشار درون نایژکی شد بدون اینکه اثری در میزان تنفس داشته باشد.
اثرات روغن فرار روی تنفس به واسطه آزادسازی هیستامین بوده و مکانیسم‌های هیستامینی به طور مستقیم و فعالیت‌های کومی‌نرژیک موسکارینی به طور غیرمستقیم در بروز اثرات دخالت دارند. برداشت (TQ) از روغن فرار می‌تواند تحریک تنفسی فعال قوی‌ای را ایجاد کند.
- اثر روی میزان بارداری: (20)
عصاره هگزان دانه‌های Nigella sativa از حاملگی موش‌ها جلوگیری می‌کند و عدم لقاح را نیز موجب می‌شوند. دوزهای بازدارندۀ حاملگی فقط فعالیت تغذیه‌ای ملایم رحم را مهار می‌کند.
- اثر روی ایکوزانوئید (چربی غیراشباع): (14/31)
روغن غیرفرار سیاه‌دانه و (TQ) پراکسیداسیون غیرآنزیمی را در لیپوزوم‌های فسفولیپیدی مغزی (OX) مهار می‌کنند اما (TQ) حدود 10 بار قوی‌تر است. هم‌چنین مهارکنندۀ قوی ایکوزانوئیدها هستند. روغن غیرفرار سیاه‌دانه اثرات ضداکسایشی و مهار ایکوزانوئیدها را بیشتر از (TQ) نشان می‌دهد.
- اثر روی انعقاد خون: (6)
سیاه‌دانه پودر شد، با آب مخلوط گردید، به شکل خمیر در آمد و به موش‌ها داده شد. سپس بعد از 4 هفته فیبرینوژن خون 14% افزایش یافت.
- مضرات سیاه‌دانه: (45)
روغن‌های فرار می‌توانند التهاب پوستی ایجاد کنند و روغن سیاه‌دانه محرک حساسیت پوستی است در نتیجه روغن فرار استخراج شده از دانه‌ها اثرات جانبی دارند. مشخص شد کسانی که از پمادهای روغن فرار سیاه‌دانه استفاده میکرده‌اند دچار آسیب‌های پوستی شدند. آسیب‌های پوستی شامل جوش‌های پراکنده همراه با تاولچه، یعنی جوش چرکی، خارش شدید، سوزش و پوست پوسته شدن پوست بودند. آغاز درمان با کورتیکوستروئید و اجتناب از مصرف پماد حاوی روغن سیاه‌دانه موجب بهبود زخم‌ها شد.

منابع
1. A Zaoui, Y Cherrah, K Aloui, N. Mahassine, H Amarouch, M Hassar, 2002. Effect of Nigella sativa fixed oil on blood homeostasis in rat. Journal of Ethnopharmacology, 79(1): 23-26, page 39.
2. A Zoui, Y Cherrah, M A Lacaille _ Dubois, A Settaf, H Amarouch, A Hassar, 2000. Diuretic and hypotensive effects of Nigella sativa in the spontaneously hypertensive rat. Therapie, 55(3): 379-382, page 35.
3. Abyydayil Basim, 2002. Rheology of milled black cumin. Rheologica Acta, 41(5): 441-447.
4. Al-Majed AA, Daba MH, Asiri YA, Al-Shabanah OA, Mostafa AA, El-Kashef HA, 2001. Thymoquinone – induced relaxation of guinea-pig isolated trachea. Res commun Molpathol pharmacol. 110(5-6): 333-45. page 63.
5. Ali, BH, Blunden, Gerald 2003. Pharmacological and toxicological properties of Nigella sativa. Phytotherapy Research, 17(4): 299-305, page 13.
6. Alyishi, Abuo Hozaifa, 2003. efeect of Nigella sativa on blood hemostatic function in rats. Journal of Ethnopharmacology, 85(1): 7-14, page 55.
7. Badary OA, Al-Shabanah OA, Nagi MN, Al-Rikabi AC, El mazar MM, 1999. inhibition of benzo(a)pyrene – induced forestomach carcinogenesis in mice by thynoquinone. Eury cancer prev. 8(5): 435-440. page 70, 57.
8. Badary OA, Gamal El-Din AM. Inhibitory effects of thymoquinone against 20-methylcholanthrene – induced fibro sarcoma tumorigenesis. Cancer Detect prev. 2001; 25(4): 362-8, page 69.
9. Chakravarty N, 1993. Inhibition of histamine release from mast cells by nigellone Ann Allergy. Mar; 70(3): 237-42, page 71.
10. Corder C, Benghuzzi H, Tucci M, Cason Z, 2003. Delayed apoptosis upon the treatment of Hep-2 cells with black seed. Biomed Sci Instrum. Page 66.
11. Daba M.H, Abdel – Rahman, M.S, 1998. Hepatoprotective activity of thymoquinone in isolated rat hepatocytes. Toxicology Letters, 95(1): 23-29, page 21.
12. DR Worthen, OA Ghosheh, PA Crooks, 1998. The in vitro anti-tumor activity of some crude and purified components of black seed, Nigella sativa, page 50. Anticancer Research, 18(3A): 1527-1532, page 50.
13. ES el Daly, 1998. Protective effect of cysteine and vitamin E, Crocus sativus and Nigella sativa extracts on ciplatin – induced toxicity in rats. Journal de pharmacie de Belgique, 53(2): 87-93, page 35.
14. El-Dakhakhny-M, Mady-N I, Halim MA, 2000. Nigella sativa L-oil protects against induced hepatotoxicity and improves serum lipid profile in rats. Arzeimittel Forschung Drug Research, 50(9): 832-836, page 46.
15. El-Mahmoudy A, Matsuyama H, Borgan MA, Shimizu Y, El-Sayed MG, Minamoto N, Takewaki T, 2002. Thymoquinone suppresses expression of inducible nitric oxide synthase in rat macrophages. Int Immunopharmacol, 2(11): 1603-11, page 68.
16. El-Tahir KEH, Ashour MMS, Al-Harbi MM, 1993. The cardiovascular actions of the volatile oil of the black seed in rats: elucidation of the mechanism of actions general pharmacology, 24(5): 1123, page 53.
17. El-Tahir KEH, Ashouri MMS, Al-Harbi MM, 1993. The respiratory effects of the volatile oil of the black seed in guinea-pigs: elucidation of the mechanism of action general pharmacology, 24(5): 1115. page 52.
18. Faranak M, 2002. Isulinotropic properties of Nigella sativa oil in streptozotocin plus nicotinamide diabetic hamster. Research inveterirary science, 73(3): 275-282. page 39.
19. Gali-Muhtasib H, Diab-Assaf M, Boltze C, Al-Humaira J, Hartig R, Roessner A, Schneider-Stock R, 2004. Thymoquinone extracted from black seed triggers apoptotic cell death in human colorectal cancer cell viaa P53-dependent mechanism. Int y oncol. 25(4): 857-66, page 59.
20. G Keshri, Singh MM, Lakshmi V, Kamboj VP, 1995. Post-coital contraceptive efficacy of the seeds of Nigella sativa in rats. Indian journal of physiology and pharmacology, 33(1): 59-62, page 51.
21. El-Abdar HS, Abdollah DM, Saleh S, 2003. Gastroprotectiveity of Nigella sativa oil and its constituent, thymoquinone, against gastric mucosal injury induced by ischaemia-reperfusion in rats. Journal of ethnopharmacology, 84(2-3): 251-258, page 50.
22. Hansen JT, Benghuzzi H, Tucci M, Cason Z, 2003. The role of black seed in the proliferation and biochemical marker levels of Hep-2 cells. Biomed Sci Instrum. 39: 371-6, page 65.
23. Khan, Sharma, Sultana, 2003. Nigella sativa arneliorates potassium bromate – induced early events of carcinogenesis: diminution of oxidative stress. Human & experimental toxicology, 22(4): 193-203, page 9.
24. Khurram IM, Iqbal A, Gilani A, Chaudhary KS, Aziz N, 2001. Bronchodilator, spasmolytie and calcium antogonist activities of Nigella sativa seeds a traditional herbal with multiple medicinal uses. Journal of the Pakistan medical association, 51(3): 115-119, page 40.
25. Kirui PK, Cameron J, Benghuzzi HA, Tucci M, Patel R, Adah F, Russell G, 2004. Effect of sustained delivery of thymoquinone on bone healing of male rats. Biomed Sci Instrum., 40: 111-6, page 61.
26. Kumara SSM, Huat BTK, 2001. Extraction, isolation and characterization of antitumor principle, alpha-hederin, from the seeds of Nigella sativa. Planta medica., 67(1): 29-32, page 54.
27. El-Dakhakhyny M, Mady N, Lembert N, Ammon HPT, 2002. The hypoglycemic effect of Nigella sativa oil is mediated by extrapancreatic action. Planta medica., 68(5): 465-466, page 39.
28. El-Halim MA, Baraket M, El-Dakhakhyny M, Aly SM, 2000. Effect of Nigella sativa oil on gastric secretion and ethanol induced ulcer in rats. Journal of ethnopharmacology, 72(1-2): 299-304, page 48.
29. Mabrouk, Moselhy, Zohny, Ali, Helal, Amin, Khalifa, 2002. Inhibition of methylnitrozourea induced oxidative stress and carcinogenesis by orally administered bee honey and Nigella grains in Sprague Dawely rats. Journal of experimental and clinical cancer research, 21(3): 344-346, page 37.
30. De M, Krishna De A, Banerjee AB, 1999. Antimicrobal screening of some Indian spices. Phytotherapy research, 13(7): 616-618, page 14.
31. Mohamed Hashan Daba, Mohamed S. Abdel-Rahman, 1998. Hepatoprotective activity of thymoquinine in isolated rat hepatocytes. Toxicology Letters, 95: 23-29, page 93.
32. Morsi NM, 2000. Antimicrobal effect of crude extracts of Nigella sativa on multiple antibiotics resistant bacteria. Acta microbiological polonical 1976 microbiologica polonica 1976, 49(1): 63-74, page 43.
33. Mahmoud MR, El-Abhar HS, Saleh S, 2002. The effect of Nigella sativa oil against the liver damage induced by schistosoma mansoni infection in mice. Journal of ethnopharmacology, 79(1): 1-11, page 36.
34. Abuharfeil NM, Maher Salim and Vonkleist S, 2001. Augmentation of natural killer cell activity in vivo against tumour cells by some wild plants from Jordan. Phytotherapy research phytother. Res., 15: 109-113, page 77.
35. Nagi MN, Alam K, Badary OA, Al-Shabanah OA, Al-Sawaf HA, Al-Bkairi AM, 1999. Thymoquinone protects against carbon trtrachloride hepatotoxicity in mice via an antioxidant mechanism. Biochem. Mol. Biol. Int., 47(1): 153-9, page 71.
36. Badary OA, Gamal -Eldin AM, 2001. Inhibitory effects of thymoquinone against 20-methylcholanthrene – induced fibro sarcoma tumorgenesis. Cancer detection and prevention, 25(4): 362-368, page 58.
37. Badary OA, 1999. Thymoquinone attenuates ifosfamide – induced fanconi syndrome in rats and enhances its antitumor activity inmice. Journal of ethnopharmacology, 67(2): 135-142, page 56.
38. Osama A, Badary OA, Ashraf B, Abdel-Naim, Mohamed H, Abdel-Wahab, Farid MA, Hamada, 2000. The influence of thymoquinone on doxorubicin – induced hyperlipidemic nephropathy in rats. Toxicology, 143: 219-226, page 82.
39. Nair SC, Salomi MJ, Panikhar B, Panikhar KR, 1991. Modulatory effects of crocus sativus and Nigella sativa extracts on cisplatin – induced toxicity in mice. Journal of ethnopharmacology, 31(1): 75-83, page 43.
40. Salem ML, Hossain MS, Salem ML, Hossain MS, 2000. Protective effect of black seed oil from Nigella sativa against murine cytomegalovirus infection. International journal of Immunopharmacology, 22(9): 729-740, page 47.
41. Nazrul Islam SK, Parveen Begum, Touhida Ahsan, Saiful Huque and Monira Ahsan, 2004. Immunosuppressive and cytotoxic properties of Nigella sativa. Phytotherapy research, phytother. Res., 335-398, page 73.
42. Swamy SM, Huat BT, 2003. Intracellular glutathione depletion and reactive oxygen species generation are important in alpha-hederin apoptosis of P388 cells. Mol. Cell. Biochem. Mar., 245(1-2): 127-39, page 67.
43. Swamy SM, Tan BK, 2000. Cytotoxic and immunopotentiating effects of ethanolic extract of Nigella sativa seeds. Journal of ethnopharmacology, 70(1): 1-7, page 49.
44. Turkdogan MK, Agaoglu Z, Yenor Z, Sekeroglu R, Akkan HA, Ava ME, 2001. The role of antioxidant vitamins (C and E), selenium and Nigella sativa in the prevention of liver fibrosis and cirrhosis in rabbits. DTW. Deutsche tierarztliche wochenschrift, 108(2): 71-73, page 55.
45. Zedlitz, Sven; Kaufmann, Roland; Boehncke, Wolf-Henning, 2002. Allergic contact dermatitis from black cumin oil containing ointment, page 1.

محسن [یکشنبه 2 آبان 1395 | 15:41] پاسخ

سلام.
خواهش میکنم بفرمایید ژل رویال بهتر است یا بره موم؟ بنده پدرم مبتلا به سرپدرم معده هستند وپرتودرمانی انجام دادن. و حدود دو هفته دیگه باید شروع به شیمی درمانی کنند..بعد از تحقیقات فهمیدم که ژل رویال وبره موم برای بیماری ایشان موثر است وقتی با فروشنده تماس گرفتم ایشان فرمودن اگه وزن مریض زیر 60 کلیو است ژل رویال واگر بالای 60 کیلو میباشد بره موم استفاده کنید..پدر من باتوجه به انجام پرتو درنانی وزنش به زیر 55 کیلو رسید ودرخواست ژل رویال کردم ...وروزی یک نخود از آن به صورت زیر زبانی بهش میدیم میخوره...یخواستم نظر شمارو بدونن :آیا ژل رویال هم اندازه بره موم تاثی گذار است یا خیر؟
متسکرم...البته ژل رویالی که تهیه شده اصل میباشد و از زنبورهایی که خوراکشان گل است تهیه شده

اع .3ابان 95 [دوشنبه 3 آبان 1395 | 11:36]

سلام اقای محسن .ان شالله پدرتون شفا پیدا کنن.هردو رو بهش بده ژل رویال هر صبح ناشتا از اندازه ی نخود کمتر بذارید زیر زبونش .اون بره موم هست که نسبت به وزن شخص سنجیده میشه وگرنه باید روزی 9گرم 20دقیقه قبل از هر وعده غذایی استفاده شه.مصرف گوشت قرمز .لبنیات شیرینجات اکیدا ممنوع.چون سلولهای سرطانی از گوشت قرنز و شیرینجی و لبنیات تغذیه میکنه .عسل درمانی هم شروع کنید. عسل با ریشه رنجبیل.عسل سیاه دونه و ...

بیتا [یکشنبه 2 آبان 1395 | 19:33] پاسخ

طریقه مصرف سیاه دانه در درمان سرطان چگونه است؟

اع.3 آبان 95 [دوشنبه 3 آبان 1395 | 11:38]

سلام .سیاه دونه اسیاب شده بلافاصله با عسل مخلوط شه. هر 12ساعت ی قاشق غذاخوری میا شود

زهرا [شنبه 8 آبان 1395 | 12:15] پاسخ

سلام اینجا خیلی مطلب نوشته شده من تقریبا 2 ساعته دارم میخونم.
مریض ما سرطان روده بزرگ با استیج 3 بودن جراحی شدن 2 سال پیش و یه دوره شیمی درمانی شدن.همه چی خوب بود تا این 4 ماه گذشته توده توی تخمدان داشتن دوباره.فعلا تازه جراحی شدن.
سوال من اینه شماهاکه مریض های شیمی درمانی دارید ایا شده تابه حال به موردی برخورد کرده باشید که باتوجه به داشتن سرطان و بدخیمی هیچ کدوم از فاکتور های خونی تومور مارکر ها تغییری نکرده باشه و همه در همه مراحل قبل و بعد تشخیص نرمال بوده باشه؟؟؟/همه ازمایشات همیشه نرمال بوده ولی اسکن توده نشون میده داره.
بنده قم هستم این موم رو چطور تهیه کنم چقدر مصرف کنند.
57 سالشونه مریض و 66 کیلو هستن.

شفیعی [یکشنبه 9 آبان 1395 | 00:43] پاسخ

دوستان عزیز و گرامی بعد از حدود 4 ماه پخش بره موم در بین بیماران سرطانی به لطف و یاری خداوند سه نفر بهبودی کامل داشته اند و بقیه هم به اتفاق عوارض آزاردهنده شیمی درمانی رو نداشته اند و خوشبختانه بره موم و همچنین ژل رویال با قوی کردن سیستم ایمنی بدن توان بیمار را برای مقابله با سرطان بیشتر کرده . به منظور تبادل تجربیات گروهی در تلگرام تشکیل دادم تا بیماران بتونن تجربیات مصرف بره موم را به هم انتقال بدهند . اگر بیمار سرطانی دارین و علاقه مند به گرفتن اطلاعات بیشتر هستین در گروه زیر عضو بشین :

https://telegram.me/joinchat/BEK8DT_f5SYcCiQ4QhiXRQ

زهرا [یکشنبه 9 آبان 1395 | 17:58]

سلام من نتونستم عضو بشم

بینام [شنبه 15 آبان 1395 | 12:20]

سلام
میشه بفرمائید بره موم رو به چه شکلی مصرف کرده اند؟

سودابه مشهدی [یکشنبه 9 آبان 1395 | 20:52] پاسخ

سلام مامانم دو سال پیش رحم شون رو برداشت دکتر بعد جواب نمونه هاشون رو ا بیمارستان گرفتیم نشون دکتر دادیم گفت مشکلی نداره و سرطان نیست الان بعد دو سال با درد مجاری ادرار و سخت اومدن و قطره ای اومدن ادرار مراجعه کردیم دکتر که تشخیص سرطان رحم دادن که به کلیه و روده و مثانه و لگن شون زده بود 10 ساعت اتاق عمل بودن عمل شدن و الان شیمی درمانی میشن نوبت دوم شیمی درمانی رو دارن انجام میدن و سنو کردن ازشون دو تا توده گفتن رو کبدشون هسته متاستاژ داده آیا درمان میشن ممنون میشم جواب بدین خیلی نگرانم انشالله خدا تمام مریضارو شفا بده مخصوصا بیماران سرطانی رو،،، و اینکه مادرم چی بخورن که خوب شن و چه چیزهایی نخورن؟؟؟؟؟با تشکر

پوریا [پنجشنبه 13 آبان 1395 | 18:45]

سلام
یک بسته قرص ویتامین b17 دارم جهت درمان سرطان ، خودم از امریکا اوردم ، اگر نیاز داشتین تماس بگیرید
09128953095

محمدامین [یکشنبه 9 آبان 1395 | 22:58] پاسخ

سلام دوستان پدر من دچار سرطان مغز بدخیم هستند که دکتر،ماکسیموم2سال طول عمر را برایشان گفته اند از شما دوستان کسی سرطان مغز داشته که با این روش ها تغییری در درمان داشته باشد!!!

اع.9ابان 95 [دوشنبه 10 آبان 1395 | 17:44]

سلام اقای محمد امین. .عمر درست خداست.بیشتر دکترا تو قضیه کارشون نا امید کردن .اوناها که خدا نیستن نعوذ بالله .ناامید نباش و کوتاهی نکن امیدت بخدا باشه رژیم خام گیاهخواری و عسل درمانی رو شروع کن ان شالله خوب میشن

ماه عسل [دوشنبه 10 آبان 1395 | 16:19] پاسخ

سلام به همگی و با آرزوی شفا برای تمام مریضها.
خواستم به اطلاع دوستان برسانم که یه مغازه در تهران است که این بره موم رو به فروش میرسانه و خیلی معتبره چون دوست پدرم خودم که یکی از افراد مرتبت به صنف زنبورداری است آن رو معرفی کرد و مدتی قبل نیز آن را برای یکی از آشنایان خریداری کردین.مغازه اش حدود گیشا میشه.
شماره تماس آن02188271979.فروشگاه عسل اکسیر.آقای بانکی پور و آقای حسینی اونجا هستند و میتونند راهنمایتان کنند.تو اینترنتم میتونید سرچ کنید و با خیال راحت خرید کنید.البته یه مقدار شرایط حمل داره برای شهرهای دیگه چون باید تو یخ بزارید و از شهری به شهر دیگه جابه جا کنید.
التماس دعا.

نگار [سه شنبه 11 آبان 1395 | 00:03] پاسخ

‌این عصاره ی بره موم چند درصد امید میده برای خوب شدن بیمار، بیمار ما سرطان مغز پیشرفته داره، خوب میشه با این؟؟؟
این عصاره تو تهران هم یافت میشه؟؟و اینکه آیا گرونه؟؟

التماس دعا و یه صلوات برای همه ی بیمار ها، اللخصوص بیمار های سرطانی.

مریم [سه شنبه 11 آبان 1395 | 07:15] پاسخ

باسلام خدمت شما داداشم دچار سرطان حاد کبدی شده دکتراجوابش کردن اما تهران با شیمی درمان به مدت پنج روز امیدوارمون کردن اماحالا هیچی نمیخوره خواهشا بگید چکارکنیم.الهی همه مریضارو شفابده

فرزاد [چهارشنبه 12 آبان 1395 | 08:50] پاسخ

سلام یکی از عزیزانم ۱۱ سالشه و به سرطان خون مبتلا شده خواهش میکنم راهنماییم کنین که بره موم خوبه که مصرف کنه؟چجوری باید مصرف کنه ؟قراره که سیزدهم آذر شیمی درمانی کنه خواهش میکنم راهنمایی کنین

هو الشافی [چهارشنبه 12 آبان 1395 | 12:55] پاسخ

قابل توجه آن دسته از عزیزانی که دارای بیمار سرطانی ای هستن که پزشکان از او قطع امید کرده اند :\\r\\n\\r\\nبياييد فرضيه هاي درماني اجداد و نياكان خود را براي درمان سرطان تجربه كنيم و چشم از دهان ديگران برداريم و در و ياقوت انديشه هاي متكي به تجربيات هزاران سال گذشته ي بشر را به معرض امتحان بگذاريم .\\r\\n\\r\\nدر اين معادله چند سود وجود دارد :\\r\\n\\r\\nالف : اگر به درمان اساسي بيماري سرطان دست نيافتيم مثل اين است كه در شرايط كنوني به سر مي بريم با اين تفاوت كه هزينه ي گزاف روزهاي پاياني زندگي نزديكان ما را دچار مشكل مضاعف نساخته و با چهره اي طبيعي و اميد به فضل خدا جان را به جانان خواهيم سپرد .\\r\\n\\r\\nب : اگر داروهاي پيشنهادي ناكارآمد بود و ناقص و تمامي نياز ما را براي تحقق درمان تأمين نكرد و يا احيانا مرگ آفرين شد ، درست شرايط مشابه فراهم آمده است با اين تفاوت كه ابزار مرگ آفرين بدست ديگران ساخته نشده است و اگر بناست بميريم چرا موش آزمايشگاه ديگران شویم و چه بهتر كه تن خود را در معرض تجربيات بومي قرار دهيم .\\r\\n\\r\\n\\r\\nج : اگر به درماني كارساز دست يافتيم مكتبي را به جهان معرفي كرده ايم كه مباني فلسفي آن ريشه در عمق تاريخ و اعتقاد ما دارد و فرهنگ خودي را باور مي سازد و با طي كردن مسيري كوتاه و بدون پيچ و خم مقصد را حاصل مي كنيم و می توانیم جان افراد بسیاری را نجات دهیم.\\r\\n\\r\\n\\r\\nبا توجه به مطالبی که به استحضار عزیزان رسید،بر اساس تحقیقات روز، روایات معصومین (ع) و تجربیات حکما، ترکیبی برای درمان سرطان تولید شده و البته هنوز بازخوردها و اثرات آن تایید یا رد نشده است.\\r\\nبنابراین چنانچه شخصی را می شناسید که دچار بیماری بدخیم سرطان شده و حداقل 1 الی 3 ماه برای زندگی فرصت دارد و در صورت موافقت خود شخص می توانید با بنده در تماس باشید تا این محصول برای شما ارسال گردد.\\r\\n\\r\\nکانال ارتباطی تلگرام :\\r\\n\\r\\ntelegram.me/gohealth_admin

امیر [چهارشنبه 19 آبان 1395 | 04:27]

سلام.لطفا ببشترتوضیح دهیدِ.ودر صورت امکان شماره تماس لطف کنید

ف ف م [چهارشنبه 12 آبان 1395 | 23:26] پاسخ

با سلام یکی از دوستان امتحان کردند گفتند فایده نداشت. البته هر سرطان با سرطان دیگه و همین طور هر مرحله اش با مراحل دیگ فرق میکنه اما بدون نظر پزشک نه داروها و شیمی درمانی رو قطع کنید و نه از داروهای گیاهی و بره موم بدون نظر پزشک استفاده کنید چون گاهی با داروهای شیمیایی تداخل دارن

مهدوی [شنبه 15 آبان 1395 | 15:01] پاسخ

سلام مادرمن 62سال دارد و جدیدادکترها تشخیص سرطان زبان از نوع بدخیم را داده اند و اتفاق نظر دکتران براین است که جراحی شود بره موم از چه زمانی و چه مقدار استفاده شود ایا بعداستفاده ازبره موم ممکن است نیازی به جراحی نداشته باشد یا اینکه بعد جراحی استفاده کند ممنون

مهدی [شنبه 15 آبان 1395 | 15:11] پاسخ

سلام مادرم62سالشه ودکترا گفتن سرطان زبان بدخیم داره و باید جراحی بشه ایا بره موم باعث میشه نیازی به جراحی نداشته باشه یااینکه بعد از جراحی باید استفاده کنه و چه مقدار .ممنون

م ه [شنبه 15 آبان 1395 | 15:52] پاسخ

سلام

کیمیا [یکشنبه 16 آبان 1395 | 10:28] پاسخ

با سلام.زندایی من دوسال پیش سرطان بدخیم سینه داشتند.طی شیمی درمانی و برداشتن سینه بهبود پیدا کردند. اما تحت نظر پزشک بودن.چندروزی هست که متوجه شدند بدنشون متاستاز شده.یعنی سرطان به کل بدنشون سرایت کرده. آیا بره موم و سیاهدانه و ژل رویال تاثیری در بهبودشون داره؟ ایشون دادن شیمی درمانی میشن و حالشون خیلی بده و مدام دارن درد میکشن.لطفا راهنمایی بفرمایید. با آرزوی شفای تمام بیماران

زهرا [دوشنبه 17 آبان 1395 | 01:49] پاسخ

با سلام. دوستان عزیز ازتون عاجزانه تقاضا دارم اگه کسی هست که بتونه در مورد سرطان بدخیم صفرا کمکم کنه ممنون میشم چند کامنت بالاتر توضیح دادم چه شرایطی داره اصلا حالش خوب نیست..اگر بره موم تو اب حل کنم بهش بدم فایده داره شرایط جویدنشو نداره.بره موم بهتره یا ژل رویال یا از هر دو بهش بدم.برخورد با داروی شیمیایی ندارن..؟وقت ندارم منتظرم التماس دعا..09338462584

ابوالفضل [چهارشنبه 17 آذر 1395 | 20:43]

سلام از زنبورها دارها تهیه کنید در ضمن قرصو و کپسول بره موم هم موجوده البته اول خوب اطلاع کسب کنین بغد بدین بخوره منم مادرم سرطان ریه داره میخوام واسش بگیرم اینا که گفتم تو جواب سوال بعضی از دوستان بود.. شما حق دارین نمیدونم چرا اینقدر کم جواب میدن منم مث شما غصه بیماری مادرم داغونم کرده ...ایشالا همه خوب بشن..

زهرا دوشنبه 17ابان1395 [دوشنبه 17 آبان 1395 | 11:17] پاسخ

با سلام خدمت شما ..ببخش من خواهرم 43سال سن داره دچار سرطان کبد شده دکترا گفتن دیگه شیمی درمانی دور شده الان هم زردی شدید همون یرقان گرفته ...ایا بره موم بخوره خوب میشه؟؟ بده موم طعبش گرم نیست ؟

هو الشافی [یکشنبه 23 آبان 1395 | 19:57]

سرطان کبد و کیسه صفرا :
هر 4 ساعت 1 لیوان ((سرکه انگبین رقیق شده ))
هر 4 ساعت 1 قاشق مرباخوری (( دوسین ))
آبلیموترش تازه هم به هر شکل ممکن در برنامه ی غذایی قرار گیرد
سرکه انگبین غلیظ: واحد وزنی سرکه غیر کارخانه ای + 2 واحد وزنی عسل + 2 واحد عرق نعناء ( یا اگر شخصص احساس گرمی زیادی دارد به جای دو واحد عرق نعناء 1 واحد عرق نعناء و 1 واحد عرق شاهتره )
سرکه انگبین رقیق : لیوان سرکه انگبین غلیظ الباقی لیوان آب
دوسین : 1 واحد وزنی سیاهدانه آسیاب + 3 واحد وزنی عسل
توجه : سیاهدانه ی آسیاب شده فورا باید با عسل ترکیب شود و مخلوط درست شده بیش از 1 ماه باقی نماند
ان شا الله که سلامتی حاصل بشود
هوالشافی
یاحق

زهرا دوشنبه 17آبان .. [دوشنبه 17 آبان 1395 | 20:28] پاسخ

خواهشاا جواب من بدین ....خواهرم خیلی حالش بده زردی شدید گرفته ؟ آیا بده موم بخوره خوب میشه؟

زهرا چهارشتبه26ابان [چهارشنبه 26 آبان 1395 | 13:31]

چرا جواب من نمیوین خواهشاا جواب بدین

شاهرخ [چهارشنبه 17 آذر 1395 | 21:01]

زهرا خانم سلام یه کانال هست میگن بره موم خوبه در باره بره موم حرف میزنن ۰۹۳۷۱۹۱۵۸۴۸ این شمارمه ابجی پیام بده لینکشو بهت بدم ایشالا که خواهرت زود خوب میشن خدا بزرگه منم مادرم سرطان کلیه داره

ز [سه شنبه 18 آبان 1395 | 23:41] پاسخ

سلام\\r\\nمن اولین بار فقط مطالب بالای سایتو خوندم. بدون اعتماد\\r\\nمادرم مشکل کلیه داشت و وقتی درمانهای کلیش جواب نداد ورم شدید پا شکم ریه واطراف قلب اب اورد یکباره با ازمایشca125هزار گفتن مشکل کلیه ثانویه بوده و سرطان تخمدان ...\\r\\nمادرم بایدلاپراسکوپی میشد که گفتن های ریسک هست و خودتون بایدتصمیم بگیرید.\\r\\nسیتی اسکن ممکن نبود چون کراتین بالابود.\\r\\nگفتن بن بست تشخیصیه\\r\\nو شیمی درمانی علی رقم خیلی بالابودن مارکرهای سرطانی مختلف امکان نداره شروع بشه بدون سندی از لاپراسکوپی یا سیتی\\r\\nمن جهنمو تجربه کردم دکترایی که. ... ازاخلاق بویی نبرده بودن و حتی کمترین توضیحی حداقل بابت حق ویزیتشون نمیدادن و می خاستن چشم بسته بهشون اعتمادکنی\\r\\nناامید بودم پاییزامسال بسختی بره موم از زنبوردارا گرفتم خیلی کم گفتن مقدارش کمه کمی تند بارنگ ترکیبی که بنظرم عمدتاقهوه ای بود بزور شروع کردم به بیماری که حالت تهوع داشت وحال داغون و ضعیف و بی اشتها بهش دادم\\r\\nاشتهاش برگشت کمی بهتر شده و درد کمتر\\r\\nهنوزم توی برزخم که عمل بشن یانه اما همین بهبودی کم باعث شد از خدابرای نویسنده مطالب وب خیردنیا و اخرتو بخام\\r\\nدوستان عصاره گیری انواع مختلفی داره و انتخاب روش کاملا به هدف جداسازی ترکیبات بستگی داره ینی بدونن میخان چه ترکیباتی جداسازی بشه.\\r\\nامکان تبدیل عصاره به پودر وجود داره امااااااا توسط دستگاه فریزدرایر که بسیار گرانقیمته و در دسترس عام نیست!!!\\r\\nشماروبخدا هرکس از درمان یاعدم درمان بره موم هرنتیجه ای داشت بگه و اینکه چطور مصرفش کرده\\r\\nیا هر درمان دیگه ای سراغ داشت\\r\\nازخداشفای همه مریضارو میخام.

آشنا [چهارشنبه 19 آبان 1395 | 13:29] پاسخ

با سلام
پیشنهادی داشتم . بنده یکی از نزدیکانم مبتلا به سرطان هست . مثل همه شما دوستان نگران و پیگیر درمان هستم . مدتی بود با آیت اله تبریزیان از طریق سایت آشنا شدم . ایشان نظرات خوبی دارند مثلا ً میگویند اسلام برای همه دردها دوا دارد و استنادش به روایت های اسلامی ا ست .دوستان میتوانند با مراجعه به اینترنت بهتر درباره ایشان تحقیق کنند . بنده بالااخره بیمارم را نزد ایشان در قم بردم داروهایی را تجویز کردند و قرار است به زودی درمان را شروع کنیم . ایشان مجانی ویزیت میکنند و روزانه بیش از 100 نفر را میبینند و محل کار ایشان هم بسیار شلوغ است . بهتر است در کنار سایر درمانها ، این مسیر هم پیگیری شود . ایشان مروج طب اسلامی است و بعنوان پدر طب اسلامی شناخته میشود . تلاش کنیم و نتیجه را به خداوند واگذاریم .

امیدوار [دوشنبه 29 آذر 1395 | 13:25]

سلام،میشه شماره مطب آیت الله تبریزیان رو لطف کنید،با تشکر.

امیدوار [دوشنبه 29 آذر 1395 | 13:29]

لطفا از وضعیت درمان مریضتون هم اطلاع رسانی کنید،بهتر شدن انشاالله.

الهام . [چهارشنبه 19 آبان 1395 | 16:43] پاسخ

باسلام خدمت همه دوستان .همسرم مبتلا به سرطان ریه بودن .من هم وقتی این متن رو خوندم خیلی زود بره موم خالص رو تهیه کردم بهش دادم همسرم راضی به شیمی درمانی نمیشد. در وکنار بره موم ژل رویال هم بهش میدادم و رژیم خام گیاهخواری ودعسل درمانی رو براش تهیه کردم و بهش دادم خداروصدهزار مرتبه شکر تومورش کوچیک شده و رو به کاهش هست. دکترا از بیماری سرطان تجارت خونه راه انداختن .به نظر من خودتون معجزه گر زندگیتون باشه و با توکل و امید خدا .در کنار بره موم ژل رویال رژیم خام گیاهخواری و عسل درمانی کارهای دیگه هم انجام دادم مثل اکسیژن درمانی و.....البته دکترش هنوز اطلاعی نداره چی مصرف کرده که تومورش کوچیک شده.بازم خداروشکر میکنم و رژیمشو ادامه میدم با توکل بخدا .

آرام فراهانی [سه شنبه 9 آذر 1395 | 15:07]

الهام خانم سلام
شما صحبت از گیاهخواری و ژل رویال کردید امکانش هست توضیح کاملی از اون برامون بزارید
ممنوی

زهرا [جمعه 21 آبان 1395 | 06:26] پاسخ

سلام الهام خانم میشه بیشتر در مورد رژیماتون توضیح بدین من مادرم دچار سرطان صفراست تومور بدخیم داره که قابل عمل هم نیست بره موم مصرف میکنه در حد یه گرم اونم مشکل جویدن داره قورتش میده وبیماریهای دیگم داره قلب وقند وپر کاری تیروئید.اگه ژل رو یال در کنار بهش بدم برخورد با داروهای شیمیایی داره یا نه؟چه قدر باید بخوره وطریقه مصرف چطور باشه. ؟؟؟تورو خدا بازم عاجزانه ازتون کمک میخام تا بتونیم با همدیگه راه حلی برا شفای عزیزامون پیدا کنیم .التماس دعا09338462584

احمدی [جمعه 21 آبان 1395 | 08:55] پاسخ

باور کردنی نیست ولی بره موم واقعا به طرز شگفت انگیزی کار می کنه. بدون اینکه مثل بسیاری چیزها عوارض جانبی داشته باشه ( البته بجز در خصوص کسانی که بهش حساسیت دارن). من از 4 ماه پیش از طریق این سایت با بره موم و خاصیت ضد سرطانش آشنا شدم و بعد صدها مقاله در موردش خوندم و مطمئن شدم که به شدت ارزش امتحان کردن داره. پدر خانم من سرطان مثانه از نوع high grade و در مرحله T4 که بسیار پیشرفته است داشت و  حتی به پروستات، رکتوم و لنف هم زده بود و 2.5 ماه پیش شیمی درمانی با سیسپلاتین و جمسیتابین رو شروع کرد. من مطابق پروتکل از پیش از شروع شیمی درمانی مصرف روزانه بره موم یا همون propolis رو براش شروع کردم و دیروز CT SCAN نشون داد که تومور به طرز معجزه آسایی کاملا برطرف شده. دکتر انکلوژیست که مخالف مصرف بره موم بود و معتقد بود مصرفش در حین شیمی درمانی ممکنه باعث عدم تاثیر شیمی درمانی بشه و اصلا از اینکه ما بر خلاف نظرش از بره موم استفاده کردیم اطلاع نداشت کاملا از نتیجه متعجب شده بود. این در شرایطیه که هنوز 5 جلسه از شیمی درمانی باقی مونده و هنوز هم رادیوتراپی یا جراحی انجام نداده.
من از محصولات زیر برای این درمان استفاده کردم :
- قطره عصاره 85 درصد Brazilian Green Propolis مارک Apiario Silvestre که برزیلی هست و برای صادرات به کانادا و امریکا تولید می شه و تاییدیه FDA داره. روزی 3 بار هر بار 40 قطره در 100 تا 150 میلی لیتر آب حل می شه. بهتره 1 ساعت قبل و 1 ساعت بعد چیزی خورده نشه و معده خالی باشه. این میزان دوز  معادل 3 گرم یا 10 میلی لیتر عصاره 30 درصد که حداقل دوز روزانه پروتکل دکتر میزوکامی هست  می باشد. افزایش دوز  با رعایت یک نکته امکانپذیر است. به این دلیل که این قطره  Glycol Solution بوده و حد اکثر مصرف مجاز Glycol روزانه تقریبا 1.5 گرم می باشد، لذا مصرف بیش از ۳۰۰ قطره در روز ممکن نمی باشد. این قطره FDA REGISTERED می باشد. لینک زیر در آمازون :
 https://www.amazon.com/Royal-Natural-Products-Brazilian-Propolis/dp/B009TCT4X4

- کپسول Phytoflora Green Propolis 400 mg که ۵۰ درصد بوده و هر عدد از آن معادل ۶۶۶.۶۶۶ میلی گرم عصاره بره موم سبز ۳۰ درصد می باشد. این کپسول FDA REGISTERED می باشد. لینک زیر در آمازون :
 https://www.amazon.com/PHYTOFLORA-BRAZILIAN-GREEN-PROPOLIS-CAPSULES/dp/B007AGWM80

-کپسول 500 میلی گرمی Maple Life Propolis که ۷۰ درصد بوده و هر عدد از آن معادل ۱ گرم عصاره بره موم ۳۰ درصد می باشد. نکته اینکه این کپسول کانادایی بوده و نوع بره موم آن بره موم سبز برزیلی نیست لذا برای رسیدن به مینیمم دوز  ۳ گرم ۳۰ درصد در روز بهتر است آن را با نوع سبز ترکیب نکنید و برای بالاتر بردن دوز از آن استفاده کنید یا کل مینیمم دوز را از آن استفاده کنید. لینک خرید در زیر :
 http://www.maplelifecanada.com/bee-propolis-capsules-100caps.html

-برندهای ارزانتری مثل polenectar هم وجود داره که محصولاتی مثل قطره Polenectar Brazil Propolis Extract Wax Free 80 تولید می کنه که می شه از آمازون خرید ولی من ازش استفاده نکردم. فقط حتما در انتخاب محصولات به نوع بره موم، حلال استفاده شده برای تولید و میزان Concentratio یا همون درصد توجه کنین.

-برای خرید محصولات آمازون یا سایر سایت های فروش خارجی می توانید از سایت ها و شرکت های ایرانی که با اخذ درصدی از قیمت و هزینه حمل هزینه را به ریال از شما می گیرند و محصولات را درب منزل به شما تحویل می دهند استفاده نمایید. یکی از این شرکت ها ارزان سفر یا همان cheapsafar می باشد‌ با آدرس اینترنتی زیر
 http://cheapsafar.com
- کل دوز روزانه را سه قسمت نموده و هر هشت ساعت یک قسمت را استفاده نمایید.
- ۱ ساعت قبل تا ۱ ساعت بعد از مصرف بره موم چیزی نخورید.
- بره موم نواحی مختلف با توجه به درختان و نوع زنبور به لحاظ ترکیبات متفاوت هستند ولی بسیاری از این انواع خاصیت ضد تومور دارند‌.
-حلال های استفاده شده در تهیه عصاره بره موم شامل اتانول، گلیکول و آب می باشند که هر محصول با استفاده از یکی از این حلال ها تولید می گردد. تحقیقات نشان داده بر خلاف آنچه توسط برخی سازندگان ادعا می شود تاثیر عصاره تولید شده به وسیله حلال آب در درمان سرطان بسیار کمتر می باشد.
- بهتر است جهت اطمینان از عدم وجود حساسیت به بره موم، در ابتدا میزان کمی مصرف شود.
-مصرف بره موم می بایست به عنوان درمان مکمل در کنار درمان های رایج شامل شیمی درمانی، رادیوتراپی و جراحی استفاده شود و نمی تواند جایگزین این درمان ها شود مگر در افرادی که امکان انجان درمان های رایج را به دلیل شرایط جسمی به تشخیص پزشک نداشته باشند.
-مصرف بره موم را پس از درمان کامل نیز ادامه دهید تا احتمال برگشت را کم نمایید.
-رژیم مناسب مانند مصرف غداهای حاوی آنتی اکسیدان، عدم مصرف قند، کاهش مصرف گوشت قرمز و نمک سفید و جایگزینی با نمک دریا و ... می بایست در کنار درمان ها در نظر گرفته شود.

منيژه [سه شنبه 25 آبان 1395 | 08:15]

باسلام و ممنون از توضيحاتتون آيا هرسه محصول را با هم و در طول روز استفاده نموده اند ؟ لطفا توضيح دهيد .با تشكر

احمدی [جمعه 28 آبان 1395 | 12:56]

سلام خانم منیژه

نه من برای رسیدن به معادل ۶ گرم ۳۰ درصد در روز که با توجه به میزان پیشرفته بودن سرطان انتخاب کردم در یک مقطع ۳ بار در روز هر بار ۴۰ قطره از قطره و ۳ بار در روز هر بار ۱ عدد از کپسول maple life استفاده کردم. دریک مقطع هم ۳ بار در روز هر بار ۵۰ قطره از قطره و ۳ بار در روز هر بار ۱ عدد کپسول فیتوفلورا استفاده کردم. اگر می خواستم به معادل ۹ گرم ۳۰ درصد در روز برسم که خوشبختانه احتیاج نشد احتمالا از هر سه همزمان استفاده می کردم.

مرتضی [سه شنبه 2 آذر 1395 | 16:40]

سلام ممنون از اطلاعاتتون
منم پدرم دچار همین نوع سرطان بود و حتی مثانش رو برداشتن اما الان به نظر میرسه به کبدش زده شما به نظرتون من از کجا بفهمم کدوم محصول رو استفاده کنم . ایمیل مناسبی هم از دکتر میزوکامی پیدا نکردم

خیلی ممنون لطفا کمک کنید

احمدی [جمعه 5 آذر 1395 | 23:25]

آقای مرتضی می تونین با من تماس بگیرین براتون توضیح می دم ۰۹۱۰۴۴۴۱۵۰۱

احمدی [سه شنبه 9 آذر 1395 | 21:56]

لینک خرید مستقیم کپسول فیتوفلورا از سازنده با توجه به امکان اتمام موجودی سایت آمارون:
http://www.uniflora.us/002.html

احمدی [جمعه 21 آبان 1395 | 19:10] پاسخ

مطابق پروتکل دکتر میزوکامی میزان مصرف روزانه بره موم بین ۳ میلی گرم( ۱۰ ملی لیتر) تا ۹ میلی گرم (۳۰ میلی لیتر) عصاره ۳۰ درصد است که بسته به میزان پیشرفته بودن سرطان تعیین می شود.
-مصرف کمتر از حداقل دوز مطابق نتایج تحقیقات صورت گرفته بی تاثیر خواهد بود.
-مصرف بره موم خام یا عصاره تهیه شده توسط حلال آب تاثیر بسیار کمی خواهد داشت.

کیان [چهارشنبه 26 آبان 1395 | 03:36]

با تشکر از به اشتراک گذاشتن تجربه تون.اقای احمدی لطفا یه شماره تماس بگذارید.منم پدرم سرطان ریه داره.هشت ماه برای زنده ماندن بنا به نظر دکترش وقت اعلام کرده.قصد دارم از این روش استفاده کنم.تا زمان بیشتری در میان ما باشه.نیاز به راهنمایی بیشتر دارم که به صورت تلفنی کمکم کنید.تایپ این مطلب شما دل گرمی و امیدواری زیادی به بیماران و اطرافیان میدهد. واقعا از شما سپاسگزارم به امید بهبودی و سلامتی همه بیماران.

احمدی [پنجشنبه 27 آبان 1395 | 15:56]

سلام کیان جان
۰۹۱۰۴۴۴۱۵۰۱

احمدی [جمعه 21 آبان 1395 | 20:34] پاسخ

در نظر قبلی که در مورد میزان مصرف بره موم ارسال کردم و هنوز تایید نشده به اشتباه به جای ۳ گرم، ۳ میلی گرم و به جای ۹ گرم، ۹ میلی گرم نوشتم که صحیح نیست. لطفا آن را منتشر نکنید و به جای آن متن زیر را که اصلاح گردیده منتشر کند:

-مطابق پروتکل دکتر میزوکامی میزان مصرف روزانه بره موم بین ۳ گرم( ۱۰ ملی لیتر) تا ۹ گرم (۳۰ میلی لیتر) عصاره ۳۰ درصد است که بسته به میزان پیشرفته بودن سرطان تعیین می شود
-مصرف کمتر از حداقل دوز مطابق نتایج تحقیقات صورت گرفته بی تاثیر خواهد بود.
- مصرف بره موم خام یا عصاره تهیه شده توسط حلال آب تاثیر بسیار کمی خواهد داشت.

زهرا [یکشنبه 23 آبان 1395 | 13:21] پاسخ

با سلام ببخشید آقای احمدی مادر من دچار سرطان صفراست وبره موم به خاطر اینکه جویدن براش سخته قورت میدن میخاستم ببینم نتیجه میگیرن با نه وبهترین زمان مصرف بره موم چه موقست؟عصاره خالص بره موم از کجا پیدا کنم ممنون میشم راهنمایی کنید 09338462584

ثنا [شنبه 6 خرداد 1396 | 09:41]

سلام بهترین عصاره خالص رو مخلوط با عسل ارگانیک از شرکت عسل شهدینه خرید کنیدwww.iranasal.comاصلا بره موم اونجوری که شما میگین جذب بدن نمیشه و چه بسا که ضررم داشته باشه.روش مصرف هم داره .الکی که نیست داروی درمان درد سرطان

هوالشافی [یکشنبه 23 آبان 1395 | 19:00] پاسخ

قابل توجه آن دسته از عزیزانی که دارای بیمار سرطانی ای هستن که پزشکان از او قطع امید کرده اند :
بياييد فرضيه هاي درماني اجداد و نياكان خود را براي درمان سرطان تجربه كنيم و چشم از دهان ديگران برداريم و در و ياقوت انديشه هاي متكي به تجربيات هزاران سال گذشته ي بشر را به معرض امتحان بگذاريم .
در اين معادله چند سود وجود دارد :
الف : اگر به درمان اساسي بيماري سرطان دست نيافتيم مثل اين است كه در شرايط كنوني به سر مي بريم با اين تفاوت كه هزينه ي گزاف روزهاي پاياني زندگي نزديكان ما را دچار مشكل مضاعف نساخته و با چهره اي طبيعي و اميد به فضل خدا جان را به جانان خواهيم سپرد .
ب: اگر داروهاي پيشنهادي ناكارآمد بود و ناقص و تمامي نياز ما را براي تحقق درمان تأمين نكرد و يا احيانا مرگ آفرين شد ، درست شرايط مشابه فراهم آمده است با اين تفاوت كه ابزار مرگ آفرين بدست ديگران ساخته نشده است و اگر بناست بميريم چرا موش آزمايشگاه ديگران شویم و چه بهتر كه تن خود را در معرض تجربيات بومي قرار دهيم .
ج : اگر به درماني كارساز دست يافتيم مكتبي را به جهان معرفي كرده ايم كه مباني فلسفي آن ريشه در عمق تاريخ و اعتقاد ما دارد و فرهنگ خودي را باور مي سازد و با طي كردن مسيري كوتاه و بدون پيچ و خم مقصد را حاصل مي كنيم و می توانیم جان افراد بسیاری را نجات دهیم.
با توجه به مطالبی که به استحضار عزیزان رسید،بر اساس تحقیقات روز، روایات معصومین (ع) و تجربیات حکما، ترکیبی برای درمان سرطان تولید شده و البته هنوز بازخوردها و اثرات آن تایید یا رد نشده است.
بنابراین چنانچه شخصی را می شناسید که دچار بیماری بدخیم سرطان شده و حداقل 1 الی 3 ماه برای زندگی فرصت دارد و در صورت موافقت خود شخص می توانید با بنده در تماس باشید تا این محصول برای شما ارسال گردد.
در صورت تمایل با روش های زیر در تماس باشید :
telegram.me/Gohealth-admin
SLV.SCU1@gmail.com

ز [یکشنبه 23 آبان 1395 | 23:05]

باسلام\\r\\nبیمارمن روحیه بسیارضعیفی داره بعلت بمدت طولانی بستری بودن البته بدلیل کلیه نه سرطان و در حال حاضربخاطر بالابودن ثومورمارکرهای بالا معتقدندبیماری کلیه نتیجه سرطانه و پخش شده.تابحال درجریان سرطان قرارنداره.\\r\\nامکان جراحی لاپراسکوپی براشون نیست و سیتی اسکن باتزریق هم بخاطرکلیه نمیشه.بهمین خاطردکتراگفتن نمیشه شیمی درمانی رو شروع کرد.ادرس تلگرام رو پیغام میده که موجود نیست. راهنمایی بفرمایید

هوالشافی [یکشنبه 23 آبان 1395 | 23:58]

با سلام
ضمن آرزوی سلامتی برای عزیز شما

آی دی را به این شکل وارد بفرمایید :

telegram.me/gohealth_admin
یا

@gohealth_admin

هوالشافی [دوشنبه 24 آبان 1395 | 00:06]

با سلام
ضمن آرزوی سلامتی برای عزیز شما
آی دی را به این شکل وارد بفرمایید :telegram.me/gohealth_admin
یا @gohealth_admin

هو الشافی [دوشنبه 24 آبان 1395 | 16:04] پاسخ

سرطان کبد و کیسه صفرا :
هر 4 ساعت 1 لیوان ((سرکه انگبین رقیق شده ))
هر 4 ساعت 1 قاشق مرباخوری (( دوسین ))
آبلیموترش تازه هم به هر شکل ممکن در برنامه ی غذایی قرار گیرد
سرکه انگبین غلیظ: 1 واحد وزنی سرکه غیر کارخانه ای + 2 واحد وزنی عسل + 2 واحد عرق نعناء ( یا اگر شخصص احساس گرمی زیادی دارد به جای دو واحد عرق نعناء 1 واحد عرق نعناء و 1 واحد عرق شاهتره )
سرکه انگبین رقیق : 1/3 لیوان سرکه انگبین غلیظ الباقی لیوان آب
دوسین : 1 واحد وزنی سیاهدانه آسیاب + 3 واحد وزنی عسل
توجه : سیاهدانه ی آسیاب شده فورا باید با عسل ترکیب شود و مخلوط درست شده بیش از 1 ماه باقی نماند
ان شا الله که سلامتی حاصل بشود
هوالشافی
یاحق

سمیرا [یکشنبه 30 آبان 1395 | 20:37] پاسخ

سلام میشه نتایجتون در میون بذارین

معین [چهارشنبه 3 آذر 1395 | 22:31] پاسخ

سلام کسایی اینجا هستند که چهار ماه پیش درمان رو شروع کردن ،نتایج رو بگین بقیه هم استفاده کنند

فرشته [جمعه 5 آذر 1395 | 21:58] پاسخ

سلام خوبید
مادر من کاملا خوب شدن یه رژیمی هست که یه پروفسور براش تجویز کرده براتون میزارم

فرشته [جمعه 5 آذر 1395 | 22:06] پاسخ

دستور استفاده شده خانم فرشته از درمنه قرص خون بره موم و ژل رويال
صبح ناشتا بره موم جویدنی به اندازه یک فندوق بعد از آن 4 عدد قرص خون پس از آن صبحانه شامل پنیر...خیار...گوجه و...یک لیوان اب هویج... ساعت ده درمنه....یازده اب اناناس ویا میوه های پوست کنده ...اگر دارويي را استفاده میکنيد آن را با اب هویج استفاده كنيد . قبل از نهار بره موم به اندازه یه فندوق...نیم ساعت بعد ناهار...غذاهای بدون گوشت قرمز ولبنیات...بعداز غذا 2 عدد کپسول مفتح سدد با عرق کاسنی ودوقاشق رب انار شیرین نیم ساعت بعد آن 7 عدد لیموترش را آب ان گرفته و استفاده شود یک ساعت بعد درمنه....یک ساعت بعداز درمنه اب هویج...میوه...چای سبز...سعی شود روزهای اول غذا بسیار کم استفاده شود ....یک ساعت مونده به شام بره موم به اندازه فندوق...شام ...بعداز شام 2 عددکپسول مفتح سددبا عرق کاسنی...رب انار2 قاشق...نیم ساعت بعداب 8 عدد لیموترش...میوه های رنگی...درمنه...واب هویج...موقع خواب ژل رویال وموقع خواب قرص خون 4 عدد.

علی [دوشنبه 8 آذر 1395 | 11:45]

سلام خواهش میکنم شماره و آدرس پورفسوری که ذکر کردی اعلام کن

ریبوار [جمعه 5 آذر 1395 | 23:55] پاسخ

سلام من پدرم سرطان ریه داره تورو خدا مارا کمک کنید

1 [دوشنبه 8 آذر 1395 | 16:43]

سلام . شما چه کمکی میخواهید

علی [یکشنبه 7 آذر 1395 | 20:50] پاسخ

سلام فرشته خانم امکان دارد اسم پورفسور که اشاره کردی با آدرسش و شماره خودت را اعلام کنی ممنون از لطفت

زهرا [دوشنبه 8 آذر 1395 | 09:16] پاسخ

سلام فرشته خانم مادرتون چه مریضی داشتن من مادرم کنسر صفرا دارم ووقت زیادی ندارم میخاستم لطف کنید شمارهوادرس پروفسور بهم بدین توروخدا من غیر از مادم کسیرو ندارم شمارهم09338462584

سمیه [دوشنبه 8 آذر 1395 | 20:39] پاسخ

با سلام همسر من دو سال پیش مبتلا به سرطان پستان شد و طی جراحی و شیمی درمان بهبود یافتند الان بعد دو سال از طریق لنف وارد ریه شده مزخواستم اگه امکانش هست منو راهنمایی کنید از کجا میتونم بره موم تهیه کنم ایا موثر است؟؟؟

سحر [سه شنبه 9 آذر 1395 | 11:43] پاسخ

سلام ببخشید بره موم برای سرطان خون پیشرفته هم میشه استفاده کرد یا موثر است؟

احسان موذني [چهارشنبه 10 آذر 1395 | 22:09]

سلام بله مفيد هست و دوستاني رو ديدم كه دكترها قطع اميد كردن و با استفاده از بره موم و. ژل رويال و رژيم غذايي خوب درمان شدن

فاطمه [سه شنبه 9 آذر 1395 | 17:13] پاسخ

سلام.کانال بره موم .حاوی مطالب با لینک مطلب اصلی آدرس کانال tehranpropolis @

فاطمه [سه شنبه 9 آذر 1395 | 17:15] پاسخ

سلام.کانال بره موم .حاوی مطالب با لینک مطلب اصلی آدرس کانال tehranpropolis @

نورا [سه شنبه 9 آذر 1395 | 17:44] پاسخ

سلام دختر من 4 سالشه سرطان خون داره چهارمین جلسه شیمی درمانی رو درمدت یک ماه دیروز به اتمام رسوند ولی امروز به علت تشنج درخواب در سی سی یو بستری شد.. ایا استفاده بره موم واسش مفید خواهد بود یا مضر ؟

سحر ن [سه شنبه 9 آذر 1395 | 19:29] پاسخ

سلام میبخشین بالاتر دوستان اشاره کردن که بره موم واسه بیماران سرطان سینه خوب نیست ایا این درسته خواهش میکنم جواب بدین التماس دعا برای شفای همه ی بیماران

الهه ملیحی [چهارشنبه 10 آذر 1395 | 22:12]

سحر جان مادر منم سرطان سینه متاستاز به استخوان کبد داره. اما با یه کانالی که دوستان تجربه هاشون رو میذارن آشنا شدم، خیلی به درمان کمک کرد منم بره موم خام گرفتم استفاده کردم.
لینکش رو میذارم دوست داشتی عضو بشو... اکثر بچه ها بره موم استفاده کردن هم بهبود کامل داشتن هم عوارض شیمی کم شده

پاسخ مدیریت :
با سلام و عرض ادب
بنا به دلایلی منبعد از انتشار لینک و شماره تلفن خودداری می کنیم و لذا امیدوارم از بنده و سایر همکارانم دلنگران نشوید.

الهه ملیحی [چهارشنبه 10 آذر 1395 | 15:09] پاسخ

با سلام خدمت مدیریت سایت
گروهی در تلگرام راه اندازی شده برای بیمارانی که مبتلا به سرطان هستند . و با استفاده از بره موم خام و ژل رویال و با راهنمایی در تغذیه مناسب اینگونه بیماری ها توانسته اند بهبودی کامل حاصل کنند .در مدت استفاده از بره موم خام و ژل رویال چندی از اعضای گروه توانسته اند شفای کامل بدست بیاورند و همچنین اثرات شیمی درمانی در زمان استاده از بره موم خام و ژل روبال کمتر شده است . در این گروه با استفاده از تجربیات کسانی که از بره موم خام استفاده کرده اند و همچین وجود دکترهای انکوژیست ارولوژیست و همچنین روانشناس ، مشاوره های رایگان برای اعضای گروه انجام میشود . در صورت تایید همه بتوانند استفاده لازم در خصوص بهبودی کامل به عمل بیاورند .

پاسخ مدیریت :
با سلام خدمت شما
متاسفم همانطور که قبلا هم اعلام شد از انتشار لینک و شماره های تماس معذوریم و دوستان میتوانند راهنمایی های خود را از طریق سایت و درج نظر انتشار دهند.

فاطمه [چهارشنبه 10 آذر 1395 | 18:15] پاسخ

لینک مقالات و مطالب مفید درمورد بره موم در کانال tehranpropolis@

فاطمه [چهارشنبه 10 آذر 1395 | 18:18] پاسخ

ولی تا جایی که من میدونم مفید هست .البته نه خالصش بلکه عصاره الکلی .البته بازهم میتونید دنبال مطلب مورد نظرتون داخل کانال بره موم tehranpropolis@ بگردید .و خودتون مقاله های معتبر را بخونید تا به حرف من ناشناس اعتماد کنید.

احمدی [پنجشنبه 11 آذر 1395 | 13:11] پاسخ

جهت دسترسی به مطالب به روزرسانی شده در خصوص درمان سرطان با استفاده از بره موم و آخرین راه های خرید محصولات خارجی می توانید به وبلاگ بنده به آدرس زیر مراجعه نمایید
www.propolisforcancer.mihanblog.com

آیدا [پنجشنبه 11 آذر 1395 | 19:04] پاسخ

سلام به همگی میخواستم ببینم کسی آدرس مطب استادجلالیان رو داره؟

ناشناس [پنجشنبه 11 آذر 1395 | 19:23] پاسخ

سلام -عزیزان اگر کسی تجربه دارد لطفا تجربه را بطور کامل ذور کتد با آدرس و تلفن خود و پزشکان مداوا کتنده -مبهم جمله را ذکر تکنند و...-سرکار فرشته خانم لطفا شناره و آدرس خود و پرفسوری که گفتی بگو -آیا برنامه ای وه گفتی هفتگی است یا ماهانه یا مدت دار -خواهش نیکنم محض رضای خدا جواب بده -من سرطان دارم تمام راهکارها را امتحان کردم اما بی نتیحه بود فقط امتحان داروی درمنه را دارم-تو را خدا جواب بده و مساعدت کن -منتظرم -ممنون از لطفت

رمضانی [شنبه 13 آذر 1395 | 22:29]

علیک سلام
دو تا کامنت بالا آقای احمدی آدرس وبلاگ خودشون رو در اختیار گذاشتن ایشون هم آگاهی لازم رو دارن هم تجربه بهبود یکی از عزیزان خودشون رو به کمک بره موم دارن
به آدرس وبلاگ برید تمام راهنمایی های لازم نوشته شده سوالی هم داشته باشین جواب میدن

آیدا [پنجشنبه 11 آذر 1395 | 23:33] پاسخ

سلام توروخدا یکی آدرس دکترجلالیان رو به من بده به موبایل منشی شون ه چی زنگ میزنم خاموشه درضمن من به یکی از اشناهامون سپرده بودم ازامریکا قرص ویتامین b12بیاره متوجه شد که تازگیها فروش اینقرص توتمام داروخانه های آمریکا ممنو شده چون بعد ازیک مدت دیدن کسانیکه ازاین ویتامین استفاده کردن متاسفانه فوت شدن بنابراین دیدن که بهتره ویتامین b12 ازطریق میوه ها ،هسته زردآلو و...جذب شه بهتره پس خواهشا سرخود قرص مصرف نکنید

افسانه [جمعه 12 آذر 1395 | 03:16] پاسخ

سلام مادرم مبتلا به سرطان خون مالتيپل مليوما هست خواهش ميكنم كمك كنيد در حال حاضر كليه ها رو از دست داده و ١٤ دوره شيمي درماني شده،كسي روش درماني جديد ميدونه؟ و اصلا درمان داره؟ و اين موم بره واسه اين نوع بيماري كارايي داره و علم بر اينكه بيمار دياليزي هم هست؟ ممنون ميشم جواب بدين اينم ايميلم هست afsaneh.mirshahzadeh@gmail.com

افسانه [جمعه 12 آذر 1395 | 11:08] پاسخ

سلام مادرم مبتلا به سرطان خون مالتيپل مليوما هست خواهش ميكنم كمك كنيد در حال حاضر كليه ها رو از دست داده و ١٤ دوره شيمي درماني شده،كسي روش درماني جديد ميدونه؟ و اصلا درمان داره؟ و اين موم بره واسه اين نوع بيماري كارايي داره و علم بر اينكه بيمار دياليزي هم هست؟ ممنون ميشم جواب بدين اينم ايميلم هست afsaneh.mirshahzadeh@gmail.com

فاطمه [شنبه 13 آذر 1395 | 17:18]

سلام مادر من هم مولتیپل میلوما داره .بهش عصاره بره موم دادیم خیلی جواب آزمایشش از نظر سطح آنتی بادی خداروشکر خوبه .البته دو دوره درمان کرده .

الهه ملیحی [جمعه 12 آذر 1395 | 16:23] پاسخ

به نام خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا

باسلام
خدمت مدیریت سایت

کانال وگروهی در تلگرام افتتاح شد بانام

آیدا [شنبه 13 آذر 1395 | 17:41] پاسخ

سلام من هرچی به گوشی منشی دکترجلالیان زنگ میزنم خاموشه توی اینترنت هم هرچی سرچ کردم هیج جا آدرسی ازایشون نیست اگه واقعا بره ی موم میفروشن وبا طب سنتی مریضا رو درمآن میکنن پس چراهیچ آدرس وشماره تلفنی از مطب شون نیست یعنی همش دروغه؟؟؟؟؟

آیدا [شنبه 13 آذر 1395 | 18:26] پاسخ

سلام دوستان برای چی یه مطلبی رو میزارید ومیرید توی این موقعیت که هممون به یه نحوی درگیریم فرشته جان چرا آدرس وشماره تلفن این پروفسور رو که بهش اشاره کردید رو نمیزارید؟

ناشناس [شنبه 13 آذر 1395 | 22:29]

سلام من هم موافق نظر شما هستم -چندبار از فرشته خانم درخواست کردم در راه خدا کمکم کند و آدرس و نام و تلفن پرفسور را بگوید یا از خودش -و زهرا خانم هم درخواست نموده اما دریغ از مساعدت و مسلمانی -واقعا متاسفم

نادیا [یکشنبه 14 آذر 1395 | 11:02] پاسخ

سلام . با آرزوی سلامتی برای همه بیماران . خواهش میکنم اگه کسی از داروی اسپینال زد که داروی گیاهی است برای درمان سرطان استفاده کرده حتما پیام بگدارد . چون یکی از بستگان من به سرطان معده مرحله 3 مبتلا است و در حال شیمی درمانی است . اگر کسی اطلاعاتی برای درمان این نوع سرطان دارد خواهش میکنم اطلاع رسانی کند .

الهه ملیحی [شنبه 20 آذر 1395 | 17:52]

سلام برای درمان بیماری سرطان همان طور که دکتر میزوکامی گفتن بره موم خیلی خوب جواب داده، شما هم زمان رو از دست ندید برای این بیماران ثانیه ها هم با ارزش هستن. سریه بره موم خام رو تهیه کنید و هر روز سه نوبت یک ساعت قبل صبحانه ناهار شام بدید نیم ساعت بجون بعد قورت بدن
از ژل رویال هم غافل نشید... هر دو کاملا موثر هستن. در گروه ما کسایی بودن که با استفاده مستمر از این دو و رژیم غذایی مناسب سرطان را کامل از بدن بدست آوردن \r\

سحر ن [یکشنبه 14 آذر 1395 | 16:57] پاسخ

سلام الهه خانم نمیتونم وارد گروهی که گفتین تو تلگرام بشم لطفا راهنمایی کنید

سولماز [دوشنبه 15 آذر 1395 | 20:34]

https://telegram.me/joinchat/CE4utEAhR_uq2fqEdzoDdg
این لینک گروهه

سولماز [سه شنبه 16 آذر 1395 | 03:39]

https://telegram.me/joinchat/CE4utEAhR_uq2fqEdzoDdg
این لینک گروهه

سولماز [دوشنبه 15 آذر 1395 | 05:47] پاسخ

solmaz:
سلام .. دوستان مامان من 8سال پیش کنسر سینه داشت شیمی درمانی و رادیوتراپی انجام داد و خوب شد پارسال با متاستاز به استخون و ریه شیمی درمانی و رادیوتراپی شد ... مهر پارسال آخرین شیمی بود
دو سه هفته بود سرفه میکرد و نمیتونست درست نفس بکشه دکترش نمونه برداری از ریه انجام داد و امروز بهم گفت متاستاز داده و کاری نمیشه کرد یک تا سه ماه وقت داره
میشه بهم بگید بره موم و ژل رویال و گیاه درمنه تاثیر داره؟؟

ناشناس [دوشنبه 15 آذر 1395 | 14:27]

سلام در اسرع وقت شماره تلفن یا تلگرام ( ترجیحا تلگرام)اعلام کن تا مساعدت کنم -سریه

سولماز [دوشنبه 15 آذر 1395 | 20:32]

09902934758
ممنون

کتایون [شنبه 6 خرداد 1396 | 09:32]

سلام هم بره موم وهم ژله رویال عالیه ولی به صورت عصاره باید باشه بره موم .این بره موم های طبیعی اصلا جذب بدن نمیشه و شای با خیلی چیزای دیگه مثلا قیر همراه باشه.به شرطی که از جای مطمئن خرید کنین.من از شرکت شهدینه گلها خریداری کردم

آرزو [سه شنبه 16 آذر 1395 | 08:30] پاسخ

سلام دوستان-پدرمن دوماهه فهمیدیم سرطان ریه داره ومتاستاز داده به ستون فقرات وکبد متاسفانه نمیتونه راه بره حال روحیشم اصلا خوب نیست.فقط 45 سالشه-پزشکام هیچ کمکی نمیکنن هرچی سوال میپرسم که ایا بعدا میتونه راه بره یا نه میگن معلوم نیست.توروخدا اگه کسی اطلاعاتی دراین زمینه داره ومیتونه کمکم کنه دریغ نکنید 09183708620

الهه ملیحی [شنبه 20 آذر 1395 | 17:38]

سلام آرزو جان، مادر منم مثل پدر شما همین مشکلات رو داره، بدون وقفه. بره موم خام رو سریع تهیه کنید و با مقدار زیاد مثلا هر وعده 4 یا 5 گرم بدید بخوره یک ساعت قبل صبحانه ناهار وشام... من پیش دکتر تبریزیان که قم هستن هم رفتم، حتمن پیشش برید حتی خودتون میتونید برید بدون اینکه بیمار رو ببرید...فقط سریع اقدام کنید برای این بیماران ثانیه ها مهم هستن

رضا [سه شنبه 16 آذر 1395 | 14:23] پاسخ

سلام دوستان. آیت اله تبریزیان متخصص طب اسلامی در درمان بیماری های صعب العلاج از جمله سرطان دارای چندین جلد کتاب و تحقیق و تبحر 30 ساله می باشند. از جمله همسر همکار من که سرطان سینه با متاستاز به غدد لنفاودی و درگیری گردن داشتن و قطع امید ازشون شده بود و ایشون طی 6 ماه درمونشون کردن. اخیرا هم در سفری که به شهر گوگان آذربایجان شرقی داشتن و منم همسر و بچه هامو برده بودم با دو تا بیمار درمان شده سرطانی صحبت کردم که اقوامشون رو آورده بودن.ایشون دارای سایت و کانال تلگرام هستن که میتونین برای ویزیت وقت بگیرین.

فريبا [دوشنبه 22 آذر 1395 | 12:13]

http://www.darsiahkal.ir/71111/71111/
دراين سايت نوشته:
۱-چند دعا که در صفحه ۶۳ و ۶۴ از جلد ۱ از طب المصطفی آمده است مانند سوره حشر و آیه لو انزلنا هذا القرآن …. تا آخر سوره حشررا بر بیمار بخوانند و ببندند.
۲-داروی ثفا (زنیان یا تخم شاهی یا خرفه).
۳- سکبینج ۴-پودر هسته سیب ۵-پودر خرچنگ ۶-طریفل ۷- سنا مکی ۸-ژل رویال ۹- (عسل خالص نیم کیلو+ژل رویال سی گرم ) یک قاشق صبح ناشتا با هفت عدد سیاهدانه بخورد ۱۰- قرص خون ۱۱- داروی کنسل ۱۲- شافیه با آب مرزنجوش ۱۳- روغن بنفشه پایه کنجد در بینی بریزد. ۱۴- سویق سنجد

فريبا [دوشنبه 22 آذر 1395 | 16:43]

http://as5.asset.aparat.com/aparat-video/a_hc8djgfggjg1jhhf20h53gh0201hf77ki35794841478-113u__59623.mp4
اين رو ببينيد و ايمان داشته باشيد هيچ كاري نشد نداره اميدوارم همگي سلامت باشيد !

فريبا [سه شنبه 16 آذر 1395 | 17:16] پاسخ

سلام
كسي مي دونه گياه \" تاك خدا رعد و برق \" را ازكجا تهيه كنم ؟
تو يك مقاله اومده كه براي سرطان خيلي خوبه
اگر عزيزي استفاده كرده است لطفاً تجربه خودتان را بنويسيد !
سلامتي شما ر ا از خدا خواهانم

فريبا [سه شنبه 16 آذر 1395 | 17:19] پاسخ

خداوند متعال درمان هر دردی را داده است.
آقای دکتر اوسامو میزوکامی پزشك ژاپني میگوید که فقط شخص او بیش از 500 نفر مبتلا به سرطان را با اين روش كه بطور معجزه آسایی با این سلولها به مبارزه برمیخیزد و در نبردی جانانه سلولهای سرطانی را از پای درمی آورد و مانع گسترش آنها میشود،درمان کرده است!
اما راز این درمان در ماده ای نهفته است که توسط زنبوران دوست داشتنی عسل ساخته میشود و آن چیزی نیست جز ماده ای ارزشمند بنام بره موم. البته توجه داشته باشید که این ماده را با موم اشتباه نگیرید. بره موم ماده چسبناكي است كه زنبورها از غنچه و پوست درختان جمع اوري مي كنند.ماده اي كه بوي مطبوعي دارد و رنگ آن سبز مايل به قهوه اي است. بهترین نوع بره موم در قسمت ورودی کندوهای عسل وجود دارد
بره موم دارای خواص زیر است:

1- تأثیر مستقیم ضد سرطانی
2- افزایش ایمنی
3- اثر آنتی اکسیدانی
4- اثر ضد تشکیل غیر طبیعی رگ‌های خونی
5- اثر ضد التهابی
6- اثرات ضد باکتریایی و ضد ویروسی
7- اثر ترمیم بافت آسیب دیده
8- اثر محافظت از شیمی درمانی
9- اثر محافظت از پرتو درمانی
بيماران به سمتی می‌روند که کیفیت بهتر زندگی، درد کمتر، خستگی کمتر و افزایش اشتها را تجربه می‌کنند.

طول عمر آنها به بیش از دو برابر، سه برابر و گاهاً تا 10 برابر زمانی که انتظار می‌رود افزایش می‌یابد. يا اندازه تومور آنها کوچک می‌شود و يا تومورهایشان کاملاً ناپدید می‌شود اين بسته به پيشرفت بيماري در افراد مختلف متفاوت است. بیمارانی که همراه با شیمی درمانی و پرتو درمانی از بره موم استفاده می‌کردند نتایج بهتری را نشان می‌دهند . من معمولاً برای بیماران با سرطان پیشرفته میزان دوز 9 گرم و بیشتر از بره موم را مورد استفاده قرار می‌دهم..

طریقه مصرف: میتوانید 3بار در روز حدود 3گرم را تا نیم ساعت بجوید و بعد قورت دهید.

از زنبورداران اردبيل

همچنين بهتر است روزانه به مدت نیم ساعت مقداری سقز رو هم جویده و بعد به اندازه ی یک نخود ازون روهم قورت بدهد. بره موم به مقداری کم در کندوهای زنبور عسل تولید می شود چون زنبورها بره موم را برای درز گیری و هوادهی در فصل سرد و گرم سال و خصوصاً بستن دریچه پرواز را در فصل سرد استفاده می کنند. بره موم ماده ای قهوه ای رنگ با بوی معطر و مزه ای خیلی تلخ است. اشتباه نکنید موم با بره موم فرق می کند.

شفيعي: سلام . من پدرم عسل صد در صد طبیعی با ساکاروز 3 و کمتر داره و بره موم رو هم داره و ما سالهاست که خودمون برای سرماخوردگی و آنفولانزا و آفتهای دهانی استفاده کردیم . بره موم های توی عطاریهامعمولا متاسفانه از چین وارد میشه تقلبیه . اگر مایل بودین و تونستین با این پیغام به من اعتماد کنین شماره تلفن من و لینگ کانال تلگرام رو براتون میفرستم تا در اختیار کسانی که لازم دارن و با این پست شما به بهبودی عزیزشون امیدوار شدن قرار بدم . امیدوارم خدا همه بیمارا رو شفا بده . بگین با شماره من 09394628312 به تلگرام پیغام داده و با عضویت در کانال

https://telegram.me/asalshafabakhsh با من درتماس باشن


موارد عدم مصرف بره موم:

1-در افرادی که به آسم مبتلا هستند یا به عسل و زنبور عسل آلرژی دارند نباید بره موم مصرف کنند

2- کسانی که از رقیق کننده های خون به خصوص قرص وارفارین استفاده می کنند و با به طور کلی مشکلات خونریزی دارن نباید از بره موم استفاده کنند .
. طبق توصیه پدر من اگر از بره موم فراوری شده به شکل همون پودر زرد رنگی که توی ویدیوی آخر مطالب هست استفاده کنین بسیار بهداشتی تر و مطمین تره . فراوری بسیار دقیق و با نظارت دکتر تغذیه انجام میشه .
چيزهاي دیگه که ویتامین B17داره هم بهش میدم مث مغز هسته زردالو .اب هویج .چای سبز.و ازهمه مهمتر لیموترش که باعث از بین بردن سلولهای سرطانی میشن ..... . گیاه درمنه و چای ریشه قاصدک، تاک خدا رعد و برق


خرید بره موم از این سایت

http://www.honeybasak.com/index.php?lang=pe&mod=product&caption=fetch&id=7828
فقط قبلش باهاشون تماس بگیرید و بگید برا چی میخواید و بگین خالصشو میخوایدهر بره مومي قابليت عصاره گيري ندارد و فقط بره موم كاملا سبز كه از درختان كاج وصنوبر هستند ارزش درماني دارند و بايد عصاره گيري شوند و البته وقتي بره موم خام و كاملا سبز عصاره گيري شود به رنگ سياه درمي آيد .
فقط عصاره بره موم بدرد درمان سرطان ميخوره
شماره تماس منشي استاد جلاليان 09199046728 كه تو سايتشون هم هست
Propolis
Bee propolis cppsules
شرکتی در خراسان هست به نام سورن تک توس که عصاره بره موم تهیه می کنه وبه صورت قرص با نام prox که یک قوطی ۶۰ تایی هر قرص ۵۰ میای گرم عصاره داره.مجوز وزارت بهداشت هم داره.تو اینترنت جستجو کنید سایت هم داره ،خودشون پیشنهاد کردند ۴ تا در روز بهشون بدم.شماره تماس فروششون توی مشهد 09152028260 .\\r\\nم
آدرس انجمن تغذیه طبیعی: تهران،بالاتر از میدان پونك، انتهای اشرفی اصفهانی، بلوار سیمون بولیوار، خیابان البرز، نبش كوچه ششم، پلاك 22 شماره تماس : 02144804556 و 09121164728 روزهای یکشنبه دوشنبه پنج شنبه و جمعه دوازده تا شش

توجه بفرمایید اونجا کسی از شما پول نمیخواد

ناشناس [چهارشنبه 17 آذر 1395 | 14:26]

سلام -عزیزان مطالب خیلی تکراری که خیلی زیاد و مرتب ذکر شده خوداری نمایید چون باعث تکرار مطالب و خستگی بهره برداران علمی می شود -سپاس از همه

ناشناس [سه شنبه 16 آذر 1395 | 21:38] پاسخ

سلام -- در قزوین آقای قاسم تک دهقان در سال 90 موفق به ساخت واکسن تمام سرطان ها شده اما وزارت بهداشت مجوزساخت نهایی واکسن را نمیده و آقای تک دهقان هم گویا قهر کرده و... -هر کس میرود قزوین از طریق دانشگاه آزاد قزوین آقای دکتر موسی خانی آدرس آقای تک دهقان را بگیرد و مداوا شود -عزیزان در صورت مثبت بودن اطلاع رسانی کنید

اع.16 اذر 95 [چهارشنبه 17 آذر 1395 | 14:50]

سلام
.لطفا شماره تماس بگذارید تماس بگیریم لطفا خواهش میکنم .یا ادرس کانال تلگرام اگه از ایشون دارید . ممنونم

رضا [چهارشنبه 17 آذر 1395 | 10:37] پاسخ

دوستان کتاب 50 نوع سرطان درمانی نوشته دکتر گرسون با ترجمه دکتر ماشااله فرخنده میتونه برای شما مفید باشه. مترجم کتاب هم که دچار سرطان کلیه با متاستاز به غدد لنفاوی بوده از طریق همین شیوه درمان شده و الان در خارج از کشور طبابت میکنه و سالی چند بار هم به کشور سرمیزنه. آدرس ایمل ایشون هم به این شرحه:
mashalfarkhondeh@yahoo.com

علی [چهارشنبه 17 آذر 1395 | 15:20] پاسخ

سلام -هر کس بیمار سرطانی دارد جمله (دکتر قاسم تک دهقان) را سرچ کند و پیگیری نماید -ایشان واکسن تمام سرطان ها را کشف و به تعدد آزمایش کرده با نتیجه مثبت اما متاسفانه مجوز ساخت واکسن در مرحله نهایی را نمیدن ؟؟؟!!!!؟؟؟؟و..... عزیزان پیگیر باشید

فريبا [پنجشنبه 18 آذر 1395 | 10:49] پاسخ

دوستان من
من اين متن را همين الآن دريافت كردم و گفتم خوبه اينجا بگزارم
راستش نمي دونم چي بگم ، درست يا غلطش را نمي دونم .... فقط براي اطلاع كه يك همچين چيزي هم هست و شايدم حقيقت داشته باشه :
***********************
اطلاعیه مهم و واجب جان عزیزت بخون کانال ما جویین بدید برای سلامتیتون مفیده

اصفهانی [پنجشنبه 18 آذر 1395 | 11:45]

سلام - در کل مطالب سایت گولان سقز اگر از اول مطالب را مرور و بررسی کنی ، متوجه میشوی که مطالب شما هم در سایت موجوده بدون کم و کسر ،لطفا دقت فرمایید

ثریا [شنبه 20 آذر 1395 | 23:06] پاسخ

سلام خسته نباشی پدر من 75 ساله است دچار تومور مغزی بدخیم است که به قطر 6سانتیمتر در طرف راست است و عمل جراحی شده است دکترا گفتند چون بدخیم است ورشد تومور زیاد است تا 6ماه دیگه زنده است از شما خواهشمند هستم که به من وپدرم کمک کنید اگر واقعا این بره موم جواب میدهد کمکم کنید و نام دیگری هم دارد این بره موم از شما ممنون هستم که به ما کمک کنید

مهناز [شنبه 20 آذر 1395 | 23:10] پاسخ

سلام...مادرم سال 94 مبتلا به سرطان سینه شدند و شیمی درمانی و پرتو درمانی شدند....الان یک ماه است که دچار متاستاز ریه شدند..دائم سرفه میکنند.منتظر جواب پاتولوژی هستیم....عصاره بره موم بهتر است یا پودرش؟ و اینکه عصاره را از کجا میتوان تهیه کرد....

امــــیـــد [یکشنبه 21 آذر 1395 | 01:24] پاسخ

لینکی که خانم الهه ملیحی گزاشتن یه عده آدم مغرور و بد اخلاق داخلش جمع شدن چنتا پسر داخلشه که فامیل همدیگه هستن و فقط دخترا رو راه میدن خیلی بی ادب هستن که به پی وی خانمها میرن و بهشون شماره میدن چنتا اعتراض کردن فوری ریمووشون کردن واقعا متاسفم واسشون..

الهه ملیحی [دوشنبه 22 آذر 1395 | 00:40]

همیشه در گروه ها ی مجازی افراد بی انضباط و بی ادبی پیدا میشه که گروه ادامه همراهی با این افراد رو نداره وقطعا حذف میشند .
اینکه بعدا افرادی نظیر شما در سایتی ورود بزنه وعلیه گروه سلامت یا هر گروهی مطلب هم بنویسه مشکلی نیست چون قطعا کسی که در یک مکان عمومی غیبت بکنه در مکان ،خصوصی خودش خود خوری میکنه...همه ما انسان های بالغ و عاقلی هستیم و درباره اینکه کدام گروه خوبه یابد، بهتره به عهده خود خواننده باشه دوست عزیز. و بهتره تو جمعی که. نزدیک 130 نفر عضو داره و خودشون مشتاق حضور هستن نظرخواهی بشه...

فرشته [دوشنبه 22 آذر 1395 | 00:52] پاسخ

سلام این شماره من هستش 09195882219

فريبا [دوشنبه 22 آذر 1395 | 16:46] پاسخ

ببینیدhttps://as2.asset.aparat.com/aparat-video/a_002eprgrhmimp03m5pp692mq82q635r985pp89323461-704b__c4876.mp4

http://as9.asset.aparat.com/aparat-video/a_0c68edgfhh6j197m58716d958267g0h4g3h798892431-910r__2497c.mp4

http://as1.asset.aparat.com/aparat-video/a_b0c3k1fgi5i95fl12kkhh300f4hjkf5g0f2hj9167820__5812b.mp4

http://as3.asset.aparat.com/aparat-video/a_bn690f3g1670or0nrpp59r503rr24946s3o339894988-926c__d615f.mp4
لطفاً اگر كسي انگليسيش خوبه اون ميوه هه را بگه چي داره مي گه ؟

محمد [دوشنبه 22 آذر 1395 | 23:42] پاسخ

اقای امید و اقای شاهرخ راست میگن . در ضمن خانم الهه که اینقدر سنگ اینا رو به سینه میزنی شماها که مدام خودتون در حال بدگویی و غیبت هستین . جالبه یه روز میان میگن فلان بره موم تقلبیه و تاریخ تولید و پروانه بهره برداری نداره فرداش میرن تولید کننده اش رو پیدا کنن ارزونتر ازش بخرن .خودشون هم حرف خودشونو قبول ندارن من موندم چطوری یه لده حرف اینا رو قبول میکنن . یه کم عقل هم خوبه توی سر آدم باشه .کاملا مشخصه این گروه داره با غرض ورزی اداره میشه هر کی هم میاد یه پیامی مخالف میلشون میذاره سریع پیامشو حذف میکنن . خلاصه دوستان هوشیار باشین که به دام این افراد سودجو نیفتین .

متین [سه شنبه 23 آذر 1395 | 17:27]

چقدر جالب . من به این موضوع دقت نکرده بودم . واقعا انگار قصد و غرضی در کاره. کاملا حرفتون درسته آقای محمد

الهه ملیحی [سه شنبه 23 آذر 1395 | 18:05]

آقای عزیز من اصلا سنگ کسی رو به سینم نمیزنم...مادرم خودش دوسال درگیره این بیماری هستش وشیمی درمانی میشه، بعد این همه مدت دکتر سه ماه پیش گفت وضع مادرم خیلی خراب شده...با اینکه همه درهارو بسته دیدم، همونجا یکی از همراهان مریض دیگه بره موم رو گفت شروع کنم خودمم بدون لحظه ای درنگ رفتم تهیه کردم مدام تحقیق و... که تو این سایت با خانم شفیعی آشنا شدم و عضو گروهشون شدم.با برنامه رژیم غذایی خانم فروزان که مادرشون درگیر بودن اما حالشون دوباره خوب شده بود. با اعضای گروهی که خیلی خوب راهنمایی کردن دوباره روحیه گرفتم تا دکترا بعد دوهفته گفتن حال عمومی مریض روبه بهبود هستش. تو همون گروه بچه ها دکتر تبریزیان رو معرفی کردن که اصلا نمیشناختم اما وقتی پیشش رفتم فهمیدم چقد آدمای مریض پیشش رفتن درمان شدن...و همین جا با کانال بره موم آشنا شدم واز مسولش عصاره بره موم هم گرفتم که خداروشکر مادر خودشون هم با همین عصاره حالشون بهترشده
من بهبود دوباره مادرم رو مدیون این افراد هستم و لازم دیدم به کسایی که مثل خودم درگیر این بیماری شدن بگم تو گروه چه باشن یا نباشن از این تجربه ها استفاده کنن....
و درباره پودر بره موم شما معلوم تازه وارد گروه شدید از خیلی چیزها اطلاع ندارید وزود درباره آدما قضاوت نکنید...اینجا همه انسان های عاقل وبالغی هستن خودشون خوب تصمیم میگیرن نو گروه باشن یانه....با سپاس

۱ [چهارشنبه 24 آذر 1395 | 05:07]

لطفا در این سایت برای هیچ گروه یا‌چیز دیگه تبلیغ نکنید.همه ما عزیزانی داریم که با این بیماری درگیرند، .اگر کسی در موربره موم ، و تاثیرات آن مطلب داره ، بیان کنه ، یا اگه کسی راهنمایی میخواهد بگه ، هر کسی اگر اطلاعاتی داشت در اختیار این افراد قرار بده تا راه رو اشتباه نره و فرصت رو از دست ندهند. لطفا کامنت های غیر مرتبط نزارید، این سایت در بین خانواده های که یک بیمار سرطانی دارند پخش شده و منتظر اخبار کسانی هستند که این ماده رو مصرف میکنند ، نتیجه رو اعلام کنند..از مدیریت سایت هم تشکر میکنم بابت این کار و لطفا بیشتر مراقبت کنید.

فريبا [سه شنبه 23 آذر 1395 | 09:34] پاسخ

سلام
كسي ميدونه اين گياهي كه مي گويد به فارسيش چي مي شه؟ اگر برايتان امكان داره كمي از ترجمش را برامون بگيد !!
https://as2.asset.aparat.com/aparat-video/a_002eprgrhmimp03m5pp692mq82q635r985pp89323461-704b__c4876.mp4

ناشناس [سه شنبه 23 آذر 1395 | 12:01]

کسی از مطلبی آگاهی ندارد مطلب را نمی گذارد و خیلی در هر زمینه ای دانشمند نمی شود که شماها یک باند سازمان یافته ،فقط قصد سو استفاده را دارید و از نام و سابقه بزرگان استفاده میکنین(سو استفاده از عنوان و شخصیت و تجربه آیت ا.. تبریزیان) ،حیا کنین خدا را در نظر داشته باشین ،عاقبت همه مرگ است و داشتن اعمال خوب و وجدان راحت-عزیران گیاه درمنه اگر با هر چی خورده شود خودش عامل تسریع سرطان است که فرشته خانم می گوید یک پرفسور گفته دستور (پرفسور کی هست ؟؟؟؟...؟؟؟) خجالت بکشین -حیا کنین ...... -دوستان فریب گروه را نخورید

شـــاهـــرخ [چهارشنبه 24 آذر 1395 | 01:15] پاسخ

ای خدای بــزرگ هر کسی به هـر نحوی به بیماران سرطانی کمک میکنه خودت دستاشو بگیر چه این دنـیا چه اون دنـیا....خدا بزرگه دوستان و یادتون باشه رژیم غذایی درست در درمان و بهبودی بیماری تاثیر بسزایی داره..
اول خــــــــــــــــــدا......بعد درمان درست....بعد رژیم غذایی درست...
و روحیه داشتن.....

۱ [چهارشنبه 24 آذر 1395 | 05:23] پاسخ

مدیریت سایت
خانم یا آقای مرادی
لطفا آدرس تلگرام تاریخ ۱۰اذر ماه خانم شیخی رو پاک کنید تا کسی دچار سو برداشت یا یاس نشه.و مراجعه کننده مجبور به خواندن مطالب غیر مرتبط نشه . ممنون با کار زیبا و عالی سایتتون . دس تان خوش بت . هر بژی

آیدا [چهارشنبه 24 آذر 1395 | 12:16] پاسخ

سلام من به شماره ای که خانوم فرشته گذاشتن زنگ زدم یه آقایی جواب دادن وکلا بی اطلاع بودن که شمارشون توی این سایت هست و گفتن که یه فرشته نامی در گروهشون هست ایشون گفتن تو کار نرم افزار هستن و کلا بی اطلاع بودن واقعا نمیدونم خانوم فرشته منظورتون از این بازیا چیه واقعا براتون متاسفم

آیدا [چهارشنبه 24 آذر 1395 | 12:21] پاسخ

امیدوارم خدا جوابتون رو بده خانوم فرشته

محتاج [جمعه 26 آذر 1395 | 06:52] پاسخ

مامانم داره از سرطان ریه س شبه میمیره کمکم کنیییییدددد
09361866281
نمیدونم چکار کنممممم لدفن راه بزارید پیش پام نمیتونم از خونه ببرمش بیرون نفسسس نداره یا زهرااا بهم رحم کن راهی باز شه

آیدا [جمعه 26 آذر 1395 | 14:04] پاسخ

سلام این شماره موبایلی که خانوم فرشته به اسم شماره خودش گذاشته اشتباهه من تماس گرفتم یه آقا جواب داد اصلا از این موضوع بی اطلاع بود گفتن که یک گروه دارن که فرشته نامی جزو ادمین هاشون هست و نمیدونن چرا ایشون شمارشو نو گذاشتن تواین سایت واقعا براتمتاسفم به اصطلاح خانوم فرشته که تو این موقعیت با روح و روان ما بازی میکنی

نیلوفر [جمعه 26 آذر 1395 | 16:32] پاسخ

سلام واسه سرطان خون هم جواب میده؟؟؟.تو رو خدا جواب بدید

آیدا [جمعه 26 آذر 1395 | 20:28] پاسخ

من نمیدونم چرا من پیغامی که میزارم راجع به خانوم فرشته ارسال نمیشه این شماره ای که ایشون داده اشتباهه واقعا متاسفم

یوسف [یکشنبه 28 آذر 1395 | 12:06] پاسخ

دوستان سلام طب نیاکان ما بسیار غنیست درمورد بره مو مطالب زیادی نوشته شده که شاید ان نیز مانند دیگر داروهای سنتی از قبیل چای ریشه کاسنی وقاصدک همراه بادارچین وزنجبیل که دانشگاههای کانادا وامریکا خواصش راتایید کردندوگزارش ان درcbcهست ودارند تحقیقات تکمیلش را انجام می دهند موثر باشد باعلاقه ای که به طب سنتی از گذشته داشتم تمام هم خود را صرف مطالعه متون وکارهای ان نمودم که طی حادثه ای متوجه مورد دارویی شدم که درطب سنتی نیاکان ما جرجانی وابوعلی سینابه ان اشاراتی داشتند که معالج قاطع سنگ کلیه ومثانه ، بول بند ، عفونیت های ادراری ، سرطان دستگاه گوارش ،وکلا موارد داخلی درزمان چندروزه است ودربیش ازچهارصد مورد مصرف جواب مثبت گرفته ام وطرفین حاظر به شهادت هستندوافرادمعتمد وصاحب نامی نیز که خود ناظر برمورد بوده اند جزو این شاهدانندوبیشتردرکسانی که دکتر از انها قطع امید کرده است ازمایش شده ودوموردسرطان معده داشته ام که شفا پیداکرده اند مثلا الان موردی را داریم که پیرمردی بالای 90 سال بعلت ابتلا به تومور کلیه وعدم امکان انجام عمل جراحی بخاطر سن زیاد مجبور به سوند گذاری برای دفع ادرار وبستری بودند که دراین حدود چند ماهه بااصرار خود وخانواده اش از این دارو استفاده کرده ونیازی به سوند نداردوبجای بستری بودن سرپاست . درصورتی که کار ازکار گذشته وپیشرفت بیماری بسیار زیاد بوده ویژگی این دارو هاحداقل کند کردن روند بیماری وسرپا نگاه داشتن بیمار است ودرصورت انجام تحقیقات افراد فنی ومتخصص روی ان امکان صددرصدی کردن کارکرد ان روی موارد بسیارپیشرفته هم موردانتظاراست و بعید نیست. اما پزشکان مربوطه فقط بدنبال اسم اجزاءداروبودند وهنوز هستند وچندین مورد انالیز ان درتهران وتبریز بوده واکنون هم درپارک علم وفناوری تبریز وشرکتی از تهران توسط رابط های سود جو که فقط درفکر کشف ماده موثره انندهراز گاهی نمونه هایی رابرای انالیز می برندشما بفرمایید که اگر این مورد درهمین مثلا ترکیه اتفاق می افتاد به ان چقدر اهمیت می دادند وچه بهره برداری هایی می شدودوسال زمان وبالا تر از چهار صد مورد کارایی وشاهدملاک کار می شد ولی بازباند وباند بازی حتی امکان دارد دودمانم رابرباد دهد به همین سبب من حاظرم با ان داروی صددرصدی خود تمام ان سرطانهای کبد روده معده وخلاصه داخلی رارایگان علاج نمایم بشرطی که بانظارت چند پزشک متعهد اینکار انجام گیرد ودرصورت صدق گفتارباهمکاری این ناظرین دارویم رسما وارد بازارشود ایملم daroghih@gmail.com سپاس

اصفهانی [سه شنبه 30 آذر 1395 | 12:01]

سلام دوست عزیز اگر قصد مال اندوزی داری و قصد و نیت غیر داری خدا برایت جبران کند اما اگر تجربه داری بگذار نردم به راه خود بروند شاید از طریق دکترهای معتبر طب سنتی علاج یابند -وقتی سواد نداری مردم را گمراه نکن -اطبا طب سنتی فقط در موارد محدود مصرف دارچین را جایز می دانند چون مصرف دارچین باعث التهاب و در مواردی از بیماریها جهش ژنی میشه -لطفا ادعای خود را ابراز نکن که مردم از طریق اطبا معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت با تلفیق طب مدرن و سنتی مداوا بشن

رضا [جمعه 18 فروردین 1396 | 02:12]

باسلام جناب آقایوسف من دوباربرای شما ایمیل زدم ولی متاسفانه یا ایمیلتان اشتباهه یاچک نمی کنید.اگه ممکنه با این میل با من تماس بگیرید rezanavvabzadeh8@gmail.com

یوسف [یکشنبه 28 آذر 1395 | 15:04] پاسخ

باسلام مجدد فکرمی کنم ایملی که پای پیام قبلی گذاشته بودم اشتباه بوده وایمل من darogiah@gmail.com هست باسپاس یوسف از مهاباد

یوسف [دوشنبه 29 آذر 1395 | 16:06] پاسخ

اسرارمگو, [۱۹.۱۲.۱۶ ۱۱:۰۵]
ازواقعیت تاواقعیت
درفروردین 1390این خبر سرتیتر تمام رسانه ها بود : پژوهشگر و مخترع دانشگاه آزاد اسلامي واحد قزوین با همکاری تیم متخصص پزشکی، دامپزشکی، بیوشیمی و داروسازی موفق به کشف و ساخت دارویی برای درمان قطعی انواع سرطان و بیماری‌های ویروسی شدند.
قاسم تک‌دهقان، سرپرست تیم تحقیق در این رابطه گفت: این دارو با فرمولاسیون جدیدی که تا کنون نمونه مشابه آن وجود نداشته، ساخته شده و توانایی نابودی تمامی سلول‌های سرطانی بدخیم را دارد. وی افزود: مهم‌ترین ویژگی این دارو برخلاف داروهای موجود که منجر به عوارض زیاد و از بین‌بردن سلول‌های سالم می‌شود این است که هیچ عارضه‌اي روی سلول‌های سالم نداشته و باعث درمان قطعی بیماری مي‌شود.
ودرسال 1394 «فیلم مستند فصل هرس» به تهیه کنندگی مهدی شامحمدی ساخته شده است و نشان فیروزه جشنواره «سینما حقیقت» را در نهمین دوره از این جشنواره دریافت کرد. کارگردان در این مستند سراغ فردی به نام قاسم تک دهقان می رود که حدود ۱۱ سال است در پی کشف داروی درمان سرطان است و می خواهد داروی خود را ثبت کند اما نمی تواند به هرکسی اطمینان داشته باشد. او نگران است چون می ترسد فرمول دارویی اش لو برود و در پروسه حضورش در این مستند از ظرفیت های دوربین کارگردان کمک می گیرد تا بتواند بر نگرانی های خود غلبه کند.
لقمان خالدی کارگردان مستندنیز یادداشتی را در اختیار خبرگزاری مهر قرار داده و در آن نوشته است: ««فصل هرس» برای من تجربه ای بود که دردهای بیماران سرطانی را در بی کلوزآپ ترین حالتش ببینیم دردی که خودم با آن نا آشنا نبودم. کابوسی که هیچ خانواده ای باور نمی کند واقعی باشد و می خواهد به سریع ترین حالت ممکنه از این کابوس بیرون بیاید سرطانی که این روزها صدایش را نزدیک تر از هر صدایی در بین خانواده ها می شنویم و باور کردنش سخت است که در هر ۷۰ دقیقه سرطان یک نفر از یک خانواده را با خود می برد. یعنی در هر بار دیدن فیلم «فصل هرس» یک آدم می میرد و این مرگ ها به آمار تبدیل می شود و در فهرست های وزارت خانه ای به اعداد تبدیل می شوند و شاید روزی به موضوع مطالعاتی برای جامعه شناس ها و هیچکس نمی گوید مادری مرد و خانواده ای بی مادر شد. هیچ کس نمی گوید پدری مرد و خانواده ای بی یاور شد و این خانواده ها بعد از مرگ عزیزانشان خسته تر از این هستند که کاری بکنند و فریادی بزنند که چرا اینقدر سرطان یورش گرانه به عزیزمان حمله کرد و کسی نبود همراهمان باشد.
و اما فیلم: آقای «قاسم تک دهقان »پژوهشگر و کارشناس ارشد مهندسی پزشکی موفق به اختراع داروی سرطان شده بود.او این دارو را (جی،ام،تی،دی) نام نهاده بودو در طول این مستند لحظه به لحظه به دنبال این بود تا دارویش را به نام خودش در ایران ثبت و تولید کند.دوربین لحظه به لحظه با او و در کنارش به تمام مکانهایی که لازم بود سر می کشید.اما افسوس که هیچ جا با او همکاری نمی کردند و بیشتر خواهان آن بودند که فرمول دارویش را بیان کند ،مخترع فصل هرس نگران مهندسی معکوس بود تا مبادا فرمول دارویش را بدست آورند بدون آنکه با او قرار دادی را تنظیم کنند .او نگران از دست دادن دارویش بود و حق هم داشت!
در سکانسهایی از فیلم میدیدیم بیماری که در مراحل پیشرفته سرطان کبد بود به ایشان مراجعه کرد و داوطلبانه به مصرف دارو پرداخت و پس از مصرف دارو به مدت سه هفته علایم بیماری در وی رو به کاهش نهاده بود و به گواهی برگه های مستند سونو گرافی و آزمایش تمامی سلولهای سرطانی از بین رفته بود.بیمار و بستگانش با خوشحالی به استقبال مخترع آمدند و اذعان کردند که درآغاز باور نداشتند و چون از همه جا ناامید شده بودند تن به مصرف این دارو دادند و خوشبختانه جواب داد.قاسم تک دهقان در ازای ارایه دارو هیچ پولی در یافت نمی کرد.
مخترع داروی سرطان در فیلم فصل هرس ،به یکی از پزشکانی که در این زمینه تلاشهایی انجام داده بودند مراجعه کرد و ایشان(دکتر شیخ نژاد) که خودش نیز در زمینه کشف داروی سرطان موفقییتهایی کسب کرده بود ،این دارو را در آزمایشگاه مورد بررسی قرار داد و باطرح یک نمودار علمی اذعان کرد که این دارو از۵۰ تا ۹۰ درصد بر روی سلولهای سرطانی اثر دارد و آنها را از بین می برد بدون اینکه به سلولهای سالم آسیبی برساند.!
همه این صحنه ها نشانگر این بود که این دارو واقعا اثر بخش است و اگر در مراحل اولیه و ثانویه بیماری سرطان مورد استفاده قرار بگیرد می تواند کمک شایانی به بیماران بکند ولی تمامی تلاش و دوندگی های این مخترع هم وطن بدون پاسخ ماند و او نتوانست دارویش را در ایران به ثبت برساند!!!!!!
به گفته خود او در یکی از سکانسهای فیلم از جانب عده ای برای افشای فرمول دارویی مورد تهدید قرار گرفته بود.
پایان نامه کارشناسی ارشد او نیز مراحل تهیه این دارو بود و او در جلسه دفاعیه اش جانانه ایستاد ولی فرمولش را افشا نکرد.

اسرارمگو, [۱۹.۱۲.۱۶ ۱۱:۰۵]
فیلم فصل هرس در حالی به پایان رسید که مخترع ایرانی از این همه دوندگی و تلاش بیهوده خسته شده بود و این جمله را بارها و بارها در طول فیلم تکرار کرد.
واین هم قسمتی از مصاحبه آقای تک دهقان
آقای تک دهقان به نظر من خیلی شکسته تر از سنتان به نظر می رسید چرا؟
به خاطر استرس و فشار روحی که بر سر این دارو داشتم به نظر خودم خیلی شکسته شده ام.من اختراعات متعددی دارم و تقریبا فکرم درگیر این اختراعات است.
از کار کردن با کارگردانی چون لقمان خالدی چه احساسی دارید؟
لقمان یک آدم حرفه ای به تمام معنا و در عین حال در نهایت صداقت و دور از هر گونه طمع.من با خیلیها برخورد داشته ام ولی همه یک جوری طمع داشتند ولی این انسان اینجوری نبود.به نظر من در هنر او مثال زدنی است .فوق العاده شرافتمند و هنرمند به معنای حقیقی.
هیه این مستند چقدر طول کشید و آیا سخت بود؟
حدود یک سال طول کشید و بیشتر روزهای هفته در گیر بودیم ولی بیشتر از من کارگردان درگیر بود.
این فیلم چند جایزه بین المللی گرفته به نظر شما چرا؟
میگن حرفی که از دل بر بیاد لاجرم بر دل می نشیند.به نظر من چون این فیلم واقعیت است و نیز به دور از تزویر و ریاست به همین خاطر مخاطب هم به آن توجه کرد و بر دل نشست.حتی خود من هم که امروز فیلم را در سینما و کران عمومی دیدم متاثر شدم.
آن لحظه ای که به خاطر تهدیدها نگران بچه ها و خانواده تان بودید چه حسی داشتید که به گریه افتادید؟منشاء این همه هراس چه بود؟
چیزی به نام ترس و هراس اصلا در دل من وجود نداردولی وقتی یک نفر با نیت سالم و انسانی بدنبال انجام یک کار خیر است اما به بدترین وجه با او برخورد می شود و حتی سعی در دزدیده شدن اختراعش دارند خوب حق بدهید ناراحت بشود.من این لحظه از زندگی متنفر شدم .خیلی اذیت شدم!
آقای دکتر شیخ نژاد در فیلم به دنبال تاثیر اختراع شما بر سلولهای سرطانی بود و آن را هم در آزمایشگاه تاییدکرد،آیا توانستید از کمکهای ایشان بهره مند شوید؟
خیر
در حال حاظر برای ثبت اختراعتون و تولیدآن چه اقدامی کرده اید؟
با یک شرکت خارجی قرار داد بستم و متاسفانه در ایران برای ثبت اختراعم به جایی نرسیدم!به نظر من زمان می خواهد که افکار در این زمینه رشد پیدا کند و فرهنگ پذیرش اینگونه موضوعات تغییر کند و حقایق نهادینه شود.ما خودمان،خودمان را قبول نداریم!
در مصاحبه قبلی درخواست کارگردان فیلم این بود که ای کاش وزیر محترم بهداشت این فیلم را می دیدند.آیا این کار انجام شد؟
نمی دانم!ولی به نظرم باید می دیدند .کار سختی نبود فقط ۷۵ دقیقه وقتشان را می گرفت ولی ممکن بود پس از آن اتفاقات خوبی در ایران رخ دهد.
علت شیوع سرطان به نظر شما چیست؟
دلایل متعددی وجود داره ولی مهمترین دلیلش نوع غذا و خوراکی هایی است که استفاده می کنیم،غذاهای آماده،استرس و تقلبهایی که در ساخت مواد غذایی میشه مثل حکایت روغنهای صنعتی و مواد غذایی تقلبی و…که همه از آن اطلاع دارید!در یک کلام عامل سرطان غذا و استرس و عدم تحرک است.متاسفانه بعضی از مردم برای کسب در آمد به جان دیگران رحم نمی کنند!!!
در مقابل دوربین خیلی راحت بودید آیا دوست داشتید بازیگر می شدید؟
(با خنده)من دوست ندارم بازیگر شوم .همیشه عاشق حقیقت بوده وهستم .من از بازیگری چیزی نمیدانم من فقط خودم بودم و تلاشم برای ثبت یک اختراع.همین!
آیا برای گرفتن مدرک دکترا اقدام کردید؟
من از یکی از دانشگاههای کانادا پذیرش دارم .
واقعیت چیست ؟کشفی اینچنین بسیار مهم وحیاتی چرا باوجود گذشت پنج سال ازآن و باوجودمحققان وکاشف آن بابارعلمی ودانشگاهی بالا همچنان درپرده ابهام قرارداشته ورمزگشایی موضوع نشده است وایا عوارض مورد تصور خطرناکتراز سرطان است یا سودجویی ،جان انسانها راکم اهمیت نموده

زهرا سعادت [یکشنبه 5 دی 1395 | 22:38]

سلام بر شما و همه دوستان عزیزم.ادم اینهمه مریضی رومیخومخ مریض میشه.مرفتم دکتر 42تا کلسترول تا کلسترول اضافافه داشتم.مضطرب شدم.اومدم خونه تصمیم گرفتم هرروزل نیم ساعت ورزش کنم از ده دقیقه شروع کردم و زیادش کردم.قبلا تحرکم کم بود بخاطر اینکه تپل شم.در عرض چهل و پنج روز تونستم کلسترولم رو پنجاه و سه تا کمش کنمکل زندگیمو عوض کردم.هیچ چیز صنعتی نخوردم حتی ی شکلات.نان سبوسدار شیر و مست کمچرب روغن زیتون غای اب پز.حبوبات .این روش من شد ک موفق شدم.خیلیها میگفتن اینترنت دروغه تو غذاتو مثل قبل بخور.اما گوش نکردم.احادیث.هم هر چ نوشته درسته.دوستان حدیث خوندم نوشته هر ک پرخوری کند بهر مریضی مبتلا میشود بجز تب که تب بیعلت میاید.جایی خوندم نوشته نان جو در هیچ شکی وارد نمیشود مگر اینکه هر چ درد در ان است از بین ببرد.نوشته چربی گوشت را هرکه بخرد بهر اندازه که خورده مریض میشود.همسایمون 36 تا کلسترول اضافه داشت اون مثل من نکرد در عرض نه ماه فقط یازده تا کم کرده.اون همه چی میخوره مثل قبل فقط سبزیجاتو یکم زیاد کرده و یکم روغن کم میخوره.خوردن ناشتای مویز هم در احادیث اومده ک باعث ازبین رفتن مریضیها میشه.امیدتون رو از دست ندهید.دکترها خدا نیستن ی دانشمند به اسم استفن هاوکینگ سن 21 سالگی تشخیص ی بیماری.کشنده دادن و گفتن دوساله خاهد مرد اگه دقیق یام مونده باشه اما اون دانشمند.ازدواج کرد بچه داره و الان47 سال از روی حرف دکترا میگذره شاید اون دکترا الان زنده نباشن اما اون دانشمند الان 68 سالشه و استاد دانشگاهه دحالیکه قدرت تکلمم ناره حتی فلجه کلا.بره موم نمیدونم چجور چیزیه اما تحقیق نکرده سراغش نرین.دوستم اباش سرطان ریه داره به سرش هم منتقل شده میخام بهش بگم از بره موم استفاده کنه اما میترسم درست نباشه خدا نکرده اتفاقی براش بیفته.خدا همه مریضها رو شفا بده ان شاالله

یوسف [سه شنبه 30 آذر 1395 | 12:50] پاسخ

باسپاس از مدیرمحترم سایت مکمل ادعای بالا نظارت این سایت می باشد که اگر لطف فرمایند برای اینکه شایبه سود جویی پیش نیاید

یوسف [سه شنبه 30 آذر 1395 | 16:31] پاسخ

سلام عزیز حق داری این خاصیت ماست که اینگونه قضاوت کنیم نمی دانم چرا مدیر محترم سایت مقاله مربوط به اقای دکتر دهقان را که فرستاده بودم اینجا منعکس نکرده است شاید بیربط تشخیص دادند اما اگر لطف کنند منعکس سازند می بینید که ایشان وهمراهان بارعلمیشان بالاست اما سرخورده و....اما بی سوادی من چیزی را عوض نمی کند دردهات دوردست پیرمرد وپیرزنهایی وجود دارند که مثل من بیسوادند واز نیکان وطبیعت اسراری رافراگرفته اند که باسوادانی امثالهم وادار به تحسین می گردد شمامساله ریشه قاصدک را خوانده اید ؟می دانید که مدتهاست درکلنیکهای کانادا رویش کارمی کنند ؟همین بره موم چندین نفر را راضی ومداوا نموده ؟اینان اسرار طبیعت هستند .میدانید که کاشف پنسیلین اتفاقی ان را کشف نمود واصلابدنبال کشف ان نبود ؟چرا دارچین را مثال زده اید ؟وچرا قصاص قبل از جنایت نموده اید؟من کی گفتم دارودارم ومی فروشم وشماره خود را گذاشته ام ؟من گفتم که من بیسواد ادعایی دارم وشما ای باسوادان وقتی صرف کنید وبه چالش من وارد شویداگر من محق بودم خیری هم به جامعه وهم به من می رسد واگر نه سیه روی شود آنکه درو غش باشد-

هادی [پنجشنبه 2 دی 1395 | 00:30] پاسخ

باسلام خدمت شما انسان بزرگوار بنده دارای عمویی هستم که تومور بدخیم گرید 4 داره ومورد عمل جراحی قرار گرفت وهم اکنون در حال پرتو درمانی میباشه اگر امکانش هست ودرمان با این ماده حتی 1 روز به عمر ایشان میفزاید و دردهایش کمتر میشود تماس بگیرید تا تهیه کنم ممنون میشم

هادی [پنجشنبه 2 دی 1395 | 23:54] پاسخ

بعد از 9بار که از شیمی درمانی مادرم که به خاطر سرطان ریه میگذره،فهمیدم که دکتر به پدرم گفته خوب نبوده وعمل نداره.الان داره از کپسول تزریقی استفاده میکنه.
یه دوستی در کامنتهای گذشته گفت که یک پرفسور سوییسی یک معجون کشف کرده که در 42روز طول درمان موثره.ترکیب چغندر،هویج،ساقه کرفس،سیب زمینی و تربچه.

کسی این کار را انجام ؟


http://golansaqqez.com/news/965/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-42-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%B9%D8%AC%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%AF%D8%B9%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4%DB%8C!.html

جاوید [جمعه 3 دی 1395 | 13:26] پاسخ

سلام.
بزرگوارای عزیز من همتون رو درک میکنم چون مادر من هم دچار بیماری CANcer هستن و مثل شما توکلمون به خدایی هست که ما رو آفریده.
ما هممون دنبال راه حلی هستیم که عزیزانمون معالجه و درمان شوند و این موضوع باعث سوء استفاده افرادی شده. خواهش میکنم هر داروی گیاهی یا شیمیایی که مصرف میکنین حتما حتما با پزشک مربوطه(پزشک های معتبر طب سنتی و طب کلاسیک)مشورت کنین به بروشور ها و اطلاعاتی که روی خود داروها مینویسه دقت کنین اگر از اینترنت تحقیق میکنید به مطالب و منابع موثق استناد کنین. هر کسی هر گروهی راه اندازی کرد و مطلبی نوشت راجع بهش تحقیق کنین با پزشک مربوطه در میون بذارید به اینکه چند نفر از اعضای گروه اون رو تایید کردند استناد نکنین. قطعا هر کسی شفا پیدا میکنه خواست و لطف خدا بوده نه این که این مورد سبب سوء استفاده مدیران گروهی بشه که بیماری در اون گروه شفا پیدا کرده.
مراقب خودتون و عزیزانتون باشید.
لا حول و لا قوّة الّا باللَّه خداوند منشاء همه قدرت هاست و هر كاري تنها با قدرت الهي تحقق مي يابد.
«تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان میاید. تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را میبینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی (ع) از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین. تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند؛ پس از غلبه شک نکنید گردنتان را خواهد شکست»

جاوید [جمعه 3 دی 1395 | 13:27] پاسخ

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر محمد مهدی گویا در اختتامیه هفدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی ایران با بیان اینکه سرانه مصرف آنتی بیوتیک در کشور ما بسیار بالاست، گفت: مصرف بی رویه و خودسرانه آنتی بیوتیک ها موجب افزایش مقاومت میکروب ها، عفونت ها و ویروس ها می شود که این امر می تواند خطر آفرین باشد.

وی افزود: مقاومت در برابر آنتی بیوتیک درمان ها را با شکست روبرو می کند بنابراین باید برای کاهش مصرف بی رویه این داور راهکارهایی اندیشید.

گویا در ادامه آموزش پزشکان برای کاهش تجویز را یکی از راهکارهای کاهش سرانه مصرف آنتی بیوتیک دانست و یاد آور شد: علاوه بر این باید تجویز آنتی بیوتیک را در کشور محدود کرد تا هر متخصصی تنها بتواند چند نوع از این داور را تجویز کند. از این طریق می توان میزان تجویز این دارو را کاهش داد.

وی افزود: علاوه بر این باید دسترسی مردم به این داور را کاهش داد تامصرف بی رویه آنتی بیوتیک کاهش یابد.

به گفته گویا، پزشکان باید نسبت به مصرف خودسرانه آنتی بیوتیک به مردم هشدارهای لازم را بدهند و نحوه منطقی مصرف دارو را به آنها بیاموزند.

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، یادآور شد: متاسفانه امروزه در تهیه برخی از محصولات غذایی دامی از آنتی بیوتیک ها استفاده می شود که مسئولان ذی صلاح باید این امر را کنترل کنند.

وی خاطر نشان کرد: علاوه بر این مصرف آنتی بیوتیک باید در دامپزشکی، دام پرورشی و پرورش آبزیان تحت کنترل باشد.

کیوان [یکشنبه 5 دی 1395 | 00:03] پاسخ

سلام دوستان عزیز اخرش چکار کنیم برموم استفاده شود یانه

زهرا [چهارشنبه 8 شهریور 1396 | 12:03]

سلام.بره موم عالی هست.البته به صورت عصاره باشد

یوسف [یکشنبه 5 دی 1395 | 09:38] پاسخ

باسلام به دوستان این مطلب درفیس بوک وتلگرام مداوم منعکس میگرددشایدبرای شما هم فروارد شده باشد
گیاهی درکردستان که سرطان را از بین میبرد

حسین محمد مصطفی ۴۶ ساله کرد اهل " پشتده ر " عراق که ۳ سال است از بیماری سرطان رنج میبرد . با خوردن گیاهی به اسم محلی " چق چقه " یا " گوڵه په پوله پاییزه " کاملا بهبود یافته و حتی دنیا را شگفت زده کرده است.

حسین محمد میگوید: سه سال است که از بیماری سرطان رنج میبرم و تا اکنون ۴۰ میلیون برای انجام شیمی درمانی و دارو نزد پزشکان خرج کرده ام و نیز ۱۲ میلیون بدهکارم ، ۶ عمل نیز انجام داده ام اما وضعیت جسمانیم روز به روز وخیم تر شد. سرانجام دکترم که قرار بود عمل هفتمم را انجام دهد به مسافرت رفته و قرار شد بعد از مسافرت عملم را انجام دهم. خیلی ناامید شده بودم. سرانجام و به پیشنهاد دوست برادرم که در انگلیس بود به من گفت نوعی گیاه به نام محلی "چق چقه " در مناطق کردستان میروید انرا بخورم . من نیزپذیرفتم و تصمیم گرفتم تا برگشت دکترم انرا مصرف کنم.بعد از برگشتن دکتر پیش اورفتم وازمایش دادم دکتر درکمال تعجب ازم پرسید چه چیزی مصرف کردی؟ من هم به او جریان را توضیح دادم ... دکترم گفت مصرف این گیاه دارویی را ادامه بده توکاملا سلامتی و هیچ اثری از سرطان در بدن تو دیده نمی شود.

رضا [چهارشنبه 8 دی 1395 | 08:21]

من هم از دوستان کردم که اهل سرو آذربایجان غربی می باشند در خصوص این گیاه و خواص درمانی آن در مقابل سرطان شنیده ام ولی تو نت چیزی در موردش نیست.

محمد320 [یکشنبه 5 دی 1395 | 18:18] پاسخ

سلام.مادر من سرطان ریه داره.تا اونجا که من میدونم عسل های مختلفی وجود داره مثل عسل آویشن و گل و گیاهان مختلف و غیره.میخواستم بدونم بره موم هم مثل عسل ها مختلف هست یا نه؟برای سرطان ریه اگر بره موم خاصی هست ممنون میشم معرفی کنید

یوسف [چهارشنبه 8 دی 1395 | 16:46] پاسخ

دوست عزیز اقای رضا توی نت ریشه قاصدک را البته بزبان انگلیسی سرچ کنید هم چندین سایت معتبر درباره ان نوشته اند وهم چندین شرکت ان راتولید (بصورت تی بک و )نموده اندسایت cbcراهم سرچ نمایید

مریم سادات [شنبه 11 دی 1395 | 12:44] پاسخ

سلام سوالی از خدمتتون دارم یکی از آشنایان آقای 39 ساله هستن که متوجه شدن توده ای در معده شون هست دکتر بعد از آزمایش گفته توده سرطانی بدخیم.تشخصی سرطان معده منتها گفتن در مرحله ابتداییه و بعد از برداشتن توده سه جلسه شیمی درمانی خفیف.سوال من اینه که آیا امکنش هست سرطان عوت کنه؟ شیمی درمانی بدن رو خلی ضعیف مینه و اینکه بین عمل برداشتن توده و شیمی درمانی چقدر فاصله است؟بین هر جلسه شیمی درمانی چقدر فاصله است؟ممنون

مرادی [شنبه 11 دی 1395 | 12:45] پاسخ

پدر من دچار سرطان معده وکبداش شده است که فعلا شیمی درمانی میکند ولی جواب نداده است چه راه برای ما پیشنهاد میکنید سن پدرام ۴۸ می باشد

مدیریت سایت [یکشنبه 12 دی 1395 | 09:41] پاسخ

با سلام
دوستان اگر در کامنت ها آدرس گروه تلگرامی وجود داره لطف بفرمایید تاریخ و ساعت آنرا برای ما بفرستین تا زود برداشته شود.
باتشکر

123 [دوشنبه 13 دی 1395 | 20:19] پاسخ

با عرض سلام خدمت دوستان گیاه مورینگا و شیر تیغک ( یا همان چق چقه یا ریشه قاصدک) هم میگن در درمان مفید می باشد

فهیمه [چهارشنبه 15 دی 1395 | 13:04] پاسخ

سلام خواهرم 2 سال پیش کانسر پستان داشت عمل کردن یک طرفه در اوردن تمام مراحل شیمی درمانی و پرتو رو انجام داده الان بعد 2 سال در متاستاز داده به ریه ها و مغز دیگه موندنمون تو بیمارستان جایز نبود شما توصیه میکنید که از بره موم استفاده کنیم چون سر گیجه شدید وتهوع داره لطفا راهنمایی کنید

شقایق [پنجشنبه 16 دی 1395 | 14:35] پاسخ

سلام پدرم سرطان بدخیم روده داشت بعد از اینکه جراحی شد انگار سطانتو بدنش پخش شده و در همه جای بدنش امکان تومور وجود داره این روش درمان موثره؟؟؟؟؟؟

هادی [جمعه 17 دی 1395 | 23:52] پاسخ

سلام خواهر زنم 3سال پیش سرطان ریه گرفت سه ماه پیش مشخص شد یک هفته پیش شورو کرد به شیمی درمانی درد پهلودر شکم دار اقای دکتر از بره موم استفاد کنیم از کجاه بگیرم چطور استفاد کنیم بعد سرفه می کنه خون میاد از روزی که شیمی درمانی شد خون کم شد

صالحزاده [شنبه 18 دی 1395 | 15:12] پاسخ

با التماس شفای ناب از بارگاه الهی برای هر درمندی که برتوکل وتلاش وهمت متعالی کمر بخدمت خود و همنوع بسته است
در خصوص شفای سرطانها لطفا باایده همنوعدستی بنده همگام شوید
لطفا تماس بفرمایید
اقای شفیعی هم لطفا تماس بفرمایند ممنون میشم
09184491611 در هر وقت شبانه روز در خدمتم |با سپاس از روح لایزال شافی

هانی [دوشنبه 20 دی 1395 | 01:55] پاسخ

– برای رفع‎‎‎ناراحتی‎‎‎معده، غذاکم بخورید، غذا راخوب بجوید وآب را به روش‎‎‎صحیح استفاده نمایید.
– نمک زیاد ،موسین معده را از بین می‎‎‎بردو باعث زخم معده می‎‎‎شود.
– زخم اثنی عشر: برای درمان زخم اثنی عشر،روزی سه قاشق عسل با موم بخورید.
– نفخ معده: مواد شیرین باعث نفخ معده می‎‎‎شود.برای رفع نفخ معده، زنیان را آسیاب نموده، یک قاشق چایخوری بعد از غذا بخورید. به علت تلخی، زنیان را در کپسول بریزید و بخورید.
– برای رفع نفخ و ترشی معده، دوبار انگشت را در نمک زده و بچشید، مشکل در یک دقیقه برطرف می‎‎‎شود.
– منشا میگرن گوارشی است، کسانی که ماکارونی، چای، شیرینی‎‎‎جات قنادی، سرخ‎‎‎کردنی، پنیر استفاده می‎‎‎کنند، دچار سردرد می‎‎‎شوند. این مواد در روده بزرگ به الکل تبدیل شده و ایجاد سر درد می‎‎‎کنند.
– کسانی که میگرن دارند، شیرینی،مواد شیرین و چای شیرین نخورند.
– بچه‎‎‎هایی که در درس خواندن کند هستند، ناراحتی گوارشی دارند.
– در روزسه وعده غذا بخورید و بین غذا فقط میوه بخورید.
– برای جلوگیری از چاق شدن ، سالاد را قبل از غذا بخورید.
– همیشه 3/2 معده را پر کنید و 3/1 آن را خالی نگهدارید.
– استراحت بعد از غذا: بعد از غذا دراز کشیده، دستها را زیر سر گذاشته و پای راست را روی پای چپ قرار دهید و به همین صورت 10 دقیقه بدن را آرام نموده و به چیزی فکر نکنید، نفس عمیق بکشید و سعی کنید خوابتان نبرد.با این کار احساس سبکی به شما دست می‎‎‎دهد.
– بیماری آسم کودکان وجود ندارد، بلکه ناراحتی معده دارند و برای رفع آن، غذاهای تبلیغی، ماست، شیر و آب با غذا نخورند.

ارزو [پنجشنبه 23 دی 1395 | 20:12] پاسخ

کسی که تومور مغزی داره هم براش بره موم تاثیر داره

زیبا [شنبه 6 خرداد 1396 | 09:25]

سلام .بله مفیده اگر به صورت خالص و عصاره باشد.

پريسا [دوشنبه 27 دی 1395 | 01:12] پاسخ

سلام همسر من دچار سرطان سينه شده كه متاستاز به استخوان داده شيمى درمانى نشده با قرص تاموكسيفن درمان شده آيا بره موم تأثيرى در روند بيمارى ايشون داره؟؟

فاطمه [سه شنبه 28 دی 1395 | 15:12] پاسخ

تو رو خدا یکی بگه که بالاخره خام بره موم موثر هست یانه. اخه خودشون تو مقاله نوشتن به صورت خام نیم ساعت جویده بشه.

ناشناس [پنجشنبه 30 دی 1395 | 22:59]

سلام. بله خامش تاثیر داره. نیم ساعت قبل سه وعده صبحانه ناهار شام نیم ساعت جویده شود. کپسول اسپانیاییش به نام پروپونکس هم داروخانه ریحان در یوسف آباد داره. شما خامش هم استفاده کنید تاثیر داره

رضوان [سه شنبه 2 خرداد 1396 | 09:32]

سلام .نه اصلا جذب بدن نمیشه.وشاید ناخالصی هم داشته باشه که چه بسا ضضرر هم داشته باشه.باید به صورت عصاره باشه که به صورت کپسول یا مخلوط با عسل هستش.

نادیا [جمعه 1 بهمن 1395 | 23:52] پاسخ

سلام . با امید آرزوی همه بیماران. از خواهران عزیز اگر کسی در حین شیمی درمانی دچار عفونت ادرار شده لطفا پیام بگذارد به چه طریقی معالجه شد و چند روز طول کشید. چون بکی از بستگان من در حین شیمی درمانی عفونت ادرار گرفته می خواستم بدانم همه دچار می شوند یا نه؟

زهره [شنبه 16 بهمن 1395 | 12:45] پاسخ

سلام مادر من سرطان مري دارند آيا بره موم براي اين نوع سرطان مفيد هست يا نه ؟

ثنايي [شنبه 16 بهمن 1395 | 13:51]

بله مفيد است اگر بره موم را عصاره كرده باشند و نوع خالص باشد . ميتونيد تمام مطالب اين بخش را بخونيد و اطلاعات كسب كنيد . من حرفهاي اقاي جلاليان را علمي تر ميدونم . ارزوي دارم مادرتون خوب بشه .

خانزاده [جمعه 19 آبان 1396 | 00:23]

باسلام خدمت خانم زهره خاستم بدونم که مادرتو که گفته بودید سرطان مری داشت خوب شده یا نه خاهشا بگید چون متاسفانه پدرم چار شدن الانم شیمی درمانی و پرتو نرمانی میشه اگه بگید ممنون میشم چون پدرم فقط چهل و منج سالشه

احمدی [یکشنبه 17 بهمن 1395 | 13:12] پاسخ

سلام عرض میکنم خدمت شما پدرمن 57سال سن دارد سه هفته پیش یک تومور 5سانتی روی استخوان پشت یعنی روی دوتامهرش بوده درآوردیم به نظرشما سلول ها دربدن پخش شدن؟موم میتونه کمک کنه؟وچجوری استفاده کنیم؟

داود [یکشنبه 17 بهمن 1395 | 22:55] پاسخ

باسلام ایابره موم رابرای سرطان خون تاثیری داردیاخیر
اگردارد روزانه چقدردرضمن قرص داساتنیب هم
مصرف میکنه نوع بیماریش هم AAlهستش ممنون میشم ازراهنمایتون فقط لطف کنیدزوترجواب بدین ممنون میشم

حسین پور [دوشنبه 2 اسفند 1395 | 20:17]

با سلام مصرف بره موم برای همه سرطانهامفید میباشد .بهترین راه روزی سه بار در هربار سه گرم را جویده بعداز نیم ساعت جویدن خورده شود که جمعا 9 گرم در روز میشود.به امید سلامتی

مریم [سه شنبه 19 بهمن 1395 | 12:44] پاسخ

با سلام و تقدیم احترام
خواهر بنده دوسال پیش سرطان تخمدان پیشرفته داشتن که منجر به جراحی و برداشتن تخمدان و رحم شدن شیمی درمانی صورت گرفت الان متاستاز داده به کبد بعد از دوسال و ی ضایعه 28 میلیمیتری ایجاد کرده دوباره تحت شیمی درمانی قرار گرفته میخواستم بدونم الان در این مرحله بره موم استفاده کنه یا بعد از اینکه دوره اش تموم شد؟ متشکرم

سارا [جمعه 22 بهمن 1395 | 10:30]

سلام . من اين متن رو چند بار با دقت خوندم و براي شما هم ميذارم تا كمكي بهتون كرده باشم . اين مطالب مربوط به يه آقايي بنام استاد حسن جلاليان كه سايت آب درماني هم دارم اينم سايتشونه http://www.shafagar.com دلم ميخاد همه بيمارا خوب بشن . \
###################################r\

يا من اسمه دواء وذكره شفاء
بيماران سرطاني كه سرطانشان پيشرفت داشته است و لاعلاج تشخيص داده شده اند و هيچ متولي براي درمان آنها وجود ندارد و رها شده اند و در اصطلاح جواب شده اند و بدلائل مختلفي توانايي انجام روش آب درماني ( امساك درماني - روزه طبي آب ) را نيز ندارند ميتوانند از اين عصاره پروپوليس ( عصاره بره موم ) استفاده نمايند . نكات ذيل نتيجه تجربه طولاني و دانش استاد حسن جلاليان است كه علاوه براينكه بنيانگذار روش امساك درماني در ايران مي باشند ساليان متمادي هم هست كه در خصوص بره موم وعصاره گيري از آن فعاليت دارند .

در ابتدا لازم است بيماران سرطاني كه از نظر طب جديد و يا ساير روشهاي طب سنتي غير قابل درمان تشخيص داده شده اند در خصوص نقش بره موم در درمان بيماريها و بويژه انواع سرطان ها در اينترنت و يا كتابها و يا ساير منابع تحقيق و جستجو نمايند و چنانچه به اين نتيجه رسيدند كه بره موم ( عصاره بره موم ) توانايي درمان سرطان را دارد آنگاه اقدام به تهيه ومصرف نمايند كه البته بدست آوردن بره موم درجه يك و ساختن عصاره از آن شروطي دارد كه در متن ذيل آورده ميشود و به آساني نيست زيرا از يك كيلو بره موم خام درجه يك فقط 50 گرم عصاره با كيفيت بدست مي آيد و اين مستلزم هزينه و وقت وحوصله فراوان است و لذا بيماراني كه ميخواهد از اين راه درمان بشوند به نكات بسيار مهم كه در متن پائين آورده شده دقت نمايند .


نكات بسيار مهم در باره عصاره بره موم ( ) Propolis

بره موم يكي از ارزشمندترين توليدات زنبور عسل است كه براي محافظت و دفاع از كندو و براي استريل نمودن محيط كندو و بدلائل ديگري توسط زنبور عسل توليد ميشود اما:

1 - اين محصول به صورت خام تاثير درماني ندارد و قابل هضم توسط معده هيچ موجودي نيست و بايد فراوري شود.

2 - مصرف بره موم خام بصورت خوردن و يا جويدن بره موم يا پودر بره موم صحيح نمي باشد زيرا بره موم خام تصفيه نشده داراي آلودگي هايي مثل خرده سنگ - خاك - تكه هاي چوب كندو - قير - ايزوگام - حشرات و جانوران مرده است .

( چون يكي از كاربردهاي بره موم براي ضدعفوني كردن كندو از حشرات و جانوراني است كه داخل كندو ميشوند و زنبور براي استريل كندو با نيش اين حشرات و جانوران را ميكشد يا بي حس ميكند و و سپس دور لاشه اين حشرات وجانوران لايه اي از بره موم مي پيچد تا گند زدايي صورت بگيرد )

3 - همچنين بره موم خام وتصفيه نشده داراي الوگي به سرب هم هست.

( زيرا كندوهايي كه در كنار جاده ها و يا كارخانه ها و مزارع قرار دارند و اين كارخانه ها و جاده ها داراي سرب هستند و كندوهايي كه در درون مزارع غير ارگانيك قرار دارند بدليل وجود سموم دفع آفات نباتي كه در اينگونه مزارع استفاده ميشود داراي آلودگيهاي مختلف ميباشد )

و لذا بايد بره موم خام ابتدا تصفيه گردد تا از آلودگيهاي مختلف پالايش شوند و سپس عصاره گيري صورت گيرد تا مواد موثر درماني آن مانند آنتي اكسيدان ها و فلاونوئيدها و غيره استحصال شود .

4 - هر بره مومي قابليت عصاره گيري ندارد و فقط بره موم كاملا سبز كه از درختان كاج و صنوبر و سرو هستند ارزش درماني دارند و بايد عصاره گيري شوند و البته وقتي بره موم خام و كاملا سبز عصاره گيري شود به رنگ سياه درمي آيد .

5 - از هر يك كيلو بره موم با ان مشخصاتي كه گفته شد 50 گرم عصاره ارزشمند بدست مي آيد و اگر غير از اين باشد فايده ايي ندارد .

6 - نبايد به هيچ وجه بره موم خام حرارت داده شود زيرا ذوب نمودن و حرارت دادن بره موم خام موجب به هم خوردن تركيبات آن مانند فلانوئيدها و آنتي آكسيدان و ساير تركيبات ارزشمند آن ميشود و به همين دليل است كه بايد عصاره گيري بصورت طبيعي و بدون استفاده از دستگاه انجام شود و لذا اين نوع عصاره گيري زمان بر است و 2 ماه طول ميكشد و عصاره بدست آمده بصورت طبيعي و بدون استفاده از هيچ نوع دستگاه صنعتي داراي ارزش درماني است .

7 - همواره در برابر هر اصلي يك بدل ( نوع تقلبي ) وجود دارد و لذا بيماران سرطاني به اين نكته توجه داشته باشند كه عصاره بره موم تقلبي يا بي كيفيت هم وجود دارد كه ممكن است با قيمت كمي عرضه شود .

علاوه بر تقلب موارد بي كيفيتي هم وجود دارد از جمله : مانند استفاده از بره موم سياه يا قهوه ايي و يا اضافه نمودن اب مقطر و يا شيرين بيان و يا مواد ديگر و استفاده از دستگاههاي صنعتي براي عصاره گيري و يا ذوب نمودن وحرارت دادن بره موم خام و مواردي ديگر باعث بي كيفيتي خواهد شد و ارزش درماني ندارد .

8 - پودر نمودن بره موم خام ولو اينكه بره موم درجه 1 هم باشد ( بره موم خام سبز رنگ ) اشتباه است . برخي دانسته يا ندانسته بره موم خام را در يخچال هاي فريزري سفت ميكنند وسپس با آسيابهاي قوي خرد و پودر ميسازند همراه با تمام الودگيها و آشغالهايي كه در آن وجود دارد (برخي از آشغالها در بندهاي 2 و 3 بيان شده است ) و اينكار نه تنها اثر درماني ندارد بلكه ان الودگيها به مصرف كننده منتقل ميشود .

9 - از عصاره بره موم نمي توان پودر ساخت و اين عمل غير ممكن است زيرا عصاره مايعي غليظ است كه در ان روغن فراري وجود دارد كه اجازه خشك شدن و پودر كردن نميدهد و لاجرم بايد دست به تركيبات ان زد و برخي از مواد ان را حذف نمود كه باعث ازهم گسيختگي مواد موثره درماني آن ميشود مانند فلاونوئيدها و اصولا نبايد دست به تجزيه ويا حذف اجزاي بهم پيوسته بره موم زد و بايد عصاره بره موم واجد تمام مواد موثر آن بطور يكجا باشد تا اثر درماني داشته باشد . همچنين نبايد با دستگاههاي خشك كن آن را خشك نمود كه اين عمل هم باعث پائين آمدن اثر درماني خواهد شد و نبايد هيچ دستگاه صنعتي در فرايند عصاره گيري بكار برود تا خواص درماني آن محفوظ بماند . وقتي بره موم عصاره شده سنتي و طبيعي زودتر جذب بدن ميشود و اثر درماني خودش را ميگذارد نيازي به پود كردن آن نيست .بدست آوردن عصاره بره موم با مشخصاتي كه ذكر شد دشوار است و علم و دانش و تجربه فراواني لازم دارد و علاوه بر داشتن دانش وتجربه بايد صبر و حوصله فراوان نيز وجود داشته باشد و زمان طولاني براي تهيه اين عصاره طبيعي صرف نمايد چون مدت زماني كه از حل نمون بره موم خام بصورت طبيعي تا چندين بار تصفيه و نهايت عصاره گيري 2 ماه مي باشد .

بيماران سرطاني كه توسط اطباي محترم غير قابل معالجه تشخيص داده شده اند ( و اصطلاحا جواب شده اند ) بايد از مصرف گوشت قرمز و فراورده هاي حيواني پرهيز نمايند چون كه گوشت و لبنيات باعث تقويت و رشد سلولهاي سرطاني ميشوند .

شهریار پیرمرادی [چهارشنبه 20 بهمن 1395 | 14:27] پاسخ

با سلام خدمت هم وطن های عزیزم
کامنت ها را که اغلب با استرس و گاها با هیجان نوشته شده بود مطالعه کردم.
عوامل زیادی در طبیعت وجود داره که باعث بیماری میشه و شک نکنید که انسان ها با دانش و علم خود نمی توانند جلوی ورود الودگی و میکرب و ویروس را به داخل بدن خود بگیرند. خداوند عالم ، وقتی موجودات را خلق کردند درمانش بیماری ها را نیز در خود بدن قرار دادند، منتها ما انسان ها این فرصت را از سیستم هوشمند بدن خود گرفته ایم و نمی گذاریم که سیستم فوق کار خود را بدرستی انجام بدهد، چون که کار سیستم دفاعی دفع سموم و مواد غیر طبیعی از بدن است وقتی که ما غذای غیر طبیعی وارد بدن می کنیم سس را خسته و ناتوان میکنیم و نتیجه اش غلبه میکرب بر بدن ماست حالا باید چکار کنیم، معلومه ، باید غذای اصلی به بدن داده شود ، طبق آموزه های دینی ما در آیات قران و نیز در مطالعات گوناگون که خیلی راحت می توانید به آن دسترسی داشته باشید، غذای اصلی ما میوه ها و سبزی ها و دانه ها و تا حدودی غلات هستند، اینها را اگر بکاری یا قلمه بزنی سبز می شوند، این چه معنی دارد ، یعنی اینکه انرژی دارند ، حیات دارند ، یعنی آنزیم دارند ، ولی همون مواد گیاهی اگر پخته شوند ، آیا سبز میشن، اصلا میشه انها را نگهداری کرد، خواهشم این است به این علامت سوال ها جواب بدین، وقتی که غدای اصلی خود را میل کنید به سیستم خود درمانی بدن اجازه می دهید که کار خود را بدون دغدقه از حمله سموم خارجی یا همان غذای غیر اصلی که شامل (همه فراورده های حیوانی، همه داروها ، همه غذا های پخته، چایی، نان، برنج، ماکارونی، همه محصولات کارخانه ای مثل آب میوه، شربت، ترشی، کمپوت، ووووو) می باشند انجام دهد و شک نکنید با ایمان به این سیستم که در واقع ایمان واقعی به خداوند عالم است ، هر بیماری در مان می شود و اگر می خواهید بیشتر در این خصوص بدانید باید به مطالعه بپردازید چون ناآگاهی ما بزرگترین ویروس و میکرب است و خیلی از دانشمندان نیز اسیر این ناآگاهی هستند به شما پیشنهاد میدم ، کتاب های مرحوم آوانسیان را سرچ کنید و حتما با ایمان کامل مطالعه کنید ، ممکنه یه روز وقت شما را بگیرد ولی متوجه میشی که دنیای علم نمی تواند از پس دنیای پر راز و رمز بدن و انرژی نهفته در گیاهان و میوه ها سر درآورد، میگن که ژاپنی ها توانسته اند دانه گندم را به شکل مصنوعی با تمام خصوصیات گندم تولید کنند، ولی تناه مشکلش این است که رشد نمی کند، در حالی که دانه گندم را که از 5 هزار سال پیش در اهرام ثلاثه مصر باستان پیدا کرده اند قابلیت رشد دارد، این همان انرژی است که میگم بشر تا آخر دنیا علمش بالا رود نمی تواند از ان سر دربیاورد و فکر کنم اگر هم سر در بیاورد اینقدر ظرفیتش کم است که باعث نابودی خودش و کره زمین می شود. من هیچ مشکلی ندارم ولی خواستم اطلاع رسانی کنم. پس به خود درمانی بدنتان یعنی به توانایی خداوند هیچ شکی نکنید . زندگی با خام گیاه خواری معنا پیدا می کند، موفق باشید

شهریار پیرمرادی [چهارشنبه 20 بهمن 1395 | 14:32] پاسخ

با سلام
بنده رشته ام تغذیه نیست و مهندس عمران هستم، اما حدود دو سال است که با وجود اینکه هیچ گونه مشکل و بیماری و یا چاقی نداشته ام خیلی اتفاقی با دنیای خام گیاه خواران آشنا شدم و کتاب های زیادی را اعم از داخلی و خارجی مطالعه کردم و دنیای جدیدی برویم باز شد، در همان روز اول که نصف کتاب خام گیاه خواری آوانسیان را مطالعه کردم، خام گیاه خواری مطلق را پیشه کردم، و با ادامه این سبک زندگی، و نیز با مطالعه منابع مختلف ، هر چه بیشتر به آن اعتقاد پیدا کردم، و بر خلاف اوائل خام گیاه خواری ام که اعتقاد داشتم سیستم بدن انسان بر اساس خام گیاه خواری است، الان اعتقاد دارم که خداوند، اشرف مخلوقات را تنها با یک نوع تغذیه نیافریده بلکه انسان همه چیز خوار است و این قابلیتی است که شاید یک مزیت برای انسان باشد.
اما چیزی که در ورای این قضیه نهفته است ، این است که غذای اصلی انسان میوه جات است که دارای راندمان بالای 90 درصد است و غذاهای با سرمنشاء حیوانی دارای راندمان 30 درصد است، کره زمین ممکن است در اثر برخورد شهاب سنگ و یا اتفاقات یخبندان و آتشفشان با مصیبت نابودی گیاهان روبرو شود و این انسان است که می تواند از قابلیت همه چیز خواری خودش استفاده کند و بتوان به بقای خود ادامه دهد ، من در سن 52 سالگی هستم و پس از شروع به خام گیاه خواری بسیار پر انرزی شدم به حدی که وقتی ورزش میکنم تا 10 کیلومتر می دوم و هر روز هم مشغول بدنسازی شده ام به حدی که از پسر 22 ساله ام که روزی 10 تخم مرغ می خورد و بدنسازی میکند ، هم زورم بیشتر شده هم حجم عضلاتم، با جناقم که 15 سال از من کوچکتر است و دچار فشار خون بالا، کلسترول بالا، تپش قلب 120 بار دقیقه، سینوزیت و خر و پف و اضافه وزن و چند جور دیگر از این نوع ناراحتی ها شدید بود و روزی یه مشت قرص های جورا جور می خورد، به خام گیاه خواری تشویق کردم و به 4 ماه نکشید که تمام انها رفع شدند و به دعا گویی شما مشغول است ، حال صحبتم با شما بزرگان و فرهیختگان این است که قبل از اینکه با آموخته های علمی بخواهید با قضیه تغذیه برخورد کنید بیائید و بگید خوب ما که سالهای سال است همه چیز خواری را امتحان کرده ایم و نتیجه اش هم شده این همه بیماری و اینقدر بیماری زیاد شده که میشه باهاش کلاس هم داد، حالا بیایم و چهل روز این سبک زندگی را امتحان کنید و از میوه ها سبزی ها و غلات دانه ها و مغز ها به عنوان خوراک استفاده کنیم ، بعد خودتان قضاوت کنید، بعد ببینید خداوند چی آفریده، بعد ببینید انرژی به چی میگن، بعد بینید استقامت و زور به چی میگن، ببخشید عامیانه بگم، بعد ببنید بیماری کیلو چنده، من خیلی صحبت دارم که بگم ولی پیشنهاد میکنم خودتان وارد گود شوید و با مطالعه کتاب خام گیاه خواری مرحوم آوانسیان راه روشن را انتخاب کنید. به امید انروز که تمام بیمارستان ها به خاطر نبود بیمار تعطیل شوند.

مهدی احمدی [سه شنبه 26 بهمن 1395 | 16:24] پاسخ

سلام من عصاره بره موم 70درصد درست کردم میشه راهنماییم کنید که چطور مصرفش کنم .ممنون میشم

مهدی احمدی [پنجشنبه 28 بهمن 1395 | 19:29]

عصاره 30 درصد.لطفا راهنماییم کنید

کیان [جمعه 29 بهمن 1395 | 03:37]

سلام. دوست عزیز چطور متوجه شدی ، که عصاره ای که ساختی ۷۰ درصد هستش؟ ضمنا آقای احمدی در کامنت آبان ماه نحوه مصرف رو گفتن.موفق و پیروز باشید.

گنجي [جمعه 29 بهمن 1395 | 17:17]

متعجبم از اينكه شما تونستي عصاره 70 درصد رو درست كني ولي نحوه مصرفشو نميدوني . جسارتا بعد از اينكه فهميدي نحوه مصرفشو فقط تو رو خدا به كسي نده بخوره چون طرف رو به كشتن ميدي !!!!!!!

مهدی احمدی [شنبه 30 بهمن 1395 | 15:51]

ضمنا روش ساخت بره موم 30درصدو از سایت میهن بلاگ یاد گرفتم. بازم میگم 30درصده نه 70

رویا [شنبه 9 اردیبهشت 1396 | 13:09]

مخلوط با عسل ارگانیک کنید و هر 12 ساعت استفاده کنید

مهدی احمدی [شنبه 30 بهمن 1395 | 15:38] پاسخ

ببخشید عصاره 30 درصده. 300 گرم بره موم سبز با 700 گرم اتانول.

سحر [یکشنبه 1 اسفند 1395 | 22:08] پاسخ

با سلام،نامزد من سرطان هوچكين در مرحله دو داشته،الان ٢ سال از شيمي درماني و پرتو درماني ميگذره و دكترش ميگه مشكلي نيست،اما من نگرانم از اينكه اين بيناري عود نكنه ،ميخوام بدونم كسي اينجا هست كه اين بيماري رو داشته و الان تو چه وضعيتيه؟اينكه عصاره بره موم براش مفيد هست يا نه؟
خواهش ميكنم جواب بديد چون من سر دو راهي ازدواج موندم،نميدونم ازدواج كنم بعد بيماريش عود نكنه!

بهناز [شنبه 6 خرداد 1396 | 09:20]

سلام عزیم من درکت میکنم واقعا خیلی سخته .انشاله شفای کامل پیدا کنند.شوهر دوست من عسل ارگانیک مخلوط با عصاره بره موم تهیه کرد و هر روز به صورت کاملا منظم رو شرایطی که بهش گفته بودن استفاده کرد ولی به صورت مداوم.فکر کنم همزمان باهاش کپسول بره موم هم میخورد الان بهبودی کامل پیدا کرده.یه جورایی این بره موم کلا سرطان رو پیشرفت سلولهای سرطانی رو توی بدن ریشه کن میکنه و گلبول سازی میکنه توی بدن تا بدن نسبت به هر عارضه ای مقاوم بشه.اگه کسی رو برای خرید سراغ دارین که خوب .اگه ندارین به هرجایی اطمینان نکنین و از شرکت www.iranasal.comخرید کنین

اسلام [یکشنبه 1 اسفند 1395 | 23:37] پاسخ

سلام، دوستان تازه متوجه شدم که پدرم سرطان ریه بدخیم داره خواهشا راهنماییم کنید

امید رزمی [دوشنبه 2 اسفند 1395 | 19:53] پاسخ

باسلام ،خانوم من تومور مغزی بدخیم دارد ودکتر جوابش کرده ،ولی داره شیمی درمانی میشه با تزریق امپول اوستین 400،که با توکل به خدای متعال تا بهبودی کامل کنه،میخاستم ببینم بره موم برای خانومم تاثیر داره ،لطفا راهنمایی کنید با تشکر

امید [چهارشنبه 4 اسفند 1395 | 13:08] پاسخ

واقعا آدم نمیدونه چی بگه،دو ساله که درگیر سرطان مامانم هستیم و الان مطلع شدم به همه جا سرایت کرده و شیمی درمانی جواب نداده.چیزیم نمیتونه بخوره که من بهش بره موم بدم!دیگه نمیدونم چیکار کنم

صدیقه [چهارشنبه 4 اسفند 1395 | 14:23] پاسخ

با سلام
پدر بنده تومور کلیه دارن که سه ماه پیش جراحی کردن و کلیه تخریب شده ایشون رو در آوردن و تو این سه ماه قرص استفاده میکردن برای جلوگیری از سرایت تومور به جاهای دیگه که متاسفانه تو سی تی جدید پزشک ایشون متوجه شد به ریه و کبد ایشون سرایت کرده می خواستم بپرسم در صورت استفاده از بره موم امکان بهبودی ایشون وجود داره لطفا راهنمایی کنید در ضمن سن ایشون 68 سال هست

آ فرهادی [پنجشنبه 5 اسفند 1395 | 16:47] پاسخ

با سلام و احترام، پدر من مبتلا به سرطان مغز استخوان است. به ما گفتند که حتما باید شیمی درمانی و پرتو درمانی را انجام بدهیم.با مقاومت مادرم شیمی درمانی و پرتو درمانی را انجام ندادیم. و ایشان در حال حاضر از گیاهان دارویی و بره موم استفاده می کنند، بسیار حالشون خوبه و زندگی عادی رو ادامه میده و آزمایش خونشان چیزی از سلولهای سرطانی که قبلا بود، نشان نمی دهد. ضمنا تومورشان کوچک شده است. پزشکان بسیار تعجب کردند. فکر می کنم بره موم بی تاثیر نبوده است.

ناشناس [پنجشنبه 5 اسفند 1395 | 18:13] پاسخ

بره موم خام باید بیش از یک ماه مصرف نشود چون باعث رسوب در کلیه ها میشه و کارکرد کلیه ها را مختل میکنه - من تجربه 4ماهه مصرف بره نوم خام را دارم برای کنسر که الان هردو کلیه قادر به دفع اوره خون نیستن -بیماران کنسری بهتر است رژیم غذایی قلیایی و داروهای گیاهی با نظارت حکیم حسین خیراندیش استفاده کنن

هاشمی [جمعه 6 اسفند 1395 | 20:29] پاسخ

سلام قرص حصا آ هم برای درمان سرطان عالیه
من برای مادرم گرفتم...

مصطفی [شنبه 7 اسفند 1395 | 23:27] پاسخ

باسلام وآروزی شفای عاجل برای همه بیماران انشالله/قبل ازاینکه بخوام حرفی بزنم خواستم بگم خداراشاهدمیگیرم به هیچ عنوان تبلیغی نمیکنم.میخوام تجربیات خودم رودررابطه بابیماری پدرم که چندماه پیش متوجه شدیم رادراختیارتون بذارم که بالطف ومعجزه خدابهبودپیدا کردپدرم مبتلابه ملانوما(خطرناکترین نوع سرطان پوست)شدوازناحیه گردن تومورداشت که باعمل جراحی برداشته شدولی ازهمون روزاول که متوجه بره موم شدم سریعا این ماده طبیعی راپیداکردم ودرسه وعده به پدرم میدادم (حتماجویده شود)تانزدیک به 3یا4هفته پدرم بره موم مصرف کردودراولین جلسه شیمی درمانی هم مصرف کردبعدیک سی تی اسکن ازپدرم گرفته شدوخداروشکرچیزی دیده نشداما ما به نظردکتراحترام گذاشتیم وشیمی درمانی راانجام دادیم چون به نظردکترمیگفت حتما این سرطان یک منبعی داردولی دوباره پت اسکن انجام دادیم وبازالهی شکرچیزی مشاهده نشداما من میخوام خلاصه این کارهایی که تواین مدت انجام دادیم رابگم:1-ناامیدنشویدوفقط ازالله وپیروانش بخواهیدبی شک جوابتونو میدن2-بره موم ورونددرمانی روانجام بدید3-گیاه خواری ویا خام گیاه خواری دکترگرسون روبگیریدوبخونیدوببینیدچگونه معجزه میشوددرضمن به بیمارتون بسیارمیوه جات وسبزیجات بدید ایمیلم خودمو میزارم اگرکسی سوالی داشت درخدمتمkamalibabri@gmail.com

مرجان [سه شنبه 10 اسفند 1395 | 02:33] پاسخ

با سلام یه سوال پدرم مبتلا به کانسر پانکراسه میخام بره موم براش تهبه کنم اما از طرفی به خاطر آریتمی قلبی وارفارین استفاده میکنه آیا میتونه بره موم استفاده کنه یا نه ؟ممنون

بنیامین [شنبه 6 خرداد 1396 | 09:11]

سلام بره موم ضرری نداره.مخلوط عسل ارگانیک با عسل طبیعی تهیه و استفاده کنند.مطمئن باشین هیچ ضرری نداره و برای هردردی دواست.از شرکت شهدینه تهیه کنید تا به صورت کاملا خالص باشه www.iranasal.com

محمداحسان [چهارشنبه 11 اسفند 1395 | 16:10] پاسخ

من مادرم چند وقتیه دچار مشول پانکراس شده آیا بره موم واسش موثر هست تو رو خدا راهنمائیم کنید باید چکار کنم

سمیرا [پنجشنبه 12 اسفند 1395 | 14:46] پاسخ

دوستان.امید واهی به کسی ندین...واقعا اگه اطلاعات کافی ندارین ظلمه در حق کسانی که الان به هر چیزی دست میندازن برای نجات عزیزاشون.طب سنتی و گیاهی همش الکیه حتی برای سرماخوردگی هم جواب نمیده چه برسه به سرطان.داروهای شیمیایی و شیمی درمانی و اشعه که مستقیم روی توده کار میکنن نمیتونن درمان کنن بعد با عسل و سیاه دونه و .. . که واقعا آب در هاون کوبیدنه کاری از پیش نمیره...وگرنه قبلا محققان خارجی حتما بهش رسیده بودن...اگه واقعا کسی نجات پیدا کرده از سرطان با گیاه درمانی خبر بده وگرنه تمام کامنتا همش دوستان عزیز دنبال این موم میگردن ...بیشتر سرطانهایی هم که درمان میشن همشون در مراحل اولیه هستن و لاغیر...برای همه دوستان و عزیزان آرزوی سلامتی دارم

روح اله ارجمندی [پنجشنبه 26 اسفند 1395 | 07:07]

سلام
دوست بزرگوار برای رفع هر مشکل راهکارهای است ...و لی غافل نشویم که بهترین راهکاری در یک زندگی سالم ...دوری از استرس و ضطراب و تغذیه - تنفس پاک - ورزش - تفکر مثبت با اعتماد به نفس قدرتمند است که در کنار آن مواد گوناگونی است در طبیعت که بر حسب موقعیت و شرایط بر سلامت انسان تاثیر گذار است ...مثل آب - خاک- هوا - نور خورشید ...ووو..نمی شود خود را از بلندی پرت کرد و دنبال راه نجات گشت ...بله بره موم هم در جای خود اثرات مثبتی دارد ...ولی به تنهائی نه .... اگر به این سادگی بود این همه رنج برای درمان نبود..

کوشا [شنبه 14 اسفند 1395 | 16:49] پاسخ

دایی من سرطان معده داشت که متاستاز کرده بود به لگن و استخوانش خیلی هم بره موم خورد ولی اثر نداشت بعد از 8 ماه هم فوت کرد با اینکه یکبار هم عمل شده بود

مهديه [سه شنبه 17 اسفند 1395 | 15:56]

سلام .متاسفم از فوت دايئتون . بايد عصاره بره موم ميداديد . يه اقايي بنام اقاي استاد حسن جلاليان چند كامنت بالاتر كاملا توضيح داده .

روح اله ارجمندی [پنجشنبه 26 اسفند 1395 | 06:51]

سلام
دوستان عزیز من باید بدانید تنها با مصرف یک ماده نباید انتظار درمان داشت ...شرایط دیگر هم باید رعایت شود ...بیمار از اصول صحیح تغذیه پیروی کند شاد باشد و اعتماد به نفس قوی داشته باشد ...سیگار نکشد و همنشین سیگاری ووو نباشد ...در محیط تنفسی بد قرار نداشته باشد ...قند وشکر مطلقا مصرف نکند ووو این فکتور ها از اصول درمان است ضمن اینکه درمان از یک بیمار تا بیمار دیگر تفاوتهائی دارد ...این نیست که فقط توجه به مصرف یک ماده و انتظار درمان داشته باشیم ...کمی مطالعه و رعایت اصول اصلی زندگی ....

رحمت 18اسفند 1395 [پنجشنبه 19 اسفند 1395 | 01:45] پاسخ

مادرم سرطان مری داره آیا استان گلستان بره موم فرآوری شده کسی میفروشه خواهشن کسی رامیشناسه جواب بده

سلطاني از آوج [پنجشنبه 19 اسفند 1395 | 12:56]

اقاي رحمت . مهم نيست بره موم فراوري شده كجا وجود دارد بلكه مهم اقدام به تهيه ان و مصرفش توسط بيمارتان است . اگر تو گلستان يافتيد كه بهتر واگر نيافتيد تو اينترنت بگرديد البته در اين سايت ميتونيد پيدا كنيد مثل من كه رفتم واز نزديك اقاي جلاليان در دفترش ديدم ولي فقط براي اينكه ببينم اين اقا چجور ادميست و با ديدن سايتشون و رزومه فعاليتهاش و كتابهاش و دفترش فهميدم كه ادم درستيه . ايشون عصاره فروش نيست ولي بطور سنتي درست ميكنه .ايشون فعاليتش تو زمينه اب درمانيه و اصلا مغازه عطاري نداره وموسسه اش فرهنگيه . من اينقدر ميتونم راهنمائيت بكنم ولي خودتون تو اينترنت جستجو كن تا بتوني مادرتو نجات بدي كه مادر گنجيست كه ما قدرشونو نميدانيم .

محسن [دوشنبه 23 اسفند 1395 | 23:17] پاسخ

بره موم تاثیری نداره این حرفها برای فریب مردم و نیرنگ بازی است بره موم ارزان است و معمولا زنبورها برای بستن منفذهای کندو آن را بکار می برند خیلی هم تلخ است وقابل جویدن وخوردن نیست .

peyman [سه شنبه 24 اسفند 1395 | 14:33]

بهتره چنتا مقاله خارجی بخونید بعد اظهار نظر کنید در ضمن من نه فروشنده هستم نه تولید کننده

روح اله ارجمندی [پنجشنبه 26 اسفند 1395 | 06:56]

سلام
دوستان بیاموزیم که هر چیز از راه تحقیق و جدید و کاوش بدست آمده و می آید ...دلیل ندارد چیزی بدون اطلاع نفی و یا تائید کنید ...برادر باید سالها کوشش و ممارست کرد تا چیزی آموخت با یک مقاله نمی شود استاد شد...ولی اگر اصول زندگی رعایت شود واز مضرات دوری کنیم خیلی از مواد در دستان طبیعت ساخته می شود که در سلامت انسان و سایر موجودات مفید است

حسین از کرمانشاه [چهارشنبه 25 اسفند 1395 | 14:13] پاسخ

چگونه تهیه کنیم.

عرفان [شنبه 6 خرداد 1396 | 09:07]

از شرکت عسل شهدینه.WWW. iranasal.com

طلایه [پنجشنبه 3 فروردین 1396 | 23:57] پاسخ

چرا انقدر با احساسات و قلب شکسته افراد بازی می کنید هر کس بابت درمان
پولی دریافت کند بدانید کلاه برداری است اگر کسی راهنمایی دلسوزانه کند هیچوقت نمیگوید فلان چیز را بخور من به شخصه به ورزش آب درمانی و گیاهخواری تا حدودی معتقدم ولی خواهشا این بره موم و .... بریزید دور مگر مجانی باشه

عسل [سه شنبه 8 فروردین 1396 | 01:29]

سلام خواهشان سخن منفی نگید شاید کسی باکوچکترین حرف شما مصرف نکنه

طلایه [پنجشنبه 3 فروردین 1396 | 23:59] پاسخ

دوستان عزیز خودتان دکتر ماشاله فرخنده که سخنرانی مجانی می کند را گوش کنید ایشان به گیاهخواری تاکید دارند البته من خودم فعلا جوابی نگرفتم ولی بیشتر از شیمی درمانی و ... به این روش اعتقاد دارم گرسون درمانی

عسل [سه شنبه 8 فروردین 1396 | 00:56] پاسخ

سلام خواهشمندم پست با افکار منفی نگذاریدوازهرگونه نفعی برای خودتون بپرهیزد امیداست همه ما وعزیزانمون شفابگیرند ودربارگاه الهی روسفید باشیم التماس دعا برای مریض ماهم که حالش وخیم است

عسل [سه شنبه 8 فروردین 1396 | 01:29] پاسخ

سلام بیاید هدف همه ما درمان همه وطن وعزیزانمون باشه باهرقدمی که بر میداریم نفع خودمون حساب نکنیم باارزوی شفای همه مریض ها والتماس دعا دارم ازتون هرنفسی پیش خداوند ارج خاصی برای خودش داره

داریوش مرادی [شنبه 12 فروردین 1396 | 00:35] پاسخ

بره موم را زنبوران عسل ماده ای جلو ورودی کندو درست میکنند که موقع ورود پاشون تو اون ماده میزارن و ضد عفونی میشن میرن داخل یعنی بره موم خاصیت ضد باکتری داره و واقعا تاثیر داره هم مثل آدامس جویده میشه هم دقیقا مانند سیخ و سنگ کشیده میشه

ازاد [شنبه 12 فروردین 1396 | 05:31] پاسخ

برادرم توده مثانه داشت سه بار عمل کرد حالا توده معده پیدا کرده خیلی ناراحتیم ،از کجا می تونم بره موم یا پودر خوب ان را تهیه کرد که نه سربی باشد ونه تقلبی ونه چینی ،بلکه بره مومی باشد طبیعی،موثر،واقعی،ساخته دست انسانهای زحمت کش درست
لطفا من را راهنمایی کنید

رخشان [دوشنبه 28 فروردین 1396 | 23:04]

از زنبوردارها بخاید

حبیب مرادی [یکشنبه 20 فروردین 1396 | 00:41] پاسخ

باسلام پدرم یک ماه است که به شدت از دست سرطان معده رنج میکشد واین موضوع کل خانواده را رنج میدهد وبسیار ناراحتیم ازاینکه کاری از دستمان بر نمی اید ازشما خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید چون دکترا به علت بدخیم بودن زخم معده مرا نا امید کرده اند از شما تمنا میکنم راهنمایی و کمک کنید سپاس از شما

مخمد حسین [سه شنبه 22 فروردین 1396 | 20:55] پاسخ

پدر من دچار سرطان معده هست وجدانن اگر کسی راه حل منطقی و درست داره بگه شیمی درمانی هم نرفته . دکتر طب سنتی هم رفتیم بره موم نداد فعلا تنها چیزی که استفاده میکنه هسته زد الو و هلو هست

رخشان [دوشنبه 28 فروردین 1396 | 23:01]

بره موم از کندودار ماهر برای خوردن تهیه کنید

علی [شنبه 6 خرداد 1396 | 08:54]

سلام.با ارزوی شفای کامل پدرتون.بره موم به صورت کپسول و هم عصاره خالص صددرصد.از شرکت عسل شهدینه گلها تهیه کنید.عالی بود

رخشان [دوشنبه 28 فروردین 1396 | 23:00] پاسخ

با سلام
دوستان خود بره موم قیمت کمی داره من فراورده هاشو نمیدونم چون گزارش درستی از ترکیبات موجودش نمیدن و حداقل بعضیاش سبیه بازاریابیه
اما من سال گذشته با بره موم اشنا شدم خیلی راج بهش خوندم مادرم اصلن شرایط خوبی نداشت و از همه بجزخدانامیدشدم
بره موم مصرف کردند امانکته جویدن رو رعایتکردند بحمدالله حالابهترن هنوز از آینده میترسم
وظیفه خودم دونستم اثرمثبتش رو روی بیماری که شرایط عمل و شیمی درمانی نداشت و تاامروز بهترشدن بگم
شاید جرقه امیدی برای کسانی مشابه ماباشد
خداوند همه مریضاروشفابده انشالله

غفور [سه شنبه 29 فروردین 1396 | 11:49] پاسخ

دوستان من زنبوردارهستم وتحقیقات علمی زیادی در مورد محصولات زنبور عسل از جمله بره موم انجام دادم در مورد بره موم مقالات علمی زیادی از قبیل تاثیرآن در جلوگیری از پوسیدگی دندان وکمک به رویش مو برای بیماری تاسی سر و مکمل درمان انواع سرطان ومقایسه علمی آن با انواع آنتی بیوتیک صنعتی که نتیجه اکثر تحقیقات نشان می دهد بره موم با روش متفاوتی با انواع میکرب وباکتری مبارزه می کند ونتایج چشمگیر ومشابهی با داروهای شیمیایی روی بیمار دارد (البته بدون عوارض ) تا جایی که جهت مبارزه با بیماریهای انواع ماهی ومرغ وطیور در مراکز پروش صنعتی استفاده می کنند به طور کلی این یافته ها نشان می دهند که اثرات بره موم به دلیل این که ازترشحات گیاهان جهت انطباق گیاه با شرایط ومخاطرات طبیعی (ازجمله انواع باکتری ها ومیکربها وویروسها ....) به وجود می آیدکه باترکیب آنزیم دهان زنبور عسل به داروی طبیعی بدون عوارض ومنحصر به فردی تبدیل می شود ...

علی [پنجشنبه 31 فروردین 1396 | 13:54] پاسخ

سلام جوانی هستم 18 ساله سرطان کبد دارم و دکترا دیگه قطع امید کردن ...این بره موم دقیقا از کجا باید تهیه کرد ...اگه واقعا کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه که شاید من جوون مرگ نشم ..ممنون

هوالشافی [شنبه 2 اردیبهشت 1396 | 19:45]

سلام
اول آرزوی سلامتی برای شما دارم
لطفا این تدابیر رو انجام بدید، به امید خدا که بی نتیجه نیست

هر 4 ساعت 1 استکان سرکه انگبین رقیق ( 1/3 ایتکان از شرب غلیظ و الباقی آب )
هر 4 یا 6 ساعت 1 ق مرباخوری دوسین

خمیری از ترکیب آب تره، گشنیز و آرد گندم سبوس دار درست کنید و روی کبد بگذارید و بعد از 7 روز باز کنید و در صورت لزوم تکرار کنید
به خوبی این خمیر رو بانداژ و چسب کنید که تا 1 هفته روی محل بماند

و در این مدت مرتبا دمنوش برگ صنوبر مصرف شود

سرکه انگبین غلیظ :
دو واحد عسل + دو واحد عرق کاسنی + یک واحد سرکه انگور
سرکه انگبین رقیق : 1/3 ظرف از شربت غلیظ و الباقی آب خنک ( و نه سرد )


دوسین : سه واحد عسل + یک واحد سیاهدانه ی آسیاب شده
فقط سیاهدانه پس از آسیاب شدن فوری باید با عسل ترکیب شود و خوب بهم بخورد وگرنه فاسد می شود.


ان شا الله که سلامتی حاصل شود

قنبری [شنبه 9 اردیبهشت 1396 | 13:12]

سلام از کندو دارن تهیه نکنید چون قابل جذب در بدن نیست و باید عصاره گیری و فراوری شود تا قابل جذب در بدن باشد میتوانید از ایران عسل خریداری کنید

علیرضا [پنجشنبه 31 فروردین 1396 | 17:29] پاسخ

بره موم را از فروشگاه عسل لاویج بخرید

رضایی [شنبه 9 اردیبهشت 1396 | 13:10]

بره موم را از شرکت عسل شهدینه خریداری کنید www.iranasal.com

محسن [چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 | 02:40] پاسخ

سلام.من نه سرطان دارم نه آشنایی که سرطان داشته باشد .ولی حال سرطاتی ها را خوب درک میکنم .رشته ام تجربیست و دانش آموز تیزهوشانم.قبلا رویای پزشک شدن داشتم ولی الان رویای بزرگتر دارم میخواهم سرطان را درمان کنم.شاید درابتدا غیرممکن برسد ولی باید توجه کرد اگر غیرممکن ها ممکن نمیشد الان بشر به اینجا نمی رسید.از شما درخواست میکنم مرا هم دعا کنید.برایتان آرزوی سلامتی دارم.خداوند هیچ گاه به بندگانش بی توجهی نمی کند.

احسان قربانی سیسخت [جمعه 17 آذر 1396 | 15:10]

سلام آفرین چه کار کردی ؟. به جایی رسیدی

احمد مجیب سروش [چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 | 21:18] پاسخ

سلام علیکم و رحمه الله
یکی از عقارب ما از چند مدت به اینسو دچار مرض سرطان است؛ داکتر ها گفتند که سرطان در تمام وجودش رسیده است.
آیا امیدی است؟

سلطان [دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 | 23:18] پاسخ

سلامم کمک کنید.
پدرم بخاطر سرطان مثانه . مثانشو خارج کردن . آیا نیاز به بره موم یا ژل رویال دارد؟؟؟؟؟

گلی [شنبه 6 خرداد 1396 | 09:05]

به نظر من مخلوط عسل با عصاره بره موم ویا کپسول بره موم تهیه کنید.و همزمان باهاش ژله رویال هم برای تقویت بدنش وخواص خیلی زیاد دیگه که داره استفاده کنید

بهرام از فارس شیراز [دوشنبه 18 اردیبهشت 1396 | 18:51] پاسخ

با سلام خدمت دوستان به امید خداوند متعال که همه مریضان شفا پیدا کنند .ما خودمان زنبور داری داریم و حاضریم برای هر کس که بخواهد بره موم تازه سبز متمایل به قهوه‌ای بفرستیم انشا الله که نتیجه بگیرید التماس دعا

پوران شیبانی [پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 | 16:52]

میشه لطفا شماره تلفنتونو بدین. ممنون

پاسخ مدیریت :
هیچگونه درگاه ارتباطی اعم از شماره تلفن، ای دی و ... در قسمت نظرات درج نخواهد شد

شیرین [یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 | 02:26]

من از فارس_شیرلز هستم لطفا راهای ارتباطی خودتونو بدارید ممنون میشم

شیرین از فارس شیراز [یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 | 02:24] پاسخ

اقا بهرام میشه لطفا راه های ارتباطی خودتونو بفرسید ممنون میشم بره موم رو برا بردارم ک سرطان روده داره نیاز دارم
با تشکر

توکل بر خدا [یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 | 14:20] پاسخ

منم نظرات بالا رو خوندم از همه کسانی که مطالب مفید گذاشتن ممنونم. یه دکتر زاپنی هم هست که با بره موم درمان میکنه و من اتفاقی مطلبشو خوندمش. و کاملا درمانش مفیده. امیدوارم همه بیماران با مصرف سه نوبتی بره موم نتیجه بگیرن..البته تو سای